Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

tak...minelo pol roku od zabiegu i juz moj onkolog w zasadzie pozwala na ciaze, wprawdzie mam wyznaczona ostatnia wizyte na 4 listopada ale chybaa juz nie bede sie pilnowac...bo zeswiruje!!!!!!!to straaszne-pragnac dziecka i nie moc go miec...Oby ten miesiac przyniosl nam szczegolna radosc... Pozdrawiam wszystkie starajace sie! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorrow.
Witaj. Ja walczę po zabiegu usunięcia ciąży pozamacicznej. Już nie pilnuję, już mogę, ale mam inne schizo :( Mianowicie gdy dostaje okres, ech...wiesz o co chodzi. A dziś miałam sen, ze byłam w ciąży i urodziłam dzidziusia ślicznego i zdrowego dzidziusia... Więc teraz musze zapanować nad tym wielkim pragnieniem, bo zwariuję... Życzę powodzenia nam w tych staraniach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygmuś
witajcie kobietki, my z zona tez w tym miesiacu sie zazczynamy starac... synek ma juz 2,5 roku, akurat czas! pozdrawiam wszzystkie Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdew
A masz już 1 dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorrow..,.wiem o co chodzi, w tym cyklu tak mialam, bo cale te pol roku bylam na NPR i w ostatnim cylklu juz troszeczke poodpuszczalam..wmawialam sobie ze @ mam jakis ziwny i te sprawy... a za Ciebie tez kochana trzymam kciuki, i dzieki Pedagog, dzieki Zygmuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matrix co Ty wogólę wiesz na temet zycia, kobiet i dzieci...widocznie nie dorosłeś do tej decyzji...:-))) Przyjdzie i czas na Ciebie.ja jestem w 1 miesiącu ciazy...cudowna sprawa:-))))pozdrawiam wszystkie starające się kobiety jak i mężczyzn:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli nie chcesz miec dzieci to po jak cholere wchodzisz na ten topik???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zinajda
wspólczuje matrix...ktos cie kiedys w zyciu skrzywdzil chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matrix, ale po co się denerwować, Ty sobie tego nie wyobrażasz, a my tak, każdy żyje tak jak chce! poza tym kobieta w ciąży, zadbana, wygląda naprawdę ślicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zinajda
a-s-i-a ma racje, poszla stad jak nie chcesz dzieci jest tyle topikow "dla kobiet, ktore nie chca miec dzieci", tam sie realizuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do matrix
______"ja tam do konca zycia wolę miec takie ciało jak mam teraz._______" hahahahahahahahahaha!!!!!!!! to długo zyć nie zamierzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do matrix
______wasi przyszli tatusiowie ?????? już jednego ojca mam skretyniałaś do reszty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zinajda
buhahahahahhah , dobre, buhahahahahahahahhaha :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matrix, masz niekompletne informacje: 1. nie kazda kobieta wyglada gorzej po coazy-w moim przzypadku jest odwrotnie, po urodzeniu corki schudlam, piersi mi na stale sie powiekszyly z miseczki a do b 2. nie kazdy maz zradza- moj np. nie, i razem ze mna marzy o dzieecku 3.dziecko nie zmarnuje życia, sami mozemy je sobie zmarnowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to walczymy :) Ja jeszcze nie mam maleństwa, ale mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będę się już nim cieszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walczmy
ja dzis jestem w 7 dniu cyklu i pelna para staram sie o dzidziusia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja tez pełna nadzieji jestem, ze moze tym razem sie udało :) Poczekamy zobaczymy. Co do \"matrix\" to szkoda słow dziewczyny! OLAC JĄ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie to troche flustrujace, w ciazy jest moja siostra, bratowa, kolezanka...tylko ja jeszcze nie :-( U mnie 6 dzien cyklu, czyli dzis jesze nie zajde na pewno... pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć Moluś- spotkałyśmy się na topiku o slubie- pamietasz????:-D Ateraz spotykamy się tutaj , tylko , że ja juz sie nie staram , swoje szczęście juz mam:tzn kochanego meżai małą iskierkę w brzuswzku:-)))) życzę powodzenia innym starającym i Tobie Moluś:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Razem przezywałysmy ślub , a teraz no proszę razem bedziemy się starały , aby kazda starajaca się:-))) doczekała się fasolki:-D, :-D, :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brazowe oko
ja wczoraj obudzilam sie z przeswiadczeniem, ze 27 lat to najwyzszy czas na urodzenie dziecka, obudzilam meza i powiedzialam mu- kochanie od dzis koniec z prezerwatywami, chce miec dziecko...on mnie usciskal, bo czekal na te decyzje juz dlugo i...zaczelismy starania heeh nie sadze zebym zaszla tego wczorajszego poranka i wieczoru, bo to koncowka cyklu, ale po okresie .... Pozdrawiam starajace sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zojda
ja tez...moze zajde... ale troche nie wiem czy bede umiala sie cieszyc tym oczekiwaniem, bo boje sie strasxznie, ale decyzja juz zapadla, teraz czekamy na rzultaty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki25
moze ja rowniez, to moj 4 a (wlasciwie 5) cykl staranek i zaczynam sie martwic ale musi byc dobrze ;) trzymam za nas wszystkie kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×