Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawe i modne imiona

Jakie imiona są teraz modne ?

Polecane posty

Gość Angela1985
Czytam niektóre wypowiedzi i złość mnie już bierze jak niektóre dziewczyny komentują wybór imion. Uważam że jest to każdego indywidualna sprawa jak chce nazwać swoje dziecko. Nie należy się wyśmiewać z innych ponieważ każdy ma inny gust i każdemu co innego się podoba. Ja mojemu synkowi który urodzi się lada dzień dam na imię Dorian. Podoba mi się też Daniel, Mateusz,Kacper. A co do dziewczynki to Nicola, Nina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2424
moj synek bedzie mial na imie Ignaś :) podoba mi się też Dorian i Cyprian dla córeczki pewnie Aurelka, Amelka lub Gabrysia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej!! no wiec Laura mi sie podoba a pozatym ja jesli bedzie dziewczynka to nazwe ja : albo Liliana ( Lili, Lilka) albo IGa jesli chlopczyk.. to Daniel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ładne imiona wybralas
najładniejsze to..---> Blanka ładne bo oryginalne, Amelia też bardzo i się podoba. Antoś- tak kiedyś nazwę synka Igor- mnie się bardzo nie podoba, ale to kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza222
Za 3 miesiące urodzę synka i podoba mi się imię Szymon. Jak myslicie czy dużo jest teraz dzieci o tym imieniu bo mi sie wydaje że to teraz jedno z najpopularniejszych imion dla chłopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cośtam
Dla chłopca Krzysztof(Krzyś) a dla dziewczynki Alicja(Ala)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A moje beda tak
Dziewczynki drugie imie beda miały po babciach czyli Wiktoria Zuzanna oraz Kornelia Krystyna...A chłopak bedzie Kacper:D:D:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneteczka1976
Moja 5 letnia córka ma na imię Maja. Za miesiąc urodzę drugą corcię i będzie Kaja albo Nina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja-usa
ja nazwe moja coreczke Lily albo Lilie .Jestem w 2 miesiacu ciazy.Jest tez propozycja Lexie(nie lubie).Aileen, dla chlopczyka James lub Chris po tatusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam synka i nosi imię po moim pradziadku-Joachim.Dla dziewczynki mieliśmy imię Daria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awa83
ja narazie wymysliłam 3,ale jeszcze jest czas: olimpia, nadia, michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.w
Cześć Najładniejsze moim zdaniem imiona to: Dla dziewczynki: Angelika, Asia,Ewelina, Oktawia, Vanessa, Marysia , Majka , Ania , Ola i Martyna. Dla chłopca: Nataniel, Paweł, Kuba, Olivier, Mateusz, Kamil, Marcel, Oktavier, Daniel, Jaś i Michał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojj
ja chce miec dwoje dzieci starszy(mam nadzieje) bedzie synek : Natan/Braian pozniej coreczka : Nadia chce zeby moje dzieci mialy ladne imiona i zadko spotykane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra45
ojojjjooj a Ty co w ameryce mieszkasz ze brajan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandras
mi tez sie podoba imie braian. jestem w poczatkach ciazy i jak to bedzie chlopczyk to bedz9ie Filip a jak dziewczynka to jeszcze nie wiem ale chyba tak jak wyzej pisalam czyli Nadia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula6589
imona ktore są teraz modne? hmm... może dla dziewczyn ki ania albo wiki a dla chłopca kuba patryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modne czy nie modne....ja juz jak bylam mala mowilam wszystkim ze moj synek bedzie nazywal sie Filip ale jeszcze nie wiem jakiej plci jest moja dzidzia wiec Filip dla synka a dla corci chyba Karolina tak jakos mi sie to widzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koffaniutka =
Mi się podobają imiona dla chlopczyka: Oskar, Wojtuś, Kacper, Olivier, Mateusz, Marcin, Dawid i Bartek. A dla dziewczynki: Wiktoria, Amelka, Emilka, Gabrysia, Basia, Olivia i Nikola. Natomiast strasznie mi sie nie podobają imienia Kasia, Krysia, Marysia, Róża, January, Waldek, Adrian i Krzysztof. Gdy bym miala dziecko chciala bym je nazwc Gabrysia tylko nie zabardzo mi pasuje bo mam siostre o tym imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElciaSzufelcia
Myślę, że każde imię jest ładne kiedy się go ładnie zdrabnia. Osobiście baaardzo nie podoba mi się moje imię koleżanki mówią że jest nie modne (nie znam żadnej innej Elki) ale przynajmniej nie jest takie oklepane... Tak samo np. imię Teresa. Mam koleżankę Tereskę, mówimy na nią TERKA, TERA (chłopcy wołają TERERERE;]) Terka ładnie ale już TEREZA nie brzmi tak fajnie... Każde imię może być śliczne jeśli się je fajnie wymawia:) pozdrawiam wszystkich :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DU
Mi się podoba moje imie Kornelia jest bardzo łądne zapisz na swoja liste ;] jak ci sie spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za tydzien urodzi nam sie corka a ja mam juz bole brzucha choc to nie ja rodze tylko zona,a mnie boli z tad bo niewiemy na 100 procet jak nazwac coreczke typojemy Laura.pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ama153
ja np mam na imie Amanda...to imie takze jest bardzo rzadko spotykane.... Dla chłopca najbardziej podoba mi sie imie Grzesiek i Krzysiek a dla dziewczynki zas Estera, wiem brzmi troche dziwnie ale zdrobnienie Estri jest eksra!!!p ozdrawiam.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia233
Dziewczyny przecież imię dla dziecka to sprawa indywidualna.Każdy ma inny gust.Nie wiem dlaczego niektórzy "obrażają" inne imiona.forum powstało,aby każdy mógł podać propozycje imion, które być może spodobają się innym,a nie po to abyśmy krytykowały. Mi osobiście podoba się imię Paula ,Angelika,Jowita, Gabrysia i Oliwia. Dla chłopca natomiast Błażej i Sebastian. Moj mąż jednak preferuje Natana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia233
Dziewczyny przecież imię dla dziecka to sprawa indywidualna.Każdy ma inny gust.Nie wiem dlaczego niektórzy "obrażają" inne imiona.forum powstało,aby każdy mógł podać propozycje imion, które być może spodobają się innym,a nie po to abyśmy krytykowały. Mi osobiście podoba się imię Paula ,Angelika,Jowita, Gabrysia i Oliwia. Dla chłopca natomiast Błażej i Sebastian. Moj mąż jednak preferuje Natana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia763
Wedug mnie najładniejsze imiona to:Natalia(sama mam tak na imie i bardzo mi sie podoba),Żaneta,Maria(Marysia,imię ponadczasowe dla niemowlęcia jak i dla starszej osoby),Edytka,Paulina,Danusia,Maks,Tomek,Wojciech,Adam,Karol,Kuba.Najpopularniejsze i ponadczasowe są imiona poważne ale i takie które można normalnie zdrobnić nie np.Marcelek,Kajusia(Kaja),Aldonka,Peterek(słuszałam ostatnio matkę wołającą tak swoje dziecko).Żaneta zaś przypadło mi do gustu kiedy poznałam dziewczynę o tym imieniu które pózniej okazała się wspaniałą osobą.Moje imię bardzo mi się podoba(Natalia)jest takie nierozpowszechnione i rzadko spotykane,chociaż wszystkie Natalie które znam są osobami inteligentnymi no i bardzo dobrze sie rozumiemy.Imię może nie ma dużego wpływu na przyszłość,ale babcia Maja lub dziadek Ernest jakoś głupio brzmi.Moja babcia ma na imię Julia a mama Anna,tata zaś jest Tadeusz,ciotki mają Ela,Magda,Krystyna,Małgorzata i Janka.Większość z tych imion nie przypada mi do gust ale te imiona są ponadczasowe no i myślę,że mimo to zostały trafnie dobrane.Pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wspaniałej Natalki powyżej
do dziewczyny powyżej- ale jesteś bezguście :O większego w życiu nie spotkałam. Imię Natalia to dopiero przeżytek, jest odrażające! chyba tylko z grzeczności nikt ci tego nie mówi. Żaneta,Maria, Edytka,Paulina,Danusia,Maks, Marcelek,Kajusia(Kaja),Aldonka,Peterek. Ty chyba sobie żartujesz!! :O Natomiast krytykowanie jakiegoś imienia bo ci nie pasuje do członu 'babcia' jest poprostu masakryczne :O Dobrze że nie miałaś odwagi się podpisać czarnym nickiem bo bym sikała ze śmiechu za każdym razem spotykajac cię. Musisz być strasznie zaniedbaną, rynkową imitacją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuszkita
Moge wiedziec co ktos ma przeciwko imieniu Jessica, bo wlasnie moja corka ma tak na imie, a zreszta ja uwazam, ze to jest naprawde sprawa bardzo osobista kto jak daje swoim dziecia na imie. Jakby wszyscy mieli taki sam gust, to byscie pewnie panie byly wszystkie starymi pannami, lub wszystkie dzieci mialyby imiona Tomek, Kasia, Ania itd.... nic specjalnego, wiec kazdy ma prawo do swoich wlasnych upodoban. Nie uwazacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×