Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

markotka--ja studiuję logopedię na kierunku pedagogicznym ..wiec mam mnustwo wspaniałych i interesujących pzredmiotów;) dziś takze było do środeczka ,:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A iwec jutro termin @ i pewnie bedzie bo brzuszek zaczyna pobolewc i zrobił sie wielki. A cycuszki nie bola. Jak @ sie skonczy smigam do gina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .-*-..-*-..
Moluś - obyś @ nie dostała przez roK!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Chciałabym nie zobaczyc @ przez rok ale to pewnie jeszcze potrwa! Fladra jak stronka? nic nie wiem! Podaj linka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej ja mam dzis 28 dzien cyklu, i zapewne okres dostane 34dnia :-) tak jak ostatnio :-( molus------ oby @ nie przyszla do ciebie fladra------ mala sliczniutka .... i te wloski ...... :-) a cala reszte dziewuszek pozdrawiam 🌻 si tez zniknela i iskierka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bedziemy sobei tak gadać dalej nie??heheheeheh robie obiadek dla miska ,mam andzieje ze bedzie mu smakował;) molus---tzrymam kciuki🌻 fladra--stronke widziałam,jaka ona juz duża:) bredie🌻 ziewczyny a co z iskierka??pojawiła sie czy nie?? bo ostatnio widziałam ją tu jak sie jej tydzień @ spóxniała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierka tak jak si25 sie nie odezwaly ani u nas ani na innych topikach.... ciekawe co z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fląderka strasznie podoba mi się irokezik Majeczki :) Agapa bardzo fajny kierunek :) Ja jestem na Administracji i same przedmioty prawne mam, ale też można się dużo ciekawych rzeczy dowiedzieć. Trzymam za Ciebie kciuki!!! Moluś i jak? Trzymam kciuki!!! Padlinuś jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fląderka nie ma za co :) a ja znowu pozarłam sie ze swoim starym! AAAAAAAAAAAAAAA! Ale jestem zła! A dzis moj Mama ma urodz. i jestem ciekawa czy ze mna pojdzie? Mam nadzieje, ze nie odwali kichy! Objawow na @ dzis prawie zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś czyli @ nie ma jeszcze? Trzymam kciuki bardzo mocno, żebyś nie ujżała jej przez nastepny rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) najadlam się słodkości i chyba zaraz pękne:P markotka--ja skonczyłąm dwuletnie stuudium ekonomiczne,ale to mnie wogóle nie kreciło ,zawsze chiałam pracować z dziecmi ,tylko w takiej pracy sie odnajduje:) a logopedia chodziła za mną od jakiegoś czasu wiec zaczełam studia i mam nadzieję je szczesliwie ukończyć;) a tak wogóle to moze napiszemy cosik wiecej o sobie co?? no to moze ja zacznę:)..heheh a wiec mam troszke róznych zainteresowań które uwielbiam,:) najwiekszą moją miłością są dzieciaki ,uwielbiam pzrebywac w ich towarzystwie:)..od małego zajmuje sie dziecmi,wybawiłam chyba na moim osiedlu wszystkie dzdzie sąsiadkom :P..hehehe,od kiedy tylko pamietam zawsze ciagneło mnie do dzieciaczków ,uwielbiam sie nimi zjajować ,bawić i uczyć czegos:)aahhh......nie wyobrarzam sobie innej pracy jak tylko z dziecmi:) moją druga pasją jest fotografia,narazie amatorska i nieumiejętna ,ale zawsze od zcegoś tzreba zacząć;) a najbardzej lubie dziecko i obiektyw takie połazcenie daje naturalnosć...dzieci wychodzą pzreslicznie pzred obiektyewm:)..ahhh...naprawde lubie to robić i jeszcze jedna z zreczy która uwielbiam to fascynacja Grecja:):):)od kiedy pojechałam pierwszy raz do grecji zakochałąm sie w tym kraju,kulturze,ludziach we wszystkim...tam ludzie sa tacy szczęsliwi i zadowoleni:)... sama grecja jest chyba najpiekniejszym krajem na świecie oczywiscie dla mnei:)...zberam wszystko co z nią zwiazane:),ksiazki,zdjecia,pocztówki itp. czytam o niej co sie da:)...kiedy ogladam jakiś film o tym państwie ,zapominam o szarej rzeczyzwistości...mogła bym tak godzinami opowiadac jaki ten kraj jest pzrepiekny....🌻 to były zreczy kre mnie fascynują.....teraz moze jeszcze co lubie robić:spać,od zcasu do zcasu coś ciekawego (lub mniej ciekawego) upichcić;),ponarzekać(jak kazda kobieta),jeść słodycze:):):);P słucham :bajmu z pliskich zespołow,a z zagranicznych to co wpadnie w ucho ale uwielbiam roxette;) ulubiony kolor:błękityny,zielony,różowy... na codzeń raczej umsiechnieta optymistka z tozą romatyzmu:)🌻 ....zakochana do szalęństwa ...❤️ moze teraz wy cos o sobie;) ps/z góry sory za błendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, byliosmy dzis na USG i ... wszystko dobrze! 9 tydzien, serduszko bije slicznie, i na razie tyle.. :-) Bardzo mi ulzylo :-) Napisalabym teraz wiecej cos ale nie mam siely bo pozno kuz a gosci mielismy. moze jutro mi sie uda cos skrobnac ale tez spodziewam sie kolezanki z dzieciakami, weic moze to byc trudne ;-) Caluje Was mocno i trzymam za kazda kciuki. Bardzo mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Kurcze juz po 24-tej. Tez sie zastanawiałm co Padlinka robi tak pozno zamiast wypoczywac ;) ciesze sie ze dzidzia w brzuszku ma sie dobrze. SUPER!!! Smigam spac bo jutro beda problemy ze wstaniem. Acha, z mezusiem juz OK :) Dobrej nocki i do jutra! A własciwie do dzis-hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Padlina chciałm napisac ze jak czytałam jak piszesz ze serduszko bije i ze wszystko dobrze z malenstwem to płakac mi sie zlekasza zachciało...Kiedy ja bede sie tak cieszyc... Maja i Bartuś super sa na tych zdjeciach :) @ nadal nie ma ale czuje ze lada chwila przyjdzie. Dzis ide do lekarza z tym swoim kamieniem slinianki. Troche sie boje....-buuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś -:)🌻 nie bój się a @ nawet jak teraz przyjdzie, to będzie ostatnia. Następną zobaczysz za kilkanaście miesięcy:)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka strasznie się cieszę, że wszystko dobrze :) Oby tak dalej, trzymam kciuki!!! Moluś a może jednak nie przyjdzie :P Dużo dziewczyn pisze, że na początku ciąży czuło się jakby miały zaraz @ dostać. Trzymam kciuki:) Agapa ja też bardzo lubię dzieci i słodycze :) A tak jakiś szczególnych zainteresowań, czy pasji nie mam. Brednie a jak Twoja wysypka i czemu jeszcze na gg Cię nie widzę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Zawitalam do Was na chwile, jestem jakas taka zamyslona sesja teraz, dlatego do Was nie zagladam :o padlinka ciesze sie, ze z dzidzia jest wszystko ok!:) fląderko ogladalam zdjecia, jak zawsze sa swietne! Moluś 3mam kciuki, zeby @ nie przylazla i dzieki za pomniki hehe. Spadam sie pouczyc, bo kurde nie widze tego lekko:( A tak w ogole to ostatnio sie tak dziwnie czuje, chyba sie za bardzo denerwuje uczelnia i wszystkim co z nia zwiazane, juz spac nie moge w nocy! Brrr Pozdrawiam Was serdecznie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ co słychać? wczoraj Maja poznała swoją pierwszą koleżankę - też Maję:) chyba się polubiły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Fladerko! No to majeczka ma kolezanke :) Niech sie konczy w koncu ta sesja to moze Dziewczyne do nas wroca. Tak tu czasem pusto, ze az chłodem wieje! Byłam u lekarza wczoraj z tym moim kamienien slinianki ale pani nic mi nie powiedziałą bo sie chował i nie mogła go wymacac. A zdarzyłam dojsc do domku i jest. W takiej sytuacji to usg lub przeswietlenie by sie przydało. Co do @ nadal brak ale jutro 33 dc i pewnie przyjdzie bo ostatnio tak miałam... Całuski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×