Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patryk1000

jaka pierwsza piosenka???

Polecane posty

Gość asia a a a
ja też poprosze "ślubowanie"- asia-jaw-ost@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie była piosenka :Jeśli tylko chcesz\" Borycewicz i Kukiza \"Kiedy w końcu znajdę cię Będę żył, urodzę się Dotknę cię, odpowiesz mi Zamknę oczy i wiem, że to ty Bo bez ciebie nie ma nic Z tobą jedną mogę być Jeśli tylko chcesz Jeśli tylko chcesz....\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _lulu
Moje propozycje: "Show me heaven"M. Mckee, "slave to love " Bryan Ferry,Whitesnake "Is this love", Aerosmith "crazy" lub :i don't want to miss a thing" ,Ben E.KIng "stand by me" z polskich to może Chłopcy z Placu Broni "MIłosc od pierwszego wejrzenia" Według mnie piosenki Farby, Anny Jantar czy 2+1 to absolutna tandeta i w dodatku oklepana. Lecą na co drugim weselu. A grunt to zafundować goscia zabawe , ktorej nie zapomna Nie wspomne juz nawet o Złotym Krążku:D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas była piosenka Krajewskiego \"Czekasz na tę jedną chwilę\". Tata mi ją śpiewał od samego początku mojego bycia z moim teraz już mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesciarkaa
a u mnie bedzie "Nie chcę wicej" Bajora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko: czyja to piosenka z tymi słowami \"tylko w Twoich dłoniach jestem jak melodia\" i jaki ma tytuł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie słucham Kiljańskiego & Kayah \" Prócz Ciebie nic\"... I uważam , ze jest napawdę świetna ... I jak najbardziej pasuje ... Jest zaśpiewana z perspektywy kobiety i mężczyzny ... Fajowa !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulu ----- a jaka to abawa dla gości - pierwszy taniec młodej pary ... ? Przecież tę piosenkę tańczą tylko we dwoje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona pisalam w google \"tylko w Twoich dłoniach jestem jak melodia\" i znalazlo mi ze to eleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nie znalazło ale dobrze, że Tobie znalazło.Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość song
Ja tam proponuję coś szybszego niż zwyczajne bujanki bo się tylko umęczycie na takim kawałku do kołysania bo na dodatek wszyscy goście wtedy przerywają wcinanko i się wgapiają...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona jaracza
dla mnie wygrywa rysiek rynkowski - za mlodzi,za starzy...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona jaracza
wlasnie slucham...............i uwazam,ze pasuje idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Początkowo bardzo chciałam Kiljańskiego & Kayah \" Prócz Ciebie nic\", jednak ostatecznie wybraliśmy Chłopców z placu broni \"Kocham Cię\". Orkiestra zagrała to fantastycznie. Moim zdaniem 1 piosenka ma duze znaczenie. Juz zawsze bedzie nam się kojarzyła z tym cudownym dniem. Pamiętam jak w pierwszym dniu podrózy poslubnej, gdy byliśmy w pensjonacie na obiedzie puścili ją w RMF-ie. Łzy szczęścia same mi się cisnęły...... hmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka 321
Rysiek o ja pikole ale ty gustu nie masz , to jest tragiczne i zasnąc można :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23-latka
a my mamy ślub 23 września i wybraliśmy piosenke zespołu sumptuastic pt. kołysanka, uwazam że nie jest typowym zasypiaczem choc tytuł na to wskazuje poza tym jest taka młodzieżowa, a nie chcę aby małżeństwo zrobiło ze mnie śmiertelnie poważną :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy słyszałyście nową piosenkę stachurskiego \" z każdym twym oddechem\"-tekst jest wspaniały, a piosenka jeszcze nieznana, więc jak ktoś się szybko zdecyduje to nie będzie kopiowania :) oto tekst :) STACHURSKY \" Z KAŻDYM TWYM ODDECHEM\" Wierze w te proste słowa i proste gesty, które ofiarujesz mi Czuje jak we mnie rodzi sie cos czego wciąż mi brak na co czekam juz od lat Nigdy nie tęskniłem tak choć pragnałem więcej niż los by mogł mi dać Z każdym Twym oddechem i z dotykiem każdym Twym Świat nabiera pieknych barw i miłości ma dzis smak Z kazdym Twym oddechem otulony swiatłem gwiazd Wszystko Tobie dziś już moge dać Wszystko Tobie dziś już moge dać... Już znasz me imie i wiesz co robić chce świętym juz nie bede wiec Podaruj mi choć jedna chwile bo czas umyka gdzieś nigdy nie zatrzyma dla nas się może to z niebiosów znak bym nie pragnął więcej niz los mi moze dać Z każdym Twym oddechem i z dotykiem każdym Twym Świat nabiera pieknych barw i miłości ma dzis smak Z kazdym Twym oddechem otulony swiatłem gwiazd Wszystko Tobie dziś już moge dać Teraz wszystko Tobie dziś już moge dać... ... wszystko moge dać ... nie che byc nie chce śnić nie chce żyć bez Ciebie nie dlatego dzis pragne czuc dotyk Twoich ust Wiec błagam Cię ... Z każdym Twym oddechem i z dotykiem każdym Twym Życie me nabiera barw i miłości ma dzis smak Z kazdym Twym oddechem i z dotykiem każdym Twym Znów zaczynam wierzyć w to że moje szczęscie jest o krok Z kazdym Twym oddechem otulony swiatłem gwiazd Wszystko Tobie dziś już moge dać Teraz wszystko Tobie dziś już moge dać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziorekMagda
zakochani kukulskiej i piasek i kukulska jestes blisko mnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziorekMagda
JESTEś BLISKO MNIE UNIES SWA TWARZ I OBETRZYJ JUZ LZY DUZO JEST GWIAZD WIEC JE OPISZ MI WIEM JAK JEST ICH WIELE I ZE MIENIA SIE GDY JESTES TAK BLISKO MNIE WSZEDZIE JEST NIEBO BO SMIEJESZ SIE ZNOW SERCE MI BOJE NA DZWIEK TWOICH SLOW I NAGLE Z RADOSCIA NA SWIAT PATRZEC CHCE GDY JESTES TAK BLISKO MNIE GDY JESTES TAK BLISKO MNIE PRZY TOBIE NOC MA SLONCA BLASK SERC NASZYCH RYTM POLACZYL DZIS NAS I TOBIE I MNIE ZDARZYLO SIE PIERWSZY RAZ TO MILOSC TAK SPRAWILA ZE JESTES BLISKO MNIE TA NOC BY MOGLA TRWAC JUZ CHYBA WIECZNIE POD JEJ SKLEPIENIEM TAK NAM JEST BEZPIECZNIE TE KROTKIE CHWILE WARTO ZAPAMIETAC AZ PO DROGI KRES PRZY TOBIE NOC MA SLONCA BLASK SERC NASZYCH RYTM POLACZYL DZIS NAS I TOBIE I MNIE ZDARZYLO SIE PIERWSZY RAZ TO MILOSC TAK SPRAWILA ZE JESTES BLISKO MNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynkaa
u mojej koleżanki na weselu była piosenka Natali Kukulskiej \"Zakochani\" i pięknie zatańczyli do niej walca, także POLECAM!!! śliczna jest też \'Niebieska piosenka\" Grzegorza Tomczaka, mam obydwie, chętnie wyslę zainteresowanym :-) ja natomiast mam prośbę o \"ślubowanie\" ponieważ nigdzie nie mogę tego znaleźć, z góry dziękuję diditkaa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynkaa
zapomniałam zupełnie, że idealna piosenką do walca angielskiego jest "Oczarowanie" Zbigniewa Wodeckiego i "When I need you" Roda Stewarda, śpiewa ją też Celine Dion, pozdrawiam :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halla
a ja myślę że DEMONO wszystko jest na sprzedaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula=
Zawsz tradycyjną piosenką jest "Windą do nieba":) Moja siostra miała wczoraj wesele i jako pierwszy taniec zatańczyli walca:) Uczyli się bardzo ciężko i wytrwale, ale warto było! efekty piękne a goście byli zachwyceni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BO JO CIE KOCHOM
tylko jak to zatanczyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Monita.
A CO MYŚLICIE O PIOSENCE "ZA JEDEN UŚMIECH TWÓJ" SUMPTUASTIC?? BARDZO MI SIĘ PODOBA ALE NIE WIEM CZY ONA PASUJE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamierzamy zatańczyć walca angielskiego do piosenki \"For My Wedding\" : For my wedding, I will dress in black And never again will I look back Ah, my dark angels we must part For Ive made a sanctuary of my heart To want what I have To take what Im given with grace For this I pray On my wedding day For my wedding, I dont want violins Or sentimental songs about thick and thin I want a moment of silence and a moment of prayer For the love well need to make it in the world out there To want what I have To take what Im given with grace For this I pray On my wedding day On my wedding day I dream, and my dreams are all glory and light Thats what Ive wanted for my life And if it hasnt always been that way Well, I can dream and I can pray On my wedding day So what makes us any different from all the others Who have tried and failed before us Maybe nothing, maybe nothing at all But I pray were the lucky ones; I pray we never fall To want what we have To take what were given with grace For these things I pray On my wedding day On my wedding day Polecam, piosenka bardzo ładna i doskonale pasuje na pierwszy taniec :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeslijcie mi prosze niebieską piosenkę, elizk_a@wp.pl dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coma9
Mnie też prześlijcie kto może : Ślubowanie Niebieska piosenka Sen na pogodne dni Papierowe ptaki Walc z Nocy i Dni na maila coma9@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfa hamadriada
we are the champions :), samba pa ti , what a wonderful world- to moje typy ale ja spaczona jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×