Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

a jak się o tym torbielu dowiedziałaś? coś ci dolegało czy ginekolog to wykrył przy badaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez przypadek. poszłam na usg brzucha i pani mi wykryła. Nawe nie robiac usg juz wyczuła, że coś tam jest! U gina byłam w sierpniu i nic nie zauwazył!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki od ostatniego cyklu mierze temperature i obserwuje swoj organizm, ale sama nie wiem czy owu byla czy nie Moluś nie wiedzialam, ze miałaś takie przejscia jejku mam nadzieje ze u mnie jest wszystko dobrze to 4 cykl staran teraz ale mam już jedno dziecko, lekarz nigdy nie robil mi usg brzucha, a byłam niedawno i mowiłam o staraniach ale państwowo moze warto wybrac się prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja też chodziłam państwowo do ośrodka zdrpowai i nigdy zadnego usg. Ani brzucha ani dopochwowego! A to powinien być ich obowiązek żeby to zrobic np raz na pół roku...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś powiedz torbiel byl taki duży ze musieli ci usuwać jajnik to teraz masz 50% szans??? A owu masz co 2 miesiące czy co miesiąc, przepraszam ze tak wypytuje ale zmartwilaś mnie ta operacją a mialaś jakieś bóle wczesniej??? Zobacz gdyby nie twoje starania nawet byś nie wiedziala co się dzieje w organizmie i moglo się to roznie skończyc :( co za lekarze!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma czegos takiego jak owu co 2 mies.Ja tak tez myslałam na poczatku ale lekarz mnie uswiadomił. Wszystko normalnie. Tylko tego lewego jajnika tez troszke nie ma. A torbiel była duza. Na pocxatku 7cm na chyba 6 nie pamietam dokładnie a potem juz 10 na iles tam- rosła w oczach. Objawów zadnych z wyjatkiem duzego brzcha no i troche dziwne uczucie przy stosunkach... Pytaj ile chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam kobietki u Was słychać? Ja jadę jutro z samego rana do Poznania, na wizytę do mojej pani profesor. Ciekawa jeste co mi powie na te moje wykresy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markotuś trzymam kciuki za jutrzejszą wizyte! Padlinka jak maleństwo?? A ja @ nadal nie mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzis na USG i wszystko jest w porzadku !!! Moje malenstwo wazy juz 345g. Nie wiem niestety kto w mym brzuszku gosci.... Jesli chodzi o Padlinke to jest przeziebiona, ale z coreczka jest super!!! Niestety Padlinka nie ma juz internetu wiec tak jak ja bedzie bardzo zadko zagladac tu. Ja pozdrawiam was serdecznie i trzumam kciuki. Molus moze powtorz test??? moze tamtem za wczesnie robilas..... markotka i agapka za was tez trzymam :D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brednie super, że z maleństwem wszystko ok :) Pozdrów Padlinkę i maleńką Emilkę jak masz z nimi kontakt :) Moluś no właśnie powtorz może ten teścik? A ze mną najlepiej nie jest :( Cykle wyraźnie bezowulacyjne :( Jedyne co pocieszajace to to, że testosteron obniżył się o 30%, ale i tak jest jeszcze powyrzej normy. Mam przez kolejne 4 miesiące brać leki, te co do tej pory, później odstawić i jechać do Poznania na USG, w lutym prawdopodobnie. Jeżeli miesiączki bez leków nie będą się pojawiać, tzn jeżeli nawet ta pierwsza po odstawieniu się nie pojawi to będę miała operację :( Trochę się tego boję, bo Pani prof. powiedziła, żebym nastawiła się, że ta operacja raczej się odbędzie, buuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markotka! Ale jak nawet bedzie ta operacja to jest nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze! Ja tez sie bałam, to normalne. Trzymam za Ciebie kciuki!!! Ja dzis ide do lekarza na 15;45 wiec bede wiedzieć co i jak bo @ nadal nie ma- 39 dc Pozdrawiam Was wszystkie Laseczki!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane no u mnie to taka jak w minionym cyklu narazioe @ brak a dzis 34dc..ale narazie zupełnie bez napalania czekammmmmm ;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś ja też mam nadzieję, że bedzie wszystko ok. Napisz po wizycie koniecznie! Agapka trzymam kciuki, ale na razie ciiiii.... żeby nie zapeszać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec tak:dzidzi nie ma bo nie pekł pecherzyk. Wtedy tez nie pekały i zrobiła sie ta torbiel!Przepisał Lutenie i mam sie niedługo do niego zgłosic. Troche jestem tym przybita ale mam nadzieje, że prędzej czy później będzie OK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki co tu tak puściutko? Ja się trochę przeziębiłam i kiepsko się czuję i na moje nieszczęście muszę chodzić do pracy :( Pozdrawiam gorąco w te zimne poranki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) u mnie dobrze, 23 tydzien. czuje sie dosyc dobrze. chodze niewyspana wiecznie, bartek troche zaziebiony i boje sie zeby nie zarazil mnie. mąż tez na gardlo narzeka wiec w domu szpital mam. a co do szpitala to babcie mam po operacji i codziennie biegam do szpiatala do niej. a co u ciebie markotko???? molus, agapa co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brednie :) No u mnie nie najlepiej, też jestem przeziębiona. Na ostatniej wizycie u pani prof. dowiedziałam się, że prawdopodobnie wprzyszłym roku będę miała operację :( Agapka, Moluś gdzie się ukrywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem! :) Wczoraj był 4 dzień jak biore Luteine- dopochwowo i z niecierpliwościączekam na @. Tak to nic ciekawego. Też jestem przeziębiona i mam zawalone zatoki i nie moge sobie z tym poradzić... Pozdrawiam Was Serdecznie! Brednie podeślij jakieś foty! ❤️ dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś a później też masz brać tą Luteinę czy tylko teraz, żeby wywołać miesiaczkę? Agapka co u ciebie, rzadko ostatnio u nas bywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No narazie raz przez tydzien i jesli po tym @ sie nie pojawi mam iść do gina.... Aż się troche boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×