Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawe i modne imiona

Jakie imiona są teraz modne ?

Polecane posty

Gość Docia 35
Moja córka ma na imię Zosia ( po zmarłej babci) i tu gdzie mieszkam - 40 tys. miasto w południowej Polsce- w listopadzie to była pierwsza dziewczynka o tym imieniu w 2006 r. - a podobno w innych regionach Polski jest b. popularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owenka
a mój synek ma na imię Owen.Myślę,że to niespotykane imię.Mieszkam w Polsce i nie spotkałam się jeszcze ze słowami krytyki.A co wy myślicie o tym imieniu?podoba wam się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Analfabetka.-----> Zdajesz sobie sprawę z tego, które imiona są polskie?- chyba nie! Polskie imiona to: Władysław, Czesław, Mieczysław, Stanisława, Mirosława. Jesteś pewna, że pokarałabyś własne dziecko takim imieniem? Z Leny, Mileny, Nadii, Nikoli, nikt się w szkole nie będzie śmiał, a to nie są polskie imiona, a z takiej Mieci czy Wiesi będzie ubaw po pachy i ja Ci to gwarantuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfhgfhgjfdhgfh
a skąd to wiesz??? ja leje z tego! ubaw mam po pachy buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra4
moja córka Tamara a syn Igor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okselander
Okselander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek ma na imię Kamilek urodził się w maju 2006. Gdyby był dziewczynka to najpewniej Martynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia_gda
teraz sa imoina modne np... Dziewczyna-Gosia,Paulina:):):):) Chlopaki-Kamil,Mateusz,sławek:):):):) A ja mam na imie Ania....:))) i nie jest takie az modne :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj
Mj maz to Slawek i powiem Ci, ze przez moje 26 -scio letnie zycie to drugi facet o tym imieniu jakigo znam. Wiec chyba nie takie popularne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nargis-
SYNTIA??????????? z kad to wytrzasnelas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nargis-
jak juz cos to CYNTIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka 22
Hej ładnie jest imię np. dla dziewczynki Julia,Paulinka,Marta,Ola,Nicola,Natalia,hmn mojemu chłopakowi nawet sie podoba Marika ale odpada.A dla chłopczyka to raczej Kuba, Piotruś,Pawełek,Norbercik,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruthha
a moja córcia to Sonia i ma juz 14 lat i powiem wam szczerze ze 14 ,13 lat do tyłu przechodziłam katusze tak mowili : a kto tak daje dziecku na imie,to imie dla psa,skad wynalazłas to imie i.t.p dzis spotkałam jedna Sonie ale młodsza od mojej i mozna zdrobniac :soniulka ,soniusia,soncia i bardzo mi sie podoba i córce tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się podoba Magda, Ewelina, Kinga, Klaudia i Marcelina. Dla chłopaków Kamil, Kuba, Mikołaj i Hubert. :-) Moja siostra ma na imię Mariana :-((. Współczuje jej. Moja koleżanka ma na imię... Kunegunda - bez komentarza. Najgorsze męskie imię to Zygfryd. Jak ktoś się na mnie wkuży to na mnie tak mówi, ale to rzadkość (na szczęście!!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze z tej tabeli byla wegierska Boglarka hihihi Ale nieco mnie zadziwila turecka Zeynap, na perwszym miejscu... Z tego co wiem, a mam duzo kontaktów w kulturach moslemskich, Zeynap nazywane byly kiedys uposledzone dziweczynki... bo Zeynap to patronka tychze. Tak jak w Polsce wszystkie nieslubne chrzczone byly na Magdalene... no comment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość top
mi osobiscie podobaja się dwa imiona dla dziewczynki:EDYTA dla chłopczyka:MARCIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niskin
Moja siostra nazwala dziecko Magdalena i rzygac mi sie chce jak ciagle mowia Madzia. Madzia to, Madzia tamto, bleeeeee.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablicanielica
dla dziewczynki: Anastazja (idealnie będzie pasowało do nazwiska, rodem z Rosji) dla chłopca: Olaf (ale do nazwiska nie pasuje:/), Dawid, Marcel, Aleksander, lub jakieś staropolskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiapsiułka
ja mam powazny problem!!!!!!!!!!! za miesiac bede mamusia i dalej nie zdecydowałam sie na imie to bedzie dziewczynka bardzo podobaja mi sie imiona: gabi antosia olivia.... nie moge sie zdecydowac!!!!pomozcie prosze!!!!!!!!!!!!!! :))))):))):)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiapsiułka
ja mam powazny problem!!!!!!!!!!! za miesiac bede mamusia i dalej nie zdecydowałam sie na imie to bedzie dziewczynka bardzo podobaja mi sie imiona: gabi antosia olivia.... nie moge sie zdecydowac!!!!pomozcie prosze!!!!!!!!!!!!!! ;););)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do psiapsiółki
ja też za około miesiac rodzę - ztego co weim będzie chłopiec - Michał, jeśli chodzi o dziewczynkę chciałam Julię, a z tych co TY wymieniłaś podoba mi się Gabrysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do psiapsiółki
Oliwia też jest ładne, ale zdecydowanie wolałabym przez w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka-p1
Ja mam Zosię. Całą ciążę miala byc Marysia, ale jak mi ją położyli na piersi po porodzie to powiedziałam, że będzie Zosia. Wszystkim się podoba. Może być Zosieńka, Zosiulka, Zośka jak nieznośna, albo po prostu Zosia.Może i starodawne, ale lepsze niż oklepane juz Julki, Oliwki. Nie róbcie dzieciom krzywdy nazywając je spolszczonymi imionami, bo później każdy się pyta a jak się to pisze. Znam ludzi którzy maja Nicole, nazywają się Baran. Dziewczynka ma zespól Downa i jest po trzykroć naznaczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do psiapsiolki_
z tych które podałaś najładniejsze to Antosia /jak bede miec kiedys corcie to tak ja nazwe/ - stare ale znowu modne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale takie aż za stare chyba...To znaczy Antosia czy Tosia dla dziewczynki ładne, ale Antonina dla dorosłej kobiety...Nie, nie za bardzo:ONajładniejsze z tych,które podałaś, jest Gabrysia. Ja teraz spodziewam się czwartego malucha, to jeszcze bardzo wczesna ciąża, ale już się zastanawiam nad imionami;)Myślę,że chłopiec to chyba będzie Jeremi (albo Jeremiasz-nie wiem,kore fajniejsze)....A dziewczynka...może Inga..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tollaa
moja córeczka, która urodziła się w styczniu ma na imię Matylda. Początkowo chciałam dać Inga ale stwierdziłam że każdy będzie mylić z Kingą. Tak więc Inga jest na drugie. Nie podobają mi się te wszystkie Nikole (przez "k") i inne takie twory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do psiapsiułki
z tych imion ktore wybrałas najbardziej podoba mi sie hania i gabriela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×