Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawe i modne imiona

Jakie imiona są teraz modne ?

Polecane posty

Gość wlaswnie przeczytalam
w Wyborczej ( jest taka strona ze zdjeciami nowonarodzonych dzieci) na tej podwojenej stronie jest 6 Oliwii, 4 Julie , 3 Kacprów. 3 Wktorie 3 Aleksandry 3 Mateuszów. Po 2 chyba , bo juz mi sie nie chcialo liczyc Kamile, Wiktorów, Krystianów, Amelie, Kingi, Zuzanny To Trójmiasto. Pierwszy raz od lat zobaczyłam Teresę - ładne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karuina
a moze justyna? co myslicie o tym imieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znow przczyalam w Wyborczej
(bo wlasnie minał tydzien) jakie imiona nadano w ciagu tego tygodnia w Gdansku i Gdyni ( 2 stronki zdjec dzieciakow) No więc 6 Wiktorii 4 Nikole, 4 Zosie, 4 Kingi 3 Jakubów,3 Igorów, 3 Zuzanny, 3 Bartków a inne imiona powtarzaja sie na ogol 2 razy ( Amelie. Aleksandry, Natalie itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie lubią naśladować innych: kilka lat temu popularna była Kasia i w efekcie czego mamy teraz pełno Kasiek, moja siostra- uczennica III klasy LO ma w klasie 4 Kaśki.:P Potem Przybylska nazwała swoją córeczkę Oliwia i momentalnie wszystkie matki chciały mieć w domu Oliwki, równocześnie nadeszła moda na Wiktorię, Nikolę, Natalkę, Amelkę i przede wszystkim Julkę. Jedna moja koleżanka dała córce na imię Julka i po kilku latach większość naszych wspólnych znajomych właśnie tak nazwała swoje córeczki. Z męskimi imionami jest podobnie: kiedy ja miałam 8 lat, miałam w zerówce 5 Marcinów, w podstawówce było ich jeszcze więcej, kilka lat temu nadeszła moda na Mateusza, a ostatnio aż mną trzęsie jak słyszę imię Kacper.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie podoba się dla dziewczynki bezapelacyjnie - chociąż jeszcze dzieci nie mam a czas najwyższy - POLA i MIKA a chłopiec BŁAŻEJ, LEON, BORYS, ZACHARY, ALEXANDER - co wy na to myslę żę POLA i MIKAbędą miały wzięcie u rzszłych mam ps. wogóle to podobają mi ię imiona krótkie albo bardzo długe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem ale ... Ja dałam mojej córeczce na imię Julia .... Na forum spotykam mnóstwo mam dziewczynek o tym imieniu ale w otoczeniu ...w rodzinie póki co żadnej Julki nie ma ;) Dla jest niepowtarzalna. Sa imiona poplarne .... Maria Teresa ....Helena ... kiedys.... pózniej .... Magda ...Kasia...Ania...Asia.... pozniej Kacper Kuba Nikola ...Michał ... pozniej Oliwie Julie .... a teraz szał na Zośkę albo Tośkę ? Kazde imię ma swoj sezon. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filuśka
a ja mam małego STASIA i uważam że bardzo to imie do niego pasuje :D. Podobaja mi sie też Nikodem, Leon, Franek, a dla dziewczynek juz gorzej z wyborem - może Pola, Magda tez jest ładne (ale tak ma moja siostra). A ja mam Alicja i kiedyś nie znosiłam tego imienia a teraz je lubię bo z mojego pokolenia nie znam żadnej innej Alicji :) Chyba że tą z elementarza, tą od kota ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabiiiii
mi sie podoba dla dyiewcyznki hania albo gabriela a dla chopca antek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka85_
ahh te imionka...taki duzy wybor... ja swojego dokonalam: KRZYSZTOF...malyKRZYS...duzyKRZYSIO...niegrzecznyKRZYSIEK dla mnie bomba!!! ;)) a dla dziewczynki ZUZANNA...taka fajna malutka ZUZIA... ale co tu duzo gadac...kwestia gustu ,pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba mi się imię Magdalena. Kiedyś to było bardzo popularne, oklepane imię, a teraz już prawie nikt nie nazywa tak swoich dzieci, dziwne to trochę, bo inne oklepane imię- Katarzyna, jest wciąż często nadawane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NICOLA27
modne niunia sa amelki ,julki. wiktorie oliwki zygam tym ja chcialam nicola ale juz tez za duzo laura mi sie podoba -ale kol./. mnie wyprzedzuila o 8lat i jej tego nie zrobie:)a dla xchlopaka to niemam pojecia bo nie chce chlopca i nie mysle nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICOLA27 najwyżej nie bedzie miałimeinia....;)......:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miranda fajna
a co powiecie na imię Madlena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midnight
Alicja,Antonina(Tosia),Maya,Matylda,Marika,Paula Alex, Alan,Maksymilian,Marcel,Mateusz,Tymek(Tymon lub Tymoteusz),Kostek(Konstanty),Kajtek(Kajetan) to moje typy-imię i dla dziecka i dla dorosłego i dla Polaka i dla obywatela swiata Nigdy Damian!!!! - to imię szatana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie tam popularne? Tylko moja córcia je nosi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figielek 24
Moja córka to Amelia WeRONIKA BARDZO POPULARENE W 2006 ROKU A JAK BEDE MIAŁA NASTEPNĄ CÓRKĘ TP BEDZIĘ KORNELIA ALBO OLIWIA A SYN TO MACIEJ LUB OLIWIER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najładniejsze imiona dla chłopca to: Natan,Hugo, Alan,Oktawian i Borys.A dla dziewczynki zdecydownie na pierwszym miejscu: Syntia.Następnie Leila,Noemi,Natasza,Nadja,Olimpia,Oktawia,Roma,Lena i Melisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Analfabetka.
O ludzie! Jakie wymyślne te imiona. Skąd Wy je wynajdujecie???? To jest Polska. Dlaczego nie dajecie dzieciakom polskich imion? Borys-rosyjskie Nadja-rosyjskie Olimpia-nie wiem skąd:O Neomi-to chyba jakas afryka południowa Fiona-no tu ewidentnie ze Szreka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noemi - afryka południowa buhaha :-D Ciekawe ze ludzie którzy kompletnie nic nie wiedza o pochodzeniu imion zawsze maja najmadrzejsze tezy... :-P Ronja, słyszałas??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z dziewczęcych imion myslę,ze w 2007 roku będzie szał na Zośki i Tośki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Analfabetka.
Ja rozumiem,że nadal uważacie iz w Polsce -polskie dziecko bedzie szczęśliwe i nie będzie szykanowane przez inne dzieci,kiedy na imie będzie miało Noemi???Albo Fiona:O Przeciez to jest jakis koszmar dla tych dzieci. W podstawówce dziecko potrafi byc tak okrutne.Wy chyba zapomniałyście jak to dzieci potrafia z Jurak robic "ogórka",a z Kaśki-Pelaśkę. Ja już nie wspomnę o tym,że połączenie takiego imienia z prostym nazwiskiem polskim-to jakis absurd. Np.Noemi Kowalska:O Fiona Nowak:O:O Hugo Witkowski:D:D Nadja Wolska Melisa Polak Czy wy w ogóle nie bierzecie tego pod uwagę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dałam synkowi na imię Patryk, a jeśli kiedyś będę mieć córeczkę to dam jej na imię Miriam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła m...
A co myślicie o imieniu Marlena ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro z Jurka robią ogórka, to co za sens nadawać \"zwykłe\" imiona? W końcu Jurek to dość \"zwykłe\" imię, podobnie jak Jacek -placek, Kaśka-Pelaśka czy Marek co poszedł na jarmarek :D Daj ludziom i ich dzieciom żyć. Na szczęscie nikt twojej zgody do nadania imiona nie potrzebuje ;) Mój syn jest Max :) Tzn. w metryce ma Max, jak o nim piszę to jakos tak mimochodem \"Maks\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nazwałam swoją córeczkę Milena, w grę wchodziła jeszcza Alicja a w razie chłopca ;) miał być Maksymilian. Imię Milena wpadło mi w oczy kiedy przeglądałam kalendarz, zauroczyło mnie i cieszę się teraz zjeg wyboru... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×