Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patryk1000

jaka pierwsza piosenka???

Polecane posty

Gość Pluti
A moze "Everything I do" Brayana Adamsa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit mam prośbę jeśli masz tą piosenkę \"Ślubowanie\" to bardzo bym prosiła o podesłanie jej. Nigdzie jej nie mogę znaleść, a widzę że jesteś w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaftanek
hm, nikt z was nie wspominal piosenki wet wet wet "Love is all around"...jest naprawde sliczna i kreci nie tylko parę mlodą ale i gosci:) jesli ktos sobie zyczy to podesle:) a sama poprosze kancelarie "zabiore cie":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie była \"Jesli tylko chcesz\" poniewaz jak zaczelismy byc razem czesto leciała ona w radio i bardzo nam sie ona tez oczywiscie podobała :) Kiedy w końcu znajdę cię Będę żył, urodzę się Dotknę cię, odpowiesz mi Zamknę oczy i wiem, że to ty Bo bez ciebie nie ma nic Z tobą jedną mogę być Jeśli tylko chcesz Jeśli tylko chcesz Kiedy w końcu znajdę cię Kiedy będziesz obok mnie Kiedy ja to będę ty Kiedy będziesz mówić mi Że beze mnie nie ma nic Ja dla ciebie będę żyć Jeśli tylko chcesz Jeśli tylko chcesz Jeśli tylko chcesz Jeśli tylko chcesz Bo bez ciebie nie ma nic Z tobą jedną mogę być Jeśli tylko chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie bedzie
Lady Punk "Zawsze tam gdzie Ty..." cuuuudna jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Q-kółka
Anna Jantar - "Przetańczyć z tobą chcę całą noc" to nie jest tytuł. Prawidłowy tytuł utworu to "Moje Jedyne Marzenie". Jako pierwszu utwór proponuję walc Strausa - Nad modrym Dunajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a \"naszą\"-czyt.ważną dla nas piosenką jest \"pom pom\" indios bravos- i co nie mozemy jej wybrać na pierwszy taniec bo nie pasuje, cóż trudno musimy czegoś poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wania traktorzystka
Jak czytam niektóre propozycje , to aż mi się płakać chce. "Dance me to the end of love" ? "Zawsze tam gdzie ty" ? "Lady in red" ? Smutas i smęcioch Szczepanik ? I różne takie inne kwiatki. Jasne , każdy ma swoją wizję wesela , ale nie potrafię pojąć , że ktoś z własnej woli wybiera sobie takieś tęskliwe , rzewne smuty . Wesele , jak sama nazwa wskazuje , powinno być wesołe. Ludzie powinni się cieszyć , a nie płakać. Np shakin dudi - "gdy wracam póżno w nocy" , skaldów coś tam ktoś mnie pokochał czy jakoś tak , przetańczy7ć z tobą chcę całą noc , walce straussa , i just call to say i love you albo najlepiej what a wonderful world

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaneeta
Czy ktoś może mi przesłać piosenke z Kubusia Puchatka moj mail aaneeta@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka196
ja takze bym prosiła bardzo ogromnie 1) z Kubusia Puchatka 2) walc z nocy i dni (bo nigdy nie słyszałam) moj mail kaczka196@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_agee
Jest dużo pięknych piosenek, każdy ma swoją. My się jeszcze zastanawiamy, mi się podoba Niebieska Piosenka... Jest piękna, ale trudna do tańczenia... przynajmniej dla mnie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszyneczka_87
Witam.. Dziewczynki .. mam wielka prosbe juz niedlugo moj nawazniejszy dzien w zyciu. Wybieram wlasnei piersza piosenke;) I nigdzie nigdzie nie moge sciagnac piosenki "ślubowanie" prosze was bardzo abyscie przeslaly mi na mial. Bede ogromnie wdieczna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto spiewa \"Slubowanie\"? i kto spiewa to co \"Jesli tylk ochcesz\" to co Molus pisal(a)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też poprosze o przeslanie WALCA z \"Nocy i dni\" jina7@tlen.pl dziękuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia II
Polecam u nas ja spiewali.Jak super tanczycie to moze byc motyw z filmu "Noce i dnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jija
kafeteria- zabiore Cie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jija
znaczy sie kancelaria of course;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowa doli
zastanawiałam sie nad walcem ale zrezygnowalam, nechce się jeszcze tym stresowac czy dobrze zatańcze, czy mnie wyśmieją, czy sie potknę. Walc odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polly *
Ja miałam ZŁOTY KRĄŻEK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strazak998
też uważam, ze pierwszy taniec to powinien być walc, ale ludzie nie decydują się na to bo młodzież nie potrafi tańczyć walca i to jest problem Piosenka ŚŁUBOWANIE też jest w rytmie walca i bardzo dobrze nadaje się na tę okoliiczność: Byłaś sama wśród ludzi, Tak jak ja byłem sam Uciekałaś w marzenia i szukałem Cię tam Serce moje zadrżało, kiedy ujrzałem Cię I wiedziałem, e teraz szczęście nie minie mnie Ref: Będę wierny Ci, Będę kochał Cię Tak jak przysięgałem Ci to dziś Nie opuszczę Cię, aż do końca dni I rozdzieli nas jedynie śmierć ...........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudze sie
kto spiewa te slubowanie gdzie mozna tego posluchac>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudze sie
ja proponuje from this moment shanii twain

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo prosze kogos o przeslanie mi \"slubowania\"! Nigdzie nie moge jej znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez poprosze o przesłanie: Ślubowanie Kubuś Puchatek bardzo proszę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również proszę o piosenkę Ślubowanie, nigdzie nie mogę znaleśc :( kasiak84@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianusia
ja tez proszę o ślubowanie diani@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyas
Ja też miałam "Złoty krążek", ale to było 10 lat temu :) Wogóle to z perspektywy czasu, nie ma żadnego znaczenia jaki to był kawałek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martabrow
Czy ktoś mógłby przesłać mi: Kubusia Puchatka - juz zawsze na zawsze Ślubowanie Papierowe ptaki Płynę przez staw z tobą - Moniki i Kulfona martabrow@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×