Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alinkaaaaaaaaaaa

bardzo wrażliwa i sucha skóra!! POMOCY! czego mam używać???

Polecane posty

Gość najlepszy
jest preparat Provegol. Do kupienia wyłącznie w aptekach i to też nie wszystkich. 500 ml opakowanie kosztuje około 50 zł ale spokojnie wystarcza na 2-3 miesiące. Można stosować do mycia całego ciała, dobry także dla niemowląt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiakkkkk
ja tez kiedys nabawilam sie dermatozy masakra przez te sterydy glowie przez eloocom nie polecam swinstwo poza tym nie jest na twarz pani dermatolog nie miala pojecia co mi przepisuje i tak przez kila miechow mialam problem z tym swinstwiem zmienilam lekarza -przepisala mi pani masc metronidazol w kremie tania rzecz kolsztuje okolo 2,5 zl jest tylko na recepte vitamine pp i calcium w tabletkach po 7 tygodniach drmatoza zniknela bylam taka zadowolona po roku znowu wrocila po solarium ale metronidazol znowu zadzialal nie chodze juz na solarium tylkko opalam buzke na sloneczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodzik
Skoro masz bardzo wrazliwa i sucha skóre warto zainwestować w dobry żel pod prysznic...jeśli wybierzesz odpowiedni, nie bedziesz musiała wklepywać tyle balsamów po kapieli. Szczególnie polecam LOREAL - HAPPYDERM - Żel-krem supernawilżający 24h do skóry suchej i wrażliwej : http://www.ceneo.pl/107366#productLevel . z balsamów godny zaufania jest DAX PERFECTA BODY Mus nawilżający do ciała : http://www.ceneo.pl/104476#productLevel .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to mozna
ten clobase zamiast nanobase??? bo ten pierwszy jest dużo tańszy a jeśli działa tak samo to po co przepłacać nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa trzy
novabaza,clobaza i elobaza niech ktos powie czym sie roznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pustek
ja od 3 lat mam problemy ze skórą mam tak wysuszoną skórę i kupiłam sobie teraz nanobase i mogę powiedzieć że mi sie poprawiło dermatolog kazała mi unikać ciepłej wody. Mam pytanko co jeszcze mogę stosować oprócz nanobase bo nanobase jest drogie a ja mam całe recę i nogi smarować kilka razy dnia. Jakie żele są dobre do kąpieli dla suchej skury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablica_tasmańska
Wiesz, przede wszystkim polecam wytrwałe stosowanie kosmetyków, proszków itp. eko, bez dodatków, chemii. Mnie pomogło w 100 % :) Zerknij na stronkę www.biolander.pl i jej podobne, wpadnij na topik NATURA GÓRĄ...Produkty eko potrafia zdziałać cuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susana23
rowniez mam b.wrazwlia i sucha skore od paru miesiecy wreszcie moge non stop uzywac kremu bo mnie nie uczula ani nie mam po nim innych problemow - ot taki natluszzcacz ktory chroni i natluszzca linoderm omega plus formy linoderm kolo 14 zl i zadne oceanic aa to dopiero porazka odrazu mnie uczulaja te wszytskie kosmetyki tak jak oilatum. nie uzywaj zadnej oliwki bo zbrew pozorom oliwka wysusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susana23
firmy ziołolek znaczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pustek
Dzięki za rady. zaraz weldę na tą stronę biolander. I poczytam sobie trochę na ten temat. Ja do tej pory używałam oliwki i mydła oilatum nie wiedzialam ż e to wysusza skóre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaczyk
Ja zdecydowanie polecam wszystkim emolienty A-dermy - nie podrażniają, nie uczulają, pielęgnują i leczą - mi niczego więcej do szczęścia nie potrzebia ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erzecznik-decubal
Krem do ciała DECUBAL BODY CREAM zawiera wiele aktywnych i cennych składników, między innymi mineralne olejki oraz witaminę E, glicerynę i lanolinę, które szybko wnikają w skórę, odżywiając ją i chroniąc. Pozdrawiam, Iwona Drobicz eRzecznik Decubal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, jeżeli macie problemy z doborem kosmetyków do pielęgnacji bardzo wrażliwej i suchej skóry - polecam wizytę w aptece ( najlepiej w SuperPharm bo często mają promocje ) i kupcie sobie coś z Tolerans DERMEDICA . Przeszłam sama przez wszystkie kosmetyczne eksperymenty, od dłuższego czasu używam tylko tych kremów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od pasa w dół
Organizuję konferencję dla kobiet- WARSZAWA Już za nieco ponad tydzień (20-21 czerwca) w Hotelu Hilton w Warszawie odbędzie się organizowana przez moje Stowarzyszenie konferencja. odpasawdol.org/konferencja Moje Drogie, Serdecznie Was zapraszam, wejście jest w cenie przerw kawowych hotelu. Nie zarabiamy na tym. Udało nam się zaprosić cudownych wykładowców: Małgosię Ohme, Omenę Mensah, będzie też zdalnie Marek Kamiński, oraz innych kilkunastu doktorów i profesorów. Będziemy rozmawiać o zdrowiu intymnym kobiet, seksie, okresie poporodowym, hormonach, menopauzie. To bardzo duże wydarzenie na ponad 500 osób. Bardzo Was serdecznie zapraszam! Na prawdę nie chodzi o pieniądze! link do tanich wejść: odpasawdol.org/oferta-specjalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie na suchą skórę naprawdę pomógł olej arganowy. Jest rewelacyjny! Udało mi się całkiem tanio kupić taki olejek w sklepie http://www.sklep.profarm.com.pl/ i jestem z niego bardzo zadowolona, moja skóra wygląda teraz nieporównywalnie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania wyszkoni
Ściąga, poprawia wygląd i wzmacnia, mam na myśli Krem kameliowy HB - cera mocno poprawiona, dużo lepiej wyglądająca i zdrowsza. W moim przypadku to była diametralna odmiana i tak powinno to wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam bardzo wrazliwa skore. Przede wszytskim postaw na kremy i masi, które w skladzie nie maja zadnych konserwantow i parabenow, np. dermaveel (kupisz bez problmemu w aptece bez recepty). Zalagodzi te podraznienia i stoponiowo nawilzy skore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżelimasz bardzo suchą i wrażliwą skórę i nie możesz sobie z nią poradzić to udaj się na konsultacje do kosmetologa. Ja tak zrobiłam, okazało się że używam niewłaściwe kosmetyki. Szybko naprawiłam swój błąd. Teraz używam tylko to co polec***ani kosmetolog. Skorzystałam rownież z kilku zabiegów z ampułkami wprowadzanymi specjalnymi urządzeniami i maskami z algami. Moja twarz jest teraz w idealnym stanie. Polecam odwiedzić salon w Poznaniu www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla suchej i wrażliwej skóry bardzo polecam kosmetyki Tolerans Dermedic - polecam z własnego doświadczenia ponad 40-letniego wrażliwca . Sama miałam problemy z doborem kosmetyków, wydawałam masę pieniędzy na drogie zagraniczne cuda - w/w firmę poleciła mi przyjaciółka farmaceutka, dała próbki i tak zaczęłam swoją przygodę z Dermedic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kismana
Krem szałwiowy od Hildegard Braukmann. W moim przypadku zdecydowanie się sprawdził - skóra rzeczywiście jakby chroniona, lepiej napięta, milsza w dotyku, ładniej wyglądająca. Przynajmniej tak to oceniam ze swojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lifegoeson
a ja szukam opinii o dermaveel, ktos cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lifegoeson wczoraj , SZAJS straszliwy, nikt tego nie kupuje już, dlatego ostatnio spamują po forach jak ostatni deebile, żeby choć z jednego naiwnego złapać... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez by sie cos przydalo, bo moja cera to tragedia :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może polecicie jakis krem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam podobny problem, moja skóra była mało nawilżona, a poza tym straciła swoją dawną jędrność. Nie ma co się oszukiwać, wiek zrobił swoje, zwłaszcza, że niestety nie mam już 20 lat. Jakiś czas temu zaczęłam stosować Doppelherz aktiv Lifting Complex Premium z najwyższą dawką kwasu hialuronowego na rynku i widzę już pierwsze efekty, skóra stała się jędrniejsza i zyskała nawilżenie. Poza tym staram się nie "zapychać" skóry ciężkimi podkładami i innymi kosmetykami, dlatego postawiłam na kosmetyki mineralne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim odstawcie ciężkie podkłady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak robię i zauważyłam efekty :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×