Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gwi*zdka

niski wzrost co robic??

Polecane posty

Gość za mala
Ja to mogę poprostu się tylko załamać wzrost 150 i mam 16 lat co mogę zrobic żeby urosnac ?? Bardzo mi to przeszkadza i utrudnia życie np. gdy z kims gadam to kazdy musi sie schylac a ja tylko podnosze glowe , gdy tancze na dysce z chlopakami to dosiagam im do klatki ,fajnie co?? gdy taki chlopak chcial ze mna tanczyc przytulanego ciezko mi bylo polozyc rece na jego karku chlopacy smieja sie ze mnie i wytkaja mnie palcami , niektore dziewczyny zreszta tez, jestem najnizsza w klasie, chodze na obcasach jak najwiecej ale nie lubie zbyt w nich chodzic są niewygodne!! a bardzo bym chciala byc wyzsza!! Czy na wspomaganie zwzrostu sa jakies cwiczenia czy trzeba cos jesc ??? jakis leki?? oprocz hormonow bo ich nie chca mi dac w klinice!! nigdy duzo nie jadłam, moze dlatego mam taki wzrost!! ale waze 43 i to chyba duzo jak na moj wzrost. Mam juz miesiaczke i nie wiem czy jeszcze urosne. Nosze obuwie w rozmiarach 36. A moja mama ma gdzies 157 tata z reszta tez nie jest za wysoki. czy jest szansa żeby podrasnac gdzies z 10 /12 cm?? Co moge zrobic?? jakies ćwiczenia?? co jeść ?? Prosze odpowiedzcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 16 lat, 160 cm wzrostu, tyle co Shakira ;d zajebiście się z tym czuję, mój wzór kobiecej sylwetki to nie za wysoka postać o widocznej talii, którą uwaga przy niższym wzroście z n a c z n i e bardziej widać! ;] cieszę się że nigdy w życiu nie będę wyższa od żadnego mężczyzny któremu przyjdzie mi partnerować przy takiej czy innej okazji i- buty! mogę nosić tak wysokie, jak mi się tylko podoba. na balu gimn. miałam 10-centymetrowe, mój chłopak ma 174 cm i wyglądało to bosko cud i w sam raz. przy tamtej okazji, w wysokich butach najładniej wyglądały moje najniższe koleżanki- 158 i 156 wzrostu. ideał kobiecej sylwetki- my, niższe, zwykle jesteśmy szczupłe ale bardzo ładnie widać te kobiece kształty. Shakira z 1,60 wzrostu jest SLICZNA, podoba się facetom, i polecam wpisać sobie w wyszukiwarkę grafiki Lady Gaga. i dokładnie przyjrzeć się jej sylwetce. dla mnie - prefect, utożsamiam się z tym typem budowy. a, i dodam że L.G ma 155 wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka1794
Hej maluszki ja mam 17 lat i równo 150 cm ;D nie łatwo mi było się z tym pogodzić jeździłam po klinikach chciałam to jakoś 'wyleczyć' ale lekarze mówili że jestem zdrowa. Teraz się z tym pogodziłam i mówię o swoim niskim wzroście z godnością !! Małe jestm piękne!!! I wszyscy faceci zabijają się żeby mnie nosić na rękach ;P Fakt że najgorzej jest z ciuchami... ale dziewczyny pękają z zazdrości gdy mówię im że noszę rozmiar xxs :) tylko muszę się pilnować żeby nie przytyć bo u niskich kobiet bardzo widać te dodatkowe kilogramy , ostatnio kolega mi powiedział że jestem idealnego wzrostu, a ja na to zamiast : 'nie no co ty jestem przecierz niska' , powiedziałam mu : 'wiem! ja cała jestem idealna :) całe 150 cm słodyczy ;D a i jeszcze mogłam nosić buty na wysokim obcasie o wiele wcześniej niż moja starsza siostra :) pozdrawiam wszystkie malutkie piękności (którymi na pewno jesteście )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielguska
ja niestety mam 170 cm,pewnie wiekszosć z was by mi zazdrościła.Prawda jest taka,że zawsze przeszkadzał mi mój zbyt wysoki wzrost,garbiłam się,żeby byc niższa i efekt jest taki,że mam skrzywiony kręgoslup, który od dawna mnie boli. w szpilkach wyglądam jak żyrafa,zaslaniam widoki innym,co mnie czasem krępuje.uważam że dla dziewczyny 160 cm to góra,więcej nie trzeba ;)wręcz p/wskazane ;) moi uwielbiani koledzy wszyscy byli ode mnie niżsi,nad czym strasznie ubolewałam.Jak będziecie troszkę starsze i mądrzejsze to zrozumiecie co jesst wazne w zyciu...Pozdrowienia dla malutkich i wielgusów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktooś ; ))
Trochę to głupie, jak piszą osoby o wysokim wzrosćie ... i to głupio odpowiadając ,a bo to karły itd. ;/ Sama mam 153 cm wzrostu ... ;/ Zawsze byłam najwyższa z klasy.. a teraz to mi wstyd wychodzić na korytarz z kumpelkami . Mają 160 coś ; / Upokarzające .. pierw.. jak doweidziałam się, że będę niska... popłakałam się.. i nie myslałam o niczym innym..jak o wysokich butach na obcasach... a co gorsze.., chciałam iśc na wydłużanie kończyn .. ; / Okropnie mi z tym ! Jeżeli macie ten sam problem... lub wyleczyliście się z tego, piszcie ; )) maltanczyk29@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria :))
Cześć!!:)) Ja mam 15lat i 154 cm wzrostu .. Jestem najniższa z mojej klasy:) Ale nie przejmuje się tym :P Lubię być niska:P MAŁE JEST PIĘKNE!!!;D;D;D;D;D;D hehe:P :)) POZDRAWIAM:**:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodi92
A ja skończyłam 18 lat i mam 155cm. Jest mi z tym źle, tak, szczególnie, że podobają mi się wysocy chłopcy, tak koło 180cm. Marzę o 7, czy 10 cm więcej, ale niestety nic z tym nie zrobię. Moja kuzynka, dziadek, mama też są niscy. Mimo to wstydzę się chodzić w płaskich butach i dzień w dzień biegam na obcasach. To kwestia przyzwyczajenia. Nie potrafię już teraz iść ulicą w adidasach - muszę ubrać szpilki. Obawiam się tylko, co zrobię jak kiedyś będę w ciąży, albo zwyczajnie będę mieć płaskostopie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaporąbanymżyciem
Przepraszam, ale muszę się wyżalić bo sobie nie poradzę :( Mam 16 lat, miesiączkuje (niezbyt regularnie) od jakiś 3 lat... Jestem niska, mam tylko jakies 160 cm nie więcej... najniższa z klasy, czuje sie jak kransal, nigdy nie miałam chłopaka. W dodatku mam tą budowę, tzw szeroki kości, szeroka stopa, biodra, jestem "ubita". Noszę buty w rozmarze 39! Jedną parę mam nawet 40, ale to kozaki na zimę. Jest mi przykro, bo ćwiczę trochę (nie mogę za dużo, bo serce mi nawala po ćwiczeniach :() Nie jem słodyczy, smażonego, tłustego. I tak jestem gruba, waże aż 57 kg... Od razu mówię że nie znoszę jeść mięsa i ryb, nie jem od 2-3 lat... Ale za to jem jajka, bardzo dużo nabiału i produktów sojowych. W ogóle nie odczuwam chęci na mięso, od małego dziecka nie lubiłam mięsa, ale coś tam jadłam....Morfologia wyszła ok, więc mam ten wegetarianizm pod kontrolą. Staram się chodzić spac około 22-23. Czy jeszcze urosnę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaporąbanymżyciem
Przepraszam, ale muszę się wyżalić :( Mam 16 lat i tylko około 160 cm wzrostu... - mam okres od jakiś 3 lat, ale nie jest on zbyt regularny - nie znoszę jeść mięsa (w ty ryb) i nie jem go od jakiś 3 lat, ale za to jem jajka, dużo nabiału i produktów sojowych. Miałam robioną morfologię, która wyszła dobrze (jakiś czas temu miałam początki anemii ale brałam żelazo i wyszło ok) - mam numer buta aż 39, jedną parę kozaków nawet 40. - ogólnie jestem szerokiej kości i ubita :( Robię około 100 brzuszków dziennie, ze 100 powtórzeń na ramiona nie więcej bo serce mi nawala podczas ćwiczeń :( Ważę aż 57 kg :( Jestem beznadziejna i ohydna - nie jadam słodyczy, smażonego, tłustego. - staram się chodzić spać około 22-23 Czy są szanse że urosnę do tego 165 cm wzrostu? Ile ja bym dała żeby tyle mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lock
najladniejsze dziwczyny w przedziale 155-165 takie milusie:P nie macie co przejmować sie wzrostem Dziewczyna powinna była mała i miękka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaporąbanymżyciem
Ale nie taka gruba jak ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ignissia
Hej wszystkim :) Mam 31 lat i 145 cm wzrostu. Nie ukrywam, że kiedyś był to mój wielki kompleks i byłam z tego powodu załamana. Moja obsesja skończyła się wraz z ukończeniem liceum, gdy wkroczyłam w świat ludzi teoretycznie dorosłych, dla których mój wzrost nie był problemem. W życiu zawodowym i prywatnym wzrost nigdy mi nie przeszkadzał. Nie miałam problemu ze znalezieniem pracy oraz chłopaka (zresztą chłopcy zawsze znajdowali mnie, a nie ja ich). Najbardziej bolały docinki nie ludzi obcych ale z rodziny ciotek i kuzynostwa (dlaczego nie rośniesz, kiedy urośniesz, tobie to chyba trzeba poduszki na krzesło kłaść itp., itd.). Teraz gdy nie jestem już zakompleksioną nastolatką potrafię odpyskować czasem bardzo niegrzecznie ale jestem dorosłą kobietą, człowiekiem i nie pozwolę aby ktoś po mnie "pozjeżdżał". Od 10 lat jestem w stałym związku (mój chłopak ma 180). Piszę to do wszystkich dziewczyn, chłopców tych małych, mniejszych i większych aby wyzbyli się kompleksów. Spojrzeli na siebie jak na wartościowych ludzi. Stąpajcie twardo po ziemi, spójrzcie na siebie nie przez pryzmat waszego wzrostu ale tego co sobą reprezentujecie, bądźcie pewni siebie i swoich możliwości a zobaczycie jutro wzejdzie dla Was nowe słońce. Życzę Wam tego i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadakria12
no fajnie fajnie...chcialabym miec chociaz 155...:/ mam lat 15 i wzrost 150cm. miesiaczkuje juz regularnie. co odpowiecie na to? co mam robić? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dazy
Hej. Mam 161 wzrostu, masę ok 50 kg i 18 (wkrótce 19) lat. Nie miesiączkuję jeszcze regularnie. Czy to ma coś do wzrostu ? Czy w ogóle jest jeszcze szansa, ze urosnę ??? Proszę odopowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dazy
Hej. Mam 161 wzrostu, masę ok 50 kg i 18 (wkrótce 19) lat. Nie miesiączkuję jeszcze regularnie. Czy to ma coś do wzrostu ? Czy w ogóle jest jeszcze szansa, ze urosnę ??? Proszę odopowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dazy
Hej. Mam 161 wzrostu, masę ok 50 kg i 18 (wkrótce 19) lat. Nie miesiączkuję jeszcze regularnie. Czy to ma coś do wzrostu ? Czy w ogóle jest jeszcze szansa, ze urosnę ??? Proszę odopowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miko ewardski
ja mam18 lata i 182 cm wzrostu. naprawde wspolczuje malym dziewczynom. wygladaja bardzo infantylnie. biorąc naką dziewczyne za reke czulbym sie jak pedofil :o ps. trzymajcie sie mocno. nigdy nic nie wiadomo. moze jeszcze urozniecie ;) ps2. ale pewnie nie :D co do chlopakow. facet ponizej 180 to nie jest mezczyzna. tyle w temacie :o :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miko edwardski
ja mam18 lata i 182 cm wzrostu. naprawde wspolczuje malym dziewczynom. wygladaja bardzo infantylnie. biorąc taką dziewczyne za reke czulbym sie jak pedofil :o ps. trzymajcie sie mocno. nigdy nic nie wiadomo. moze jeszcze urosniecie :) ps2. ale pewnie nie :( co do chlopakow. facet ponizej 180 to nie jest mezczyzna. tyle w temacie :o :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do miko edwardski
No, proszę, to wybiłeś się nad tych nie-mężczyzn aż na cal. Weź kolego linijkę albo miarkę krawiecką i zobacz sobie, jak to duuuużo.Sądząc po głupocie wypowiedzi, rozumku też masz na cal. Męskości w spodenkach pewnie jeszcze mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niski 20
witam mam 21lat i mam wzrost 163cm wydaje mi sie ze jest to zdecydowanie za mało na 21 letniego chlopaka co robic czy nie jest juz za pozno na dzialania????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolusia123
Hej, mam 13 lat i 164 cm wzrostu. Lekarz powiedział że okres intensywnego wzrostu mam już za sobą. Jak dostałam okres to miałam 161 cm. Z tego wynika że mój skok to był tylko 3 cm. Czy jescze urosnę? Dodam jeszcze, żę mój tata ma 191 cm a mama 160, czyli powinnam mieć około 170 cm... Czy skok może być taki mały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolusia123
no mniej więcej dostałam go pół roku temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niska ;)
Ja mam 15 lat , wzrostu ok. 163 - 164cm i rozmiar buta 37, 38 . Chciałabym jeszcze urosnąć, chociaż te 5 cm ... W 5 i 6 klasie byłam jedną z 3 najwyższych osób w mojej klasie. Ale potem wszyscy nagle zaczęli rosnąć, a ja od tego czasu , czyli od 2 lat urosłam tylko 5 cm. No, ale ważne dla mnie jest to, że nadal rosnę, mało, bo mało, ale ... Stopa też mi rośnie, urosła o 2 numery, co też jest nieco pocieszające ;) Pozdrowienia dla wszystkich, wysokich i niskich. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolusia123
Powiedzcie czy jest szansa że jeszcze urosnę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soldier
do Aidan : podejrzewam ,że twoje chęci niewielkie tu mają znaczenie :D. pewnie nie będziesz nigdy miał filigranowej, drobnej dziewczyny, bo takie piękne kobiety są wybredne :) - otóż mogą sobie na to pozwolić. a widocznie ty nie :) i musisz wybierać tylko w wielorybach , po wyżej 170cm :D . jeszcze trochę i przewiduję problemy z kręgosłupem ;F. lepiej uważaj, ile kg i cm nosisz na rękach ;FF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soldier
Soldier do Aidan : podejrzewam ,że twoje chęci niewielkie tu mają znaczenie . pewnie nie będziesz nigdy miał filigranowej, drobnej dziewczyny, bo takie piękne kobiety są wybredne - otóż mogą sobie na to pozwolić. a widocznie ty nie i musisz wybierać tylko w wielorybach , po wyżej 170cm . jeszcze trochę i przewiduję problemy z kręgosłupem ;F. lepiej uważaj, ile kg i cm nosisz na rękach ;FF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartwyElf
Ja mam 20 lat i mam 157 cm. Największy problem mam ze spodniami i z butami (rozmiar 34-35.5 zależy jak się trafi ;)). Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×