Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patryk1000

jaka pierwsza piosenka???

Polecane posty

Gość oraju
a mi tam siępodoba "przetańczyć z tobą chce całą noc" :) nie rozumiem co to za ludzie byli na tym weselu gdzie się to nie podobało :P no, chyba, ze zespół był do dupy. "windą do nieba" na wesele? to chyba jakas pomyłka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ci a wlasnie
a ja mam problem... bo od kad sie znamy - nasza piosenka byla Republika "Raz na milion lat"... no ale czy to czasem nie przesada - wziasc to na pierwszy taniec? :((( chodzi mi o tekst... w sumie ta piosenka jakby nasze poznanie sie opisuje... RAZ NA MILION LAT w hotelu w którym nie spał nikt od lat na łóżku wziętym na godziny dwie przecięły się orbity planet nam nikt katastrofy nie przewidział tej podobno tylko raz na milion lat tak dzieje się że ciała dwa spadają nagle w siebie chcą czy nie i płoną tak kochając się podobno tylko raz na milion lat tak dzieje się że pierwszy raz wnikając w siebie nagle wiemy że świat zmienił się i nie rna odwrotu czy zdajesz sobie sprawę z tego że deszcz meteorów rnoich w tobie gna podobno tylko raz na milion lat tak dzieje się że ciała dwa spadają nagle w siebie chcą czy nie i płoną tak kochając się podobno tylko raz na milion lat tak dzieje się że pierwszy raz wnikając w siebie nagle wiemy że świat zmienił się podobno raz na milion raz na milion świetlnych lat zdarza się to co spotkało i co trzyma tutaj nas tylko raz na milion raz na milion świetlnych lat najpiękniejsza katastrofa - eksploduje supernova...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JB
U nas mieliśmy "Chce tu zostać" FARBA. I do tego zatańczyliśmy rumbę - wyszło świetnie, nikt się nie spodziwał takiego tańca:) wszyscy myśleli, że zatańczymy walca, albo zwykłą przytulankę. A tu taka niespodzianka. A walc też był, po oczepinach. Polecam, dziewczyny więcej odwagi!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to tylko \"Slave to love\" Roxy Music. Taką wlaśnie zatańczyliśmy))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triniti
moim zdaniem świetna piosenką jest:" when I need you" roda stewarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izaunia
U mnie bedzie taka! nadaje sie i tekstowo, i ''rytmowo'', szczegolnie dla narzeczonego, ktoremu slon na ucho........no! Nie odchodź nigdy za daleko, bo słońce gaśnie, kiedy ciebie brak, motyle marzeń tracą lekkość, układam wiersze jakbym szła pod wiatr... Nie odchodź nigdy ode mnie za daleko, za siódmą górę albo las... Jestem dla ciebie gwiazdą na niebie, na zimę, wiosnę, lato, jesień... Tylko w Twoich dłoniach jestem jak melodia, tylko w Twoich rękach jestem jak piosenka... Tylko w Twoim kręgu umiem żyć bez lęku, tylko w Twej miłości nie brak mi radosnych dni... Nie traćmy dni na gorzkie słowa, nie wyliczajmy sobie drobnych wad... Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat... Nie traćmy czasu na zal i ciche wojny skoro żyjemy tylko raz... Bądźmy dla siebie ziemią i niebem, na zimę, wiosnę, lato, jesień... Tylko w Twoich dłoniach jestem jak melodia, tylko w Twoich rękach jestem jak piosenka... Tylko w Twoim kręgu umiem żyć bez lęku, tylko w Twej miłości nie brak mi radosnych dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innniss
u mnie na pewno będzie \"schyłek lata\" Kasia Stankiewicz śliczna piosenka i bardzo dla nas ważna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innniss
Kochaj mnie kochaj mnie mozesz wziac mnie za reke mozesz tez smiac sie ze mnie ...moze czasem nie mowic...czasem mozesz nie lubic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boseczka
"I can't help falling in love with you - Elvisa, i chyba ta bedzie grana na pierwszy taniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co powiecie
na nową piosenkę Uniatowskiego "Kocham Cię"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ta piosenka Uniatowskiego jest ladna, moja kolezanka tez mi ja podeslala jako propozycje na pierwszy taniec, ale jakos tekst drugiej zwrotki mi nie pasuje, smutny taki: \"placza nam sie losy smutne twarze dwie wyrzezbione we lzie...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOSWIADCZONE MEZATKI!!! POTRZEBUJE POMOCY... PROSZE PRZESLIJCIE MI PIOSENECZKITJ. *PAPIEROWE PTAKI- K. PROŃKO] *JUZ ZAWSZE NA ZAWSZE- KUBUS PUCHATEK:) *NIEBIESKA PIOSENKA-G.TOMCZAK SERDECZNE DZIEKÓWY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nestee
podaje baprawde fajne utwoey czerwone gitary- NAjpiękniejsza Krystyna Giżowska -złote obraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany boskie...
jak sobie przypomnę, to coś mi się robi... zagrali "Windą do nieba"- jeśli nie pamiętacie- to piosenka nieszczęśliwej panny młodej, wychodzącej za mąż bez miłości... Jak weszliśmy na salę i to zagrali-myślałam, że padnę... szczęśliwa, zakochana mężatka z ponad 2-letnim stażem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasz83
a co myslicie o Sumptuastic - Niebo dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenosława

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja a ja
dzisiaj słyszałam ww radiu "Nothig change my love for you" - taka piękna ballada z lat 80-tych, której dawno nie słyszałam...chyba na nią się zdecyduję...jest boska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka7772
ma ktos piosenke Natali Kukulskiej "zakochani"? prosze przeslijcie mi ja z gory dzekuje majeczka7772@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuje \"Jesli tylko chcesz \" czy jakos tak Borysewisza i Kukiza...naprawde bardzo ladny tekst ,muzyka do pobujania ...zapamietalam bo stwirdzilam ze rzeczywiscie pasowala:) A jesli podalam zly tytul to piosenka zaczyna sie od slow:\"kiedy w koncu znajde Cie ,bede zyl ,urodze sie ,dotkne cie odpowiesz mi ,zamkne oczy i wiem ze to Ty ,bo bez ciebie nie ma nic z toba jedna moge byc...jesli tylko chcesz ,jesli tylko chcesz...\"...a dalej jest jeszce ladniej..polecam i udanej zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my byśmy wahali się pomiedzy: Bo jesteś Ty - Krawczyka (nasza piosenka) a: Niech mówią, że to nie jest miłość - gdyby mieli akurat tę jedną puścić z płyty (nie wyobrażam sobie by ta piosenka miała byc śpiewana przez jednego wokaliste z weselnej kapeli :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam żee
Niech mówią, że to nie jest miłość--śpiewana przez jednego wokaliste z weselnej kapeli--było by fantastycznie!!:D Normalnie odkąd to przeczytałam stało się moim mażeniem by być na takim ślubie- ide o zakład że po 15 latach ten fałsz wszyscy by pamientali :P-- narmalnie fantastyczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka zamówiła sobie piosenkę Skaldów\" WSZYSCY MI MÓWIĄ ZE MNIE KTOŚ POKOCHAŁ\" I BYŁA SUPER.... TEŻ CHYBA SOBIE JA ZAREZERWUJE ... CO PO NIEJ MYSLICIE??????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1984
my bedziemy mieli "dilemma" nelly'ego. to jest nasza piosenka, przez pierwsze pol roku towarzyszyla nam wszedzie i zawsze nam sie bedzie kojarzyla z tym uczuciem ktore nas wtedy dopadlo. nie wiem jeszcze jak bedziemy do tego tanczyc ale sie dowiem- w niedziele idziemy na kurs tanca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ami27
aaaaaaaaabeeeeeeeeee zna ktos walc z nocy i dni????przepiekny....plecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka, Jolka, pamietasz, jak pukałaś z jabolem do drzwi .....takie były piekne te dni....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepszy rydz niz nic
polecam piękną , nastrojową piosenke andrzeja rosiewicza "czy czuje pani czaczę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Wam polecam \"Ślubowanie\" Nie wiem kto to wykonuje, ale cudownie nadaje się na pierwszy bądź ostatni tanieć na weselu. Ref idzie tak: będę wierny ci, będę kochał cię, tak jak przysięgałem ci to dziś, nie opuszczę cię, aż do końca dni i rozdzieli nas jedynie śmierć. Ja facetowi z mojego zespólu muzycznego tylko zanuciłam ref i on juz wiedział co to za piosenka:) Naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senioritka1111
Ja chyba też zdecyduje się na walca z nocy i dni. W tym celu wybieram się na kurs tańca. Czy ktoś mógłby mi go przesłąć na pocztę, bo wersja którą ściągnęłam z internetu jest jakaś wyjątkowo krótka i jakby nie zaczyna się od początku. Mój mail to: seniorita567@wp.pl Będę wdzięczna. Z góry dzięki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość również proszę o tego
walca z nocy i dni laura_lea@o2.pl dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×