Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gwi*zdka

niski wzrost co robic??

Polecane posty

--> Soldier Tobie wpada tylko współczuć :) Wiem, że odgrzebuję stary temat, ale nie jako jedyna. Chłopak ma swoje zdanie i MA prawo do tego, żeby interesować się innymi kobietami niż ty. Wielkoludy są dla Ciebie już powyżej 170 ? :D dla nowego pokolenia jest to średni wzrost. sama mam prawie 173, nie widziałam i nie wyobrażam sobie FACETA z wzrokiem na poziomie mojego biustu, albo trochę wyżej. nie wiem, czy masz kompleksy czy zirytowało Cię że ma inne od Ciebie zdanie, ale obrażanie z takiego powodu jest żałosne. A jeśli mam być szczera w temacie to dorosły mężczyzna na półtora metra albo trochę więcej nie wygląda dobrze, co innego kobieta. I nie chciałam nikogo obrazić, jeśli coś. Chyba każdy wzrost ma swoje zalety, oprócz tych najbardziej skrajnych .. a za najbardziej skrajne uważam NAPRAWDĘ skrajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżastaa
A ja mam 15 lat i 171 cm ważę 61 kg a naprawdę zazdroszczę ci bo sama chciałabym mieć te sto sześćdzisiąt maksymalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MisterMe
Witam mam 14 lat i około 190 cm (189 coś takiego) ciekawe czy jeszcze urosne. Mój tato ma 190 cm mama 167/8. Siostra ma 176. Ja od zawsze uwelbiałem wszystko co związane z białkiem mleko, jogurty itd. Jem dużo owoców. Uprawiam koszykówke dużo biegam. Ciekawe czy jeszcze uosnę. Jak myślicie?? Od poprzednich wakacji urosłem 7 cm. W styczniu byłem u lekarki mówiła że okres wzorstu już się skończył. w 4 klasie miałem 154 cm.Teraz idę do 2 gimn. Mój tato rósł do 19 rosku życia. Jak myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisterMe, myślisz że zdrowy tryb życia ma cokolwiek do wzrostu ? może tak, ale nie w Twoim wieku. jakby już Twoja matka , będąc w ciąży, żyła w idealnych warunkach to mógłbyś rosnąć znacznie dłużej, a teraz już niewiele możesz zmienić. chociaż ja bym się cieszyła na Twoim miejscu, masz 190, mało ci tych cm ?? pewnie reszta klasy sięga Ci do pępka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam 32lata i 152cm wzrostu, chociaż zawsze chciałam być wyższa teraz już mi to nie przeszkadza bo wszyscy uważają że bardzo młodo wyglądam {z powodu wzrostu}.Mój mąż ma 180cm. a syn 9-letni tylko 122{może pójdzie na tatusia}.Jedyny problem to buty ale w dzisiejszych czasach gdy jest CCC to i to już nie jest problemem.Więc dziewczyny nie zamartwiajcie się nie mogą być na świecie tylko modelki, ważne abyście były proporcionalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gal Anonim ^^
Nie rozumiem skad te gadanie, niski taki, wysoki taki... ogarnijcie ludzie Chcecie laski, to nawijajcie... ja osobiscie nie mogl bym miec laski 167+ ale jestem pewny ze jeszcze nie jedna sie znajdzie ponizej czy w moim wzroscie... Boo jak by tak bylo ze niskie laski lubia wysokich to by populacja ludzka spadla o miliony ^^ Albo gadanie typu mam 16 lat 165 wzrostu, czy ja jeszcze urosne?? jak ruszysz ,,dupe'' zaczniesz biegac, i wykonywac rozne cwiczenia to jest wieksze prawdopodobienstwo niz siedzisz calymi dniami i piszesz od forum do forum czy urosniesz... Jaaa to mam problem... Ojciec 172, matka 163, siostra 155, 2 siostra 165, 3 siostra 165 No i Jaa ; D 167 ; pp oraz 16 lat, ale sadze ze Dobije do tego 175 ; DD oczywiscie jak tez rusze ,,dupe'' ; DD aaa i oczywiscie wyglad tez ma znaczenie, ale sadze ze gdy masz wszystkie zeby i w miare normalny wyraz twarzy to wszystko siee da ; DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klakierka
Ja ma 24 lata i 165 cm wzrostu. Nie przeszkadza mi to nic a nic. Mój boyfiernd ma 184 czuję się przy nim wspaniale. Mogę się wtulić:) Nikt mi nigdy nie mówił niczego złego odnośnie mojego wzrostu. Uważam, że jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, zauważyłam, że wiele z Was ma tu akurat 156 cm wzrostu (16 lat). Ja także się do takich zaliczam :D Kiedyś bardzo często na swój wzrost narzekałam, myślałam, że to, iż jestem niska jest po prostu złe. A teraz patrząc na te wszystkie wyższe dziewczyny dostrzegam coraz więcej zalet mojego niskiego wzrostu. Na pewno nie będę przy chłopaku wyglądała dziwnie, to jest dla mnie urocze (eh, nie lubię tego słowa ;) ) kiedy dziewczyna jest taka malutka przy facecie. No i mogę bez obaw nosić wszelkie wysokie buty, bez obaw, że go "przerosnę". Na małe dziewczyny wszyscy patrzą też przychylniejszym okiem. Wiem to z własnego doświadczenia. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MAM JEDNAK PEWIEN ODWIECZNY PROBLEM!!! PROSZĘ, POMÓŻCIE MI! Zwykle w tematach dotyczących niskiego wzrostu są tylko rady dla niskich i SZCZUPŁYCH. Nie jestem gruba czy przesadnie pulchna, ale trochę więcej ciała tu i ówdzie mam (brzuch i uda). Jestem taka... troszkę większa, ale nie rzuca się to w oczy na pierwszy rzut oka. PYTANIE BRZMI: w co mogę się ubierać, żeby wyglądać korzystnie?! POMÓŻCIE, PROSZĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaDuża...
O rany boskie,nie wytrzymam!!!a co masz robić...żyć dalej i pomyśleć,że ludzie mają gorsze problemy od Ciebie..nie!!!brak słów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż... :) Być może. Ale warto dodać, że przy takim punkcie widzenia cały wątek na forum nie ma sensu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i.loo
w żadnym wypadku biodrówki! Spodnie lub spódnice z wysokim stanem! xD Wg ogarnijcie się! ja mam 17 lat i 156 cm. I jest mi z tym zaj**iście, nigdy się tym nie przejmowałam. Jak można szukać sobie takich głupich problemów? Chyba macie bezproblemowe życie, skoro przejmujecie się, że jesteście niskie ;] Nawet jak ktoś do mnie czasami mówi żartobliwie apropo tego, że jestem niska, to zawsze się z tego śmieję. Trzeba mieć poczucie humoru i śmiać się z takich rzeczy! Jestem niska i chłopakom to jakoś nie przeszkadza ;P Poza tym jestem szczupła i może przez to wyglądam trochę na wyższą np stojąc koło koleżanki o tym samym wzroście, ale trochę hmm.. grubszą. małe jest piękne ! I NIE MÓWCIE KURVA, ŻE NIE ! :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i.loo
w żadnym wypadku biodrówki! Spodnie lub spódnice z wysokim stanem! xD Wg ogarnijcie się! ja mam 17 lat i 156 cm. I jest mi z tym zaj**iście, nigdy się tym nie przejmowałam. Jak można szukać sobie takich głupich problemów? Chyba macie bezproblemowe życie, skoro przejmujecie się, że jesteście niskie ;] Nawet jak ktoś do mnie czasami mówi żartobliwie apropo tego, że jestem niska, to zawsze się z tego śmieję. Trzeba mieć poczucie humoru i śmiać się z takich rzeczy! Jestem niska i chłopakom to jakoś nie przeszkadza ;P Poza tym jestem szczupła i może przez to wyglądam trochę na wyższą np stojąc koło koleżanki o tym samym wzroście, ale trochę hmm.. grubszą. małe jest piękne! I NIE MÓWCIE KURVA, ŻE NIE ! :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wymiarowa
Zapraszam wszystkie niskie, wysokie, puszyste i szczupłe osoby do odwiedzenia nowego portalu www.nasz-wymiar.pl Jest to miejsce stworzone dla ludzi wyjątkowych i nieprzeciętnych. Mamy dla Was wiele ciekawych artykułów, forum dyskusyjne, przestrzeń randkową gdzie dobierać się możemy według wymiarów(każdy znajdzie kogoś dla siebie:D). A w styczniu dla wszystkich zalogowanych darmowa impreza integracyjna. Zapraszam www.nasz-wymiar.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kam.;ld
ja mam 14 lat i 172 wzrostu ,.;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolek xd
Mam 13 lat i 162cm ;dd Chcialbym urosnac jeszcze z 10-15 cm i wystarczy xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoki24
cześć jestem chłopakiem mam 17 lat i220 cm wzrostu moja dziewczyna chce mnie żucić bo jestem za wysoki a ona ma 159 cm wzrostu co mam zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlebik
Ja jestem gigantem w mojej szkole mam 186 cm i 13 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina:
ja chodze do 2 klasy gimnazjum mam 150 cm a girę 35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... jestem z tych co jednak sa niskimi osobami.... niektórych tutaj ludzi naprawdę rozumiem ale niektórych naprawdę nie. Młodzież 15 czy 16-letnia nie powinna tutaj tak bardzo dramatyzować bo maja np 160 wzrostu... maja jeszcze czas na urośniecie... jesli jednak sie bardzo obawiają powinny obserwować swoj wzrost lub skonsultowac się z lekarzem... nalezy jednak pamietac o dzidziczeniu cech rodzinnych i brac to pod uwagę... ja mam bardzo niski wzrost.... w ciągu 2 lat urosłam 1 cm... mam 18 lat i 150 cm wzrostu... jest to dla mnie kompleks... mój wzrost bardzo mi przeszkadza... nie czuje sie komfortowo w zatłoczonych miejscach... przy wysokich osobach mam ochote uciec by nie było widac tej ogromnej różnicy wzrostu... niektórym nie przeszkadza to że jest niski a niektórym owszem... uważam że jeśli komus przeszkadza wzrost w normalnym funkcjonowaniu w spoleczeństwie to jesli jest możliwośc i środki spróbować coś z tym zrobic... każdy ma wolna wolę i gadanie że niscy ludzie przesadzają z tym dramatyzowaniem to albo nie byl w ich sytacji albo sa w ich sytuacji ale bywaja na tyle wyluzowani że to w ogóle im nie przeszkadza... skoro im to nie przeszkadza to niech nie komentują złego samopoczucia innych dotyczącego własnie wzrostu... tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leeeeeeeeper
a ja mam 15 lat i mam 155cm a waże 40kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_księżniczka
ej ludziska nie zamartwiajcie sie tak strasznie... ja mam 17 lat i zaledwie 153cm i szczerze wam powiem że nie chce już rosnąć!! ;D bardzo mi dobrze przy takim wzroście. mam młodszego kumpla który ma 15 lat i 193cm i jak nas ludzie na mieście razem widzą to myslą ze to on jest starszy i to o jakieś 4 lata ode mnie... u mnie w klasie (1 technikum fryzjerstwa) są dziewczyny jeszcze mniejsze ode mnie i też nie mają co do tego kompleksów.. moja przyjaciółka ubolewa że nie może często w szpilkach chodzić bo jest wysoka. pamiętajcie - małe jest piękne i moze więcej ;D dla mnie każda mała i dorbna kobietka jest zaje*bista ;) mi mamuśka zawsze mówi że wszystko co małe to słodkie ;D a po za tym takie słodkie małe kobitki później się starzeją ;D uwierzcie mi że jest b. dużo zalet małego wzorstu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak wyższy wzrost jest w zasięgu ręki, jednak wymaga to poświęceń i determinacji. http://easyheight.com/newshin.htm Stronka niestety po angielsku. Ja niedługo zaczynam działać w tym kierunku, bo chce podrosnąć jeszcze ok. 4 cm. Mój aktualny wzrost to 157 cm, a mam 23 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhymm
to dlaczego majac 171 cm wzrostu (26 lat) nigdy nie miałem dziewczyny nigdy sie nie całowałem na wiecej nawet nie liczyłem nigdy a brzydki znów bardzo nie jestem ale kazda mnie olewa a na portalu randkowym jak wpsałem sobie 182 (tak dla picu) jest zainteresowanie (mam tam własne zdjecia) WPISAŁBYM 171 nawet 175 nic ZERO null wiec nie pitolcie dobre... niski mezszczyzna ma LIPE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhymm
ok zgadzam sie liczy sie charakter osobowosc ale kurde która chce poznac takiego niskiego frajera zeby sie przekonac co do niego jak zawsze otaczacie sie wookoło wysokich srednich NIGDY NISKICH po 2 zal sie z takim kazełkiem pokazac jak prawie wszystkie kobiety sa mojego wzrostu ( co nawet jest bardzo krepujace jak dla mnie) 10 cm róznicy czyli musze szukac 160 ale takie wola bardzo wysokich jestem w dupie...i wzrost sie nie liczy nie tylko przez to przegrałem zycie czuje sie jak.........(171) pozatym mam małego....takze jakbymbył wyzszy to i tak lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Big Bear
Trafiłem tu przypadkiem , więc nie wiem czy ta wypowiedź będzie na miejscu ale ja mam 13 lat (idę do 1 gimnazjum) i mam prawie 190 cm . :) (Dalej rosnę) a rozmiar buta ok. 47 . 46 już ciasne . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maroo
Ja jestem chłopakiem, mam 18 lat i 178 i nie mam żadnych problemów ze swoim wzrostem ;) Najbardziej podobają mi się dziewczyny 150-160 cm wzrostu :) Takie własnie bardzo niskie, nawet jeśli ktoś pisze że ma przykładowo 16 lat i 147 cm wzrostu...dziewczyny ! Więcej wiary w siebie ! Jest mnóstwo chłopaków którym się podobacie, daje słowo :) A jeśli wam dokuczają, to robią to tylko z przekory, gwarantuje ! Także nie ma się czym przejmować, ostatnio widziałem pare....ona miała z 155 cm góra, a on ponad 2 metry i to zeby był tylko wysoki, a tu jeszcze chłop jak dąb ;p Więc dziewczyny, nie ma co dramatyzować, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×