Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

Wszystkiego Najlepszego w Dniu Kobiet i nie tylko w tym dniu :) Super zdjecie Majki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka powodzenia w poszukiwaniu pracy, 3mam kciuki! brednie gratuluje przeprowadzki, mnie tez to czeka juz niedlugo:) Fląderko malutka jak zawsze slodka:) padlinka Tobie zycze zebys jednak deprechy nie miala, ja ostatnio tez przybita bylam strasznie, chyba wlasnie od tej cholernej zimy :o Pozdrowki i wszystkiego naj naj...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapka jak już będziesz po USG to pisz co i jak. Wszystko będzie super, zobaczysz! Padlinka @ miała być we czwartek i nadal nie ma. Test robiłam w poniedziałek rano i oczywiście negatywny. Ale właściwie spodziewałam się takiego wyniku, bo możliwość zajścia w ciążę była naprawdę malutka, bo zabezpieczaliśmy się. Czarnulek dziękuję. Mam nadzieję, że już niedługo coś znajdę, bo dobija mnie to siedzenie w domu. Brednie co u Ciebie? Fląderka Majeczka jest cudna! Moluś jak się czujesz? Kiedy możecie rozpocząć starania? Iskierka widzę, że znów się nie odzywa. Jak już pisałam 21 jadę na wizytę i możliwe, że pani prof. położy mnie na kilka dni do szpitala. Mam martwą część jednego jajnika i pewnie będą chcieli mi to od razu usunąć i mam nadzieję, że nie będzie to cały jajnik. Pozdrawiam! Odezwę się niedługo. Papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej markotka :-) u mnie po staremu, czyli nic sie nie dzieje, tzn przeprowadzam sie niebawem i netu przez jakis czas nie bedzie, ale mam nadzieje ze szybko sie uporamy i go zalozymy :D maly wlasnie zasnal a ja sie zabiore za pranie i jakis obiad zrobie zapisalam go do przedszkola i od wrzesnia startujemy :D buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejak Kobitki!!! Siedze sama w domku bo mezus poszedł komus kompa robic. Jutro ide znowu na pobranie krwi bo mam słabe wyniki. W poniedziałek ide juz na kilka godz. do pracy ale boss powiedział, ze jak sie zle czuje to nie musze przychodzic. Ale ja chce bo juz mi sie nudzi w domu no i o kaske chodzi. Tak to OK. Moze byc. Czuje sie dobrze tylko czasem mam jakies napady słabosci. Dzis mi sie w sklepie słabo zrobiło ale wyszłam na dwor i przeszło. A starania gdzies na poczatku sierpnia. :( Mam tylko nadzieje, ze moze to sie zmieni i bede mogła predzej. 20-tego jakde do Poznania na kontrole i dopytam sie jeszcze raz dokładnie!!! Całuje WAs Goraco !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ Skarbie to faktycznie długo.... Przykro mi i wspołczuje bo ja to chyba bym umarła z tesknoty !!!! Lece teraz do osrodka na pobranie krwi, pozniej sie odezwe. Całuski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🌻 fladerko ---- szczerze ci wspolczuje... 3 miesiace bez meza... ja po dwoch dniach niewidzenia sie tesknie :-) a co dopiero 3 miesiae.... 🌻 molus- -------- daj znac jak nowe wyniki beda, a jakas kontrole po zabiegu mialas? wszystko jest ok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek laseczki :-) dzis postanowilam: NIE BEDE WPADALA JEDNAK W DEPRECHE :-P hehehheheh w weekend mnie nie bedzie--jade sobie z mezusiem w swiat ;-) bez gabuni oszszywiscie... ciekawe po ilu godzinach sie stesknie za nia? hehehe Dziewczeta!!!! buziaki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej miłęgo dnia ;) dziś dzień przy grach bo rodzice mojego Miska przyjeżdzają na obaido kolacje ;) wiec bedzie niexle ;) buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Agapus! A co bedziesz dobrego pichciac??? Wyniki mam ale sie niebradzo na nich znam. Z tego co widze to OB spadło było 39 jest 16- to dobrze ale to i tak chyba za duzo. A hemoglobina z 5,5 na 7,1 ale to i tak za mało. W poniedz. ide pokazac mojej p. doktor wyniki a 20-tego do Poznania na kontrole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fląderka współczuję :( Sama z takim maluszkiem :( Trzymaj się dzielnie! Moluś dobrze, że OB spada. Zdrowiej szybciutko! Trzymam kciuki za Twoje przyszłe starania :) U kogo się leczysz w Poznaniu? Agapa jak się czujesz? Masz jakieś dolegliwości ciążowe? Padlinka a jak Twoje maleństwo? Brednie znalazłaś pracę? Ja nadal szukam. W poniedziałek idę na rozmowę. Nadal nie mam @. Aż boję się pomyśleć co tam znowu dzieje się z moimi biednymi jajnikami. Już niedługo jadę do pani prof. i mam nadzieję, że mnie trochę uspokoi. Moja sąsiadka kilka dni temu urodziła córeczkę, mieszkamy przez ścianęi jak słyszę maleńką to aż mnie zazdrość trochę bierze, hehe :P Jeszcze trochę i przyjdzie na mnie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz przyjda tescie ;) stresuje sie torszke bo pierwszy raz bedą sie widzieli z moją mamą ;) ale ebdzie dozbre..ja mam z nimi bardzo dobry kontakt wiec spoko ;) a teściowa kupi9ła mi bluzeczke z napisem \"mama\"---czyz nie jest kochana ;):):)..zdzwoniłą i mi powiedziałą ze ma dla mnie prezent ,ja oczywiście musiałąm to z niej wydusić co to za niespodzianka i powiedziała zę buzeczka z napisem \'mama\" --świetnia!!!!! dziś mnie zakłuwał brzunio troszkę ...ale poza tym nic mi nie dolega..a rece mam stale zimne ;) a co pichce..a raczej pichciłam...karkoweczka,sałateczka,kurzcaczek,jajka faszerowane itp. ;P buziaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem! Ale dzis dziwny dzien- mezus jakies doły czy cholera wie co i cały dzienprawie spi i nawet nic mi dzis w obiedzie i sprzataniu nie pomogł i jestem zła i zmeczona!!! Agapus! swietny prezent od tesciowki! :classic_cool: A obiadek pycha !!! Markotko ja u prof. Sajdaka. Fladra ❤️ 🌻 Markotka ❤️ 🌻 Brednie ❤️ 🌻 Padlinka ❤️ 🌻 Agapuś ❤️ 🌻 Iskierka ❤️ 🌻 P.S. Kolejnosc przypadkowa ;) Całuski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dobra:D wymieniłaś mnie pierwszą, bo mnie najbardziej lubisz:) hihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodkich snó impresska udała sie i to bardzo ,teściowie szcześliwi,moja mama szczęśliwa,ja i mis szczęsliwi i dzidzia w brzuszku napewno tez szczęsliwa ;) ❤️ aby to piątku wtedy zobacze moja Kruszynke ;):):):):):)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeh witajcie po weekendzie:-) u mnie zaczyna sie 17 tydzien..i dalej nie czuje ruchow... och...nie moge sie doczekac 🌻 no ja tak na krotko, bo do mamy spadam 🖐️ Buziaczki dla wszystkich...i do rychlego!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flądra Majeczka rośnie jak na drożdżach :) Ja nadal @ nie mam i martwi mnie to bardzo. Agapa świetny pomysł miała Twoja teściowa! Kiedy się pobieracie? Pozdrawiam kobietki gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka--pobieramy się tak jak juz było ustalone czyli w lato 2007 :) ale miało być w sierpniua my przysieszamy na czerwiec ;) po jutrze zobacze moje Maleństwo ;) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejak Dziewczeta!!! Agapka no to czas na wielkie przygotowania do slubu :D ale najpierw czas na przyjscie dzidzi :D:D:D Markotka a nie jestes w ciazy??? Zrob test albo smigaj do lekarza !!! Fladra- Majeczka jest Super !!! Padlinka jak dzidzia Ci sie zacznie ruszac to jeszcze tak bedzie ze bedziesz ja prosic by dał Ci troche spokoju ;) Iskierko co z Toba??? Brednie co tam słychac??? Całuski dla WAs Moje Drogie !!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś robiłam wcześniej i był negatywny, ostatnio nie robiłam i nie planuję, bo to pewnie efekt po tabletkach, albo coś się dzieje z moimi jajnikami, bo jak wiesz mam pco. Do lekarza jadę 21 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka--kochanie,ja test zrobiłąm w 38 dc i był negatywny,potem jak nie było @ to w 44dc wyszedł juz pozytywny :) wiec rózne rzeczy sie zdarzają ;) molus--🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja tak szybciutko dzis...troche kiepsko sie czuje... chcialam sie tylko zameldowac i mocno Was usciskac... :-) AGAPUS..PIEKNE TE TWOJE ZDJECIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki :-) u mnie po staremu :P bartek robi juz ladnie na nocnik, wiec jest super :D ja skladalam papiery do pracy i czekam na odpowiedz... moze cos z tego wyjdzie, zobaczymy... jakby co to dam wam znac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×