Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

dziewczynki kochane moje starranka sa odłozone....poniewaz i tym razem się nie udało...a planujemy slub w wakacje wiec nie chcemy aby wszystko sie skolidowało razem...staranka odkładam do póxnej wiosny ...to była trudna decyzja bo żyłam tylko tym że moge się starać a po stracie to było bardzo wazne dla mnie....ale ślub z weselem tez wazny i po długich rozmowach postanowilismy staranka odłożyć ,zaczniemy się starac tak 3 miesiące przed wyznaczona datą slubu...a date idziemy zamawiac w przyszłym tygodniu :) mam nadzieje ze czas zleci mi szybko a tak chyba bedzie bo przecież przygotowania weselne tez sa miłe ;) ściskam was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś a może powinnaś powiedzieć lekarzowi o tych plamieniach? Jak długo już bierzesz Luteinę? Ja tez kiedys ją brałam i zazwyczaj po 3-5 dni przychodziła @ Agapka to w takim razie jestesmy dwie- nie starające się. Zobaczysz ten czas tak szybko zleci, że nawet nie będziesz wiedziala kiedy! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałam 5 dni a potem dostałam plamienia. W sumei trwa to od piątku...Brzch coraz bardziej pobolewa wiec mam nadzieje, że @ niedługo przyjdzie konkretna. Te plamienia na poczatku miały kolor brązowy, dopiero dzis zobaczyłam normalną krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś to pewnie te plamienia \"przepowiadały\" @ To teraz staranka rozpoczynasz? :) Trzymam kciuki! Padlinka, Brednie co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Co tam słychać po 2 dniach leniuchowania? Ja byłam na uczelni, więc nie zagladalam cały weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moluś
Hej! No Markotka miałaś racje- @ przyszła i jestem w szoku bo wclae mnie brzuch nie bolał i @ nie taka mocna. Szkoda, że zawsze taka nie jest ;) Jak się skończy to w czwartek wybiore się pewnie do lekarzas. Powinnam jechać do Poznania ale cholera jakoś nie mam czasu się zebrać! Całuski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogole co słychać u reszty??? Padlina może jakieś nowe fotki dasz pooglądać??? Brednie jak się czujesz??? Flo siedzi za granica i sie nie odzywa, Czarnulek tez milczy.... Agapka to akurat wiem, ze zawiesiła straania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś faktycznie ciekawe, że na pomarańczowo. No pewnie przydałoby sie wybrać do lekarza, niech Cię przebada, żeby bylo wiadomo co i jak. No a ja muszę Wam w końcu przesłać moje fotki z wakacji :) Zrobie to jak dorwe się do kompa miśka :) Brednie właśnie, jak się czujesz? Padlinka co u ciebie i malutkiej? Fladerka jak tam za granicą się wiedzie? Agapka co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadamy bo widzisz Markotka tylko ja i Ty się tu pojawiamy.... Sporadycznie inne Laseczki.. @ się skończył i chyba jutro czas do lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominique25
Witam dziewczyny! Pozwolicie, ze sie przylączę? Ja staram sie juz od 7 miesięcy i ciągle nic:( Ostatni weekend upłynął pod znakiem dzidzi...tzn..."ciężko" pracowaliśmy nas tym, by sie w końcu pojawiła:) Może tym razem sie powiedzie. Jakoś tak wyjątkowo optymistycznie jestem w tym miesiącu nastawiona, ale to przecież nic nie musi oznaczać, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominique25
Chyba juz nikogo nie ma:( Spróbuje jutro wieczorkiem. Szkoda, ze tylko wieczorami mam okazje zasiaść do komputera, bo chętnie bym z Wami pogawędziła. Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominique trzymam kciuki! Oczywiście zagladaj do nas :) Molus no chyba na to wychodzi, że zostałysmy opuszczone :( Agapka pisz co u ciebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominique25
Jest juz dość późna godz. Dopiero weszłam do domu. Spedziłam kilka godz w szpitalu. Kilka dni temu poparzyłam sobie nadgarstek no i troche zaczęło mi sie paskudzić. Bałam sie, ze to może jakaś infekcja, ale na szczęście zadziłałam w pore. Jutro przyjadą znajomi i zostaną na weekend, więc będę miała sporo pracy:) Mam nadzieję, że niebawem uda mi sie z wami pogawędzić tutaj. Ps. jakie to oczekiwanie jest straszne. jeszcze został tydz. do terminu miesiaczki. Mam wielką nadzieję, że zamiast czekać tydzień na nią... poczekam 9 miesięcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane!!! czytalam was tak pobieznie , przyznaje...ale przeslanie jest jedno, wiec sie dolaczam... dominique..ja mam 10 dni do @ i to tez moj 7 cykl staran, ale ja juz boje sie nakrecac, boje sie myslec choc to strasznie trudne, co miesiac mialam urojenia i nakrecalam sie niepotrzebnie, teraz o dziwo zero jakichkolwiek nawet tych urojonych ;) objawow ..staram sie tez za czesto nie gmyrac, nie myslec ciezkie to jest ale 10 dni szybko zleci...dobrze ze juz rozczarowan nie przezywam tak mocno i w zasadzie si eich nie boje!!! trzymam dziewczynki za wszystkie kciuki!!! mocno i buziaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominique25
Witam Was Miłe Panie:) Cieszę się, że mam się z kim podzielić tymi emocjami, które mną targają. Dobrze jest też wiedzieć, że inni przeżywaja to w podobny sposób.Ja dziś mam paskudny dzień. Chyba bierze mnie jakaś choroba. Słabo mi sie robi, w brzyszku "przelewa", głowa boli, w ustach mam taki dziwny posmak(chyba gardełko zaczyna niedomagać). Dziwne objawy. Ostatnio w pracy jakaś epidemia panuje. Wszyscy chorują, więc pewnie i mnie to właśnie teraz czeka. A do tego wszytkiego jeszcze gości mam dzisiaj, a co za tym idzie, sprzątania, gotowania (choc to sobie dzis chyba odpuszczę ze wzgledu na mój stan, kupimy coś na wynos:)). Mam nadzieję, że mimo tych niedogodności miło spędzimy czas. A przez resztę weekendu mam zamiar leniuchować, oglądać filmy i nadrabiać zaległości w czytaniu:) Trzymam kciuki za Was (Nas) starające się:)) Pozdrowienia kobietki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie kochane kolezanki❤️ ostatnio (jak zwykle zresztą) mnóstwo spraw ,formalnosci załatwianych ze slubem i weselem :) najwazniejsze data ustalona :) 22 wrzesień 2007 :)❤️ Nasz Wielki dzień :) ..sale także mamy już zamówioną..olkiestre wybiezemy na dniach...fotograf i kamerzysta także wybrany...wiec jak widzicie nie próżnuje ;) ściskam Was mocno❤️ ja mam zlecone badanie prolaktyny..bo cykle mam dlugie...pojade w przyszłym tygodniu na badanie...akurat bede miała zcas jak coś na unormowanie organizmu..porobie jeszcze inne badania..zleci czas bo juz widzę jak leci :) trzymam za Was kochane kciuki całuje😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominique25
Agapa...super, że masz jeszcze wesele przed sobą. To był najpiękniejszy dzień mojego dotychczasowego życia:)Szkoda, że już się nie powtórzy:( Pamiętam przygotowania, odliczanie. A potem sam dzień minął w oka mgnieniu. I tylko szkoda, że później tak niewiele się z tego pamięta. W tym stresie to nic do człowieka nie dociera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wysylalam wam zdjecia ale chyba nie podochodzily, wiec wieczorem jak bede u rodzicow to wam wysle, bo tutaj (u tesciow) cos net kiepsko chodzi. zaraz mam obiadek pyszny i juz mi zaczyna pachniec i robie sie coraz bardziej glodna moje dziecko marudzi ze chce juz do domu jechac... chyba mu juz u babci za dlugo :-) a jeszcze dzis jedziemy do moich rodzicow bo moj tato ma urodzinki. wiec zladujemy w domku naszym wieczorkiem poznym. mialam cicha nadzieje ze bartek zostanie u moich rodzicow na noc abysmy mogli sobie z mezusiem poszalec ;) ale jak on beczy ze chce juz do domu to chyba nici z tego :-( jutro zaczyna mi sie 26 tydzien, zaczynam odliczac dni do konca... powoli gromadze ubranka, trzeba je poprac, poprasowac itp. z bartkiem w 34 tygodniu wyladowalam w szpitalu i mam nadzieje ze tym razem dotrwam do rozwiazania we wlasnym lozku :-) uciekam na obiad trzymajcie sie cieplo bo pogoda zimna :P pappapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega, Domnique trzymam za Was kciuki! W końcu się uda, a może już się udalo... :) Informujcie na bierząco co i jak. Agapka no to wiedzę, że przygotowania pelną parą! :) Brednia kochana ślicznie wygladasz :) I chyba nawet za bardzo nie przytylaś, co? A brzusio spory już, spory :) Powodzenia! Moluś co u Ciebie słychać? Ja już w pracy siedzę, niestety :( A tak mi sie dzisiaj strrrrasznie nie chce :P Pozdrawiam gorąco w ten zimny poranek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny przyłącze sie jesli można? Jestem po stracie i rozpoczynamy właśnie nowe staranka. A dokładniej wczoraj rozpoczeliśmy, staram sie o tym nie myśleć ale cieżko, tym bardziej ze siedzę w domu na zwolnieniu, nie ma co robić, muszę czymś zająć myśli, Pozdrowionka i miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jak miło zobaczyć nawe twarze :D Zapraszamy zapraszamy..... U mnie @ się skończyła. W tygodniu ide do gina a dziś zadzwonie do Poznania bo czas wielki !! Kumpela mi ostatnio mówiła, że w Poz. powinni mi zrobić badania hormonów za darmo. Fajnieby było ale szczerze mówiąc to wątpie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedząca....
Dziewczyny.. może któraś wie, jak dodaje się temat do ulubionych (moje tematy) to pewnie bardzo proste, ale mam z tym problem.. Dziękuję z góry za pomoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robię po prostu w ulubionych dodaj do ulubionych i jeśli masz otwarty dany temat to on poeinien ci sie później od razu otwierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedząca....
zrobiłam tak, ale naciskam "moje tematy" a tam pusto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiedząca-Przy każdym temacie jest + i jak na niego klikniesz temat doda się do \"moje tematy\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam żadnego \"moje tematy\" tylko mam jak naciskam ulubione od razu przekierowanie na daną stronę, chyba znam się na tym mniej niż ty, sorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedząca....
Dziękuję dziewczyny - działa! A niedługo (w maju..) się do Was przyłączę.. i mam nadzieję, że w cyklu majowym zajdę w ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×