Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

Flądra to ładnie wazy twoja dzidzia. Nie przejmuj sie ja na patologii wyladowałam w 34 tygodniu ciazy bo mialam skurcze przedwczesne, przetrzymali mnie do 37 tygodnia. Głowa do góry :-) Padlinka, moj maly w grudniu konczy 2 lata, o nocniku mowy nie ma, nawet nie chce na niego usiasc w ciuchach. :-( Postanowiłam ze kupie sobie plastry zeby nie palic ech moze sie uda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nonono, ładnie ;-) 3600...Mały slodki tłuscioszek... Trzymac bedziemy kciukole, 🌻 A masz juz imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak drugi raz bylam w cuiazy, myslalam dla dziewczynki albo Zosia, albo patrycja albo natalia, chcialam Kalina, ale do nazwiska nie pasowalo :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja corcia (jak sie zaciaze ;)) bedzie miala na imie Natalia, wiem ze takie oklepane imie ale jak rodzil sie moj brat a mial byc dziewczynka wymyslilam ze bedzie wlasnie natalka, ale wyszedl michalek :-) wiec powiedzialam sobie ze moja corka bedzie nosila takie imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż namawia na Majkę babcia na Hanię inni na Zuzie jak zobaczę to zdecyduję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tych imion co wypisalas najbardziej podoba mi sie Majka :-) Co do Zuzi to mojej sasiadki piesek tak ma na imie :-) Ale spoko spotkalam sie juz z psem ktory ma takie imie jak ja :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie mysle, ze moze lepiej poczekac z drugim dzieckiem, podobno mezczyzna po 30 madrzejszy sie robi :-) i sam decyduje sie na dziecko :-) ech. Ale tyle jeszcze czekac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BREDNIE, A ILE LAT MA tWOJ MAZ? ILE MU DO TEJ 30-KI BAKUJE? Szkoda ze nie zawsze mozna dojsc do porozumienia, nie? PS: Cycuszki dalej bola, i podbrzusze, ehehhe a w zwiazku z tym mam typowe dla starajacych sie schizy, hehe Oh, dlaczego do tego okresu jeszce taki kaaaaaaaaawal czasu.......... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz ma 26 lat :-9 czyli do trzydziestki braku niestety cale calutkie calusienkie :-( 4 lata. Kupa czasu. a mnie dzis cos brzuch pobolewa a cycki nie bola, do okresu zostalo mi 10 dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 4-ry lata...hm...duzo, fakt, ale wiesz, moze trzeba troszke wyluzowac, Pan Bog potrafi splatac figla i przesunac nam czasem owulacje ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze i mysle, po porodzie zrobila mi sie mala nadzerka :-( moj lekarz mowi ze najlepszym lekarstwem na nia jest kolejna ciaza, dlatego bardzo bym chciala w nia zajsc, z drugiej strony dobrze tez byloby zamrozic te nadzerke, ale po takim zabiegu w ciaze nie mozna zachodzic przez 1,5 roku. Nie wiem co robic.... :-( I dzis znowu kolejny szary brzydki dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm...brednie, kochane ! A ten argument medyczny do Twojego Misiaczka nie przemawia? PS Bleh, w rzeczy samej, pogoda obrzydliwa, musze normalnie swiatlo od rana w mieszkaniu swiecic, tak ciemno.ciagle jestem glodna, dlatego zawsze na jesien tyje...juz powinnm cs z tym zrobic, bo potem sie juz nie dam rady odchudzic, jak nabiore 10 kg jeszcze, heheheh :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet taki argument do niego nie przemawia, poczekam do konca roku, jak zajde to zajde a jak nie to ide na zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
channah , gratulacjeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cieszymy sie z Toba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kolejna z nas zaplodniona :-) gratulacje wielkie :-) Tylko jakos ja i padlinka puste jestemy w srodku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zaszalm w ciaze wazylam 46kilo, lekarz tez mowil mi ze za malo waze, ale jakos przez te9 miechow przytylo mi sie az 23 kilo :-( porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie dziewczyny
ja tez sie staram, ale nie chce zapeszyc...mam juz dwie corki i teraz chcialabym synusia, hehe, kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak wole nie byc w tym cyklu w ciazy... Przez ostatni czas tyle mam okazji do wypitki...brrrr, dzidzia niezle by miala srodowisko do rozwoju... Chociaz z drugiej strony o pierwszej ciezy dowiedzialam sie na kacu, heheheh, a Gabryni az drowa jak ryba, nie przymierzajac fladra jakas ♥, heheh o rany......ale ze mnie pijaczka, uuuuuu Pozdrawiam serdecznie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie :-) U mnie weekend bezseksowny :-( szkoda, do @ jeszcze 6 dni. Boli mnie podbrzusze :-) moze to dobry znak......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flądra, jestem z Toba cala swa osobą 🌻 Patrz, wiersze pisze, heheh No a u mnie 27 dz. c. jutro albo pojutrze powinnam dostac okres... hm... Brednie, Molus i reszta :-)) -------POZDRAWIAM CIEPLUTKO (bo idzie ochlodzenie...wrrrr)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jak dzis zimno, ubrałam malemu cieplutka czapeczke i rekawiczki :-) U mnie do @ zostalo jeszcze 5 dni, a dzis mialam mdlosci , ale to chyba dlatego ze wczoraj za duzo zjadlam :-( Poza tym rzucam PALENIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Brednie, heheh, powodzenia, w rzucaniu palenia szczegolnie, moje chlopisko rzuca palenie juz pare lat ;-) Zauważylas, jak czas sie dluzy po koniec cyklu, hihi ♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zauwazylam ;) ale co zrobic dzis jeszcze nic nie zapalilam :-) zobaczymy jak dlugo wytrzymam :-) jak chce sie miec dzidzie to palic nie mozna wiec chce sie pozbyc tego nalogu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×