Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

Padlinka normalnie ja też nie mogę uwierzyć, ale tak coś czułam! To teraz koniecznie dbaj o siebie i maluszka :) Ściskam Cię bardzo mocno! Czarnulek i Moluś i jak dołączycie do Padlinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Dziewczeta @ miałam dostac 24 gr. Bardzo chciałabym aby fasolka u mnie tez sie pojawiła ale w tym cyklu mało było kochania wiec sie tak bardzo nie nastawiam. Ale moze sie udało. Poczekamy zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś i testu jeszcze nie zrobiłaś? Ja na Twoim miejscu już dawno w aptece bym była :) Zrób teścik i nie trzymaj siebie i nas w niepewności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisałam, że powodzenia oczywiście życzę!!! :) A ja mam smutną wiadomość :( Umowę przedłużą mi tylko do końca stycznia, bo później zamykają stoisko :( Znowu zaczną się poszukiwania pracy, buuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeszcze nie zrobiłam i tak mysle ,ze poczekam jeszcze moze... Sama nie wiem... A po drugie to zostało mi tylko 24zł do konca miesiaca... Co do pracy to szkoda i to wielka! Straszne jest szukanie nowej pracy. Ja pracuje od ponad roku na czarno- 5 zł na godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuję teraz na zlecenie, a mimo to całkiem nieźle tu zarabiam, ok 1000zł a pracuję 5 godzin dziennie. Szkoda, ale cóż :( Nawet polubiłam tą pracę. Moluś a masz jakieś objawy wskazaujące typowo na @???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) dołącze sie do Was 13 dzień cyklu:) moze sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ten dzien co miałam dostac @ bolał mnie troche brzuch ale to chyba raczej były nerwy zwiazane z Wigilia u tesciow. Potem wszystko przeszło i do tej pory nic. Cycuszki sa tylko takie strasznie nabrzmiałe i sutki takie inne - nigdy az takich przed @ nie było. Az mezulek wczoraj wychaczył gdy bralismy razem kapiel i bardzo mu sie spodobały-hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś mocno za Ciebie 3mam kciuki! Chyba sie udalo co? :) Markotka przykro z powodu pracy:( ale moze znajdziesz cos lepszego...trzeba wierzyc!:) 3mam kciuki mocno za wszystkie starajace!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś :) co moge napisac hmm 1,5 roku temu poroniłam teraz staramy sie o dzidzie mam nadzieje ze sie uda i ze bedzie wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Si to przykre! :( Trzeba wierzyc ze teraz sie uda i bedzie OK :) Czarnulku no moze sie udało...-hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Si :) Kurczę to pewnie będziecie teraz we trzy: Padlinka, Moluś i Czarnulek :) Jak się rozkręciło to na całego :P A może jeszcze Brednie do Was dołączy :) Ale byłby numer :) Trzymam bardzo mocno kciuki kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś wierze sie sie uda, przestałam myślec obsesyjnie bo to wcale nie pomaga wręcz odwrotnie:)jak nie w tym cyklu to za 3 następne, jestem dobrej myśli :) Witaj Markotko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale był by numer jak by fasolka była-hehe. Mezus załatwił kaske na test :) to pewnie dzis albo jutro rano zrobie. A kiedy najlepiej robic?-chodzi mi o pore dnia... Czy nie ma roznicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś jak dobrze przeczytałam to jestes juz po terminie @ wiec nie ma żadnego znaczenia kiedy zrobisz test :) są testy co wykrywają nawet 7 dniowa ciąże , aż sie zdziwiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowa starajaca sie 🌻 kurcze dziewczyny robcie test bo ja juz z ciekawosci umieram ktoras na pewno do padlinki dalaczy !!!!! ja na pewno nie :-( nie staralam sie w tym cyklu :P zobaczymy - co ma byc to bedzie :D jutro do lekarza ide molus , czarnulek - informujcie jak z testami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja nie bede w ogole testowac!:P No chyba, ze juz @ nie przyjdzie, a zawsze mam idealnie, to wtedy dopiero:) Ale nie nastawiam sie 3mam kciuki Moluś!!! Zrob z rana, tak najlepiej mimo wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( dziewczyny brak mi sił znowu to samo chyba są grzybki:( boje sie wziąźć tabletki bo mam nadzieje ze tym razem sie udało nie wiem co mam robic:( wprawdzie grzybica nie urtudnia zajścia w ciąże, lekarz mi tłumaczył ze sprema jest jednak doskonałym pokarmem dla grzybków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! A wiec tak: nie ma fasolki- dostałam wczoraj @. Byłam bardzo zaskoczona jak poszłam siusiu a tu @. Takze test poczeka na inny raz. Ale tak jak pisałam nie napalałam sie w tym cyklu za bardzo bo mało kochania było w płodne. Si- to moze nie bierz jeszcze tabletek, co? Miłego dnia wszystkim... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś przykro nam, głowa do góry :) nie bede chyba brała tabletek, mam dziś owulacje, a dokładnie teraz bo czuje:D chyba tylko krem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) molus czyli jednak @ przybyla do ciebie... szkoda si - u mnie tez bardzo czesto grzybki sie pojawiaja, tzn nie wiem czy to grzybki czy po prostu zwykla infekcja, swedzi i piecze itp dzis mam 33 dzien cyklu i nadal okresu nie mam, na 13 do lekarza ide jestem nerwowa, niespokojna, ale to chyba napiecie przedmiesiaczkowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś bardzo mi przykro:( Ale nie zamartwiaj sie, w tym cyklu trzeba wziac sie bardziej do pracy:P Dziewczyny u mnie dzis tempka 36.3 po 5 rano mierzylam! Jestem w 10dpo, nie wiem co jest grane, na @ za wczesnie! A wczoraj pobolewal mnie brzuch i bylam w szoku czemu tak szybko. Dziwna sprawa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Od czasu do czasu Was podczytuję, udzielam się też na innych topikach o pokrewnym temacie. Mam nadzieję, że pozowolicie mi czasami \"pomarudzić\". Kiedyś wypowiedziałam się, chyba na początku, a potem jakoś tak tylko podczytywałam. Gratuluję świeżo oświeconym :) To wspaniałe uczucie. U mnie leci już 6 cykl starań i niestety nadziei u mnie brak na szybkie zaciążenie. No cóż, w końcu trzeba będzie udać się o pomoc inną niż duphaston do konkretnych specjalistów. Bo narazie próbujemy sami. Pozdrawiam wszystkie kobietki z tego forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×