Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agusi

platynowe włosy blond - która farba najlepsza???

Polecane posty

lewelina...sluchaj poloz sobie farbe Palette c10 na cale wlosy...albo nawet kup 2...potrzymaj 40 minut...i nie pomaluj sobie skory bo piecze jak diabli...w razie koniecznosci popraw jeszcze raz ta samam faba za tydzien-dwa...a jak chcesz mega wypalajacy efekt to wez mrozny blad z tego Palette lokor XXl...i juz...ale boli! odtrzegam! ta druga farba mega szybko rozjasnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewelina
bardzo ci dziękuje długowłosa platynko... jak już pofarbuje włosy to napisze jaki jest efekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 20
Witam kobietki! Tym razem i ja mam problem z włoskami... :( Otóż ja robiłam pasemka na średnim brązie chyba ze 4 razy, aż moje włosy rozjaśniły się do tego stopnia, że postanowiłam pofarbować je całe na blond. Udałam się więc do fryzjerki u której robiłam pasemka (byłam zadowolona) ale to co ona zrobiła mi tym razem... byłam załamana... Włosy na których miałam pasemka wyszły ok, takie jak chciałam (jasny blond) ale odrosty...! Wyglądało to tak... czubek żółty, reszta włosów jasny blond (mam włosy do łopatek) i niebieskie pasma od jakiegoś szamponu, którym mi umyła po zabiegu! Myślałam, że się rzucę z mostu... Na następny dzień poszłam do niej jeszcze raz i zarządałam poprawki! Baba nie wiedziała co ma mi teraz zrobić. Z tego co widziałam kątem oka to nakładała mi farbe z Palette popielaty jasny blond trzymała mi go na głowie chyba z godzinę. Nie znam się, ale wydaje mi się, że to idiotyzm... nałożyła mi farbę zamiast rozjaśniacza na moje naturalne włosy (odrosty ok. 3-5 cm.) jasny brąz? Tym sposobem po dwóch zabiegach z dnia na dzień zniszczyła mi włosy na maxa. Są suche, mało sprężyste i łamią mi się końcówki. Nie dość, że zapłaciłam fryzjerce za spieprzenie włosów to musiałam kupić dobre środki pielęgnujące, żeby troche odbudować włosy. Wypatrzyłam szampon do włosów blond Pantene i odżywkę Pantene pro-v. Po tej poprawce, włosy nie są już takie tragiczne, ale różnią się kolorysycznie... tzn. czubek i tak mam w odcieniu żółtym. Wiem, że teraz już nie moge ich farbować bo mogą mi wypaść. Ale też chciałabym jak najszybciej doprowadzić je do normalnego stanu. Jeśli wiecie ile musze czekać to proszę o poradę... 2 tyg? 3? A może miesiąc? 2? Tak, żeby mi nie wypadły. Dodam, że włosy farbuję od ok. 16 roku życia a mam 20. Kilka osób doradzało mi jakiś szampon Welli Regenal, tylko nie wiem czy ja mogę go używać do tych włosów farbowanych zwykłą farbą... bo przecież to nie był rozjaśniacz i żeby nie wyszły niebieskie tak jak ona mi to zrobiła. Nie wiem co powinnam teraz zrobić... bo fryzjerki w moim mieście to chyba znają się tyle co ja. A w najlepszym salonie to będą chcieli całą wypłatę. Proszę was o pomoc, bo naprawdę jest mi głuipo tak chodzić, chociaż nie brakuje wiele do tego co chciałam, ale chyba mimo to musze jeszcze czekać. Daradzcie mi coś jak najszybciej. Jakby co to moje gg 9353699. Z góry wam dziękuję i pozdrawiam. Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola125
POMOCY!!!! Kilka dni temu rozjaśniłam sobie kilka grubszych pasemek rozjaśniaczem. Niestety efekt jest straszny, jedno pasemko widać bardziej niż pozostałe, a poza tym są one żółte!! muszę zaznaczyć, że nie chcę się farbować. Czy da się jakoś złogodzić chociaż to jedno najwyraźniejsze pasemko, jeśli tak to w jaki sposób? ;(;( nie wiem co mam w tej sytuacji zrobić... proszę doradźcie mi coś.... ;(;(;(:(;(;(:( (jestem blondynką)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sposobu na zalagodzenie teraz tego efektu...strzez sie przez rozjasniaczami!!!! poloz na cale wlosy jakis ciemnejszy od tych pasemek kolor blondu...nie ma innego sposobu...nie bedziesz miala jednorodnych wlosow ale chociaz nie bedzie tak tego widac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bron boze zadnych szamponow po ktorych zostaja niebieskie wlosy ani plukanek!!! nigdy takim czyms nie wyrownasz wlosow!! te ktore masz jasniejsze stana sie niebiesie a te zolte beda bardziej rzucac sie w oczy...w jakim miescie mieszkasz? odczekaj 2-3 tyg w zaleznosci jak zregeneruja Ci sie wlosy!!! i wtedy poloz jakas farbe np Palette c10 lub jakas delikatniejsza najpierw potrzymaj trochje na tych zoltych wlosach a pozniej rozczesz na calosc...efekt powinien byc zadowalajacy...nie uzywaj teraz rozjasniacza bo to pogorszy efekt...i pamietaj ze nawet jesli teraz Twoje wloski sa sztywne i lamliwe...to dobra odrzywka i za kilka tygodni nie bedzie sladu po lamliwych wlosach...same sie zregeneruja...jesli bedziesz miala jakies pytania pisz...7969268...pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 20
Hej! Czyli 3 tygodnie wystarczy, żebym mogła położyć farbę i nie bać się, że popalą mi się, albo wypadną włosy? I tak jak mówisz, używać tylko zwykłych farb, a nie rozjaśniaczy? A ja myślałam, że to właśnie od rozjaśniacza jest lepszy efekt... no ale taka farba to chyba też ma jakieś działania rozjaśniające czy tak? Czyli ten szampon nic nie da nawet po zastosowaniu w małych stopniowych ilościach... tak myślałam, że on mi nie wyrówna tego co mam na główce. Myślałam o jakimś arktycznym blondzie, takim bardzo jasnym, żeby wychodził jaśniejszy. I czy to kolejne farbowanie mam wykonać sama? Czy u fryzjera? Dziękuję ci za pomoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie wlosy mozesz farbowac sama...rozjasnacze..hm...efekt jest ok ale jak zastosujesz rozjasniacz to nie wyjda Ci bialutkie wloski tylko zolta kaczuszka a po nim i tak bedziesz musiala uzyc farby zeby miec platynke...wiec po co meczyc wlosy mega silnym rozjasniaczem a pozniej jeszcze farba? po farbie wlosy wracaja szybciej do swojej pierwotnej formy a po rozjasnaczu masz szorstkie i suche siano...Tak, farba rozjasnia plus dodaje kolor...jesli masz jeszcze jakies pytania to pisz tu lub na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 20
Dziękuję długowłosa platynka. Zrobię tak jak piszesz :) napewno. Do tej pory nikt nie przekonał mnie tak jak ty :) A jaką farbę mi proponujesz? Palette C10 wyjdzie taki jak na opakowaniu? A nie lepsza byłaby L'oreal? Ile mam ją trzymać na głowie, maxymalnie jak pisze w ulotce? Ale najpeirw czubek, a potem rozczesać na całe :) Tylko teraz tak chodzić przez 3 tyg... ajjjć nie wiesz może czy niedałoby się lekko zniwelować tego żółtego blondu? Buziaki :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje platynki:) dzis znow bede farbowac wloski na platynke...wczesniej zrobilam sloneczny blond- ale blond to nie platynka;) napisze jakie beda efekty:) pozdrawiam i jesli macie jakies pytania piszcie na gg 7969268:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty idiotki
banda debili. z rudej na blond kto to słyszał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ty idiotki" prosze aby analfabetki nie wypowiadaly sie na tym forum !! to po pierwsze a po drugie nikt tu sie nie farbuje z rudego na blond...nie doczytalas? przykro mnie skoro nie dosc ze nie umiesz pisac to jeszcze czytac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty idiotki
nie wiem kto tu jest analfabetą. czytałam. i wywnioskowałam że te wasze włosy to nawet rudego nie przypominają. a co do alfabetyzmu to poczytaj sobie coś napisałam ty wieśniaro wcześniej jakie ty błędy robisz ortograficzne. ty masz analfabetyzm wtórny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wyobraz sobie "BARDZO INTELIGENTNA" osobko ze widzialam slosy niektorych dzieczynk, ktore sie tu wypowiadaja i nawet w najmniejszym stopniu nie przypominaja RUDEGO !!! jesli nie widzialas to nie wypowiadaj sie bo krytykowac anonimowo jest bardzo latwo...hahahah...zamiast czytac wypowiedzi na forum lepiej poczytaj slownik...a swoja droga to musisz miec straszny kompleks....tylko na jakim punkcie...hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam platynowe blond
ale robie u dobrego sprawdzonego fryzjera, fryzjerka odpowiednio miesza farby, dodaje odcienia opalizujacego ze włosy sie wrecz błyszczą, wychodzi super perlowo-bezowa platyna., a nie ruska biało-żółta platyna, jaka czesto wychodzi gdy samemu sie farbuje włosy. ktos powyzej poleca palette a jest to najgorsza farba, najbardziej niszczy włosy...zreszta wystarczy poczytac opinie na forach i popytac dobrych fryzjerów. niewarto samemu eksperymentować, przeknoałam sie bo tez sama farbowałam kiedys i nigdy mi nie wyszedł taki piękny kolor jak teraz gdy robie u fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam platynowe blond
aha i jedna sprawa - jesli ktos farbuje z brazu czy czerni na blond, to nigdy mu nie wyjdzie odrazu platynka tylko własnie zółty kolor lub rudawy. nigdy nie zrozumiem dlaczego szatynka kupuje farbe platynowy blond i wydaje jej sie ze po tym bedzie miała odrazu taki kolor. troche to tępe. owszem moze nałozyc sobie silny rozjasniacz i potem jasna farbe, ale stan jej wlosów moze byc opłakany. moja kuzynka tak zrobiła i potem kilka miesiecy powracała do dawnego koloru z dlugich braz loków zostało jej siano po blondzie. z ciemnego koloru na jasny przechodzi sie najlepiej rozjasniajac pasemkami i oczywiste jest ze wiekszosc załapie na słomkowy żółtawy odcień - dlatego zaleca sie rozjasnianie pasemkami bo wtedy to nie wyglada jak spalony kurczak. a jak sobie dorazu walicie na głowie farbe to potem efekt jest opłakany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILASKA
WITAM WSZYSTKIE PLATYNOWE BLONDASKI. JA POLECAM FARBE GARNIER NR 111. MIALAM WIELE FARB ALE ZADNA NIE GASI ODCIENIA RUDEGO NA MOICH WłOSACH TYLKO TA. BYWALO, ZE PO ROZJASNIENIU ROZJASNIACZEM MIALAM WLOSY JAK KURCZAK WIELKANOCNY ALE POTEM JAK MOJA FRYZJERKA NALOZYLA MOJA SUPERROZJASNIAJACA FARBE MOJE WLOSY BYLY SLICZNE,JASNIUTKIE.KOLOR ZOLTY BYL CALKOWICIE ZGASZONY.POLECAM I POZDRAWIAM :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie-palette niszczy wlosy...nie twierze ze nie...ale to zalezy jaka kto ma kondycje wlosow...mam wlosy do pasa...mocne sline...bardzo grube...codziennie je prostuje...i dzis rozjasnialam...powrocilam do platynki...zawsze wychodzi mi dobrze palette dlatego ja polecam...nie zawsze jak sie farbuje wlosy samemu wychodzi kurczak...trzeba tylko umiejetnie to robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILASKA
To, ze napisalam ze wlosy mialam jak kurczak to nie znaczy ze je nieumiejetnie farbowalam. Poniewaz moje wlosy naturalne sa ciemne to najpierw trzeba nalozyc rozjasniacz w proszku, ktory zawsze nakladala mi moja fryzjerka. Taki mam pigment ze wychodzą po nim żółte. dlatego podalam farbe, ktora naklada sie potem , i ktora zgasila odcien kurczaka. Moja fryzjerka teraz sama uzywa tej farby jak farbuje inne klientki bo wie, ze efekt bedzie jak potrzeba! I sama powiedziala, ze ta farba sie sprawdza nie tylko na mojej glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"moja fryzjerka\" a mi sie wydawalo ze to forum jest po to aby dziewczyne ktore sa zdecydowane same zrobic sobie platynke poczytaly jaka farba jest dobra...bo isc do fryzjerki to zadna sztuka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILASKA
To powtarzam ze farba GARNIER nr 111 gasi zolty odcien na 100%.jest dostepna w kazdej drogerii wiec kazda z nas moze ja kupic i zrobic koloryzacje sama. poza tym robie to w warunkach domowych a nie w salonie. oczywiscie farbe naklada fryzjerka bo ja nie mam wprawy. a Ty juz widze zaczelas sie czepiac. Przez Palette tez juz przechodzilam i stwierdzam nie byla to DLA MNIE najgorsza farba jaką mialam. Nie pisze tego z przekąsem ale taka niestety jest prawda, ze po niej struktura moich wlosow zamienila sie w siano.praktycznie juz po tygodniu kiedy farba zaczela sie zmywac. teraz nie mam az takiego problemu.kondycja moich dlugich wlosow jest naprawde dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugowlosa blondynka
Juz pisalam kilka razy ze dla moich mocnych wlosow jest dobra...wiec nie wiem czemu ktos wpiera mi swoje zdanie...niech kazdy uzywa takiej farby jak chce...to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILASKA
czy ja ci wpieram??? czy ja pisze konkretnie do ciebie? nie. napisalam o farbie i tyle. do wiadomosci innych a nie bezposrednio do ciebie.to byly moje spostrzezenia.nie zamierzam wiecej wchodzic w dyskusje na ten temat.bedzie ktos chcial to wyprobuje.a nie to nie. wolny wybor.koniec kropka.pozdrawiam wszystkie blondaski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHCE PLATYNOWE WLOSKI
Jej dziewczyny czytam i czytam i widze ze wiecie co piszecie!! Z tego co wyczytałam to praktykujecie różna środki ! Ja mam ciemne wlosy jestem brunetką też chce platynke nawet już zrobilam balejaż rozjaśniaczem ale to u fryzjera a teraz chce sama zrobiś platyne na całych włosach!! Doradzcie mi czego użyć do ciemnych wlosów bo trovhe ich mi jeszcze zostalo!! Farby koloryzujące cos m dadza czy lepszy rozjaśniacz a pużniej farba!!????? Na razie to tylko wam zazdroszcze koloru!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHCE PLATYNOWE WLOSKI
Mam jeszcze jedno pytanko bo widze ze z serii palette jest platynowy blond c10 , rozswietlony popielaty blond A10 i superjasny blond e20 używałyście te ostatnie dwa???? Bo ten pierwszy u niektorych sie sprawdzil z tego co czytam a na opakowaniu nie wyglada na platyne?? No i jak nakladacie na włosy ?? I czy foliujecie głowe czy tak po prostu!! Zdecydować się nie moge a chce jak najszybciej zrobić bo blond włoski są super, bez porównania cale lata chodzilam z ciemnymi dlugimi wlosami i myslalam ze mi ladnie a w blad to dopiero szczeki opadaja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze jak bys przeczytala caly temat to bys znalazla odpowiedzi na swoje pytania, juz kilka razy zadawal je ktos inny...no ale nie bede taka i odpowiem:) ja stosuje palette c10-chociaz na opakowaniu nie jest do konca platynka u mnie wychodzi sliczna (moge wyslac fotki jesli chcesz sie upewnic) ta farba bardzo szybko rozjasnia chociaz sa tez skutki uboczne-bardzo piekielnie piecze i po 30 minutowej kuracji (mi taka wystarczy do platynki) zostawia mi strupy na glowie-wiec jesli ktos jest delikatny i boi sie bulu oraz ma delikatna skore glowy to nie polecam !!! innych odcieni o ktorych napisalas nie probowalam...ale kiedys robilam PALETTE COLOR XXL MROZNY BLOND-efekt super...tez piecze ale mniej...i powiem Ci ze po 10-15 minutach tak mi rozjasnilo wlosy ze mialam bialutnie...ale wydaje mi sie ze to zalezy od podatnosci wlosow na przyjmowanie farby...jesli masz ciemne wlosy pofarbowane na czarno to ja bym najpierw zalecala rozjasniacz a pozniej farbe...o ile nie masz delikatnych wlosow ktore beda przez to obciazone za bardzo...wiem ze to moze nie najlepszy sposob jesli wziac pod uwage dobro wlosow ale mysle ze skuteczny...jesli masz dlugie wlosy to kup kilka opakowan (ja mam wlosy prawie do pasa i na polowe wlosow-bo te pod spodem mam zrobione na ciemny braz-kupuje 3 opakowania...lepiej jak Ci troche zostanie niz jak braknie... Jesli masz jeszcze jakies pytania-pisz...nie wiem czy teraz bede tu zgladac..wiec najlepiej jak napiszesz na gg-numer znajdziesz we wczesniejszych moich wypowiedziach... pozdrawiam i zycze slicznej platynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajkkky
A co do fryzjerek to nie rozmuem jak ona moga wypuszczac z zakladu fryzj. dziewczyny ktoreym zrobily wlosy tylko rozjasniaczem!!!! I wychodza takie kurczaki!!! Zolte wlosy ohyda! Co to za fryzjerka??? Wstyd!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHCE PLATYNOWE WLOSKI
moj balejaż na ciemnych wlosach zrobiono tylko rozjasniaczem i wyszly super bialutkie!! Jestem super zadowolona wogóle nie widac na nich zoltawego odcienia mimo tego że juz 3 miesiące minęly!! Dlugowlosa platynka - dzieki przeczytalam caly wątek i własciwie nie moglam sie zdecydowac!! Ale spróbuje najpierw zrobić palette jak nie wyjdzie to się bede martwić, może w zapasie kupię coś na ratunek jak nie wyjdzie a wlosy mam dosc mocne więc powinny wytrzymac!! Mialam bardzo dlugie wlosy podobnie jak ty i niedawno scielam i bardzo się wzmocniły!! Jeszcze raz dzieki jak by co to napisze do ciebie na gg!!! Myśle że dam rade!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kardnaskela
Dwa dni temu pofarbowałam włosy farbą palette c10 platynowy blond, nie całe bo miały to być pasemka ale troche nie wyszły i góre mam ogólnie jasną, nie rozjaśniałam włosów niczym przed farbowaniem i niewiem czy dobrze zrobiłam bo kolor niby ładny ale jest ten pewnien zółtawy odcień i chciałabym teraz wiedziec, czy gdybym jeszcze raz ale juz całe włosy pofarbowała ta farbą to te pofarbowane teraz rozjasniły by sie jeszcze czy tylko pogorszyłabym sparawe?? i czy mozna używac rozjaśniacza na włosy pofarbowane na blond??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli teraz nalozysz ta farbe na cale wlosy to pewnie teraz te pasemka jeszcze sie rozjasnia...jesli masz gore jasna a nizej ciemniesze to byc moze trzymalas farbe za krotko? lub masz wlosy malo podatne po prostu...ale jesli chcesz miec platynke to teraz poloz na cale wlosy a te pasenka jak sie rozjasnia to bedziesz miala na platynce jasniejsze pasemka:P czasem sie uzywa rozjasniacza na rozjasniane juz wlosy np przy farbowaniu odrostow...ale jesli po farbowaniu farba efekt jest niezadowalajacy to raczej polecam Ci farbe a nie rozjasniacz...tylko moze jakiejs innej firmy...skoro z tego nie jestes zadowolona... musisz tylko zdecydowac czy chcesz platynke na calych wlosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×