Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawe i modne imiona

Jakie imiona są teraz modne ?

Polecane posty

Gość iskierka8008
jak imię będzie postrzegane przez dziecko to zalezy tak nnaprawdE do nas i naszego nastawienia trzeba tez pamiętać aby imię pasowało do nazwiska. czasami jeżeli się obawiamy możemy dać dziecku drugie imię - takie normale...:):):) znałam i znam ludzi z nietypowymi imionami i sa w wieku maksymalnie 30: Mirosław, Jarosława, Radmiła, Ziemowit, Kalina, Jagoda, Borys, Nawojka, Wiosna, Stefan a maluszki to: Zbyszek, Sambor, Domarad niektóre imiona które wydają nam dziwne np;Nadia czy Wiosna i są unasmałouzywane teżsą pochodzenia słowiańskiego iczęsą są używane przez naszych "sąsiadów" (Nadja to Nadzieja po naszemu, a imię Wiosna występuję jako Viosna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maira
Ja osobiście mam na imię Martyna i niewiem jakie może być od tego przezwisko. Możecie mi pomóc bo ja myślałam np. Maira, Mara , Martyś za baardzo zdrobniałe i nie jest fajne), Maryna. Jak macie jakieś propozycje napiszcie na gg !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiapsiułka
dziekuje wszystkim za doradzenie!!!! juz wybrałam nazwie swoje malenstwo hania!!!! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nathaliee
Moje dzieci... beda mialy na imie: Chłpiec Jakub lub Dominik. a Corka Cornelia lub Milena:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaspana jola
Jeremi jak najbardziej ale gabrysie to juz przesada jeszcze niedawno kazda dziewczynka byla ola a teraz wszystkie gabrysie zgroooza zero pomyslowosci w rodzicach - aurora,aurelia,jasmina,malina, klara -- moje typy choc jak bede mama dziewczynka bedzie Maja Aleksandra a chłopiec Błażej lub Miłosz :)ew.Tomasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaspana jola
noemi hmm uczyla mnie siostra zakonna o takim imieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla chłopca już wybrałam-będzie Jeremi.Mam jednak problem z wyborem imienia dla dziewczyki.Podobają mi się imiona krótkie, których nie trzeba koniecznie zdrabniać,takie wlaśnie, jak nadałam swoim córkom:D Ostatnio wpadła mi do głowy Laura,ale zrezygnowałam,gdyż nie lubię imion,które inaczej się pisze a inaczej czyta...A Laura czyta się przecież Lałra...Tak więc nadal mam dylemat;) Myślę też o Marcie....Ale chyba za popularne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze Maja-też bardzo mi się podoba:) Ale ostatnio strasznie popularne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze Matylda mi ostatnio wpadło do głowy:) Wiem,męcząca jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =D oryginalna
Niewiem jak wam ale mi sie zdaje że najorginalniejszym imieniem dla chłopca jest Maks(Maksio,Max,..Maksiu)podoba mi sie też imie Wiktor(Wiciu,Wicio)sa to bardzo orginalne imiona ujdzie jeszcze imie Tomek i Filip... Dziewczynce dała bym naimie Julia ,Klaudia albo Maja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusinka---> Marta była kiedyś dosyć popularnym imieniem, potem mamy zaczęły masowo nazywać swoje córeczki Martyna i Marta wyszła z mody. Teraz to imię nie jest zbyt popularne. Bardzo podoba mi się to imię, ale Martyna podoba mi się bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi się podoba
Justynka i Daniel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julko_88
cześć ja dam moim dzieciom na imię dziewczynce :Sar,Magda,Sylwia,Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciupinka
a moje beda: Tatiana lub Natasza a chłopcy: Kajetan lub Antek :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Matyldę:) Następne dziecko będzie Magdalena albo Karol ( albo Piotr-nie zdecydowałam jeszcze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grerttrhhy
Patafian Kutafonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuizaOliwiaAnikaMarika
moje córki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcia17
ja na drugie mam wiktoria i podoba mi sie to imie, a co do moich upodoban to z damskich imoin podobaja mi sie: magda, alicja, ola, patrycja i nie ukrywam, ze zagraniczne imiona tez mi sie podobaja, np. jessica albo michelle...a z meskich to podobaja mi sie: krystian, patryk, jacek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karcia17
ooo i alex tez fajne imie ;P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani łosoś
mi najbardziej podoba sie Emma.Poza tym to Kornelia , Flavia , Lena i Laura. A chłopaca nazwałabym Oskar ,OLiwier , Hubert , Norbert albo Maks (Maksymilian). Imię Oliwia zawsze mi sie podobała , ale teraz to faktycznie za dużo tego. Za to drażnią mnie te typowo staropolskie imiona typu Marysia, Zosia,Ignacy itp.Jak dla mnie są po prostu obciachowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość top
PODOBA SIE WAM IMIĘ EDYTA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość top
czyli moze byc to imie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sąsiadka 09
Moje dzieci: Wktor Wadim 14lat Misza 13 lat Martynka 8 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sąsiadka 09
Wiktor oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milenka_Lenka
Moja córcia będzie miała na imię Tamara. Tamarka, Tami, Tamcia. Ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta to ładne imię.W formie niezdrobniałej pasuje doskonale do dorosłej kobiety.Zdrobnienia też ma ładne-Edytka,Edzia,Edi... Osobiście bym tak córeczki nie nazwała,bo źle mi się to imię kojarzy,ale brzydkie na pewno nie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam ZOSIĘ:) Moja córeczka ma dwa imiona: Zofia Stanisława... Zofia, Zosia, Zosiczka, Zosinka, Sofijka- i wiele innych odmian i zdrobnień. Pasuje i do chlopki i do arystokratki, kojarzy nam się z tradycją i Polskością... To drugie imie... cóż, nie jest modne, ale zawiera w sobie magię pewnej mądrej i cudownej kobiety z naszego otoczenia:) Podoba mi się Weronika i Amelia. Z z imion dla chłopca: Błążdj, Krzysiu i Michał... to chyba dlatego, że tak fajnie się kojarzą... 🌼 dla wszystkich kobietek, które na imię mają Zosia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×