Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

na mnie tez krzywo patrzyli jak slub bralam :-) mialam wtedy 22 lata padlinka - ❤️ trzymam kciuki za ciebie za całą reszte tez :-):-):-) A co do kariery to ja zaszlam w ciaze na studiach, skonczylam je w tym roku, dziecko wlasciwie juz odchowane wiec moznaby pomyslec o jakiejs pracy.... ale kiedy drugie dziecko????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka----ja mam 21 lat,slub planujemy nie w te wakacje co beda tylko w nastepne!mój misiek ma stała prace i to nieźle płatną,ja zazcełam studia w tym roku zaocznie,ale naprawde z całego serca pragne mieć teraz dziecko,zresztą od kiedy pamietam dziecko było moim naj marzeniem:) misiek tez bardzo chce miec dziecko,bardzo zreszta lubi dziecia one jego ,ma do niech podejście ,a to rzadkośc u facetów;)ale on tak jak i twój wszystko ma zaplanowane,slub,a potem dziecko!!! zestudami napewno dała bym rade!i bym skończyła bo innego wyjścia nie biorę pod uwagę!mieszkali byśmy z dzidzia u mnie bo jesetm jedynaczką i mieszkam tylko z mamą,wiec problemu zadnego nei widze!a teraz było by suer jak bym była w ciaży poniewaz akurat w sierpniu bym urodziłam wiec do paździenika na uczelni dzidzia by troszke sie odchowała:) narazie mam to krwawienie,ale słyszałam ze własnei po tabletkach tak jest najpierw krwawienie a potem robi sie test!tym bardzej ze ja zapomniałam tych tabletek zarzyc w trzecim tygodniu stosowania a wiec pzred samym okresem...wiec musiał pewnei sie pjaawic!wyglada zupełnie inaczej i nieraz jest ze śluzem razem!! jak tylko sie skończy biegne po test !!! tylko mysle ze na jednym teście sie nei skończy! no dobra bo sie rozpisałam,ale fajnei ze jest ktoś taki kto ma takie same marzenia !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agapa - ja ci zycze jak najlepiej :-) ale szczerze to zbytnio sie nie nastawiaj na ciaze, nie gniewaj sie ze to pisze :-) w moja ciaze zaszlam wlasnie przy tabletkach, zapomnialam o jednej w drugim tygodniu zazywania i stalo sie, ale krwawienia nie mialam w ogole. w dniu kiedy powinna wystapic @ czyli w tej 7 dniowej przedwie tez krwawienia nie bylo i wtedy zrobilam test i wynik byl pozytywny pozdrawiam cie cieplutko i jeszce raz nie gniewaj sie na mnie :-) co ma byc to bedzie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brednie---nie nei gniewam sie:) ty masz moze obiektywną ocene bo widzisz to z boku ja moze za bardzo sie wczułam:)ale dlatego tak sądze bo mam ciągłe bóle ,takie kłucie w jajnikach,raz z jednej strony za jakiś czas z drugiej,nie cały zcas tylko seraiami jak by łapałao i odpuszczało no i piersi bolą! ale zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po czesci rozumiem co czujesz :-) mam nadzieje ze dasz znac jak to sie skonczylo ?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak powinna byc temperatura podczas krwawienia znaczy w okres???? ja mam ciała 37,5 a w środku jeszcze nei mierzyłamz araz zmierze i dam znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to podczas owulacji powinna byc wyzsza, na okres temperatuda zazwyczaj spada do ok 36,6 chyba :-) a jesli nie spadnie to byc moze to ciaza, ale nie wiem jak to wyglada w przypadku brania pigulek anty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w srodku 37,8:) hyymmm.słyszałam ze jak sie biezre tabletki to temp. moze byc troszke powyzszona,ale troszke aja mam dyżo!!:) zobaczymy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :-) u mnie troche snieg pada ale niestety z deszczem :-( wczoraj mierzylam sobie temperaturke \"tam\" i wieczorem mialam 37.9 a dzis raniutko 36,8. Czyzby mi sie @ zblizal????? Wielkimi krokami??? pobolewa mnie brzuch :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kobitki! U mnie tez sniezek troche padał ale zanim spadł na ziemie to juz topnił-a szkoda. AGAPA--->ja tez mam podobne objawy i tez mam nadzieje! Ale bosko by było jak by sie nam udało! :D No i reszcie starajacym sie rowniez. Mi @ przypada na 24 a wiec jeszcze tydzien czekania. Zobaczymy. Pozdrawiam Was Wszystkie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Laski!!!!!! U mnie z rana dalej nic (w sensie @), ale zmierzylam rano temerature (w tym cyklu pierwszy raz----troche sobie odpuscilam mierzenie w tym cyklu skoro i tak chcialam zajsc ...) i 36,9. czyli dzis jeszcze nie powinnam dostac małpy (mi tez na @ spada do ok. 3,6 w dzien lub przeddzien okresu)..coraz wiecej nadziei mam, ze moze jednak... tyle ze nie bola mnie juz piersi tylko brzuch troche jak na @.Hehe, niby to juz trzeci raz a czuje sie jakbym pierwszy raz podejrzewala ciaze...takie fajne podniecenie... zrobilabym moze test ciazowy, ale jescze poczekam, najwieksza moja irytacje zawze wywolywal fakt, gdy robilam test a godzine lub dwie potem dostawalam @. ggrrrrrr No dobra, tzrzymajcie dalej te Wasze śliczne kciuczki, pliiisss 🌻 a ja trzymam za Was zawsze i wszedzie i w kazdym momencie :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, dziewczyny, temperature mierzy sie rano, przed wstaniem z łóżka, bo potem wyniki nie sa wymierne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ropucha
Cześć dziewczyny, ja tez chcę mieć dziecko. Mam 29 lat i trochę się boję, że to juz późno. Próbuję 4 cykle. Myślałam, że to prosta sprawa, a tu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ropucha! eeee tam wcale nie za pozno! moze oczywiscie dluzej to trwac , zanim sie uda, ale grunt to efekt, nie? Moja dobra znajoma qyszla za maz w wieku 34 lat i dwa lata pozniej urodzila jednego synka, poltora roku pozniej kolejnego, ! Trzymamy kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ropucha
Dzięki dziewczyny, kurcze nie myślałam nigdy, że to taki problem zajść w ciążę. I to myślenie w kółko czy wszystko ze mną ok, czy dziecko urodzi się zdrowe, czy ja wogóle urodzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos ty! trzeba myslec pozytywnie! Swoja drog to typowe dla dzisiejszych czasow ze kobitki maja problemy z zaciazeniem----dlugotrwale branie pigulek, skazenie srodowiska, stresujacy tryb zyca...niestety... Ale sie uda na pewno! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie usiadlam do kompa, sprzatalam troche w domku, maly zasnal, wiec mam chwile dla siebie :-) czeka mnie jeszce zrobienie obiadu :-( Ogolnie czuje sie dobrze, troche pobolewa mnie brzuch, ale jest ok, okres za 3 dni ma sie pojawic, wiec bede czekac :-0 nie ukrywam ze nie chce go dostac :-) boze tak bardzo nie chce go dostac, tylko ciekawe co na to by moj maz powiedzial... az strach pomyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ropucha,Moluś---witajcie,tzrymam kciuki u mnie krwawienie jeszcze jest,ale chyba i tak zrobie jutro rano test,bo w sobote jade na uzcelnie i chce spokojnie jechać i wiedzieć czy tak czy nie!!!!a tak wogóle to podczas krwawienia mozna robić testy??? cały zcas pobolewa jajnik!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj agapa :-) kurcze nie wiem czy mozna test robic jak sie krwawi, nigdy nie mialam takiego przypadku, chociaz mi sie wydaje ze mozna bo przeciez niektore ciezarne maja okres w ciazy i nawet przy krwawieniu hormon sie utrzymuje na swoim poziomie z reszta pobierasz mocz, wiec chyba mozna powodzenia ci zycze i trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brednie--no własnie tez nie wiem teraz!!!hhymmmmm....ale robie jutro bo nnie wytrzymam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierze ci :-) ciekawe jak u mnie bedzie bo juz ponad pol roku nie biore tabletek a wracajac do ciebie, piszesz ze dopiero 10 dzien hmmmm.... moze to troche wczesnie na wiarygodny wynik, ale ja na gdybym byla na twoim miejscu to bym zrobila :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach............jakie emocje................................ rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Normalnie czuje sie jak przed pierwsza randka!!!!!!! JAkbym nie byla taka \"centusiowata\", jak mowi moje chlopisko, chyba bym, zrobila juz wczoraj ten test...A tu teraz----czekaj babo, hehehe, ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestem co wyjdzie agapie :-) moze dwie kreseczki???? fajnie by bylo ciekawe co u mnie wyjdzie albo okres albo nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki! Kurcze miałam problemy z netem i dlatego tak długo mnie nie było, ale już jest ok. Agapa przeżywam dokładnie to samo co ty (zapomniana tabletka), ale nie robię sobie zbyt dużych nadziei, chociaż nie ukrywam, że malutka nadzieja jest, no ale do @ jeszcze kilka dni, a tempka ciągle 37,0-37,2. Kurczę już ledwo wytrzymuję to napięcie. Brednie trzymam kciuki! No i oczywiście witam ropuchę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×