Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gwi*zdka

niski wzrost co robic??

Polecane posty

Gość zza granicy
mam 22 lata, 153 cm wzrostu i waze 39 kg. Taka mala chudzinka. Powiem szczerze, jak bylam mlodsza to mialam spore kompleksy z tego powodu. Kiedys znajoma mojej mamy wytlumaczyla mi, ze co male to piekne i chlopacy lubia filignanowe kobietki, ktore moga oslaniac cialem i czuc sie przy nich mescy. Od tamtego czasu kompleksy minely a ja jestem dumna ze swojej drobnej postawy. Dodam, ze przez 9 lat trenowalam plywanie, zdobylm wiele medali i pucharow, trenowalam lekkoatletyke, al to nie bylo dla mnie bo pojawily sieproblemy z kolanami, a pozniej zaczelam od woltyzerki, gdyz moje malutkie cialko doskonale sie do tego nadawalo. Teraz tylko z zamilowania jezdze konno, gdyz wyjechalam do irlandii i tu nie mam kontatow, aby kontynuowac to co kocham. I niski wzrost w niczym mi nie przeszkadza. Jak to sie mowi: co male to piekne i w malym cialku wielki duch (lub serce jak kto woli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gu
a ja mam 156 i nie narzekam :) przynajmniej wysokie szpileczki mogę ubierać bez obawy że przewyższę partnera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahhhhhhh
dziewczyno ty masz problem.... Powinnas sie cieszyc ze swojego wzrostu. Co bys zrobiła wtedy na moim miejscu... Ja mam 17 lat i 148.. na drugi rok bd miala 18scie lat i juz raczej nie urosne wiecej poniewaz dziewczyny rosna tylko do 18stego roku zycia... Ja na twoim miejscu cieszylabym sie z twojego wzrostu... Mi to juz osobiscie nie przeszkadza ale jest mi przykro jak ide a co niektorzy sie ze mnie smieja kiedy reagowalam na takie zachowanie ale teraz mam to w nosie.... Jak chca ta niech sie smieja.... Ludzie przecież maja gorsze problemy.... Ty masz jeszcze pewnie ten komfort bo masz stosunkowo duza stope i mozesz sobie kupic buty na obcasie. Ja nie wiem ty bys sie chyaba zalamala jakbys miala rozmiar 34 tak jak ja.. Takze przestan sie nad soba uzalac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_K-ce
ja mam 23 lata, 165cm, budowa ciala normalna, co najmniej (umiesniony dosc jestem), zadbany, kulturalny, studiuje, interesuje sie fotografia i informatyka, szukam dziewczyny z KATOWIC (badz okolic), najlepiej nizszej odemnie lub w okolicach mojego wzrostu, moj mail znajduje sie pod linkiem http://tnij.org/e0uf lub http://wklej.org/id/219840/txt (nie wklejam bezposrednio bo nie chce zeby bylo na google itd widac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_K-ce
kurcze jak tak czytam... ja bym dal wszystko zeby miec dziewczyne ktora ma DO 160cm :), kontakt wyzej, Katowice lub okolice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka15
czesc ja mam 15 lat i 139cm.waze tylko 33kg,a bucik mam 31 ;( nie dosc ze jestem niska to jeszcze drobna i w ogole wygladam jak dzieciak ;( pewnie juz nie urosne bo nie rosne juz od 4 lat ;( ale przynajmniej trosie mam ciałko zgrabne hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zioom
wy jestescie dziwni placzecie ze macie po 160cm wzrostu ja w wieku 13 lat mam 144cm wzrostu i i przerastaja juz mnei pierwszaki a ja chodze do 1 gimnzjum wszyscy sie ze mnie smieja ogladaja za mna jak ide korytarzem blagam pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domka1210
Ja mam 162cm. wzrostu w wieku 13 lat i przy wadze 43. Zawsze uważałam że jestem wysoka a gówno przwda u mnie w klasie jest 6 dziewczyn wyższych ode mnie a po paru dniach okazało się że mam skrzywienie kręgosłupa i że gdy bym go nie miała to bym była 5cm. wyższa ;p i fakt nie wiem czy się cieszyć ;p ale radze tym co są niscy dość a rodzice są wysocy iść się spytać lekarza czy mają prosty kręgosłup ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romek46
Ja mam 15 lat i zaledwie 170 cm jetem najmiejszy z klasy to jest ,dopiero kompleks .muj kolega też ma 15 lat i ma 205cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja mam 19 lat i 146 cm. wzrostu. Dla mnie to masakra... na dodatek jestem chuda jak widelec i nic nie moge na siebie zalozyc żeby wyglądać fajnie... Ludzie dają mi z 15 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też niska
Ja mam 19 lat i 160 cm wzrostu. Podobno rośnie się do 21 roku życia, więc mam nadzieję, że urosnę jeszcze chociaż 2-3cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zalamany 22
jestes zalosnym idiota mam faceta Twojego wzrostu - ja mam 164 jest cudowny jest duzo niskich facetow, maja jeszcze nizsze dziewczynyykumpel ma 156! i kobiete wyzsza o glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4213431
To ty jesteś żałosna autorko ostatniego postu!!!! To normalne, że dla faceta wzrost 167 cm jest problemem! Kiedyś może i był to normalny wzrost, ale teraz kiedy wokół widzi się większość mężczyzn ok. 180 cm i kobiety ok. 170 cm, 167 to bardzo mało jak dla faceta i taka osoba ma prawo odczuwać pewien dyskomfort, a o facetach 156 cm nawet nie wspominaj. Co to za facet????? Żaden!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niski gośc
witam was ja to dopiero mam problem mam juz 13 lat chodze d gimnazjum a mam 146 cm wzrostu co robic pomocy serio rodzice mówia ze rosne ale ja tego nie widze i wcale nie rosne serio momocy co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim!!! Ja jestem w 1 klasie liceum (16 lat) i mam tylko 170cm wzrostu. Jak na chłopaka to bardzo malo; lecz ja sie nie przejmuję tylko staram sie byc wyzszym. Jak to robię??? Kupuje buty na wysokim obcasie (+3-4cm), wkladam do butów zrobione przezemnie wkladki (+3.5cm) i mam dluzsze włosy zawsze postawione na zel (efekt + 4-5cm). W sumie daje to jakies ok 10-12 cm czyli w moim przypadku mam ok 180 cm. Pozdrawiam...p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeśli o wzrost chodzi
Dziewczynki w wieku gimnazjalnym: nie macie się jeszcze co martwić wzrostem, możecie jeszcze dużo urosnąć. I wcale nie jest powiedziane, że po pierwszej miesiączce już nie urośniecie. Znalazłam swoją kartę lekarską uzupełnianą od 1 klasy podstawówki do końca liceum. Oto wyniki: I klasa gimnazjum - 152 cm (malutko, prawda? ale właśnie w tym wieku dostałam po raz pierwszy miesiączkę) III klasa liceum - 160 cm Jak widać - urosłam 8 cm, czyli dosyć sporo, chociaż dalej jestem niestety malutka :/ Także gimnazjalistki - możecie urosnąć nawet 10 cm, więc się nie przejmujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina **
No to jaak tu czytam, to wychodzi, że jestem najmłodsza xD No ja mam lat 13 i mam tylko 150 cm wzrostu ! Nienawidzę swojego wzrostu ! Jestem bardzo niska i przeszkadza mi to ! W klasie są wyższe osoby i nie czuję się najlepiej. Nie wiem co mam robić, czuję się inna i wgl nie lubię siebie przez swój wzrost.... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieciaku
nie masz wiekszych zmartwien, masz calkiem przyzwoity wzrost i przestan jzu ogladac faschionTV bo ci szkodzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina **
To jeszcze raz ja xD Przeczytałam teraz trochę i widzę, że nie jest za mną taak żle ! Proszę, jeśli jesteś dziewczyną i masz 13, 14 lat, to napisz do mnie na gg. Mój numer. 2342911, żebym się kapnęła czy to Ty, to na początek napisz.........y.........."mały wzrost, wielka dusza" xD Jak napiszesz do mnie na gg, to teen tekst jako pierwszy ;) Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja osatnio sobie zamówiłam
ale wy jesteście dziewczyny chore:O :) ogarnijcie się od 155-175 to wg mnie normalny i fajny wzrost..ponizej,ani powyzej juz nie chcialabym być:) dlatego mam swoje prawie 173 ..ale był moment kiedy stanelam ze wzrostem mialam cos okolo 165 i nie przeszkadzało mi to ... ludzie:) ważne są proporcje,styl ubioru,dbanie o siebie,dodatki,ładna cera,zdrowe piękne włosy,szczupła sylwetka,a nie wzrost !! :) mam mnóstwo znajomych co dziewczyna jest wyższa o pół glowy od chłopaka i nawet sie teogo nie widzi,bo jak się świetnie dogadują i w towarzystwie są zajebiscie śmieszni to co wy myslicie,ze sie kazdy przygląda i myśli sobie " jak on moze być z taką,albo jak ona może być z takim" ... błagam was:) skończcie juz sie dowartościowywac ..tacy jestesmy i juz:) a z reszta nie wiem,czy drogie panie zauważyły,ale jednak więcej jest niższych kobiet,więc z czego robicie kompleksy? naoglądałyscie sie jakis gazetek o modelkach? one sobie moga pozwolic na szpile 10cm mimo wzrostu 180 ! ale one mieszkają w Ameryce,gdzie męzczyźni nie maja po 165cm :) a my w Polsce.. i tu raczej niżsi dominują taka jets prawda:) ja na szczęście jakos nie mam poblemu z tym wzrostem uwazam,ze jest w sam raz i mówią mi "jestes wysoka,szczupła,powinnaś przytyć" ale nigdy nie biore niczego do siebie:) bo ja mam lustro i wiem jak wyglądam,a jednak czuje,ze mam dobry gust i jakos nie upieram się przy innych zdaniu.. wy też nie patrzcie na innych ,a juz na pewno nie na gwiazdy bo oni żyją zupełnie inaczej :)) jestescie wszystkie piękne !! te 150cm cudne ,kochane,szczuplutkie i te okąglutkie oraz te 180 które są WYSOKIE powtarzam WYSOKIE,A NIE WIELKIE jak to niektore chcą dopiec.. :) każda z was moze sie świetnie ubrać i zaprezentować:) każda.. a ze niestety na modelki chcą tylko wysokie to już ich problem:O jest tyle pięknych też niskich kobiet:) ICH STRATA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRABABAKA
IDIOTKA Z CIEBIE, HORMONY WZROSTU DAJĄ W OSTATECZNYCH PRZYPADKACH, PONIŻEJ 145CM. ALE GŁUPIA JESTES. HORMON WZROSTU JEST BAAAAAAAARDZO DROGI I NAWET NAJNIŻSI LUDZIE ŚWIAT I DODAM ŻE NIE BIEDNI NIE MAJĄ NA NIEGO KASY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja osatnio sobie zamówiłam
Prababaka-> ma rację niestety.. kolega chciał bo ma 18lat ,a mierzy sobie 164cm .. ale niestety u niego wszystko w normie i nie dadzą mu hormownow,z reszta to jest bardzo szkodliwe..ludzie musicie sie pogodzic z tym jacy jescie ...nie chce wam się szpilek nosic to je odstawcie i juz ! po prostu bedziecie niższi .. tak jak wysocy odstawiają szpilki i chcą byc niżsi.. czy wy naprawde obicie z tego taki problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30-letnia_DZIEWICkA
Niscy chłopcy są zazdrośni i częściej porzucani przez kobiety za konusowatość ichną i zazdrosć z rozsiewaniem poltek włącznie . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PARABABKA
JA MAM 157cm. i nie robie problemu, koleżanka siostry ma 148(ma męża i dwoje dzieci) i tez problemu nie robi, zacznijcie życ, bo życie jest zakrótkie żeby o takich rzeczach myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20 lat i
164 cm, uważam, że dla kobiety to idealny wzrost tak do 170 cm. Wszystkie 14, 15 a zwłaszcza 13... uskokójcie się, ja zaczęłam intensywnie rosnąć po miesiączce, mając 13 lat miałam 152 cm :/ i będąc na bilansie 1-klasistów lekarz mi wpisał do karty niskorosłość!! Urosłam te 12 cm przez okres gimnazjum i liceum. Dużo śpijcie! Starajcie się unikać stresów i nie wprowadzajcie jakiś głupich diet, które bardziej zaszkodzą, niż przynoszą pożytków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do internautów. Mam 15 lat i mam 177 cm wzrostu. Mój ojciec ma tyle samo co ja, a matka 166. Czy mam szansę dobić do 182 cm wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewula*
Hey :) Niedawno tu pisałam - W kwietniu ;) Miałam 160 cm wzrostu . ;D A teraz mam 167 cm :)) Fajnie nie? ;)) Waga: 50 kg wzrost: 167cm lat: 15 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hudy
no cusz ja mam dopiero 13 lat i 185cm wzrostu . I nie wiem czy urosnę jeszcze? odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×