Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patryk1000

jaka pierwsza piosenka???

Polecane posty

Gość hanka24
a ja tam bym chciala pierwsza piosenke z jajem nie tam jakies smuty- wybierzemy chyba this kiss faith hill:) super kawalek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza piewsza piosenka na wesele?? To \"Już zawsze na zawsze\" z Kubusia Puchatka. Mamy z nią cudowne wspomnienia:) No i tekst jest śliczy: ...chcę, żeby zawsze już tak było by to się nigdy już nie zmieniło że gdy mówimy MY to znaczy JA i Ty już zawsze na zawsze... Pozdrawiam wszystkie panny młode i panów oczywiście też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaneeta
My wybraliśmy piosenkę Kukulskiej i Piaska Jestes jedyna czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korniszonek
A my - zespołu boys "Jesteś szalona" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireland
wszystkie te wasze piosenki są fajne ale jakieś takie zwyczajne no może oprócz zabiorę cię.... bo ta oceniam na 5 fajny pomysł chyba u siebi e to wybiram chociaż dal mnie Sen to cudo ;-) polecam cmoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireland
Sen na pogodne dni" Joanny Bartelik Tylko ty możesz mnie kochać jak wiatr, Z włosów moich pleść warkocze i w dłoniach spać. Tylko ty umiesz wymyślać mi świat, Sprzedać uśmiech na dzień dobry, bym mogła wstać. Jesteś moim najlepszym snem, Snem jaki przyszło mi teraz śnić, Snem na same pogodne dni. Z Tobą będzie mi dużo lżej, Niż wczoraj, gdy miałam do jutra wejść. Z Tobą smutku już będzie mniej. O tak, będę Cię kochać jak ptak, W długą podróż Cię zabiorę, nie będziesz sam. Tylko ty możesz mnie kochać jak nikt, Proszę więc - w to uwierz mi i otwórz drzwi. Jesteś moim najlepszym snem, Snem jaki przyszło mi teraz śnić, Snem na same pogodne dni. Z Tobą będzie mi dużo lżej, Niż wczoraj, gdy miałam do jutra wejść. Z Tobą smutku już będzie mniej... :p dla was kochani ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireland
Przepraszam za pomyłkę wykonuje ją Beata Bartelik ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszka_a
u mnie byla "wielka miłość"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An-ia
czy ktoś może mi przesłać piosenkę Kancelari - Zabiorę Cię...będę wdzięczna. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może I was born to love You :) Freddiego Mercurego ? :D ja bym ją chciała :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę mieć I will always love You Whitney Houston. Ale może być np.: Farba - Chce tu zostać Anna Jantar - Przetańczyć z Tobą chcę całą noc Niebieska Piosenka - Grzegorz Tomczak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foczka---
a ja miałam "when I need you" . Naprawde polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysz12
a ja tez mialam Anne Jantar ale w wykonaniu natali kukulskiej i wiecie co jak teraz slysze ta piosenke to mnie normalnie ciarki przechodza polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko80
pierwsza piosenke bedziecie puszczac z plyty czy bedzie gral zespol??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam Eurythmics - Miracle of love :) super nam się tańczyło, kolega nauczył nas układu.Wszystkim się podobało.Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiamause
my wybraliśmy "Where the wild roses grow" Kylie i Nick bo to nasza ulubiona piosenka pomimo "mrocznego" klimatu i tekstu. Jest piękna i można się przy niej pobujać. Mam nadzieję,że sie wszystkim spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oscar
Reprezentuję firmę zajmującą się sprzedażą trofeów sportowych a także profesjonalnie wykonanych desek okolicznościowych. Nie wiesz jak podziękować swoim najbliższym, zrobimy to za Ciebie! Dlaczego mamy najniższe ceny? Bo to Ty ustalasz ostateczną cenę towaru! Proszę o kontakt e-mail: fhoscar@wp.pl. Serdecznie zapraszam do współpracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrzyn
czy ktoś mógłby mi przesłać ,,Niebieską piosenkę" prosze prosze prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrzyn
zły adres kaszka-j@go 2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna202
wychodzilam za maz w lutym 2005 i nasza pierwsza piosenka to "marsz weselny mendelsona" krzysztofa krawczyka bardzo nam sie podobała wiec polecam ale rzecz gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIARA MOJĄ SIŁĄ
do osób proszących o piosenki na maila.. polecam: eMule, KazA, Torent, DC++ i wiele, wiele innych.. jest tam multum tych piosenek, wystarczy kilka-kilkanaście minut i już się jest szczęśliwym posiadaczem !!! czyżby lenistwo dopadło nasze społeczeństwo...??? jaka pierwsza piosenka??? TA, KTÓRA JEST DLA WAS NAJWAŻNIEJSZA !!! Ta, która się kojaży z najpiękniejszymi chwilami, może z Waszym poznaniem albo pierwszym pocałunkiem, tańcem, nocą... ;-)) ale musi być ważna dla WAS OBOJGA.. i nie patrzcie na to co jest trendy ani co jest uniwersalne , tylko na ....S.I.E.B.I.E.... Pozdrawiam i życzę wszystkiego NAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek
moze ktos z was przeslac mi piosenke kubusia puchatka "juz zawsze na zawsze" ? z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukaka
też mogę prosić o puchatka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe----
prosic to se zawsze mozna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczka barbie
My będziemy tańczyć do piosenki "Wielkie ręce wielkie nogi nos daleko od podłogi" albo "Płynę przez staw z tobą" Moniki i Kulfona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majama
"Niech mowia , ze to nie milosc" Olga Szomanska, Przemyslaw Brany. nie macie pojcia jak ta piosenka by pasowala do nas. poza tym bardzo nas urzekla i bardzo ja polubilismy. doslownie mamy ochote ja uslyszec po zlozeniu przysiegi po naszym slubie cywilnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś ma piosenkę Beaty Bartelik sen na pogodne dni to bardzo proszę przesłać na adres jussla@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna tandeta
rzygać się chce może biały miś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacia
My mielismy "Chce tu zostać" Farby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się zastanawiam: Z kimś takim jak Ty - Kindla Zabiorę CIę właśnei tam - Kancelarii A jeszcze szukam...może coś innego? :) na razie te dwie piosenki prowadzą, bo są inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×