Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

enigma--🌻 dzis 38dc nadal nic ;)...jutro testuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :-) molus --- ciesze sie ze juz po wszystkim :-) jestes dzielna i wytrwala 🌻 agapa --- no ty jestes na dobrej drodze do fasolki :D 39 dc ❤️ nonon markotka --- super ze sie odezwalas :-) szkoda ze nie znalazlas pracy bo mi smutno bez ciebie na gg ;) padlinka --- fajnie ze juz slyszalas serduszko, ale ja ci zazdroszcze :P:P:P no dobra teraz napisze co u mnie :P ide dzis do ginekologa zbadac moja nadrzerke i w razie co umawiam sie na zamrazanie.... zobaczymy, moze to nie bedzie konieczne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jeszcze nic nie wiadmo bo po odstawieniu tabsów sa długie cykle ..wiec zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczęta! Brednie ja też za Tobą trochę tęsknie, fajnie było poplotkować, ale cóż. Pracy nadal szukam, dzisiaj idę na rozmowę, za jakąś godzinkę, dwie. Moluś napisz jak było. Agapka trzymam kciuki! Padlinka zazdroszczę Ci troszkę :P Też chciałabym już widzieć takiego maluszka w moim brzusiu. Super, że wszystko dobrze! Fląderka co u Ciebie? Iskierki znowu nie widać. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo gorąco!!! Trzymajcie za mnie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no agapa co z testem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było strasznie! Po operacji wszystko bolał, nie mogłam wstac z łozka i czułam sie taka bezradna! Nawet jak siusiu robiłam to wszystko mnie bolało! Nie mam prawego jajnika bo był zmasakrowany przez ta ogromna torbiel, ktora przed operacja miała 12 cm! Były tez 2 torbiele na lewym ale je wycieli i jajnik oczyscili. Teraz łykam orgametril i na ok 6 mies. STOP w staraniach :(. Acha no i brzunio wyglada jak po cesarce-blizna od pepka w doł- 17 cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus:) a nie mogli zrobic Ci laparoskopii??? ja miałam torbiel 34/36 mm i laparo mi ja usunęli ,nia mam ani sladu po nacięciach bo byly kilku mm. Agapa ?:) i jak ?:) czekam na wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i lipa...JEDNA WSTRĘTNA KRECHA..ale @ nadal brak..brzuszek juz od ygodnia pobolewa i zakłuwa i nic...:(...matko jak ja nie lubie takich sytuacji......ale test chyba by nie kąłmał co?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogli bo torbiel był za duzy. Ty miałas 34/36 mm a ja 120mm wiec roznica duza nieprawdaz? Agapce wyszła nistety 1 krech. Agapus 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda agapus, ale nie smuc sie! 🌻 molus----niezle te torbiele, kurcze...i dobrze ze c to wycieli, dochodz do siebie szybciutko kochana... a okres ochronny szybko minie i bedziecie mogli znow starac sie o dzieciatko! :-) markotka, trzymam kciuki na pewno znajdziesz szybko dobra prace ;-) enigma, brednie -------- ❤️ A ja przeziebiona jestem..brrrr...nos mam caly spuchniety i w glowie mi szumi wiec ide sie polozyc..cale szczesie ze gabisia juz usnela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo u mnie zadnych zmian..@ nadal nie ma a to 40 dc..wiec jeszcze jakaś tam anzdeije mam....owu miałam późno bo 23 dc wiec test zrobiłąm w 15 dni po owulacji...wiec nie musiał jeszzce wcale wyjść pozytywny...ale nie nastawiam sie za bardzo ;) poza tym wokół brodawek mam białawe obwódki takie ...brzuszek zakłuwa ..i już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis czuje sie jak narazie OK. Wczoraj mało lezałam i bolał mnie brzuszek bardzo i dostałam ochrzan o meza ze zamiast lezec to obiady gotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molus-- odpoczywaj duzo, zebys sily miala, i naprawde daj spokoj z obiadkami ( mezus od razu nie schudnie :P) rana jest jeszcze swieza i musi sie dobrze zagoic :-) agapa --- mam nadzieje ze to jednak ciaza.. to lepiej zrob to badanie z krwi, ono rozwieje twoje watpliwosci :-) ja tam tryzmam za ciebie kciuki bo w koncu ktos musi do padlinki dolaczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! dzis moj mezus ma imieninki wiec bede piec murzynka z masa karpatkowa, paczusie z serkow homogenizowanych i sałatka owocowa :) Całuski 👄 dla WAS !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podciagne nas troszke, bo spadlysmy juz hen hen..... :-) Czuje sie obzarta jak prosiak...hehe troche zaluje ze nie moge sie odchudzac..a mam taaaaaaaka ochote na szarlotke z bita smietana...albo lody z polewa toffi...albo na siwrze truskawki..... aaahhhhh rozmazylam sie........... hhihi no co tam u WAS?! aGAPKA, HM ;-) ? Brednie, Molus, Markotka, enigma, fladrusia.... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie. Fajna w tym topiku atmosferka. No u mnie też są małe starania, jestem dzień przed @, chociaż czasem i tak mi się przedłuża... A i super ten wierszyk o małych rączkach, jeśli autorski to gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Atena!!!!!!!!! 🌻 Milo Ci tu widziec :-) Jak dlugo sie starasz juz? Napisz cos o sobie jak mozesz, poznamy sie lepiej... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka ja mam truskaweczki, ale mrozone :P:P i sobie podjadam czasem :D agapa gratulacje zajscia, tylko czemu nic tu nie napisalas ?? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o sobie...jestem zodiakalnym bliźniakiem , ale jedynaczką niestety, lubię poezję, sztukę sama też troche tych dziedzinach się realizuję, ale pracuję niestety za biurkiem. Mam ogara - czarną podpalaną SARĘ i kota Ramzesa - dachowca no i mam wspaniałego przyjaciela i jednocześnie męża... no i ...jesteśmy z mężem zdecydowani, odkładaliśmy dość długo tą decyzję, ale teraz już postanowione... już mamy plany teraz tylko musimy je zrealizować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej atena :-) nasz topik troszke podupada ale miejmy nadzieje ze sie ruszy jak bedziemy pisac :-) u mnie dzis 31dc i czekam na @ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeh to powodzenia atenka!!!!! 🖐️ to pewnie jesli jutro masz dostac @ bedziesz sie testowac w najblizszych dniach? trzymam kciukasy...informuj na bierzaco No ... Agapa sie nie pochwalila malpa jedna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! No widze ze cos sie ruszyło :) U mnie bez zmian- kisze sie w domu! A Agapa po dupie powinna dostac ze na innych topikach sie chwali a nasz zaniedbał ;) Padlinka ja jadłam ostatnio truskawi ! Mezus mi kupił i poczułam sie prawie jak by lato juz było. Wprawdzie nie były takie smaczne jak z krzacza ale zawsze cos. Mi sie natomiast marzy kanapka z sałata, pomidorkim, ogorkim, rzodkieweczka- mniam. Chce juz lato !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×