Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawe i modne imiona

Jakie imiona są teraz modne ?

Polecane posty

Gość 67676767676767
ups-podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 67676767676767
ups-podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba kwestia gustu? ja mam 3 mies. Nadusię:) i nie wyobrazam sobie innego imienia dla mojej kruszynki. jesli chodzi o chlopca to Sebastian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awonka20
MARCEL NAJPIĘKNIEJSZE IMIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEORIKSA
Moim zdaniem najnajnajładniejsze imiona to roksi jasiu maciej i anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpopularniejsze wg mnie imiona- * Wiktoria (co druga), niezmiennie od dawna Julia i Gabrysia * Filip, Jakub, żadziej ale równie czesto Mateusz i Bartek * Aleksander/ Aleksandra :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie bardzo podobaja
dla dziewczynki - Alicja dla chlopczyka - Dawid lub Daniel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna Kasia
Mnie sie podoba: Julia, Paulina, Bartek, Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie się podoba bardzo
MATYLDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakow- najwięcej Julka, Wiktoria, Oliwia-jakaś plaga!!!! chłopiec- Kuba, Mateusz, Kacper:( jak słysze coś w stylu Wiki, albo liwuś to mnie dreszcze przechodzą, choć to kwestia gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym do krakowskiego spisu dodala jeszcze Gabrysie i Natalie ktorych ostatnio sie namnozylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornelia,Amelia,Julita Wiktor,Maksymilian,Dorian,Olgierd,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornelia,Amelia,Julita Wiktor,Maksymilian,Dorian,Olgierd,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam jeszcze 7 miesiecy na wymyslenie imienia dla dziewczynki... i nie mam pojecia :) dla chlopca jest latwo ale dla dziewczynki nic nie moge wybrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm a ja ma odwrotnie..la dziewczynki mam kilka a dla synka nie...mam wymaronego jasia-dla mnie nr.1...a maz uparl sie jak bedzie drugi syn to franek...sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamka maja łądnie ale bez sensu bo na manie mówią czasem majeczka... dwie majeczki to za duzo a hania mi sie źle kojarzy ktos kto duzo zlego mi w zyciu wyrzadzil ma tak na imie... podoba mi sie za to Ania uwazam ze jest piekne i ostatnio rzadko nadawane ale moja siostra ma tak na imie a maz drze a nia koty i sie nie chce zgodzic na anie nawet nie chce o tym sluchac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze wchodzi w gre michaska..po męzu:)...naprawde bardzo mi sie podoba..lubie proste imiona-maja najwiecej uroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chce zeby bylo ladne nie oklepane ale takie zeby jako dorosła osoba sie nie wstydzila tego imienia... no i tyle na ten temat... dobrze ze jeszcze mam duzo czasu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie patrze w ten sposob..jesli dasz nie oklepane to wlasnie dziecko bedzie sie wstydzilo bo jego imie bedzie inne niz wszystkich dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klamka ale nie mysle o jakims mega wyszukanym imieniu tylko co innego niz wiktoria julia i oliwia :) chcialabym zeby nie było w klasie 15 dziewczynek o tym samym imieniu. nie chodzi mi wcale o nadawanie jakis dziwaczynych imion bo niespecjalnie mi sie podobaja. szczegole te imiona typu Brajan kevin Nikola dżesika jakos do mnie nie przemawiają. wole coś co mniej razi w oczy... tak jak np Ania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam na imię Anna i bardzo mnie to cieszy, bo to bardzo ładne, miłe imię i pasuje do każdego wieku. Gdybym sama tak nie miała na imię to pewnie dałabym tak swojemu dziecku na imię. Ach i mnie to nie przeszkadza i nigdy nie przeszkadzało, ze tyle jest kobiet o tym imieniu. Ładne imię, to dużo ludzi tak nazywa swoje pociechy. Ty zastanów sie, czy nie zrobisz krzywdy swojemu dziecku oryginalnym imieniem. Jeśli sama jesteś przebojowa, to jest duże prawdopodobieństwo, ze Twoje dziecko też takie będzie. Wtedy możesz dać, jakieś oryginalne imię. Ale jak dziecko będzie raczej nieśmiałe to nazwanie go Marcelkiem, Oskarem, Armandem czy Kasandrą zrobi mu tylko krzywdę, bo będzie zwracać uwagę. No i ważne jest współgranie z nazwiskiem, szczególnie u chłopców, bo u nich to na całe życie. Jeśli nazwisko jest pospolite lub śmieszne to wymyślne imię jeszcze bardziej je podkreśli. Zastanów sie też jak to imię będzie brzmieć, gdy dziecko będzie mieć 20, 30, 40 i więcej lat A swoją drogą ja nie lubię takich imion Karolina, Beata, Natalia, Kamil, Dawid, Kubuś, Marcel i jeszcze wiele innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlopczyk bedzie na 100% Kornel :) a dziewczynka... się okaze. moze mąż sie zlituje i zgodzi na ta anie ( choc wszystkie anie to diablice straszne :D:D) a jak nie to wymysle cos fajnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze myślalam o Jaśmince ale nie jestem do końca przekonana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda nic a nic moja prababcia miałą tak na imie :D:D tyle ze ostatnio sie namnozylo wiktorii i Julek :) :D:D ogólnie to i wiki i Julcia strasznie mi sie podoba :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
predzej jasmina..piekne imie ale znam duzo dzieci u znajomych.ania bardzo ladne mam tak z bierzmowania na trzecie...wiec kojarzy mi sie ze świeta.. jak bylam w ciazy z synkiem to myslalam tez o imieniu mia-jesli dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×