Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patryk1000

jaka pierwsza piosenka???

Polecane posty

Gość Patryk1000

No właśnie may mały problem z wybraniem pierwszej piosenki dla młodych. Myślimy nad Anną Jantar - Przetańczyć z Tobą chcę całą noc. Co Wy na to?? Macie jakieś propozycje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pet_1983
i just call to say i love you

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może przebój
Mandaryny "Bo z dziewczynami" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli juz to ona
ale humor mam dobry ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może KOchać
Piotra SZczepanika albo klasyka: "Winda do nieba" 2 +1 albo "Chce tu zostać" FARBY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie winda do nieba!!! ludzie slyszeliscie tekdt, to ze w refrenie jest slowo welon, to nie znaczy ze to piosenka na wesele !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez
taaaa no super "mój piękny panie - ja go nie kocham" świetne jeśłi chceszmęzowi powiedziec na starcie ze go nie kochasz.....i że kochasz kogoś innego -superek - a ztą farbą tez sobie daruj - to takie oklepane - proponuję I will always love you - w. houston albo "Without you" M. Carey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwiosnek
No dajcie żyć , takie smęty - winda do nieba to już w ogóle - tekst brzmi jak kpina w okolicznościach wesela , a i will always love you to też takie rzewne że się wymiotowqać chce. Mam nadzieję , że jak się zdecydujesz na i will always.... , to będzie to oryginał , bo każdy poza whitney skopci tąpiosenkę. Żeby ją śpiewać , trzeba mieć niewiarygodne możliwosci głosowe , a jakiś tam grajek weselny może i umie grać , ale ze śp;iewem to różnie bywa. A to naprawdę trudna piosenka. Jak dla mnie to najlepiej coś , co ma optymistyczny wydźwięk , a nie ckliwy i łzawy - najlepiej i just call to say i love you albo jeszcze lepiej - what a wonderful world (oczywiście teżnajlepiej oryginał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIALAM TEN SAM PROBLEM. WYBRALISMY :PAPIEROWE PTAKI: K.PRONKO,GDYBY KTOS MOGL MI PRZESLAC TEKST BYLOBY BOSKO!!!! BYLAM NA WESELU GDZIE :PRZETANCZYC Z TOBA CHCE :BYLO PIERWSZYM UTWOREM-NIE PODOBAL SIE NIKOMU!!!POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguniaa
JAk dla mnie walc z filmu "Noce i dnie" - ze sceny jak Strasburger zrywa nenufary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec
killing in the name of - rage against the machine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"bo jestes ty\"- chyba krawczyka, super sprawdzilo sie na weselu mojej kolezanki :) i tekst ma dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim pierwszą piosenką jaką rozpoczyna zabawę weselką powinien być Walc, taki jest zwyczaj.....u mnie tak było nie wyobrażam sobie jakbym mogła tańczyć z ukochanym przy piosence Mandaryny...dziewczyny !!!!!! i walc też kończy wesele:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hhgj
a czy ty zrozumialas o czym jest ta piosenka??? Ona NIE nadaje sie na taka okolicznosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thomas z baru
do hhgj raczej you ARE always on my mind..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelaa
do "mnie tez" taaa jasne:P piosenka "I will always love you" jest piękna i z tym sie zgodzę!! ale niekoniecznie na wesele, skoro jest o pożegnaniu!!!:P Wyrzucasz komuś, ze zaproponował takie a nie inne piosenki, a Twój przykład nie lepszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona w weseliskach
np: Natalia Kukulska " Zakochani" Luis Amstrong " What's a wonderful world" Kancelaria "Zabiorę Cię" Ziyo "Magiczne słowa" walc- dla TYLKO tych co UMNIEJĄ go zatańczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chris de Burgh
Lady in Red - cos pieknego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My bierzemy ślub w czerwcu i ciągle nie możemy się zdecydować :( Mamy do wyboru trzy piosenki \"przetańczyć z tobą chce cała noc\" Anny Jantar, \"zakochani\" Natalii Kukulskiej i \"i\'ve got you under my skin\" Franka Sinatry. Myśleliśmy też o \"chcę tu zostać\" Farby ale jest luż trochę oklepane (byliśmy ostatnio na dwóóch weselach i na odydwu to był pierwszy tanie) no i troszkę za smutne, chociaż ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona w weseliskach
ja mam: zabiorę Cię właśnie tam, gdzie jutra słodki smak zabiorę cię właśnie tam, gdzie słońce dla nas wschodzi zabiorę cię właśnie tam, gdzie wolniej płynie czas zabiorę cię włśanie tam, gdzie szczęściu nic nie grozi......... to był refren......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my bedziemy mieli \"wilka milosc\" krajewskiego moze to oklepane i znane ale to nasza piosenka, super teskt ktory doskonale do nas pasuje,jak ja zlyszymy to az sie na sercu cieplej robi wiec zadna fabra czy sumptuasyic czy krwwczyk nam jej nie zataapi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulfon i Monika
"wilka miłość" (hehe) czy tam "wielka miłość" to jak dla mnie bukietowa piosenka , a fe what a wonderful world jest najlepsza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radze dobra starą
sprawdzona od lat, wtedy wszytkim sie spodoba - jakis Presley czy cos w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha123
mnie sie bardzo podoba "niebieska piosenka" - moim zdaniem pasuje na pierwszy taniec a do tego jest na prawde rewelacyjna ;) DOŚWIADCZONA W WESELISKACH czy mogłabym cie prosić o przsłanie na skrztynkę kachape@interia.pl piosenki Kancelaria "Zabiorę Cię"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj sory za blad-oczywiscie ze wielka milosc(klwiatura nawala od jakiegos czasu :)) kazdy ma inny gust, mi sie wykonania presleya czy kancelarii czy tym bardziej niebieska pisoenka wcale sie nie podobaja, a what a wonderful world jest dla mnie okropna, ale naprawde to kwestia gustu jak juz pisalam wielka milosc jest nasza pisoenka, juz dawno nam do gustu przypadla, i jak ja slyszymy to az nam sie serce sciska(oczywiscie ze szczescia):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhgj
wiesz akurat rozumiem o czym jest ta piosenka tzn " you were always on my mind" i naszym zdaniem pasuje, przedewszytkim nam pasuje i do wielu rzeczy które były między mną i moim chłopakiem, bo nie było nam łatwo. i tak dla ścisłości thomasie z baru najpierw sprawdź poprawny tytuł a potem poprawiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady.pl
a ja myśle ze fajna by była piosenka K. Kiljańskiego i Kayah- "Prócz Ciebie nic"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak to
obowiązkowo piosenka WIELKA MIŁOŚĆ seweryna krajewskiego :) nie moze byc inaczej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×