Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gwi*zdka

niski wzrost co robic??

Polecane posty

Gość marko-nie-polo
Ja naprawdę nie wiem w czym wy macie problem dziewczyny ;P U faceta wzrost poniżej 160cm to faktycznie może być dramat (chociaż znam 2 takich i żyją i są szczęśliwi), ale dla kobiety taki wzrost to może być tylko dodatkowy atut! Baaardzo wielu facetów woli filigranowe kobiety. Że już nie wspomnę o zabawach w łóżku! Niektóre, co bardziej wyszukane pozycje wymagają wszak od faceta trochę krzepy, i szczerze współczuje tym, którzy muszą zmagać się z partnerkami +/- 180cm i około 75kg wagi ;P Wiem co mówię, bo sam miałem taką dziewczynę i niektóre pozycje po prostu odpadały (nie mam może kondycji i siły atlety, ale chucherkiem też nie jestem). Teraz mam partnerkę, która ma 153cm (sam mam 181) i jakieś 40kg i jest zajebiście!! Tak więc niskie dziewczyny, głowa do góry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Louboutin na sprzedaz
Na niski wzrost najlepsze sa wysokie szpilki :))) Mam do sprzedania 6 par nowiutkich Louboutin'ow. Rozmiary 36 (nude, bezowe botki i te brazowe ze zlotym noskiem) Rozmiary 37 (niebieskie, czarne botki, te z cwiekami) Wszystkie maja pudelko , woreczki przeciwkurzowe . Wszystkich zainteresowanych prosze o kontakt e-mail penyl@wp.pl W linku sa zdjecia http://www.fotosik.pl/u/anja177/album/934780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie.
Ja mam 158 cm :) i mi to się bardzo podoba. Tylkomuszę schudnać, bo ze mnie taki maly pulpecik jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 176cm i wcale nie czuje się wysoka, uważam, że mój wzrost jest w sam raz, mam faceta 187cm więc bez obawy mogę nosić buty na obcasie, nie mam też problemu z ciuchami, bez problemu kupuje spodnie, bluzki itd. ważne to akceptacja siebie czy mogłabym być z niskim facetem trudno powiedzieć, ale nigdy niczego nie wykluczam, bo w życiu bywa różnie wysoki wzrost wcale nie oznacza dużej wagi, kobiety są z reguły o te co najmniej kilka kg lżejsze, sama ważę ok. 65kg i nie uważam, że to jest dużo jak na mój wzrost więc pisanie, że kobiety, które maja 180cm mają przeciętnie ok. 75kg to bzdury, tyle to mogą mieć ale faceci i to nie wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym twierdzenie, że niskie kobiety są lepsze w seksie? po raz pierwszy spotykam się z taką opinią i wg. mnie jest żałosna, tylko świadczy o pustocie niektórych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oficjalne dane
wzrost karłowaty (do 152,9 cm); wzrost niski (153-162,9 cm); wzrost średni (163-172,9 cm); wzrost wysoki (173-177,9 cm); wzrost bardzo wysoki (powyżej 178 cm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylw991
no ze mnie niestety nie dość że karzeł to jeszcze grubas bo do 162 ważę 65 a mam 20 lat nic tylko puknąć se w łeb dodam że jestem facetem więc lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arecki
Ja mam prawie 17 i mam 153 cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli jest jakaś malutka dziewczyna, chętna do rozmowy, to zapraszam - gg - 36934268 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę byc duza! ;(
Ja mam niedługo 15 lat a mam zaledwie 1,55cm ;( Tak bardzo chcialabym mieć 1,75. Miec długie nogi. A nie taka mała -__- :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolus3333@o2.pl
ja mam 16 lat i mój wzrost to 166 cm. sam nei wiem czy to zle czy moze jestem przecietny... :( :) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomcio39
Witam!!! Mam 15 lat(właśnie skończyłem) chodzę do 2 gimnazjum, MAM 151cm wzrostu, ważę 40 kg stopa 37-38 Jestem najmniejszy i mówią na mnie "kurdupel" i "karzeł" Doradźcie coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MashaMisha5555
Dziewczyny.. co się tak przejmujecie.... Ja sama mam 158 ale sposób w jaki się ubieram ładnie maskuje to wszystko. Podstawą to nosić miniówki http://pimente.pl/do/item/1007-1/Nesso szpileczki wysokie przecież mogą szpilki mieć nawet 15cm i jak poćwiczycie to będziecie umiały w nich chodzić :) A dla kolegi z gimnazjum? hmmm może...... http://mrjoy.pl/do/item/AIRHEDZELVIS/Dmuchany-Elvis---AIR :)) Nie przejmuj się, masz czas jeszcze do 21 roku życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylw911
e ja już 3 cm urosłem choć niby mówili że kości się już zrosły jak się zacznie ćwiczyć i trochę nabrać masy to i tak można jakoś wyglądać sam mam 166 i prawie 21 lat i jakoś żyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WWs
A ja mam 15 lat i wzrost 183 cm. Ojciec ma 173, Matka 163. Jak chcecie być wysocy to grajcie w kosza lub siatkę, serio pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że przesadzasz, 164 cm to całkiem normalny i przeciętny wzrost kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylw911
ja wiem że nie ma co ćwiczyć wyciskań sztangi zza karku bo choć wiem że prawie nikt mi nie uwierzy pewno ale ja z własnego doświadczenia zauważyłem że się kurczy ja 3 cm się skurczyłem makabra i z 166 mam 163 do 75 kg dodam że mam 21 lat ale kij nie ma co płakać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nessa-Dark-Lady
Mam 20 lat, 164 cm wzrostu, przestałam rosnąć gdzieś w wieku 15 lat. Też bym chciała być wyższa, ale cóż- muszę się z tym pogodzić. Mimo wszystko da się żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatkasssasss
A ja mam 15lat i mam 175cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo:)
a ja mam 19 lat i 143 wzrostu:) do nie tak dawna sie tym przejmowałam i to bardzo... no i sa dalej takie chwile ze jednak wraca ten problem ale dzieki mojemu obecnemu chłopakowi który ma cos kolo 180 cm zaakceptowałam siebie taką jaka jestem..:) oprócz miłosci mam też wielu znajomych wśród dziewczyn jak i chłopaków takze nie jest az tak źle :) trzeba myslec pozywtywnie :) a co do grania w siatke to grałam duzo w nia tyle ze ledwie dostawałam do siatki :D ale przynajmniej zawsze było sporo śmiechu na Wfie ze mnie :D:D ja sama sie z siebie smiałam :D takze optymizm to najlepsza rzecz :d :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylw911
zawsze można mieć poniżej metra i to jest wtedy prawdziwy problem ale Ci którzy tyle mają i tak są optymistami i jakoś się tym nie przejmują trzeba widzieć pozytywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jaa . ; D
Zwisaj na drążku kilka razy dziennie po 1 minucie kilka seri . ; D Ale pamiętaj , że jesteś dziewczyną i te w większości mają włąsnie około 165 cm wzrostu . ; D oczywiście teeż jest ważny wzrost Twoich rodziców. Ja mam 15 lat i mam 177 cm i rosnę dalej . ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jaa . ; D
A ja mam 15 lat i 177 cm . ; D Jestem chłopcem . ; D xDDe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×