Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

hejka! U lekarza spoko! Nic się nie dzieje złego! A te plamiena to po przytulanich to powiedział ze mogła być poprostu owulacja.... Także nie mam się czym martwić, myśleć pozytywnie i starać się starć.... :) Całuski dla Was !!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinus--Emilka jest cudna❤️ naparwde sliczna:) a ja starankuje sie na amxa..ale na luziku pełnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ❤️ padlinus :-) twoja mama jestkropka w kropke za toba :-) a u nas w porzadku, mam koniec 19 tygodnia, ruchow chyba nie czuje :-) tzn z bartkiem bylo zupelnie inaczej :-) brzuszek juz spory, taka pileczka ;) znowu zdjec nie mam :-( molus, agapko, markotko i reszta :-) trzymam za was kciuki aby sie udalo. teraz widze sama po sobie ze latwiej jest zajsc nie starajac sie o to :-) jak byly starania to ciazy nie bylo wiec kciuki trzymam papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brednie super, że się odezwałaś :) Moluś to dobrze, że nic niepokojącego się nie dzieje, więc nie pozostaje nic innego jak tylko życzyć Ci powodzenia! Trzymam kciuki :) Agapko za Ciebie też oczywiście trzymam :) Czarnulek a co u Ciebie, jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Bylam w 3miescie wiec sie nic nie odzywalam. Czuje sie juz calkiem dobrze, nie jest zle. Dzis moj mezulek odbierze moje wyniki posiewu i zobaczymy co potem lekarz powie. Na razie widze duza poprawe i moze to znowu od stresu mi sie dzieje, a nie od choroby. Oby tylko przeszlo... Chcemy naprawde zaczac sie starac od tego cyklu, ale jesli te jelita beda szwankowac to i tak to odlozymy, bo nic z tego nie wyjdzie. mam nadzieje, ze jednak teraz juz bedzie tylko lepiej i bedziemy mogli dzialac i oczywiscie, ze Nasze starania beda wynagrodzone ;) markotko a co u Ciebie? Molus plamien juz nie masz? Jesli to byly owulacyjne to na pewno nie powinny trwac pare dni. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Czarnulku trzymam kciuki! Plamień nie mam już :) One były tylko po przytulaniach. Za 8 dni powinna przyjść @. Ciekawe czy przyjdzie. Mogła by nie ;) Ale nie napalam się wcale. Co ma być to bedzie. Wczoraj kuło mnie w jajniku a dzis jakoś w brzuszku ale już spokój. Całuski dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czrnulek cieszę się, że już lepiej i trzymam kciuki za Towje starania! A co u mnie, po staremu. Owu jak nie bylo tak nie ma, ale juz niedługo jadę do mojej pani prof. i może coś na to zaradzi. Moluś tzrymam kciuki żeby nie przyszła :P agapka a Ty co ostatnio tak zadko się odzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec moj mezus odebral moje wyniki i zadnych bakterii nie wykryto. Mialam jednak nadzieje, ze to jakas salmonella bo przynajmniej by przeszlo i spokoj, a tak dalej nic nie wiem:( Niby jest poprawa duza, ale nie jest zupelnie normalnie jak zawsze. Chyba, ze bedzie juz coraz lepiej? Nie wiem teraz, czy badac sie dalej, czy jednak poczekac i obserwowac co sie bedzie dzialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przeczytalam dziś wasze przezycia i chcialam powiedzieć jak bardzo przykro mi z powodu Agapy, wiedzialam że stracila ciąze bo kiedys odezwala się na topiku od 07.07 staramy się o dzieciatko, ale dopiero u was przeczytalam jak bardzo się starala, cieszyla i co potem sie stalo, Agapo dla ciebie ❤️ Ja sama staram się o dziecko i mam nadzieje że już się udalo, ale nie potrafie sobie nawet wyobrazić co się czuje w momencie utraty dzieciatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulek może lepiej pobadaj się jeszcze trochę tak dla pewności? Anastazja trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim...ja tak rzadko się odzwywam bo naprawde zcasu za wiele teraz nie mam ..ale to przejściowe bo jak wspominałam kupilismy dzaiłeczkę rekreacyjna i dopuki jest pogoda aldna to chemy ten zcas wykorzystac na upiększanie i sadzenie tego co tzreba na ejsieni zasadzic ;) wiele przyjemnosci sprawie mi zajmowanie sie takimi sprawami...wiec przynajmniej nie mam za wiele zcasu an myślenie o zachodzeniu w ciaze nie stresuje sie i staranka sa na pełnym luzie ;) Anastazjo--❤️ to prawda moja ciaża była wyczekana i upragniona...to było takim szczęściem dla mnie ze starta ejst niewyobrażalna..ale idę do przodu z rana w serduchu..daje rade ;) ściskam dla was kochane wielkie buziaki ..staram sie czytac na bierząco ale nieraz zcasu bark na odpisanie ;) ściskammmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka zapomnialam pogratulować ci coreczki a to w końcu twoj szczęsliwy topik GRATULACJE Ja ciągle czekam ale @ chyba nie będzie :], pozdrowienia Agapko trzymam kciuki za Ciebie żeby Ci się szybko udalo i żeby wszystko bylo wporządku, musi być wporządku a powiedz jak z Twoim slubem przeciez jak teraz zajdziesz w ciąże urodzisz na wakacje, jesli sie nie myle planujesz wytedy ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotko nie wiem juz co badac, na razie daje sobie luzu i zobacze co sie bedzie dzialo. Anastazja 3mam kciuki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja postanowiłam zapisać się na kurs prawa jazdy :P Hehe, ciekawe za ktorym razem zdam :) Anastazja i jak? Kiedy testujesz? Czarnulek a lepiej jest już ogólnie? Padlinka co u Ciebie i u maleńkiej emilki słychać? Brednie jak Twoja ciąża i samopoczucie? Agapka tzrymam kciuki za Twoje starania! Moluś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! 4 dni do @. Mam nmadzieje, że nie przyjdzie choć nie napalam się zabardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zamiar testować w niedziele boje się bardzo rozczarowania, ale czuje się inaczej niż przed @ wiec musi być dobrze Dzięki dziewczyny za wsparcie napisze jaki wynik w poniedzialek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anastazja--dzieki za dobre słowo...slub etraz zszedł na drugi plan...dziecko jest dla nas najwaznnjiejsze...choc bardzo tez chcemy sie pobrać..slub kościelny to tez nasze marzenie....slub chemy we wrzesniu 2007..ale zobaczymy jak to sie wszystko ułozy..wszystko w rekcha Tego u Góry ;) ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie z Wami pomalu zegnam, bo juz wyjazd blisko, musze sie zajac pakowaniem i wszystkim innym. Jak bede miala dostep do neta to sie do Was bede oczywiscie czasem odzywac. 3majcie sie i powodzenia Wam zycze we wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Czarnula gdzie jedziesz??? 😭 Markotuś trzymaj trymaj :) Brednie super fotki!!! Folądra jak tam Majeczka? Jak sie mieszka za granicą? Agapka 🌻 Anastazja i jak? i pozdro dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeprowadzam sie z moim mezulkiem do innego miasta i na razie nie bede miala dostepu do neta. To moja juz ostatnia wizyta, bo bedziemy juz ruszac jutro rano. 3majcie sie cieplo, niech Wam szczescie dopisuje i do uslyszenia za chyba pare tygodni. Pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki za pamięć ale niestety to nie byl ten moment a tak chcialam, w niedziele przyszla @ i jestem zrozpaczona przy moich długich cyklach, a teraz jeszcze dluższych przez ten stres bede musiala znow tak dłuuuuuuuuugo czekać na następną szanse no ale obiecalam sobie się nie denerwować odetchnąć teraz i nie starać się za specjalnie to może wlaśnie się uda :) Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulek to życzę powodzenia na \"nowej drodze zycia\" :) I odezwij się do nasz szybciutko! Moluś trzymam cały czas :) Agapka co u ciebie? Anastazja przykro mi :( Ale nie martw się, nie tym razem to następnym, głowa do góry :) A obserwujesz swoj organizm, wiesz kiedy masz owu? A wiecie co, ja chyba w tym cyklu miałam owu, bo wystąpił kilkudniowy wzrost tempki, co prawda tylko o kilka kreseczek, ale może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano zrobiłam teścik i kresek sztuk jedna. Ale spoko nie załamałam sie. A @ nadal nie ma! Buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś przykro mi :( A ja własnie dziś dostałam @ :( Nie wiem czemu, ale co miesiąc mam jakąś taką głupią nadzieję, że może jestem w ciąży, mimo tego, że przecież mam problemy hormonalne i jest to raczej niemożliwe. Zawsze mówię sobie, jak nachodzą mnie takie myśli, daj spokój, nie ma szans! Ale to i tak jakoś siedzi mi w glowie, to jest chyba jakaś obsesja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, jak tak czytam wasze wypowiedzi to zaczynam się martwić. Ja chcę zacząc starania po @ ale widac nie jest to takie proste jakby sie mogło wydawać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty jak długo się starasz? nie czytałąm topiku od początku więc nie jestem na bieżąco :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tamtym roku w sierpiniu zaczelismy starana. Pod koniec stycznia okazało sie ze mam torbile na jajniku i miałam operacje w lutym i mam tylko 1 jajnik. Pół roku przerwy i teraz znowu zaczelismy sie strac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×