Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawe i modne imiona

Jakie imiona są teraz modne ?

Polecane posty

Gość lalal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna jędza
Ja mam dzwadzieścia lat z hakiem, nie mam jeszcze kandydata na tatusia moich dzieci :( ale imiona dla nich już mam wybrane o..... z 7 lat napewno, nie podziele sie tutaj nimi bo wybrane imię dla córeczki ostatnio zrobiło się bardzo popularne a jeszcze kiedyś jak jako nastolatka mówiłam jak nazwę w przyszłości moją córeczkę to znajomi, rodzina bardzo się dziwiła, nie chodzi tu o Zosię, Julkę, Oliwie, Natalię Maję i absolutnie nie o Nikolę, mam jeszcze jedno imię w zapasie no ale ono też ostatnio coś się zaczeło pojawiać. Ale mam nadzieję że ta moda szybko przeminie i moja córcią [jeśli tylko dane będzie mi ją mieć] nie będzie jedną z dziesięciu dziewczynek w klasie o takim samym imieniu. :( Kiedyś na wybrane przeze mnie imię dla synka też wszyscy robili wielkie oczy, ale jest to imię piękne :D, jak dotąd nie popularne, choć tu czytałam posty paru dziewczyn którym też się podoba - ale też nie napiszę co to za imię, po co je popularyzować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14TC
jeśli córeczka to Marcelina 😍 jeśli synek to Marcel 😍 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veida
Im starsze tym modniejsze na ten moment - Zosia, Jaś, Staś, Basia itd. Mi jednak podobają się nieco młodsze tj. Jakub, Piotr, Dominik a dla dziewczynki - Daria, Joanna, Gabi (:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe_30
moi znajomi nazwali corke Aniela, zdrobnienie Nela. starsze,ale ladne imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna_24
Bardzo podobają mi sie imiona dzieci mojej siostry Sławomiry chlopczyk - Lew i dziewczynka - Miriam Slicznie i oryginalnie , ale niestety już zajęte... Ja mam na imie Adrianna, jestem prawie w 5 miesiącu ciązy, Za tydzień dowiem sie jakiej płci bedzie nasz dzidziuś :-) Imiona juz przygotowane Dla dziewczynki : - Lilia ( po mojej babci) - Tatiana - Nadia - Nastazja - Natasza - Ines Dla chłopca : - Borys ( po dziadku mojego chłopaka ) - Aaron Podobaja mi sie tez : Aicha, Aida, Zara, Leyla, Mia, Katia, Ksenia, Antoni, Igor, Maksym, Bruno Cieżki wybór bedzie... Chlopak na 100% raczej bedzie Borys ale jak będzie dziewczynka to nie wiem, bo wszystkie które wymienilam mi sie podobają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiiiiiii...ehh
moi zdaniem naladniejsze imie dla dziewczynki to:Nicoal , Klaudia , Oliwia, Wiktoria...julia...i to wszystko...dla dla chlopakow:Oskar, Kacper, Ernest, Patryk...noi to wszystko...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A moja 3 miesięczna
córcia to Marzenka,imie stare jak swiat,a wciąż mało populane,miałam kiedys w podstawowce Marzene i była ona chyba jedyna w szkole,mozna zdrabniac Marzeniątko,Marienia,Marienka,Mania- zawsze brzmi pieknie i dostojnie i nigdy się nie nudzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinka58
Ja mam Adasia...Dziewczynka miała być Amelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magduch
Najładniejsze imiona to: OLIWIA, NATASZA, NIKOLA, JULIA.... a męskie: SZYMON, DAWID, DOMINIK, DANIEL, MIKOŁAJ a ja kocham WENTWORTHA MILLERA! wiem że nie ma to związku z tematem ale nie obchodzi mnie to.... chce powiedzieć całemu światu że WENCIK to najpiękniejszy najseksowniejszy najprzystojniejszy FACET na świecie! jest taki śliczny!!!! o mój Boże.. ma takie cudne oczka!!!!!! JEST TAKI ŚLICZNY, MĄDRY I SKROMNYY\, INTELIGENTNY, BYSTRY..... PONADTKO JEST PRZEPIĘKNY!!!!!!!!! KOCHAM WENCIKA!!!!!!!! kto się ze mną zgadza? ;> jak coś to mówić podam gg :D:D:D buziaki kocham WENCIKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia 1995
Hej. Moim zdaniem każde imie ma dobre strony, i każde w pewnym sensie jest ładne, ale dlamnie ładne imiona to takie: DLA DZIEWCZYNKI: Liliana (Lili) Amelia (Amelka) Julia (Julka) :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawi
moim zdaniem modne imię dziewczyny Agnieszka a chłopca Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawi
Klaudia 1995 dzięki za modne imie Amelka moja siostra ma tak na imię DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sala-mi-Z-osła
fajne są Eleonora i Waleria oraz Ignacy.Maje i Kaje jak dla psa a Sandry, Angele itp. w złym guscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie patrzyłam na MODĘ. Z tego co wiem, NATALII nie ma ostatnio w Polsce zbyt wielu. Brałam pod uwagę dużo, min. Blankę, Lilkę, Magdalenę, i przede wszystkim Natalkę. Dla chłopca miał być definitywnie Michał, ale urodziła się panienka :) Z racji, że mi się dziecko w Niemczech urodziło, wpisane ma Nathalie Magdalena, bo na Natalię się krzywili :/ Jeszcze mi chcieli Nathalie Madeleine wpisać, ale moja mina chyba mówiła wszystko :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu ona
SIEMANKO , GDYBYM MIAŁA DZIECKO TO NAPEWNO NIE DAŁABYM MU Polskiego imienia bo np dużo jest kasi, ani, marty, weroniki itp ,więc wracając do rzeczy dałbym na imie córce :Anchela ,Vanessa, wiktoria, a chłopakowi jeszcze nie wiem ale możliwe że Polskie imie , żadko w polsce słyszy się te imiona co ja wymieniłam ... :) n a r a z i e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu ona
vanessa, anchela,natasza,wiktoria :) co sądzisz o nich napisz szczeże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra.s
sala-mi-Z-osła sama jestes w złym guście!!!!!!!!! kazdemu podoba sie inne imie i trzeba to uszanowac!! ja uwazam ze moje imie jest ladne. a i kolezanka ma racje Vanessa to sliczne imnie. mi jeszcze wpadlo do głowy ostatnio Nadia ;) i Marek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sala-mi-Z-osła
Vanessa???Toż to jak dla prostytutki!!!Tragedia jak ludzie nie mają gustu...biedne dziecko:( Nadia jest całkiem całkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imiona moich dzieci w stopce.Poza tym podobają mi się też Hania,Michalina,Julia,Wiktoria,Weronika,Julian,Jeremi,Jonasz,Jakub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sala-mi-Z-osła
ładne imiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maurycy i Hawranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shkaslfkg
co powiecie na Elizę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co sadzicie
o Stasiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra.s
jak dla prostytutki?? haha smieszna jestes i masz dziwne skojarzenia. stas i8 jas jak dla mnie odpada.... moj synek ma bic Oskar albo miołaj albo dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest dużo ładnych imion, ale z tego co widzę i słyszę to co druga dziewczynka to Wiktoria, Julia, Oliwia albo Nikola. Już się tego słuchać nie da. Z każdego z tych imion znam co najmniej 3 małe dziewczynki, z czego Wiktorii znam nawet więcej. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla chłopczyka BARTEK DLA DZIEWCZYNKI MAŁGOSIA,imiona te zawsze będa na czasie . mam coreczke ktora ma na imię oliwia,i jak twierdza niektorzy nie ma ich tak wiel na okolo ,moja jest jedna na całe osiedle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karintia
A co myślicie o imieniu dla dziewczynki: Jagoda, jak będzie odbierane w przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najładniejsze to..
oczywiscie BLANKA, AMELIA, ANTOś i moze IGOR co o nich myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0000kenia00000
a może Kornelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×