Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

Padlinus super, że wszystko dobrze się skończyło! Gratuluję z całego serducha!!!! :) A teraz wypoczywaj sobie i odezwij się do Nas za jakiś czas. Pozdrawiam ciebie i malutką emilke bardzo gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, zdjecie szwow juz za mna..na razie nie czuje poprawy, ale mam nadzieje ze to sie zmieni wkrotce ;-) hihi dziekkuje Wam za gratulacje i postyaram sie zaraz poprzesylac zdjecia niunki :-) a\'propos----jest grzeczniusia!!!!! i sliczna, hehehe Kochane moje!caluje Was mocno i dzieki za wsparcie jakiego mi udzieelalyscie ❤️ jestscie bombowe! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka czekamy na foteczki :) Super, że emilka jest grzeczna, będziesz mogła sobie odpocząc po porodzie :) Pozdrawiam! Czarnulek a jak tam sprawo u Ciebie wygladaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka dzieki ze pytasz. Jutro ide prywatnie na USG i zobaczymy. Jak nic ie wykaze to niestety bede musiala dalej kombinowac z jakimis badaniami. Ogolnie u mnie nie jest najlepiej. Podlamalam sie tym i ogolnie roznymi dziwnymi problemami, mam bardzo ciezkie chwile niestety i musze z nimi radzic sobie sama:( Tak bym chciala zeby wszystko mi sie ulozylo i zeby przeszlo mi z tymi jelitami, choc po bakteriach ktore biora jest odrobinke lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinus❤️ wielkie gratulacje 🌻 jak tylko bedziesz mogla prosze o foteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulek napisz jak będziesz już po USG. Agapka gdzie się podziewasz, coś ucichłaś ostatni? Moluś Ty z resztą też, jak tam starania idą? Fląderka a co u ciebie, jak Majeczka się chowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hewjka Laseczki! Czarnulku strasznie Ci wspólczuje i mam nadzieje, że wszystko bedzie OK! MUSI BYC Dziś 11 dc. Starania jeszcze nie zaczęte. nie mam jeszcze dni płodnych i boje się coś , że ich nie bedzie :( Jakieś czarne myśli mnie wczoraj dopadły i tak mnie coś trzymają! Buuu Całuski dla WAs wszystkich ! Padlinka pisałaś że zdejmowali Ci szwy. Na samą myśl o tym mam ciarki. To oni nie szyją nićmi rozpuszczalnymi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za wsparcie. Jestem jednak zlej mysli, mialam dzis okropne sny, a one u mnie oznaczaja klopoty. Bardzo sie boje, ze usg wykryje cos zlego albo nic nie wykryje i beda mnie kierowac na kolonoskopie, a ja wtedy bede musiala szukac prywatnie kto mi zrobi z narkoza i kolejna wielka kasa pojdzie sie ..... Dam znac jak tylko wroce, mam na 17:00, 3majcie prosze kciuki, zeby bylo widac co to i zeby nie bylo to nic powaznego. Caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ejstem:) padlinus..śliczny opis porodu...zazdroszcze ;)🌻 daffaj szybko zdjecia Emilki :) moja@ poszła w zapomnienie ..teraz juz tylko ten przyjemniejszy etap;) nie moge pisac duzo bo tyle mam ostatnio zajec;) ściskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec sprawa wyglada tak: wynik usg dobry, nie ma zadnych niepokojacych zmian ani podbrzusza ani macicy itp. Wszystko jest prawidlowo zbudowane itp. Niestety na usg nie widac jelita i dwunastnicy, a tylko to glownie mnie interesuje wiec i tak dupa zimna. Musze dzialac dalej jesli nie przejdzie. Pocieszyl mnie tylko lekarz, ze to faktycznie moga byc zmiany na tle nerwowym, hemeroidy albo szczeliny i ze najwazniejsze, ze widze poprawe i moze przejdzie. Jesli nie trzeba zrobic posiew i badanie odbytu ale palcem wiec to jeszcze nie jest takie straszne. Zobacze jutro, czy bedzie dobrze jak dzis, jesli nie to ide na posiew. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulek może to faktycznie nerwy, nie martw sie, wszystko się na pewno ułoży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka niestety nie uklada sie. Po niedzieli dae kal i mocz na posiew, mam jednak caly czas nadzieje, ze to tylko uparte, ale niegrozne bakterie, ktore wylecze szybko i hemoroidy, bo niestety mam krew i to ostatnio dosc duzo. Jestem przerazona! Musze szybko oddac na posiew kal i mocz glownie, poki @ jeszcze nie mam, bo bedzie albo za 4 albo 6 dni, musze zdazyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! ja jestem! Dziwny ten cykl. Jakieś małe plamienia po przytulaniach. ale gadałam wczoraj z psiółą mówi to, że to normalne. Zamowiłam testy owu.na allegro. 7 testów + 2 ciążowe za 26 zł z przesyłką a w aptekach 60-80zł! wiec testy pewnie sie przydadza na przyszły miesiac. Co u WAS Laseczki? Padlinka jak Maleństwo??? CZEKAM NA FOTKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus nie wiem czemu kolezanka Ci powiedziala, ze to normalne. Jesli mialas owu w tym dniu to mogloby byc zwiazane z owulacja takie plamienie, ale jesli nie to nie jest normalne. Ja Ciebie nie chce straszyc, ale moja kolezanka tez po kochaniu miala plamienia i choruje na zapalenie jajnika wiec uwazam, ze powinnas zapytac gina o to, tymbardziej, ze mialas torbiele. Jesli cos jest nie tak lepiej jak najszybciej sie tego pozbywac, a jesli jest ok to zapytac nie zaszkodzi. Tak uwazam. Mam nadzieje, ze to jednak nic powaznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus skontaktuj sie po prostu z ginem, na pewno to nie jest nic tak powaznego, ale moze cos zaradzi na to, albo bedzie chcial Cie zbadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulek no i jak byłaś na pobraniu krwi? Kiedy wyniki? Moluś może faktycznie o tych plamieniach lepiej ginowi powiedzieć? Agapka no i co tam u Ciebie? Brednie jak Twoje samopoczucie? Padlinka wypoczęłaś już troszkę? Emilka daje Ci pospać czy nie bardzo? Ja 3 października jadę do mojej pani prof. i jestem ciekawa co powie na temat tych moich wykresów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wczoraj znowu po przytulaniach brazowawe plamienie ! 😠 😭 O co w tym wszystkim chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markotko nie bylam na pobieraniu krwi bo mi to do niczego nie jest potrzebne. Oddalam kal na bdania do sanepidu, ale na wynik dlugo sie czeka. Na razie jakos daje sobie rade, jem bakterie i obzeram sie ziemniorami, chlebem i zadnych zup i rzadkich i jest lepiej. Do wynikow musze robic tak, zeby w miare dobrze sie zalatwiac, bo sie boje ze to bakterie silne i zarazaja mi caly organizm bo cos tak dziwnie czuje, przenosi mi sie chyba. Molus idz koniecznie do gina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane! ja tak szybciutko bo malutka sie przbudzila. w stopce sa fotki emilki, chcialam powysylac na @ ale mi sie poczta ciagle p...suje ;-) wiec tak bedzie latwiej chyba :-) postaramm sie niedlugo odezwac. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atorod
Dziewczyny mam pytanie: Czy któraś z Was ma wyższe wykształcenie i męża po zawodówce? Jak to się ma do szczęśliwego związku? Jest szansa na szczęśliwy związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe uwazam, ze to nie ma nic wspolnego:) Moj maz nie ukonczyl technikum i ma skonczona zawodowke. Na dzien dzisiejszy ma swoje biznesy, w zasadzie My mamy i idzie Nam bardzo dobrze, a ja caly czas sie ucze, mam taki zamiar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka super śliczna jest!!! Ide jutro do lekarza na 15;45 wiec jutro juz bede wiedziec z kąd te plamki... A co do Twojego pytania Atorod to sie troszke uśmiałam ;) Najważniejsza jest MIŁOŚĆ a nie to jakie szkoły sie skończyło!!! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka masz cudowną córeczkę :) Czarnulek obyś szybko się pozbyła tych problemów, zyczę Ci tego! Moluś napisz jak będziesz już po wizycie! Agapka a Ty gdzie się podziewasz? Fląderka co u Ciebie? A co do wykształcenia to uważam podobnie jak poprzedniczki, że nie ma ono wiekszego znaczenia. Wystarczy poobserwować nasze społeczeństwo, żeby zauważyć, że nie wszyyscy ludzie z wyższym czy chociaż srednim wykształceniem są inteligentni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×