Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawe i modne imiona

Jakie imiona są teraz modne ?

Polecane posty

Artur, Przemek i Rafał te mi się tez podobają. Ale Marcel (z całym szacunkiem) dla mnie to tragedia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statuska
imie Marcel mi nawet sie podoba ale znam jednego chłopaka o tym imieniu .... on to już w ogóle jest tragedia !!! Rafał no no niezbyt mi sie podoba Ale najbardziej to : Szymon, Artur, Patryk, Dawid (może)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co powiecie
na Hanie i Leona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --Myszka--
Imie Marcel dla mnie brzmi gejowsko:P Jakbym spotkala na swojej drodze faceta o tym imieniu, od razu pomyslalabym,ze to gej:D:P Jakos tak miekko, babsko, ciotowato:P:P Mi podobaja sie imiona takie jak: Maciej, Konrad, Cezary (ladnie brzmi zdrobnienie Czarus:D), a dla dziewczynek: Oliwia, Liwia, Agata, Malgosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klempa00000
Antonina, Marcel, Alan, Fryderyk???? W zadnym wypadku!!!!!!! Ludzie opanujcie sie dziecko bedzie nosilo imie przez cale zycie! Mi podobaja sie np. Konrad, Maciej, Ernest, Emil, Artur, Damian, Albert. Żadne Jasie, Stasie czy Antosie nie wchodzą w gre. Wkurzaja mnie tez takie oklepane imiona jak Wiktoria i Julka. Z dziewczęcych imion podoba mi się Kornelia, Dagmara, Anielka, Emilia, Martyna, Patrycja, Kinga, Daria, Jowita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola -coca- cola
byle nie ; Konrad,Arnold, Albert- za twarde Daniel, Damian Milena- ciapowate , kluskowate Kornelia, Kordian- jakies pokurczone... Alan, denis penis brajan kewin dzesika andzeilka--imiona wiesniackie, menelskie lubie imiona proste, uniwersalne oryginalne i ponadczasowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla chłopca
LEON tylko i wyłącznie. Mój synek tak ma na imię i nie podoba mi się żadne inne tak bardzo, nie wiem jak nazwę drugiego chłopca jeśli się doczekam. Dla dziewczynki podobało mi się Melisa, ale w Polsce to nie przejdzie i dalej nie wiem :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klemp00000
Kur... Leon....skrzywdziłaś dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrtynk
a mi dla dziewczynki podoba się Julia...Klara.... co o tym myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statuska
Każdy ma inne zdanie !!! Mi na przykład nie podoba sie imie Jowita (z całym szacunkiem) ale każda z nas ma inny gust. Mi imie Alan sie nawet podoba ale najbarziej to Artur i Patryk :P Kacper i Jakub też mi sie podobają. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie Marzena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdk
imiona dla chłopców powinny być męskie, a nie ..jak tu ktoś powiedział ciotowate... na olivier, jędrek ?! co to za ciepłe kluchy?! ładne imiona to: Robert, Artur, Dawid, Adam, Bartek, Rafał, Piotr, Grzegorz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian i Kamila
Tak maja na imie moje dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdk
Kamila to bardzo ładne imię.. sama bym chciała takie mieć :D Sebastian też ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcik84
Moje dzieci : Roksana - 8 lat, Ines - 5 lat i Ksawer - 10 mies. te imiona nadal mi sie podobają podoba mi sie jeszcze Patryk i Dawid. A dla dziewczynki Maja i Kornelia. Nie lubie bardzo oklepanych imion takich jak : Ania, Michał, Piotr, Ewa, Kasia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza Magdeburg
Dla chlopca: Adam, Dawid Dla dziewczynki: Agata, Martyna Obrzydzaja mnie: Julia, Oliwia, Wiktoria, Brajan, Kewin,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdk
'Moje dzieci : Roksana - 8 lat, Ines - 5 lat i Ksawer - 10 mies.' Yyyy... pomyślałaś o tym co będą przeżywać w szkole jak koledzy się dowiedzą jak mają na imie? ...raczej nie.. a szkoda... ta Roksana to jeszcze ujdzie, ale ksawer? co to kur*wa za kosmos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena Daria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdk
^ te powyższe imiona też są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunak
ale wy tu niektórzy jesteście poojebani...Roksana,Ines,Ksawer,Kevi,Jessica,Brian to teraz imiona na czasie i nikt w szkole czy gdzie indziej nie będzie się naśmiewał..a napewno nie dzieci w szkole..a jeśli będą to tylko dzięki swoim rodzicom którzy w domu naśmiewają się że do szkoły razem z ich dzieckiem chodzi Denis-penis.....no sorry ale 6-latkowi by do głowy nie przyszło żeby tak rymować bo nawet nie wie co to jest penis....tylko dzięki takim pustakom jak np.''kdk'' dzieci są wyśmiewane...podejrzewam że jesteś dorosłą kobietą a jesteś głupsza niż dziecko 2-letnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wam moje to padniecie
bede pisac z malych literek laura,nela,eulalia,gracja,melania,ingrida, Ilia, inez,marika,iwa,mirella,oriana,amanda,emma,emily,karmina,inga, iwietta,katia,oktawia,isaura a teraz dla chlopcow martin,nikodem,ksawier,erwin, edwin,darwin,ernest,karlos,aron,herbert, hubert,dorian,dario,gracjan, natan, nestor i jak sie podoba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj synek ma na imie Kacper, wiem ze jest ich bardzo duzo ale inne dla chlopca mi sie nie podobali, a jesli kiedyś bede miala coreczke to bedzie to jedno sposrod tych: Nela, Blanka, Kalina i mam w nosie czy sa modne i czy sie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdk
po prostu jestem realistką moja kuzynka nazwała swoje dziecko Fabian.. gdy zaczął spotykać sie z rówieśnikami to przezywali go pawian.. przez to nie miał kolegów, a jego rodzice teraz żałują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja znajoma nazwala Bianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunak
pewnie temu go tak przezywali bo tacy mądrale jak ty na 100% mówili : z kim się bawisz?..z pawianem?...już nieraz słyszałam takie akcje rodziców...tak samo jest z dym denisem penisem...kuzynka jest przedszkolanką która ma w grupie denisa....przez tydzień było wszystko ok..a potem zaczęło się przezywanie denis-penis....jak się spytałs czemu tak mówią i co to jest penic to odpowiadali że nie wiedzą a mówią tak bo tata do nich mówił że chodzą z denisem penisem do grupy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jesika
Nie można się naśmiewać z dzieci że mają imiona takie a nie inne, bo to nie ich wina i po co wpędzać je w kompleksy. No fakt, że rodzice teraz nie zdają sobie sprawy ze śmieszności imion, tylko prześcigają sie w modzie. Im bardziej oryginalne tym bardziej są z siebie dumni. Cóż taka jest prawda, a dziecko z imieniem chodzi całe życie. U mnie po podwórku biega Vanessa, Samuel i Gniewko. Imiona mało spotykane, ale czy ładne...? Rzecz gustu. Ja mam na imie Violetta i zawsze sie dziwiłam dlaczego mama nie dała mi Wioleta - chyba tylko po to zeby mi utrudnić zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadek Rodżer
Babciu Dżesiko chetnie umowie sie z Toba na kawe a owoc naszej milosci nazwiemy córke Amanda a syna Melchior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcik84
kdk - ja mam własne zdanie i mi te imiona sie podobają że tobie nie to nie musisz pisać ze skrzywdzilam dziecku życie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statuska
a co myślicie o Roksanie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×