Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochanka zonatego faceta

OBRZYDŹMY SOBIE NASZYCH KOCHANKOW zeby latwiej bylo ich zostawic

Polecane posty

i teraz czas na mnie Nie pozostaje Ci nic innego jak uwolnić się od tej znajomości. On Ci już nic nie zaoferuje oprócz kłamstw. Znam to doskonale. Czytałaś ksiązkę \"Kochanka - motywy i konsekwencje\" ? To jest o nas. Jeżeli chcesz powiem Ci jak znaleźć ją w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i teraz czas na mnie
Fantasy... NIe nie czytałam tej książki. Podaj mi namiary na nią. Jutro sobie dokładnie sprawdze:) bo teraz musze juz konczyc Dziewczyny postanowiłam JUZ SIE DO NIEGO NIE ODEZWE CHOCBY NIE WIEM CO moze nawet wykasuje numer jego telefonu. Jesli zadzwoni to zadzwoni. Nie bede sie juz upokarzac przed nim i utwierdzac go w przekonaniu jak to jestem za nim. Co ma byc to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdeterminowany
to jak Wy się nie odzywacie to ja też się nie odezwę ... i kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdeterminowany
Kobieta może być przyjaciółką mężczyzny, lecz by uczucie to trwało, niezbędne jest wesprzeć je odrobiną fizycznej antypatii. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zdeterminowanego
A mozesz rozwinąć tę myśl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i teraz czas na mnie
FIZYCZNA ANTYPATIA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i teraz czas na mnie podaję namiary na książkę: wchodzisz na www.tlen.pl i logujesz się na pocztę login - zapraszam, hasło - zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i teraz czas na mnie
Ok dzieki:) Znalazłam... tą książke mozna zamówić? JAK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tę ksiązkę możesz wysłać sobie na swoją pocztę :-). Za darmo. Biblioteczka należy do Kropelki Rosy. również jednej z forumowiczek. Otwiera sie w Acrobat Readerze, musisz mieć zainstalowany ten program. Życzę miłej lektury. A ja nie dasz rady z wysłaniem to podaj mi swój e-mail i ja Ci prześlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdeterminowany
przy braku odrobiny antypati staje się kochanką a przestaje być przyjaciółką ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i teraz czas na mnie
dp zdeterminowanego- mozesz wyjaśnić swoją definicję pojęcia "antypatia" Fantasy.... podam Ci moj mail poniewaz nie mam tego programu aga_ta25@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdeterminowany
w tym akurat przypadku oznacza to wg mnie, niedopuszczenie do rozwinięcia takch uczuć jak np miłość, pożadanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa tutaj
czesc dziewczyny chcialam pobrac ta ksiazke "kochanka..." , ale ona jest w jakims dziwnym formacie zapisana, inne sa w pdf i nie mam problemu ze ściagnieciem, a ta nie chce mi sie zapisac :( co jest? wy tez macie z tym klopot? jesli ktoras by mogla przeslac mi ja w formacie pdf bylabym bardzo wdzieczna, moj mail: konto-tymczasowe@wp.pl z góry dziekuje, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa tutaj
niestety pobralam inna ksazke w formacie pdf i tez sa bledy wy tez macie klopot z odczytaniem ich albo ze sciagnieciem?? co sie dzieje ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa tutaj
mam adobe reader ale pokazuje mi sie ze jest blad :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa tutaj
tylko ze jesli chodzi o ksiazke 'kochanka.." to ona jest po prostu dziwnie zapisana w poczcie, i nawet sie nie chce zapisac na kompa :( , a na tej mi najbardziej zalezy :( prosze pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdeterminowany
może masz ją nie do końca ściąfniętą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i teraz czas na mnie
Ja sciągłam tą ksiązke i kiedy chce otworzyć pojawia sie komunikat ze system windows nie moze go otworzyć i aby go otworzyc musi wiedziec w którym programie został utworzony icos tam cos tam:( Ściągłam ten program co polecił zdeterminowany i nic. Problem w tym ze ja nie znam sie na kompach i chyba nie poradze sobie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisalam tutaj
Sciagłam sobie ta ksiązke i otwiera mi sie bez problemu , takim programem - Adobe Reader 6.0 CE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa tutaj
ale ksiazka "kochanka.." nawet nie chce sie zapisac na kompie :( w tym wlasnie problem moglby mi ktos przeslac ją? moze sie zapisze konto-tymczasowe@wp.pl dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka3579
....Fantasy..tez pozwoliłam sobie sciagnąć tą książeczke.... i zabierams ie za czytanie..... a tak w opgole to jak dzisiaj dziewczynki...... ja obudziłam sie dzis z jeszcze większą wiarą w to że dobrze z robiłam i ze mi sie uda.... ....tylko mimo tego ze bardzo tego chce....... siedzi we mnie tyle smutku....i tyle tęsknoty za nim......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdeterminowany masz rację, można się przyjaźnić, jeżeli się nie kocha. Tylko jak to zrobić. Miłość czasami zjawia się niepostrzeżenie. Ja sama wpadłam w taką pułapkę. Miało być fajnie a zrobił się dramat. A ja z wesołej, skorej do żartów dziewczyny stałam się zgorzkniałą i cyniczną kobietą. Teraz powoli dochodzę do siebie, liżę się z ran jakie odnosłam w wyniku tej znajomości. Możliwe, że on również w jakiś sposób czuje się poraniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janka 3579 to oczywiste, że odczuwasz smutek. Ja to rozumiem. Budziłam się i myślałam, Boże jego już przy mnie nie będzie...Nigdy, nigdy bo sama tak postanowiłam. To musi potrwać trochę. Ale przecież masz wewnętrzne poczucie, że postąpiłaś dobrze, że teraz będziesz iść prostą drogą. I to jest bardzo ważne. Ja teraz często myślę sobie, jak to dobrze, że nie jestem już niczyją kochanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa tutaj
Fanstasy.....bardzo bardzo Ci dziękuję wali mi serce gdy czytam każde jedno zdanie tej ksiazki....ide zrobic kawe i zabieram sie za czytanie...nie odejde pói nie przyczytam może jak otworze oczy to mnie uratuje....płakać mi sie chce jak to czytam..czuje sie taka brudna z tym co robilam, niby od 3 tyg sie nie widzielismy i ja mu powiedzialam ze to koniec, ale nadal tęsknie - z jednej strony cierpienie, a z drugiej poczucie winy, świadomosc wyrzadzonej krzywdy innej kobiecie i malej dziewczynce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka3579
też tak mysle..... za każdym razem kiedy o nim myśle i chce przestać powtarzam sobie... już nie jesteś jego kochanka.... juz nie musisz sie tego wstydzic ze sypiasz z zonatym facetem (chociaż nikt nie wiedziaął o tym ze ejsteśmy razem...moze jedynie sie domyślali)..... Wewnętrznie nigdy sie z tym nie godziłam ze jerstem jego kochanką poneiwaz było to wbrew moim zasadom.... ale go kochałam i kocham wiec w pewnym momencie musiałam wybrać...albo schować swoja godność i być z nim albo byc bez neigo... i przez 3 lata wybierałąm to pierwsze....... Teraz...strasznei sie boje tego bolu..... bolu tęsknoty za nim.... i tego że juz nigdy więcej....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i teraz czas na mnie
I znowu jestem przy kompie... zamiasta spędzać niedzielne popołudnie z ukochanym:( Dziekuje Fantasy za maila, udało mi sie otworzyć ale nie da rady tego przeczytac bo są tam jakies dziwne znaki. Nie mam programu do odczytania tego:( A bardzo chciałabym poczytac. A czy nie dałabyś rady skopiować tego tekstu samego do pliku worda i mi przesłać? Ja kompletnie nie znam sie na kompach i nie wiem czy to dobry pomysł. Z góry serdecznie dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×