Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gwi*zdka

niski wzrost co robic??

Polecane posty

Gość lew_masochista
Ja mam 14 lat i 167 cm. To tak normalnie. Chociaż jeszcze kilka lat temu byłam bardzo niska. Wszystko się może zmienić. A ja chyba jeszcze dużo urosnę, bo już przerosłam mamę, babcię i starszą siostrę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdeczka1990
Ja mam 155 cm wzrostu, ważę 48 kg. Moja figura mi się podoba, jestem proporcjonalna i do tego ogólnie jestem ładna(przepraszam za zbytnia szczerosć i chwalenie się). Ale najgorszy jest ten wzrost. W wieku 12 lat dostałam miesiączkę, a potem nic nie urosłam. I tak cały czas mam to 155cm. Był taki czas, kiedy mi nie zależało by być wyższą, ale teraz czuje sie głupio jak idę gdzieś z koleżankami, które mają po 170cm. Lekarz uważa, że ze mna jest wszystko OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdeczka1990
Zapomniałam dodać. Mam 19 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdeczka1990
Chociaż w sumie, cieszę sie, ze jestem kobietą, bo uważam, ze łatwiej jest niskim kobietom niż niskim męzczyznom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiczibama
ja mam 14 lat i 175 ;D zawsze byłam mała ale przez ostatnie półtora roku urosłam ponad 20 cm ;D i chciałam zauwazyć że dalej rosnę ;D fajnie jest byc wysokim ale bez przesady bo czasami ani spodnie nei kupie bo nogi długie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzrost jak to wzrost, nie za bardzo od nas zalezy. Sama mam 172 i 22 lata, wiec nie martwie sie czy urosne czy tez nie... Ale widze ze duzo tu niskich dziewczyn, ktore chcialaby bys wysokie- nie chciejcie tak bardzo, bo szpilek wyskoich nie zlozycie :P tym bardziej ze teraz panowie jacys tacy mali w wiekosci ( maly to ponizej 185) wiec chyba nie chcecei byc wieksze od faceta :P ja na swoj wzrost nigdy nie narzekalam, mysle ze jest ok, szpilki 12 cm nosze, ale wyzszych juz nie za bardzo, wiec jesli Wy macie po 165 to zakladajcie szpilki jakie chcecie, i tak bedzie ok :) a tym co maja 155 troszke wspolczuje, takie drobinki, pewnie niektorzy Was powaznie nie traktuja. Pozdrawiam, bez wzgledu na wzrost :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śliwkaa5
ja mam 14 lat i 167 cm xD w ciągu 5 miesięcy urosłam pół cm.. ale pewnie za nim przestane rosnąć to sięgne 170, nie? :( a podoba mi sie mój aktualny wzrost.. ale sposobów, żeby zatrzymać rośnięcie to chyba nie ma.. a co do autorki wątku - wydaje mi sie, ze masz idealny wzrost, zawsze tyle chcialam miec xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damianci D
Wszyscy mający 175+ mogą czuć się szczęśliwi ja mam 159 a jestem chłopak i 1 technikum holernie mi to przeszkadza we wszystkim ... i czasem sobie myśle że czemu to tak jest że ja się musze martwić taką pierdołą a większość ma to gdzieś ... bo mają 170+ -,- Bozia mnie pokarała widocznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_90
Damianci D Nie przejmuj sie tym tak,to że jestes chłopakiem z takim wzrostem to nic złego,widocznie stałeś w kolejce po rozum;-) Pozdrawiam i trzymaj się cieplutko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damianci D
Ta ... właśnie się zastanawiam czy łudzić się że jeszcze urosnę ( w sumie to powinienem matka ma 160 a ojciec 180 więc ja powinienem mieć 170 :( ) czy zacząć pakować na siłce aby być napakowany ale niski i każdemu kto się będzie śmiał wpierdolić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_90
Oj tam..no a siłka czemu nie?? Tylko wtedy ten ktos podejrzewam bedzie biedny:DA teraz nie mozesz tego zrobić??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edssua
Mam 16 lat i ok.169 cm zrostu ..Do kiedy będe jeszcze rosła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damianci D
Ciesz się że masz tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazdeczka mam bardzo podobnie. Liczę sobie 19 lat i 156 cm, ważę trochę mniej, bo 40 kg. Ogólnie moje ciało jest proporcjonalne, ale chociaż te 10 cm by się przydało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aassskkkaa
hej mam 15 lat i 150 cm wzrostu. bardzo lubie grac w siatkowke tylko ze wzrost mi to uniemozliwia...jak moge urosnac ...pomuszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejka_12
W marcu skończę 13 lat. Mam 151cm mierzyłam się miesiąc temu u pielęgniarki i miałam 151,5 czyli trochę zmalałam :(((. Raczej już nie urosnę, bo jestem bardzo rozwinięta. Ale moja mama ma 156cm, mój tata 176, a moja starsza siostra ma 158. Co sądzicie o hormonach wzrostu? Chociaż ja uważam, że małe jest piękne. Jak mówi moja ciocia ( 154cm) ,,Wielkie są do roboty, a małe do kochania", ale ja się z nią nie zgadzam:). Każda kobieta, jest piękna i zasługuje by być kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ejka_12
I dodam jeszcze: Niski wzrost jest wielkim przeżyciem, ale spójrzmy na to tak. Mam koleżankę ( 16.l ), która ma tylko 143 i waży 65 kg :(((. Pomyślmy sobie co ona musi przeżywać. Pozdrawiam Cię Aguś Ejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica 47567
Nie przesadzaj ja mam 15 lat i 158 wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamany22
witam wszystkich jestem Grzegorz mam 22 lata i jestem bardzo niski (167 cm) i dlatego żyje jak śmieć zero znajomych, że o dziewczynach nie wspomne (wiadomo wolą wysokich a na niskich nawet nie spojrzą) w szkole zawsze sie ze mnie smiano i wyszydzano a epitety jak np. kurdupel liliput brzydal, towarzyszyly mi od najmlodszych lat mam prace ktora nie wymaga kontaktow z ludzmi jednak bardzo slabo platna ledwo starcza na moje utrzymanie skromne: pokoj na stancji, skromne jedzenie i w sumie tyle nikt mnie nie lubi ani nie zna dlatego postanowilem to zmienic jedynym ratunkiem jest dla mnie zwiekszenie wzrostu do normalnego wtedy bede mogl normalnie zyc szukalem przez pol roku codziennie na necie po 6-7 godzin wszelkich sposobow na wzrost chodzilem do lekarzy pytalem blagalem o pomoc niestety zaden nie potrafil mi pomoc gdyz zakonczyl sie moj wzrost naturalny i nie ma szans na urośnięcie bralem pozyczki kupowalem rozne specyfiki na wzrost nic nie pomoglo po tych dlugich godzinach i probach znalazlem jedyne rozwiazanie: operacja sa 2 rozne operacje: 1. ilizarov lub iskd lub jakiekolwiek inne gdzie do kosci do nogi wklada sie druty lub inne rzeczy niestety to rozwiazanie odpada bo: ogromne mozliwosci powiklan i ryzyko niepowodzenia, poza tym dluga rehabilitacja a kto by mnie utrzymywal przez pol roku lub wiecej kiedy bede mial aparat i musial w nim chodzic? nie mozna wtedy pracowac a ja nie mam nikogo kto by mnie utrzymywal wiec odpada druga operacja to 2. operacja w Japonii w klinice Kojimy Ginza oto link z wszelkim info po angielsku: http://www.ginza-kojima.jp/FL/EN/height.html wszystko jest tutaj bezpieczne i bez powiklan co wiecej bardzo szybkie bo juz w miesiac moglbym zrobic te operacje i nie ma zadnego okresu rehabilitacji! wstajesz i chodzisz to jest genialne! zakwaterowanie w japonii jest w koszcie operacji wiec nie musialbym sie martwic kto by mnie utrzymywal! jednak jak zobaczycie na stronie internetowej ceny tej operacji sa zatrwazajaco wysokie a ja jak juz mowilem ledwo zarabiam na jedzenie (czesto nie jem obiadu pod koniec miesiaca bo po prostu nie mam kasy) nie mam rodzicow bogatych ktorzy by mi dawali kase nie ma fundacji czy sponsora ktory by takie cos zasponsorowal (probowalem chodzilem blagalem i nic) cena za 1 cm to okolo 50 000 zl (mozecie sobie przeliczyc w konwerterze walut bo na tej stronie ceny sa w jenach japonskich) tylko za pierwszy cm jest mniej (37 000 zl) potem juz kazdy cm to 50 000 zl zeby miec w miare normalny wzrost czyli 178 cm (sredni wzrost facetow) musze miec: 178-167= 11 11 *50 000 zl = 550 000 zl PONAD POL MILIONA ZL!! niestety nie zarobie takiej kasy uczciwie pracujac no chyba ze w wieku 70 lat jak bede oszczedzal wszystko co zarobie juz teraz kazdy grosz odejmuje sobie od ust czy oszczedzam gaz prad (nie grzeje sobie wody czytam po ciemku jedynie z latarka) w ten sposob koszty za tzw. media mam prawie zerowe ale to sa grosze marne grosze oszczednosci nie mam mebli spie na materacu bo pokoj ktory wynajmuje to bardzo niski standard bo kazdy grosz na lokaty daje zeby oszczedzic na te operacje wielu z was ktorzy sa niscy mnie zrozumie inni beda pewnie kpic i wysmiewac, przyzwyczailem sie juz do tego w szkole w pracy wszedzie jestem najnizszy i slyszalem juz setki okreslen typu: konus kurdupel karzel krasnoludek liliput i wiele innych to bardzo boli ale nie zrozumiecie nigdy jak bardzo dopoki sami nie bedziecie tacy jak ja ci niscy jak ja mnie zrozumieja moze dlatego apeluje do was drodzy Kafeterowicze apeluje do was o pomoc w Polsce jest 40 mln ludzi wystarczy ze 1/80 z nich mi pomoze wystarczy ze 550 000 ludzi wplaci mi na konto 1 zl albo 275 000 wplaci 2 zl czy to duzo dla ciebie 1zl lub 2 zl? czy wydajesz je codziennie na batoniki albo cocacole? czy moglbys jeden dzien TYLKO JEDEN DZIEN w zyciu odmowic sobie tego i mi pomoc? nawet nie zauwazysz tej jednej zlotowki czy 2 a dla mnie to kolejny krok do normalnego zycia dla ciebie to tylko 1 zl a dla mnie cegielka do szczescia POMOZ MI BLAGAM CIEBIE pomoz mi wysylajac ten apel do swoich znajomych czu rodziny pomoz mi dotrzec do wielu ludzi wyslij ten apel 3 osobom ktore znasz na gg przez email czy jakkolwiek ile ci to zajmie? 1 minute? 30 sekund? czy mozesz poswiecic mi te ociupinke swego czasu zeby pomoc mi normalnie zyc zamiast ogladac serial w telewizji? ktos moze powiedziec: taki jest biedny a na internet i komputer go stac! odpowiadam: nie, nie stac mnie mam internet tylko dzieki dobrej woli wlasciciela mieszkania w ktorym mieszkam i ktory pozwolil mi korzystac z niego za darmo na swoim komputerze gdyby nie to nie pisalbym teraz tutaj i nie znalazlbym kliniki w Japonii dlatego z serca mu dziekuje za to sa jeszcze dobrzy ludzie na swiecie i dlatego wlasnie ze mam nadzieje a raczej jestem pewny ze sa jeszcze dobrzy ludzie na swiecie pisze ten apel BLAGAM KAZDEGO Z WAS ulitujcie sie i zrozumcie mnie tez chce byc tak jak wy tez chce zyc pelnia zycia jak wy a wy mozecie mi w tym pomoc praktycznie za darmo bo nie odczujecie nawet straty tych paru groszy nie mysl sobie tak: nie wplace bo 1 zl czy 2 zl wiecej i tak nic nie da to nieprawda! da i to duzo codziennie patrzac na swoje konto na ktorym jest choc jedna zlotowka wiecej bede mial nadzieje bede chcial zyc bede widziec jakas przyszlosc ktorej teraz nie widze POMOZCIE MI ABY WAM KIEDYS KTOS POMOGL jesli jestes czlowiekiem ktory czuje moj bol i chce mi pomoc zaczac zyc normalnie napisz do mnie na email: operacjawzrost@gmail.com tam podam Tobie moj numer konta i podziekuje ci za dobroć serca jesli nie masz pieniedzy a chcialbys mi pomoc wyslij prosze ten apel do jak najwiekszej ilosci ludzi pamietaj jesli chcesz to mozesz pomoc jesli mozesz pomoc to pomoz moze sie kiedys spotkamy i to ja pomoge Tobie? załamany Grzegorz operacjawzrost@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maltka
Witam. Ja mam skończone 16 lat i tylko 150 :( chodze do Liceum i jak widzę te wszystkie dziewczyny to aż płakać mi się chce.^ cO Z tego że się chodzi w szpilkach ? później tylko nogi bolą i żylaki..;/ ja prawie nie ściągam Tych szpilek.. gdzie idę tam je wkładam.. czumę się z tym źle. Rozmiar nogi to tylko 35 :( Ciężko mi kupić buty.. ;/ jak chce mieć jakieś fajne to msze kupywać orginalne.. i płacę 300-400zł..;/ przecież to jest chore... a nic nie mogę zrobić :( Zdaża się i to zbyt często nie miłe komentarze do mojej osoby.. to jest przykre.. i rozumiem tu was.^ Ale dziewczyny.. tak dla Pocieszenia.. jeśli chłopak będzie was kochał to nie będzie liczył się dla niego wzrost. wiem coś na ten temat..^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka__90
Do Maltka Ja mam 19 lat i tylko 154cm tak jak Ty mam rozmiar buta35 :/ Znam ten ból znaleść buty to wyczyn ale jakoś sobię radzę:-) Również słyszę wiele nie miłych komentarzy na swój temat...jest to przykre... Trzymaj się cieplutko pozderek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrekg
Ja mam 1,91 cm i 19 lat a chciałem być bardzo wysoki a nie jestem rosnę ok 1,5 cm na rok jak myślicie jak jeszcze rosnę bo rok temu miałem 1,89 cm to ile jeszcze urosnę urodziny miałem 7 sierpnia 2009 czyli dwa miesiące temu jeszcze zostały mi dwa lata rośnięcia jest szansa że będę miał 1,94 cm ? Mój chrzestny 1,90 cm mój wujek wzrost 1,84 cm moja ciocia 1,74 cm mój tata 1,81 cm mama 1,67 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wolałabym być niższa chociaż wysoka jakaś nie jestem bo mam 166 cm ;D chciałabym mieć tak z 162, ale niestety, mam nadzieje chociaz ze juz nie urosne, a mam 15 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała-Natka
Ja Mam 13 lat niedługo skończę 14 i mam 144 cm wzrostu boje się że już nie urosnę mam strasznie niskich rodziców w szkole jestem najniższa i wszyscy się ze mnie śmieją Chcę sobie kupić hormon wzrostu ale rodzice mi nie pozwalają . Od tej pory sama zbieram na niego pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buziaczek *
Ja codziennie płacze bo mam 144 14 lat i girę 38 mówią że mając taką stopę jeszcze urosnę , ale ile >? 3 góra 4 cm a wszyscy się ze mnie śmieją nie wytrzymuję tego ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_90
Buziaczek * Masz dopiero 14lat ciągle rośniesz spokojnie:-) Ze mnie też niektórzy się śmieją po prostu ich olewam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×