Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aqua1

Dobry Psychiatra lub psychoterapeuta w Zielonej Górze lub okolicy !

Polecane posty

Gość gość
Ma ale nie tanczy zumby tylko prowadzi mindfulness i behawioralno poznawcza. Nie wiem czy pani psycholog ma certyfikat. Chyba nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od mindfulness chyba i wapn oraz cukierkow do przessania. Nie mow ze znow ma zlamana reke. Dowapniamy sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Autor pyta o dobrego psychiatre; czy psychoterapeute, a wy podajecie poprostu nazwiska specjalistow w Zielonej, skad wiadomo że oni sa warci polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektorzy to nawet nie sa psychoterapeutami a prowadza juz behawioralno poznawcza. W kazdym badz razie chodzi caly czas o to samo o Umysl ponad nastrojem. Nie wiem, sa dosc schematyczni... 90 zl i sie zapisuje do towarzystwa psychologii behawioralno poznawczej. Jak dla mnie to te mlodsze psycholozki.streszczaja ksiazki za 120 lub 100 zl. Mozesz zapisywac sie do roznych osob ale ksiazki zamawiaj przez Aros lub Bonito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wstepie odradzam Ci Bartosik bo ona nie ma specjalizacji zadnej jeszcze, jest.czlonkiem towarzystwa. Antkowiak Respondek pracuje w nurcie behawioralno poznawczym i poleca ksiazke Umysl ponad nastrojem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pierwszej stronie tematu jest kilka opinii. Gdy potrzebujecie zaswiadczenia to sprawdcz czy psycholog wystawia faktury i posiada odpowiednie certyfikaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odradzam ci Antkowiak-Respondek, co by ci nie wjechała z proteino-energy drinkiem Fresubin, tak nam się to zaczęło kojarzyć w Poznaniu, teraz już niby tylko w Zielonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój. Już znów kolejna psycholożka wciska przestarzałą książkę jak dla przedszkolaków ABC Twoich emocji. Takim specjalistom za 120-150 zł to ja dziękuję. Nie wiem, co się porobiło ze środowiskiem psychologów. Dziecko z problemami z nauką, osoba z bezsennością czy nadpobudliwością, z traumą rozwodową - każdy to samo. Myślała, że młodsze jak pani Antkowiak mają świeższe podejście, otóż nie, to samo... Nie ułożyło się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psycholog Bartosik t o jest Kabbat Zinn i podejscie buddyjskie. Miala jakies warsztaty dla Swiadkow nie wiem czy Jehowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Krzysztofa Jadkowskiego. Gabinet w domu, dyskretny. Krystynę Zelek tez mogę spokojnie polecić, bardzo kompetentna isoba . A Te wszystkie młode psycholozki pracują każda w kilku miejscach, czyli wszędzie i nigdzie. Jedną spotkalam u syna w przedszkolu i u córki w szkole. Sa nieuchwytne, nie można spokojnie porozmawiac bo odbieraja telefony, nerwowo zerkaja na zegarek i biegną do nastepnej pracy. Brak profesjonalizmu. I żenujące są te ulotki w knajpach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nooo spotkalas w przedszkolu, polowaly na klientki/pacjentki, dla mnie Zelek to tylko wyciaganie kasy, tak samo Antkowiak, sesyjki po 20 godzin i z moich trzech znajomych to kazdy szedl ta sama ksiazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pyta ktoś o dobre nazwisko, może pani Gracjana Pawlak, ale ona jest droga strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z trochę z innej strony. Mam osobiście bardzo dobre doświadczenia z Jackiem Rydlewskim z Wrocławia. On z kolei rekomenduje na swojej stronie (http://psyched.pl/index.php?m=184) dwóch terapeutów z Zielonej Góry - warto sprawdzić, szczególnie, że to nie są nazwiska, które wcześniej w postach były wymieniane. Sam nie korzystałem, ale słyszałem pozytywne opinie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz w domowych pieleszach porozmawiać o swoim problemie polecam strony:www.przestrzen-pomocy.pl www.e-poradnia.com www.przystan-psychologiczna.pl www.terapeutyczna.waw.pl Tam można uzyskać pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna na drugie

Ostrzeżenie przed gabinetem (obecnie Roszkowska-Cieślińska) - biurem do wynajęcia (pozyskanie czynszu, sprowadza się tam sztab i amway) - zawyżony czynsz, gabinet ładny, co z tego, jak się jest nachodzonym. Z okresu wynajmu wiszą mi 7 tysięcy. Gabinet podnajmowany był na określone dni. 

Kiedyś podnajmowany przez Anna Holeniewska ( MLM, amway, souvre)

teraz Alicja Roszkowska Cieślińska ( nie wiem, czy posiada działalność

Psycholog Holeniewska znów otworzyła działalność, teraz zawieszona. Tu proszę uważać na kosmetyki amwayowskie (Souvre, Inowrocław)

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornell11

w Centrum Psychologicznym PRO-EGO na ul. Westerplatte 11 pracują świetni specjaliści. Ja serdecznie polecam. Byłam tam na kilku sesjach kiedy walczyłam z zaburzeniami odżywiania i wyszłam z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra31
Dnia 8.05.2019 o 11:32, Gość kornell11 napisał:

w Centrum Psychologicznym PRO-EGO na ul. Westerplatte 11 pracują świetni specjaliści. Ja serdecznie polecam. Byłam tam na kilku sesjach kiedy walczyłam z zaburzeniami odżywiania i wyszłam z tego.

mają również filię w Międzyrzeczu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Mi pomogła Pani psycholog Małgorzata Babel de Fronsberg  z poradni PRO-EGO w Myślenicach. Bardzo się ciesze, że trafiłam na panią psycholog. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka na drugie

Tylko bedziecie do zastrsszania psychologow. Kazda amway. Poparagonizuje dom pod zastraszsnie nocne. Nie da sie realizowac standby u psychologow. Tak do trutki na te szczury.... osowska trzeba wykonczyc. Jak stara ossowska ryla na mloda ossowska. Tylko bedziesz trutka na te szczury. Sandra cmentarna kasa, fake kasa faktu. Moze hajs ma z dawnych zbyc alveo. Skrajna sekta alveo. Do sikania. Cos trzeba otubowywac I mocz wypic. Sciety I odwrocony diag. Jeden gabinet chyba z piec placebujacych. No to sandra ossowska. Tylko przepluk sie liczy. Jak zbyc alveo. Po co ci taki psycholog . Czy to znow nie jest prowokacja.tak im leb zryli tylko bunkry miedzyrzeckie pod wscieklizne.nietoperzem.na okup pod przetrzymywanie.  Proch z niej pozostal. Do gwaltow w parkach. Przepiac w gign.do wieszania. Do wieszan to byly pieczatki. Nie isc do domow bo z pensji ryte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka na drugie

Kiefy zupki trutki na oddzialach. Paletami I kasa drukowana. Muchomory zentivy. Stare. Zastraszanie podtopow nocnych. Po sandrze cmentarna nocna. Jak tam siedziec w kupach kocich.pod kupy kocie. To.nie do maybachufer. Kgbowska pod udar. Nachodzenie sie przepina. Na poczatku weed, potem muchomor, potem alveo..5 mln zbycia alveo. Profan sikania. Sceny wleczone. Do streczen psychologa.domy ktory mialy zbycia receptowe sa nachodzobe. Wszystko ...olic pod alveo. Ciac z pensji na alveo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Nie idzcie ms ossowskiej. Przelecicie kurierskim lotem na skrajnych zawrotach.glowy. nie wiem czy jeszcze zbywa hurtownie miedzyrzecka. Napchaly sie kiedys 5 mln kasy na alveo.jak.sie poloza w szpitalu to tylko sie odlacza. Do streczen I ciborza. Ciborz . Ossowska to jest ciborz. Hurtownia pic pod bunkry I alveo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PsychoMedic
Dnia 29.10.2005 o 18:44, Aqua1 napisał:

Poszukuję dobrego psychiatry i dobrego psychoterapeuty, który jest dobry w leczeniu nerwic. Poradźcie kogoś, proszę.


Jeżeli potrzebujecie bardzo dobrego psychiatry możecie skorzystać z video konsultacji na platformie PsychoMedic.pl
Recepta zostanie wysłana pocztą lub będzie elektroniczną receptą.
Doświadczeni specjaliści z Warszawy.

PsychoMedic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cecylia11
Dnia 25.07.2019 o 21:38, Gość Karolina napisał:

Mi pomogła Pani psycholog Małgorzata Babel de Fronsberg  z poradni PRO-EGO w Myślenicach. Bardzo się ciesze, że trafiłam na panią psycholog. 

swietny psycholog, mi również pomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizza

Również polecam gabinet pani Małgorzaty Babel de Fronsberg, chodziłam na sesje w Zielonej Górze, pomogła mi wyjść z depresji. Pani psycholog jest bardzo cierpliwa i empatyczna, potrafi dotrzeć do człowieka, mi na początku ciężko się było otworzyć, ale z czasem się udało. Trafiłam na naprawdę rzetelną panią z dobrym podejściem do pacjenta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Ja bardzo polecam gabinet PRO-EGO, panie psycholożki są naprawdę świetne, bardzo miłe i empatyczne.. Szczególnie polecam panią doktor Sandrę Ossowską, mówi nie to co chcemy usłyszeć ale naprawdę pomaga. Polecam z całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria

Również polecam gabinet Pro-Ego, mają dobrych specjalistów, chodziłam tam z córką, sesje nie należały do łatwych ale bardzo pomogły przezwyciężyć problem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Pro ego. Nie wiem co przeplukali.jantar lub sanctuary. Polpharma lub biofarm.ren hajs chyba.chronil. dzis juz nic. I miala do tych.mesznar... mesznar... na amway... pro ego.bankructwa. pro ego... pro ego... do pro.ego...powleczone dopustoszenia... juz powleczone... do tych.mesznar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja

Bo byla na komendzie... pelnomocnictwo psychologa... na komendzie... wlosy, nailsy, kosmetyczka...tak.sie.odstrasza... kolezanka zadna do.pokrywania rachunkow lub gedeon richter. Makeup.pod pudla. Diag lub alab... jeszcze czynsz posplacac. Moze polharma lub biofarm. Do.przepluku.... dajcie.mi swiety.spokoj...policjantow rozpisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×