Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alinkaaaaaaaaaaa

bardzo wrażliwa i sucha skóra!! POMOCY! czego mam używać???

Polecane posty

Gość gość
sprawdz w drogerii peeling do ciałą z aktywnym węglem (carbon detox), u mnie polepszył nieco kondycję skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikula
U mnie sprawdzają się emolienty np. żel i balsam Elodermu skóra od razu jest świetnie nawilżona, przestała swędzieć i jest jakby gładsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trumpeczka
Ja z kolei używam od kilku dni La Roche-Posay Toleriane Ultra - krem do skóry wrażliwej i alergicznej. Zwykłe kremy z drogrii zawsze mnie uczulały a teraz jest super bo krem bardzo łagodzi wszelkie podrażneinia mojej skóry. Fajnie ją nawilża i koi negatywny wpływ czynników zewnętrznych któe powoduję reakcję alergiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomógł krem Atocure. Możesz kupić go w aptece. Ja zamówiłam przez internet, jest też w aptece słonecznej. Polecam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kremy z mocznikiem świetnie nawilżają.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia901
Musisz przede wszystkim sama sprawdzać, testować, który krem będzie współgrał z Twoją cerą i zobaczysz poprawę. Liczne kremy do twarzy znajdziesz u Farmony - https://farmona.pl/produkty/pielegnacja-twarzy/ . Może jakiś z nich pomoże Ci. A druga sprawa - starannie dobieraj kosmetyki do suchej cery. W przeciwnym razie możesz sonie tylko zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McGirl
Polecam krem Elodermu dobrze nawilża, regeneruje naskórek, niepodrzażnia i łagodzi zaczerwienienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaFkaL
Zdecydowanie seria Elodermu jest dla osób o wrażliwej skóre i działa rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JavaKawa
Spróbuj żelu i balsamu Eloderm bardzo dobrze nawilżają a efekt pozostaje na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viverka
Trzeba używać kremy do cery suchej i odwodnionej w takiej sytuacji, próbowałaś uniwersalnego kremu do twarzy i ciała bielendy z aloesem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro taka skóra jest wrażliwa spróbuj kosmetyków z atopis.pl, one są bardzo fajne, dobrze łagodzą wszelkie zaczerwienienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm wiesz co myślę, że u Ciebie szczególnie sprawdzą się kosmetyki firmy atopis, ja ich używam własnie do mojej atopowej skóry ona niestety wymaga szczególnej pielęgnacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniale nawilżające masła do ciała ma Efektima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yjny
Żel z aloesem Floslek, potem długo nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto też wykonać badania twardości wody bo to może powodować właśnie suchość skóry. Sprawdź i poczytaj o tym tutaj http://zmiekczaczewody.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NAWILŻANIE TO PODSTAWA POLECAM LILIU Z MOLECULAR PROJECT SUPLEMENT DIETY MNIE POMÓGŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na suchą i wrażliwą skórę używam produktów Atopis, działają bardzo kojąco na moją skórę i są mega przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na suchą i wrażliwą skórę używam produktów Atopis, działają bardzo kojąco na moją skórę i są mega przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na suchą i wrażliwą skórę używam produktów Atopis, działają bardzo kojąco na moją skórę i są mega przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz bardzo suchą skórę to może spróbuj suplementy diety? Dobrze działają na bazie kwasów tłuszczowych omega, ja biorę Neoglandynę. Ma w składzie tylko oleje :) i sprawdza się fajnie. Warto przetestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz bardzo suchą skórę to może spróbuj suplementy diety? Dobrze działają na bazie kwasów tłuszczowych omega, ja biorę Neoglandynę. Ma w składzie tylko oleje :) i sprawdza się fajnie. Warto przetestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sperme. Preferuję bukake

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×