Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

markotka jesli temperatura pozostaje na niskim poziomie to oznacza, ze nie bylo owulacji. Skok nie musi byc bardzo duzy, ale musi byc widoczny i temperatura musi byc caly czas na wyzszym poziomie, dopiero na @ moze juz spadac do poziomu tych nizszych. Zaloz sobie konto w tym programie, a program sam bedzie Ci owu wyznaczal jesli stwierdzi, ze ona byla, tak jak u mnie czerwona pionowa linia. Pozioma jest to linia kontrolna tych nizszych tempek, a po owu tempki powinny byc nad nia, wtedy znaczy ze owulacja byla. Mam nadzieje, ze wytlumaczylam dosc jasno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulek bardzo jasno :) Też tak właśnie myślałam, że powinno być jak u Ciebie, a u mnie klapa :( Szczęśliwa mamo, ja mam pco i wyglada na to, że leki za bardzo nie działają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane Mordeczki ;) u mnie staranka w toku;) narazie 6dc wiec płdnych jeszcze nie am ale staranka ida pełna parą :)..mam nadziejej ze owocnie ;) buziaki😘 zostawiam dla każdej mordeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotko na razie sie nie zamartwiaj, bo kazdy inaczej reaguje na leki, widocznie jeszcze za wczesnie na porzadne efekty. Uwazam, ze w Twoim przypadku powinien byc stosowany monitoring, bo czasem przy pco moze byc tak ze temp. jest ladna a pecherzyk nie pekl. Na pewno po jakims czasie lekarka bedzie Ci to sprawdzac, jak minie jakis tam czas, w ktorym tabletki powinny juz cos zmienic. Na razie sie nie martw i nie stresuj, lykaj co masz lykac i badz spokojna, zeby sie nie nabawic innych problemow przez stres. 3mam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulek moje leczenie i tak zakończy się operacją, ale jeszcze nie teraz. Narazie biorę leki i czekam, biorę teraz po 3-cim opakowaniu (mam 3 hormonki). A z tym monitoringiem to pewnie masz rację, tylko jak ja będę do tego Poznania dojeżdżać, to nie wiem. A co u ciebie słychać? Staracie się o dzidzię? Padlinuś co u Ciebie, jest już stresik? Agapka trzymam kciuki, bardzo mocno! Brednie kochana, a co u ciebie, jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Markotko, stresik to malo powiedziane!heheh, juz mam dosyc bycia ciezarna i chcialabym juz urodzic, a tu jeszcze prawie miesiac...bede musiala jakos wytrzymac wszelako, hehe, cala ciaza dotychczasowa tak mi szybko zleciala a ta koncowka jakos sie tak ciagnie :-P Dziewczyny......kurcze, szkoda mi ze macie takie problemiska..Ale trzeba wierzyc ze bedzie ok :-) Markotus-----🌻 czarnulek -----👄 Agapko, dalej trzymam kciuki w starankach ;-) Molus, co u Ciebie? A ty wredne Bredniatko odzywaj sie czasem, hm?? :-P wszystkim big kiss!!!!!! :-D od grubasnej padlinki, hhihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka my sie w ogole nie staramy, jest tyle pracy i przygotowan do przeprowadzki, ze nawet nie mamy czasu sie porzadnie przytulac, oczywiscie jak cos sie wydarzy bedziemy sie cieszyc, ale starania odkladamy na troche pozniej. Ja sobie obserwuje organizm, wszystko mi sie urgulowalo po tabsach juz i jest ok. Za jakis tam czas zaczniemy pomalu probowac, ale nawet nie wiem kidy, moze za pol roku a moze dopiero w przyszlym. Chce zebysmy sie najpierw urzadzili i rozkrecili nowy interes, ktory niedawno wpadl Nam do glowy:) Przykro mi tak jak padlince, ze masz takie problemy, ale jezeli dobra lekarka chce robic Ci operacje, to na pewno widziw niej sens i wszystko bedzie dobrze, oszczedzaj sie, obserwuj. Wszystko sie ulozy. padlinka 🌻 3maj sie dzielnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laseczki! U mnie nic ciekawego .Nadal mam plamienia. W czwartek ide do gina tu u siebie. Zrobi mi usg dopochwowe i sie okaze czy wszystko OK. Padlinuś jeszcze troszke i juz bedziesz miała swoje maleństwo przy sobie! Markotka, zrobia Ci operacje i bedzie dobrze! Całuski dla wszystkich! Pozdrawiam Was Gorąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki! Co słychać? Ja jestem trochę zdołowana, bo dziecko moich znajomych, miesięczna dziewczynka, leży w szpitalu w Poznaniu w krytycznym stanie :( A to wszystko przez lekarzy z Konina, bo nie zajęli się nią jak należało! Malutka walczy teraz o życie. Wczoraj lekarze dawali jej 1% sznans :( Ale on się nie poddaje, cały czas walczy! Podziwiam takie maluszki, mają strasznie silną wolę przeżycia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka--smutne to co piszesz..a;e trzeba weirzyć❤️ padlinus--no no juz sama końcóweczka;) molus--❤️..i my sę napewno doczekamy ;) a u mnie staranka w toku;)trzymac kciukaski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Byłam i gina i wszystko jest spoko :D a tak sie bałam! Mowił, żeby wybrac tabletki czekac na @ i do dzieła! Ale mówił by przy przytulaniach nie myśleć o dziecku tylko brać z nich przyjemność. Mówił o winie przy kolacji, spacerach, owocach morza ;). Spoko gin. Mówił, że kobiety, które za bardzo pragną dziecka i mysla tylko o tym wytwarzają blokady i nic wtedy nie wychodzi... Markotuś jasne, że się doczekamy :D:D:D:D:D Padlinka masz jakieś nowe foty z brzuszkiem? podeślij coś! Brednie co się nie odzywasz? jak u Ciebie? widać już coś??? Też dawaj foty! ❤️ dla Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś--super wieści🌻 no to wybieraj ostatnie tablety i do dziełą;) super ciesze sie ze wszytko wporządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus wspaniale wiesci, bardzo sie ciesze i gratuluje! markotka przykro mi, oby dziecko jednak dalo rade i przezylo 🌻 agapa za pozytywne starania 🌻 U mnie juz po owu, byla troszke szybciej w tym cyklu niz poprzednim:P Ja czaje sie na moja gin az wroci z urlopu i ide na rutynowe badanie, bo dawno nie bylam. Cytplogia tez mi sie przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś-nie ma za co;)..teraz to juz jak wiesz na czym stoisz to zleci ci zybciutko zobcaysz..a potem ten przyjemniejszy zcas...staranka ;) trzymam juz kciuki;) Czarnulku--😘 za ciebei tez kciukaski zaciśnięte;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś to super, trzymam kciuki! Agfapka za Ciebie też, oby szybko sie udało :) Czarnulek wybierz się, wybierz, warto robić badania regularnie. A z malutką już troszke lepiej, chociaz jej stan nadal jest krytryczny i wciąż walczy o zycie. Lekarze z Poznania sprowadzi;li dla niej jakiś lek z zagranicy, który spowodował, że nerki zaczęły pracować i odzyskała przytomność. Cały czas jednak o nią drżymy. A u mnie owu jednak nie ma :( Dostałam @ i czekam może w tym cyk;lu się pojawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelka będzie żyć :) Dzisiaj przenoszą ją na chirurgię, jej stan jest już duuużo lepszy :) A pomyśleć, że jeszcze kilka dni temu lekarze dawali jej 1% szans na przeżycie, proszę jaka silna dziewczynka :) Kobietki a co u Was słychać? Padlinka ja też chciałabym zobaczyć Twoje fotki. Bradnie a co u Ciebie, jak samopoczucie? Widać już brzuszek? Agapka jak idą przygotowania ? :P Moluś dużo Ci tych tabletek jeszcze zostało? Czarnulek, co u ciebie? Fląderka dzięki za zdjęcia Majki :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Super wieści Markotuś! Masz racje- dzielna dziewczynka. Ja ostatnią dawke tabletek biore 26 VIII. Mogłabym juz przestać brać 20-tego ale boje się, że @ może mnie dopaść jak będziemy w górach (18-26 VIII). Biorę teraz po 3 tabtelki dziennie i plamienia pomału przestają się pojawiać :D Flądra Dzięki za fotki :) ❤️ dla Wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markotus--dobzre ze z małą juz lepiej ;) a u mnie staranka leca pełną para :) dziś sam środeczek cyklu ;) wiec dziś tez bedziemy działąć mam nadzieje ze skutecznie!!!!! :) bzuiaki dla was Moluś--juz niedługo i ty bedziesz sie starać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka u mnie wszystko pomalutku idzie do przodu, szukamy wlasnie domu, cos tam upatrzelismy i zobaczymy czy sie dogadamy z facetem. Troszke mamy spraw i troche tez pracy. Zobaczymy jak to sie pouklada. agapa 3mam kciuki za starania Moluś jak dobrze, ze radzis sobie z plamieniami, pewnie juz niedlugo bedziesz w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kobietki dzisiaj jadę z Miskiem nad morze :) Tylko ta pogoda mnie martwi trochę :( No ale zobaczymy jak będzie. Odezwę się jak wrócimy. Pozdrawiam, papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu tak puściutko? Wrócilismy znad morza, było super :) Trochę sie poopalałam, bo pogoda nawet była niezla. Całe 2 dni na plaży plackiem leżeliśmy :P Foteczki prześlę Wam dopiero za 2 tygodnie, bo nie mam teraz kabla do aparatu, żeby zrzucić zdjęcia na komp. Kobietki piszcie co u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ja dziś śmigam do Zakopca. W sobote koniec ztabletami, potem @ i starnka! NARESZCIE :D !!! Szybko zleciało to poł roku... Będe informować o poczynanich ;) Całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotus--czekamy na fotoski ;) ściskam mocno🌻 moluś--no no jak szybko zleciąło..no prosze teraz tylko troszke cierpliwości i do dzieła..trzymam kcuuki :) u mnie za 6 dni bedzie wszystko ajsne....troskze obiawów mam..ale nie wiem o co chodzi bo sa inne niz wtedy jak byłam w pierwszej ciazy...cycochy bola ale nie tak mocno jak wtedy...brzuszek zakłuwa ,casamimocniej(to jedyny wyraźny obiaw który moze świadczyc ze jestem w ciazy) reszta taka nie czytela raczej..ale okaże sie..zobaczymy..napewno dam znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie laseczki!!!! Agapka :-) ja Cie tam nie nakrecam, ale trzymam kciuki moooooooocno mocnooo ;-) U mnie 40 tydzien juz, hehe, na dniach sie rozwiazuje..szczerze mowiac mam nadzieje ze jutro juz bede po. heheh taka nadzieje mam od dwoch tygodni prawie, hehehehe. seksik nic nie przyspieszyl, schody tez ni..dzis zabieram sie za sprzatanie..z jakim skutkiem?pozyjemy-zobaczymy :-D Markotko kochana i Molus ❤️ dla Was---wszystko bedzie super!!! A nasza Brednie juz z brzuszkiem pewnie wyraznym chodzi :-) ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinus--no oby emilka(moja imienniczka) wyszła z brzucholka szybciutko ;) daj znac jak bedzie juz po :) trzymam kciukaski ;) markotus--ściskam mocno❤️ za 3 dni testuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! agapa bardzo emocjonalnie podchodzisz w tym cyklu, bedziesz bardziej przezywac jak sie nie uda! Ja oczywiscie 3mam mocno kciuki za Ciebie, ale powiem Ci, ze mnie tez kluje brzuch bardzo czesto mimo to w ciazy nie jestem. Objawami nie ma sie co nakrecac, bo zwykle sa takie jak przed @ czasem jedynie silniejsze. padlinka zycze szybkiego rozwiazania! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×