Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gwi*zdka

niski wzrost co robic??

Polecane posty

Gość Ruda Dama
Dziewczyny wzrost powyżej 160 cm to dla kobiety średni / wysoki!! Niski to 150 cm, nie macie się czym martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej mam 16 lat i zaledwie 150cm ok.148. Bardzo cierpie z tego powodu bo często jestem po prostu wyśmiewana z tego powodu. Przeszkadza mi to w codziennym życiu. Codziennie jeżdzę autobusem do szkoły i aby zatrzymał się on na przystanku gdzie wysiadam musze nacisnąć specjalny przycisk ale nie dosięgam do niego. Kilka razy stawałan nawet na ok.20 cm podest ale i tak słyszałam jak ludzie sie śmiali. Co mogę z tym zrobić?? Proszę o pomoc :) Dodam, że przez ostatie 3 lata urosłam zaledwie 2cm. Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale na kafe niektorzy sa jebnieci jak widac. Ja mam 1.55 cm i jakos nie uwazam siebie za karlice haha. Ale jak ktos ma 1.70 cm czy tam wiecej to nie uwazam, ze jest kobyla... Trzeba szanowac innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toomekkk
Mnie osobiście nudzi to całe powiedzenie "małe jest piękne" co z tego, że to się słyszy ale czy nie czasem tylko te "małe" tak twierdzą? Coś co jest małe dla mnie jest dziecinne kojarzy mi się z przedszkolem (bez urazy) i może teraz naskoczy na mnie banda niskich dziewczyn ale mam to gdzieś, wyrażam swoją opinię ja jako chłopak mający 185cm wzrostu osobiście wolę te średnie i wyższe w granicach 168 - 173 nie mniej i nie więcej :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do-goscia
Trzeba się szanować tak to prawda ale jeśli ja słysze takie obraźliwe komentarze to bierze mi się na złość a jednocześnie przykro mi się robi, potrafiłabym uszanować wszystkich gdyby to wszyscy robili z wzajemnością. Mam prosbe skonczcie te głupie tematy na temat wzrostu bo wiele osób na tym cierpi, przez co tworzą się nie przyjemne sytuacje. Są niskie średnie i wysokie każdy jest wyjątkowy ale prosze was szczegolnie te niskie przestancie nas obrazac bo to nie jest fair. I nie ma czegoś takiego jak : "małe jest piękne" wszystkie kobiety są piękne i niepowtarzalne. Więc nie docinajcie/my sobie PROSZĘ WAS! bo to jak my się zachowujemy na tych forach to skandal i żenada. Ps. mam 172,5 cm wzrostu i jestem dziewczyną 16letnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja np. nie krzycze, ze male jest piekne bo zdaje sobie sprawe z tego ze bym sie osmieszyla :D tyle jest opinii ile jest ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ilu jest ludzi* ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do-goscia
Hehe ale co tam nic nie poradzimy każdy jest inny każdy ma inny wzrost i geny są za to odpowiedzialne choć czasem są wyjątki. Ale masz rację tyle ile ludzi tyle opinii:) każda jest piękna. Wiesz ja momentami pragnęłam być niższa, bo kiedy widziałam wysokich chłopaków za którymi szalałam i nadal szaleje z dziewczyną dużo niższą poprostu z dnia na dzień miałam bardzo niską samoocenę i roiły mi się w głowie różne myśli jedna z nich to taka, że : te niższe kobiety poczują ciepło, bezpieczeństwo a te wyższe takie jak ja już nie :( chciałabym się wtulić w takie silne ramiona ale co ja poradze mimo, że ten i owy chłopak się za mną obejrzy to raczej ci średni bądź równego wzrostu do mojego, może tak ma być ? No ale cóż... dziś szczerze już mniej mnie to interesuje bo życie jest zbyt krótkie by ciągle narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie rym.
Czy to niska czy wysoka każda pięknem swym przyciąga, swym wyglądem charakterem to jest ważne numer JEDEN. Życie krótkie szybko mija co się spojrzysz już się zwija, po co ciągle się użalać? i na forach do****ać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie nie masz sie czym przejmowac, spojrz na wypowiedz Tomka- on wolalby wyzsza (taka w Twoim wzroscie) i jest pewnie wielu takich facetow. Ja nie ukrywam, ze tez mysle o tym iz moglabym byc wyzsza bo nieraz zetknelam sie z niemilymi komentarzami no ale co mam kurcze poradzic na to, ze juz taka sie urodzilam? Z drugiej strony pomimo mojego bardzo niskiego wzrostu sa ludzie jeszcze nizsi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do-gościa
Zawsze widzisz są takie odwrotności człowiek wyższy chciałby być niższy a niższy wyższy ale przecież skoro jesteśmy takie a nie inne widocznie tak miało być coś w tym musi być:) Co jest najważniejsze : charakter, osobowość. Mimo, że w dzisiejszych czasach bywają różne dziwne i te mniej dziwne upodobania to najlepiej się trzymać tego żeby "mieć to coś" ;) A na głupie komentarze nie ma co zwracać uwagi powiem Ci, bo nikt nie jest idealny a jeśli ktoś jest taki chamski to zależy od charakteru tej osoby i pewnie z niej kiedyś lub teraz też się śmieją. Czasami to jest poprostu tak, że chcę się taka osoba na kimś odbić to sobie wybiera pierwszą lepszą osobę i narywkę trzepie. Ale każdy to przechodził więc bez obaw;) głowa do góry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara malutka
Ze male jest piekne i nie ma sie czym przejmowac to powie ci tylko taka ktora ok z tym niskim wzrostem wyglada. Ja tez jestem niska, mam 152 cm, ale niestety mam nieproporcjonalna budowe, krotkie masywne nogi,szerokie łydki, duzy tylek. Figure mam po mamie (177 cm), ktora z nia wyglada fajnie, wzrost zas po babci (ktora i tak byla troszke wyzsza ode mnie). Niestety taka kombinacja mi sie trafila, nic z tym nie zrobie. Dodatkowo mam bardzo dziecinna twarz, wygladam jak dziecko. Nikt nie traktuje mnie powaznie, chlopaka nigdy nie mialam, kiedy bylam nastolatka to bylam przy kosci, i wtedy rowiesnicy sie mna nie interesowali, potem sie duzo odchudzilam, i trzymam nowa wage caly czas, ale teraz nie wzbudzam zainteresowania u osob powyzej 20 roku zycia. Mam 29 lat, nikt nie traktuje mnie powaznie, w pracy zawodowej jest to megautrudnieniem. Wiec niestety niski wzrost jest utrudnieniem, i cieszyc sie nim moga osoby ktorym to pasuje. Mnie jest zal tego co mnie juz ominelo w zyciu, i tego czego nigdy miec nie bede. Rodziny, dzieci. I tak, bardzo chcialabym byc wyzsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żalniskich
Wieloryb to 170+? eeee pisała to bezmózga kretynka, która pewnie ma 150+ i waży 100kg to dopiero MORS!! wysokie osoby wyglądają nawet w większości szczuplej niż niskie które sa pulpetami o krótkich kaczych nogach hahahahhahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchajcie, u kobiety wzrost nie jest taki ważny ( wogole nie jest), ale dla faceta już bardziej. Mam 16 lat, za miesciac kończe 17( jestem facetem).. mam mniej wiecej 170 cm.. moja mama jest niska, siostra też, wogóle z mojej matki strony byli wszscy niscy. Mój ojciec jest wysoki, ma 180 i glupio wyglądam jak przy nim stoje... czuje sie jak dziecko.. wogole w mojej klasie jestem najnizszy, chlopaki maja po 190 ( jest nas 6 w klasie ) :), ale przecież nic na to nie poradzimy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie przy
ja sie przy wszystkich czuje jak dziecko, mam 150 cm wzrostu, mam 31 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka1213
pomocyy!;( poradźcie co kupić by choć minimum urosnąć?:) mam tylko 160wzrostu!;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ava57
ja jestem juz w wieku prawie 57 lat ..urodziłam się jako jedno z bliżniat o wadze 2400 i 44 cm ale oprócz tego moi rodzice byli bardzo niscy..no cóz geny i ja uroslam tylko do 147 cm..przez długie lata miałam kompleksy z tego powodu..ale moje dzieci z tego mnie uzdrowiły ..córa ma 165 cm a syn prawie 180 (urodził sie z wagą 4kg i 58 cm)takze napewno ich dzieci będą znowu wyższe i to mnie bardzo cieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wszystkich pań, które mają kompleksy ze względu na wzrost - nie to jest ważne przecież;/ Zawsze znajdzie się amator małych kobiet;) Ja mam 161 i już takiego znalazłam - sam ma 178 i nie lubi, gdy noszę obcasy, bo już się do niskich nie kwalifikuję:D Życzę wam, byście i wy znalazły faceta, który zamieni wasz kompleks w atut:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka3051
Hej . Ja mam 153 cm i jestem w 3 gimnazjum . Dziwnie się czuję , że jestem niska . Koleżanki są wysokie a ja taka mała . Nie wiem co mam już robić . Gdy idę ulicą chodzą ludzie wyżsi i się dziwnie na mnie patrzą jak na małe dziecko a ja jestem w 3 gimnazjum . Idąc korytarzem czuję się jak mrówka . Czasami mam ochotę się zapaść pod ziemie lub uciec stąd i nie wrócić już tu nigdy Lubię wysokich mężczyzn , ale nie aż tak wysokich. Ale ja jestem niska więc czuję się jak karzeł mały .Nie mam co już robić . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgens
ja mam 10 lat i 148cm czy to żle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naataaa
No cóż, ja sama doradzić nie mogę.. Mam 12 lat i mam ok. 145 cm.. Nie wiem czy to dużo ale moja kuzynka jest o 9 mies. starsza i ma ok. 160 cm. Nie mogę się pogodzić ze nie które osoby robią różne żarty,dowc**y itp. Na temat mojego wzrostu.. Moji rodzicie są niscy więc boje się że tak dużo to ja nie urosne.. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiesić się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem chłopakiem i mam 150cm wzrostu. Wszystko byłoby dobrze tylko koledzy z klasy się ze mnie śmieją i mnie biją a co ja mogę zrobić 40cm wyższemu? Już od podstawówki się ze mnie śmieją. Mam niskich rodziców ale nawet od siostry jestem o 20 cm niższy. Ludzie traktują mnie jak g****o z tego powodu. W dodatku mam coś nie tak z metabolizmem bo zjadłam 4 posiłki o łącznej sumie 1000 kcal dziennie biegam, jeżdżę rowerem a chudne ledwo kilo na dwa tygodnie. Kolega z klasy potrafi zjeść 3 paczki chipsów i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 18 lat i 150 cm, moja przyjaciółka jest w moim wieku i ma 148. Wiec dziewczyny, które mają po 160cm, błagam was. To marzenie nie jednej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 15 lat i 180 cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Devid

Mam pytanie mam 14 lat za 5 miesięcy 15 i mam 169 wzrostu czy urosnę wieciej jeśli tak to jest możliwe do 175 ? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Devid

Mam pytanie mam 14 lat za 5 miesięcy 15 i mam 169 wzrostu czy urosnę wieciej jeśli tak to jest możliwe do 175 ? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×