Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małżeństwo

Oburza nas to co sie tu dzieje. Naprawdę jesteście prymitywni.

Polecane posty

Do człeka co tak ze mną dysputował. Zapewne nie uwierzysz,ale nie uciekłam dlatego,że nie wiedziałam co powiedzieć,ale dlatego że byłam w kościele. Generalnie chodzi mi o to,żebyśmy nie dawali wiary bezkrytycznie we wszystko,co stoi napisane na tym forum. Ale też o to,żebyśmy nie potępiali. Owszem małżeństwo może wytknąć,że cośtam im się nie podoba,ale nie mają prawa się wywyższać. A my to jesteśmy dobrzy... A wy to...Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni. Prostytutki i złodzieje przed nami wejdą do królestwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrada pojawia się dlatego, że w związku czegoś brakuje - niekoniecznie udanego sexu, bo może zrozumienia, bliskości et ceatera ... a \"kochanek/ka\" to własnie dają To błędne koło. Po co w takim razie wyszłaś za mąż? Przycięgałaś wierność, miłośc.. uczciwość. Małżeństwo nie jest dla takich ludzi. Przez takich ja Ty ta ta \"instytucja\" traci sens.. traci znaczenie.. Niestety ludzie, którzy przyjmuja coś takiego kończą właśnie w taki sposób. Widać nie było Ci dane naprawdę się zakochać. A szkoda. Wierzcie lub nie, ale gdybyście kochali najprawdziwiej nie mielibyście wątpliwośc.. nie traktowalibyście sexu jak zrobienia siusiu. \"Zdrada pojawia sie bo w związku czegoś brakuje.. a kochanek to własnie dają\".. to czysta glupota! To chore podejscie. Podejście ludzi nieszczęśliwych, którzy nie wiedzą co to miłość! Jak mąż przestanie Ci coś dawać znajdziesz sobie kochanka?! A gdy po kilku latach znudzi Ci sie kochanek( ktory tez przestanie Ci cos dawać)znajdziesz sobie następnego??!! W tym sęk! Jeśli kogoś kochasz..dajesz mu całe życie..i ta osoba daje Tobie.. Jeśli nie kochasz.. mylisz miłość z fascynacją.. dzieje się tak jak się dzieje...Przez to że ludzie myśla tak jak Wy ciężko znaleźć dwie osoby które będą myśleć w taki sam sposób.. łączyć sex z miłością.. bo to przecież takie intymne.. takie osobiste..i takie cudowne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alter_ ego
Ale co Ty chcesz powiedzieć? piszesz tak sobie amuzom bo się nudzisz wolny kraj, tylko nie wyzywaj innych od prymitywów, bo kto kogo przezywa to wiesz sam się tak nazywa i nie wiesz wszystkiemu co mówią bo długo będziesz wyciągał drzazgi z łapki Nikt mi nie będzie mówi jak mam żyć, uprawiam seks z kim mam ochotę i kiedy mam ochotę, nikomu nic do tego a tym bardziej Tobie. Żyje z zgodzie ze sobą dla mnie problem zdrady nie istnieje, ja nie mam pojęcia z czego Wy ludzie robicie problem, przecież Wam nikt pod kołderkę nie zagląda więc Wy też dajcie żyć innym, prymitywnym. dużo szczęścia w szczęśliwym małżeństwie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alter_ego oburzasz się
jakbyś aż za bardzo widział że mają rację...ale to co mówią jest tak cholernie "nietrendne" że bananowce rzucają się jak sępy żeby takich rozszarpać...ludzie przeżyjcie najpierw to o czym oni mówią, a potem drzyjcie się jacy to oni beznadziejni nie są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alter_ ego
"sępy żeby takich rozszarpać" o czym Ty mowisz czlowieku:D i nie mowię też, że sa beznadziejni, nich sobie będą szczęsliwi pod swoją kolderką do końca świata, naprawdę im tego życzę:) mnie nic do tego. zobacz co to szześliwe małzeńtwo pisze: "Oburza nas to co sie tu dzieje. Naprawdę jesteście prymitywni. bo wedłóg Was wszystko się nudzi." to ich raczej coś oburza, nie mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak można powiedzieć
"jesteście prymitywni " na kogoś kto ma inne poglądy? nie wierzę w monogamię, nie uwazam się za prymitywa, niech sie wezmą lepiej za ortografię -bo od błedów aż sie roi- zamiast wypisywać te przesłodzone posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a uprawiaj sex z kim masz ochote i kiedy masz ochote! A ja moge kiedy mam ochote i gdzie mam ochote powiedzieć, że dla mnie jest to obrzydliwe.. i moge przyrównać Cie do psa! uznać, że jesteś nieszczęśliwy i powiedzieć, że nie rozumiesz słowa moralność.. mogę powiedzieć, że nie będziesz miał swoim dzieciom nic do przekazania..że tak naprawde nigdy nie doświadczysz tego co ja doświadczyłem- bo masz wypaczone podejście do sprawy:P dziekuje za dyskusje Nie mam ochoty prowadzić juz z Wami rozmowy. Poprostu ręcę opadają. Zdania na Wasz temat nie zmienię.. tyle Poprostu zwierzęta niech zostaną w swoim stadzie... a ja idę do żony:)żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ożeszku
rwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem prymitywna, bo lubimy (tak, we dwójkę!) oglądać od czasu do czasu kasety erotyczne? (właśnie: erotyczne, a nie wyczyny Rocco ;) ) Hm, ciekawe, ciekawe... Jeszcze inne rzeczy też lubimy, oboje... Ja nikomu do łożka nie zaglądam. Pewnych zachowań i upodobań nie rozumiem (np. pedofilii czy zoofilii albo jakiegoś podduszania czy krępowania kablami :O ), ale to w końcu sprawa tego, kto to robi. Nie mówię tutaj o zmuszaniu, bo to bym zdecydowanie potępiła, ale jeśli dwie (trzy, cztery czy ile tam) osoby się na to zgadzają i nie robią sobie krzywdy fizycznej i emocjonalne, to ich sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda
ze jak sie potem puszczacie lafiryndy i was facet kopie w dupe jak w ciazy jestescie to zadacie pomocy od panstwa!!! a jakiej racji ja mam za wasze bachory placic?? jak rzucacie dupa to ponoscie konsekwencje! Bo taka mende cipka swedziala dala dupy i dale sobie bachora zrobic to ja mam na nia bulic... a dali mi!!! suki jedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczywiście może
autorzy topiku przesadzili z nazwaniem "inaczej niż oni myślących" prymitywami, ale to co potam napisali naprawdę ma sens. Wy się oburzacie, jakbyście chcieli głośno siebie przekonać, że Wasz styl życia jest OK. Zauważcie, że oni tylko oburzają się na to, co się dzieje ze społeczeństwem, a Wy ich od razu dyskwalifikujecie. Oni - obrońcy moralności (proszę bez komentarzy w stylu radia maryja), Wy - preferujący tzw. luźny czy też wolny styl życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Altera natura
Hmmm Zastanawiające jest tylko to, że to oni przyszli tu nawracać, a nie my wpadliśmy na forum TV Trwam (miało nie być o radiu M) :-) Może powinniśmy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weszli na forum
bo moze mieli nadzieje ze erotyka to nie jebanie czego popadnie i kurwienie sie na wszystkie mozliwe sposoby:P sie zdziwili i zalozyli moralizujacy temat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczywiście może
ludzie, czy forum kafaterii oznacza od razu luz blues, wolność, brak moralności itp??? Nieadekwatny jest przykład z forum TV Trwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Altera natura
TV Puls???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochane małżeństwo
chciałam złożyć wam moje gratulacje i wyrazy szacunku i uznania 🌻 🌻 🌻 oby takich ludzi jak wy bylo duzo, duzo wiecej 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róbcie to na co macie ochotę
amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Altera natura
przecież mówię TV Niepokalanów miałem 3 strzały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz jeszcze jeden
który mam nadzieję oddasz w swój zakuty łeb :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczywiście może
ech tam , jaja sobie robicie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tak tak
albo albo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruuzia
ja ich popieram, a z kosciolem to bron boze nie mam nic wspolnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieffffczynka
dlaczego broń Boze? ja mam i nie popieram bo mój Bóg nie zabrania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez nie pojmuje
dlaczego jak ktos ma zasady to uwazacie ze jest nawiedzonym fanatykiem religijnym? bardzo ograniczeni w takim razie jestescie autorzy maja zasady- sa wg was zacofanymi religijnymi fanatykami a wedlug mnie wy nie macie zasad i jestescie kurwiszonami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruuzia
jaki bog nie zabrania piepszenia sie na lewo i prawo ????--- PYTAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieffffczynka
piepszenia ;) no nie:D popieprz Pietrze wieprza pieprzem zeby miesko bylo lepsze, no jakoś nie zabrania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruuzia
dziwewczynko czlowiek w nerwach robi bledy na klawiautrze - nigdy z tym sie nie spotkalas???????? czy w ten sposób chcesz odwiesc mnie od tematu ze jestes zla kobieta???? : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×