Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alinkaaaaaaaaaaa

bardzo wrażliwa i sucha skóra!! POMOCY! czego mam używać???

Polecane posty

Gość gość
U mnie super sprawdza sie ta seria latopic - to emolienty ktore gleboko nawilzaja skore, odzywiaja ja i chronia. Dodatkowo mozna tez stosowac probiotyki, ktore pozytywnie wplywaja na stan skory od wewnatrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avagas
Sama mam taką skóre, jednak wypracowałam sobie pewne sposoby pielęgnacyjne na tyle,że aktualnie mam ją już całkiem pod kontrolą: dokładne oczyszczanie toniki maseczki nawilżające ochrona przed słońcem i co najważniejsze nawilzajace i natłuszczające kremy! Polecam ogólnie poczytać sobie o tym czy Wasza skóra jest odwodniona czy może sucha: https://www.pollenaewa.com.pl/blog/sucha/skora-sucha-czy-odwodniona-poznaj-roznice/ Bo jest różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbowałaś już stosować dermokosmetyki czy jednak stawiasz na te drogeryjne? bo róznica moim zdaniem w skuteczności jest ogromna. Ja odkąd przerzuciłam się na cetaphil md dermoprotektor to problem przesuszonej skóry zniknął. Dogłębnie nawilża, szybko się wchłania i bardzo wydajny jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego usuwacie posty o oliwce ziaji ,która jest najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja używam kosmetyków z serii Atopis z Novaclear i stan mojej skóry bardzo się poprawił 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronka

Myślę, że trzeba szukać pod własne preferencje i wymagania skóry. Dla mnie dobra jest seria elodermu i dlatego ją wybieram i kupuję. Skład produktu bardzo mi podpasował i był strzałem w dziesiątkę. Zniknęła nadwrażliwość i przesuszenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Po oliwce Ziaji dostałam czerwone kropki na skórze i leczylam je u dermatologa.

Im mniej kremów tym zdrowsza skóra!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam krem z ekstraktem ze śluzu ślimaka , naprawdę rewelacyjny efekt 🙂 zamawiam na hedoni.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miru

Mi się najbardziej poprawiło po Elodermie. Wcześniej miałam produkty, które do najtańszych nie należały i rzekomo miały być takie cudowne. Okazało się, że krem dla dzieci jest dużo bardziej skuteczny i to po nim mam kłopot z głowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Królik

Miru, wcaale mnie to nie dziwi.Ja też szukałam biokosmetyków lub czegoś super dla mojej delikatnej skóry. W efekcie po odstawieniu kremu, skóra znowu stawała się sucha. A po emolientach jest zupełnie inaczej. Nie muszę ich używać każdego dnia, a mimo to ciało jest gładkie i zdrowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senna

Dziewczyny mają rację, emolienty są bezpieczne dla skóry i moim zdaniem warto je kupować. Dla dzieci apteczne rozwiązania lepiej się sprawdzają, mają dobrze skomponowany skład pod potrzeby wrażliwej skóry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

Ja stosuje krem nawilżający od Bielendy z serii smoothie cream z truskawką i arbuzem. Bardzo dobry krem prebiotyczny w rozsądnej cenie, ładnie pachnie, dobrze się wchłania, nie tłuści skóry a ją nawilża. Godny polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Generalnie staram się dbać o swoją skórę jak tylko mogę. Mam ją atopową, Używam świetnych kosmetyków z serii Atopis. Bardzo miło mi się uzywa tych kosmetyków. Są bardzo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×