Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blush

Avon, Oriflame - do Konsultantek...

Polecane posty

Jeżeli chcesz rozpocząć karierę ułatwię Ci prowadzenie własnego biznesu, ale także zmianę stylu życia. Kiedy staniesz się konsultantką Avonu, staniesz się swoim własnym szefem. Sama ustalisz cele rozwojowe i finansowe, a ich realizacja zależeć będzie jedynie od Twojej energii i entuzjazmu. Praca polega na sprzedaży najwyższej klasy kosmetyków. Zbuduj skuteczny, oparty na sprzedaży bezpośredniej biznes poprzez pokazywanie katalogu i sprzedaż szerokiej gamy wysokiej jakości kosmetyków oraz akcesoriów. Przed Tobą nieograniczone możliwości zarobkowe, niezależnie od Twojego wieku, wykształcenia i doświadczenia zawodowego. To Ty kształtujesz poziom swoich zarobków- korzystaj z tej możliwości każdego dnia! Koniecznie zadzwoń lub napisz już dziś! Tel: 886207050 GG: 7543845

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena2323
Serdecznie zapraszam do współpracy z Oriflame. Sama jestem konsultantką i bardzo cenię sobie tę pracę, mogę zajmowac się Oriflame wtedy, kiedy mi to najbardziej odpowiada, zarabiać pieniądze, ale jednoczesnie rozwijać się, uczestniczyć w bezpłatnych szkoleniach i spotkaniach kosmetycznych. Jeśli chcesz dołączyć do Oriflame bądź chcesz dowiedzieć się coś więcej o tej firmie i kosmetykach, skontaktuj się ze mną, a odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Zapraszam do kontaktu osoby z Ostrołęki i okolic, jak również osoby z całej Polski. Pozdrawiam serdecznie:) mój mail: marlena.1212@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta1988_
Zostań Konsultantką Avon w Katalogu 16/2012 i odbierz Wodę toaletową City Rush za 1 zł ! - wpisowe 0 zł, - brak kar za nieskładanie zamówień, - w każdej chwili możliwość rezygnacji bez żadnych konsekwencji! - elastyczny czas pracy, - możliwość zwrotu produktu, - składanie zamówienia przez internet, - zarobek do 40% zebranego zamówienia, - profesjonalne szkolenia kosmetyczne, - specjalne oferty dla Konsultantek ze zniżkami do 80% ! - prezenty - możliwość rozwoju jest niczym nieograniczona. Prezenty aż 6 Katalogów po spełnieniu warunków ! Chętnie pomogę oraz udzielę szczegółowych informacji. aneta1988_@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja5482354
Zostań konsultantką (em) firmy TianDe ! Dołącz do nas i zbuduj swój własny biznes. Z firmą TianDe zyskujesz możliwość zarabiania dodatkowych pieniędzy lub pracy na stałe. Nasze wysokiej jakości produkty łączą to co najlepsze w naturze z najnowocześniejszymi rozwiązaniami naukowymi. Z racji tego, iż firma dopiero wchodzi na polski rynek będziesz jedną z pierwszych osób u której można kupić wspomniane produkty! W pewnym etapie życia, wielu z nas zadaje sobie pytania: Czy moja praca w 100% daje mi satysfakcję i zachęca do dalszego rozwoju? Czy spełniam się zawodowo? Czy zarabiam tyle, ile naprawdę bym chciał? Czy warto pracować całe życie u kogoś? TianDe to nie tylko kosmetyki- to szansa na duży zarobek, który może diametralnie odmienić Twoje życie. Dlaczego warto zostać dystrybutorem TianDe? - jesteś całkowicie niezależny , ty decydujesz z kim pracujesz w korzystnym dla Ciebie wymiarze czasu - firma nieustannie się rozwija ,z myślą o nas tworzy nowe programy motywacyjne, dzięki temu nasza praca jest dodatkowo wynagradzana - brak limitu zamówień i obowiązku comiesięcznego ich składania - prowizja z obrotu struktury od 5% do 37% - możliwość otrzymania dodatkowych premii do 15% - zarabiasz 54% na marży, co daje spory zysk na produkcie - produkty TianDe ze względu na jakość pozwolą Ci osiągnąć sukces - budujesz swoją grupę dystrybutorów, nie tylko w kraju ale i poza jego granicami - dysponujesz licznymi materiałami marketingowymi, niezbędnymi do pracy - wypisując się do firmy TianDe nie ponosisz żadnych kosztów - firma weszła na rynek w tym roku dlatego warto spróbować swoich sił w czymś nowym! Współpracując z TianDe masz 3 możliwości: - oszczędzasz kupując taniej produkty dla siebie i rodziny z 35% zniżką - zarabiasz na sprzedaży- zysk bezpośredni 54%- polecając produkty znajomym i klientom - budujesz swój własny biznes zapraszając innych do współpracy, dzięki czemu masz możliwość osiągać zarobki rzędu kilku, kilkudziesięciu tysięcy złotych. Jako dystrybutor firmy TianDe możesz dowolnie kierować swoją karierą! Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z firmą TianDe, odwiedź naszą stronę lub zadzwoń! Chętnie pomożemy Ci w budowaniu Twojego biznesu, odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy. Spróbuj ! Przekonaj się, że warto i ciesz się osiągniętym sukcesem, dlatego nie czekaj i zdecyduj już dziś! Czym szybciej się zgłosisz tym większa szansa na Twój sukces! Więcej na: http://www.tian-de.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenina
Witam! Ponownie zapraszam do Marizy...tanie i dobre kosmetyki polskiej produkcji...zero wpisowego...żadnych zobowiązań...żadnych nacisków i prania mózgu.. Jeśli chcesz dorobić i pracować w miłym zespole to zapraszam na:www.grazia.klubmariza.pl Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysie to fajne koty
mariza jest za droga ;) wolę avon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta1988
Zostań Konsultantką Avon w Katalogu 16/2012 i odbierz Wodę toaletową City Rush za 1 zł ! - wpisowe 0 zł, - brak kar za nieskładanie zamówień, - w każdej chwili możliwość rezygnacji bez żadnych konsekwencji! - elastyczny czas pracy, - możliwość zwrotu produktu, - składanie zamówienia przez internet, - zarobek do 40% zebranego zamówienia, - profesjonalne szkolenia kosmetyczne, - specjalne oferty dla Konsultantek ze zniżkami do 80% ! - prezenty - możliwość rozwoju jest niczym nieograniczona. Prezenty aż 6 Katalogów po spełnieniu warunków ! Chętnie pomogę oraz udzielę szczegółowych informacji. aneta1988_@op.pl Działam na terenie całej Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyboss
Dobrarado nie widze twojego maila zeby do ciebie napisać?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta1988
Taki Sobie 12 , a nie chciałbyś wstąpić do Avon ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beautylover
beautylover Ani jedno ani drugie. Dużo fajniejszą firmą jest polska firma Mariza. Kosmetyki są świetnej jakości zobaczcie recenzje na youtube, a bardzo tanie. Zajrzyjcie na: http://www.beautylover.klubmariza.pl/ tam dowiecie się wszystkiego. Nie ma opłat, ryzyka, jak nie chcesz nie zamawiasz, a jak chcesz zamawiać to masz zawsze rabat 30%. Zasady sa proste i uczciwe. Jesli chcecie spróbować to: http://strefamariza.pl/?m=partner& ;tab=register Osoba wprowadzająca Ewa Witczak nr id 010698 w razie pytań piszcie na futurenature@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna2119
Zarabiaj z TianDe! Zostań konsultantką/em i kupuj tanio wysokiej jakości kosmetyki. Z TianDe zyskujesz możliwość zarabiania dodatkowych pieniędzy lub pracy na stałe. Firma dopiero wchodzi na polski rynek dlatego możesz zostać jedną z pierwszych osób u której można kupić wspomniane produkty! TianDe to nie tylko kosmetyki- to szansa na duży zarobek, który może diametralnie odmienić Twoje życie. Dlaczego warto zostać dystrybutorem TianDe? - jesteś całkowicie niezależny , ty decydujesz z kim pracujesz w korzystnym dla Ciebie wymiarze czasu - firma nieustannie się rozwija ,z myślą o nas tworzy nowe programy motywacyjne, dzięki temu nasza praca jest dodatkowo wynagradzana - brak limitu zamówień i obowiązku comiesięcznego ich składania - prowizja z obrotu struktury od 5% do 37% - możliwość otrzymania dodatkowych premii do 15% - zarabiasz 54% na marży, co daje spory zysk na produkcie - produkty TianDe ze względu na jakość pozwolą Ci osiągnąć sukces - budujesz swoją grupę dystrybutorów, nie tylko w kraju ale i poza jego granicami - dysponujesz licznymi materiałami marketingowymi, niezbędnymi do pracy - wypisując się do firmy TianDe nie ponosisz żadnych kosztów - firma weszła na rynek w tym roku dlatego warto spróbować swoich sił w czymś nowym! Współpracując z TianDe masz 4 możliwości: - dzięki rejestracji w firmie TianDe oszczędzasz kupując taniej kosmetyki dla siebie i rodziny z 35% zniżką(po cenie dla konsultanta). - rozprowadzając kosmetyki wśród znajomych i klientów zarabiasz na ich sprzedaży - zysk bezpośredni 54% + bonusy z Planu Marketingowego TianDe. - budujesz swój własny biznes zapraszając innych do współpracy, dzięki czemu masz możliwość osiągać zarobki rzędu kilku, kilkudziesięciu tysięcy złotych. - otworzyć punkt dystrybucyjny: centrum dystrybucji lub salon (TianDe zaopatrzy Cię w produkty) Do współpracy z firmą TianDe zapraszamy m.in.: - osoby zainteresowane nabywaniem na użytek własny oraz w celu prowadzenia dalszej odsprzedaży (jako konsultant marki TianDe) najwyższej jakości kosmetyków (dermokosmetyków) i innych produktów; - właścicieli salonów: urody, Spa, masażu, kosmetycznych jak i fryzjerskich itp; - właścicieli sklepów internetowych, drogerii itp. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z firmą TianDe, napisz lub zadzwoń! Chętnie pomożemy Ci w budowaniu Twojego biznesu, odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy. Spróbuj ! Przekonaj się, że warto i ciesz się osiągniętym sukcesem, dlatego nie czekaj i zdecyduj już dziś! Czym szybciej się zgłosisz tym większa szansa na Twój sukces! Więcej na: www.kosmetyki-tiande.biz.pl tel. 795948945

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenina
Witam Zapraszam konsultantki avon i oriflame, aby dołączyły do klubu mariza.. Okazuje się bowiem, że jedno drugiemu absolutnie nie przeszkadza Mam w swojej grupie kilka osób, które już są konsultantami w w/w firmach i nie tylko...i okazało się, że ich zarobki się znacznie zwiększyły. Jeśli już komuś dajemy katalog...to nie sprawia nam większej różnicy, czy jeden, czy dwa... Klienci są przyzwyczajeni do zakupów pewnych produktów i będą je kupować nadal, ale są osoby, które kupiłyby coś jeszcze, ale rezygnują bo np. w ori, avon czy fm jest już dla nich za drogo i muszą zrezygnować ze względów finansowych...i wtedy nie stoi nic na przeszkodzie, aby znaleźć dla nich coś podobnego (odpowiednik) w marizie...gdzie sprzedajemy polskie produkty, prosto od producenta, przez co są sporo tańsze... Te kosmetyki są naprawdę dobrej jakości (wiem bo ich używam) może mają tylko nieco gorsze opakowania niż te z firm o których pisałam Zapraszam do przemyśleń, a osoby zainteresowane na stronę;www.grazia.klubmariza.pl Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka24
Hej Wie moze ktoras z Was gdzie jest Biuro Obslugi Konsultantek Avon w Czestochowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benia8585
Witam. Oferuję kosmetyki naturalne nawet 20% taniej. Zapraszam do współpracy w sieci e-naturalne.net. Przejrzyste zasady,nagrody w postaci kosmetyków, rabaty, promocje i oferty specjalne dla konsultantek. Szczegóły na naszej stronie internetowej www.e-naturalne.pl w zakładce "konsultanci". Wszelkie pytania proszę kierować na adres net@e-naturalne.net. Serdecznie zapraszam do współpracy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz dodatkowego zarobku? Chcesz mieć dostęp do tańszych kosmetyków? Zostań konsultantką i ciesz się z korzyści z tego płynących:) Więc nie czekaj tylko skontaktuj się ze mną , a wyjaśnię na czym polega praca konsultantki. Tylko teraz od firmy wspaniałe prezenty: - woda toaletowa CITY RUSH o wartości 90 zł - torebka BATYCKIEGO o wartości 500 zł Dodatkowo dostaniesz ode mnie katalogi, materiały i próbki:) oraz PREZENT niespodziankę za szybką odpowiedź:) KONTAKT: e-mail: mariusz.ori@interia.pl GG: 7543845

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adiksoon
Witam serdecznie! Aktualnie rusza grupa Oriflame czyli Szweckie kosmetyki bazujące na naturalnych składnikach. Można je zamawiać dla siebie i znajomych korzystając z 30% rabatu na początku ale my pomożemy Ci i nauczymy jak zapraszać innych do biznesu i pomagać im tak samo. To jest najlepszy sposób by zarabiać nie latając po 30 osobach. Zarejestrowanie jako konsultantka nic nie kosztuje, za 350 można zamówić towaru na okres 2 tygodni do spłaty i nawet oddać to co zostanie. Z czasem można osiągnąć rabat 90% i wtedy życie się może odmienić.Zapraszam do współpracy z silna grupa i mocnym Liderem o statusie Dyrektora. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam Adrian Strecker GG:6797303

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole. Chciałabym, aby każdy mógł się rozwijać tak jak ja i mieć nieograniczone możliwości zarobkowe. Również zaczynałam od tego, że na początku byłam Konsultantką i ze względu na to, że w AVON pracuję już dobrych kilka miesiecy, wiem, że ważne jest wsparcie Lidera Nadrzędnego. Dlatego ode mnie masz nieograniczoną pomoc w każdej sytuacji. Zawsze doradzę i pomogę załatwić każdy problem związany z AVON. Kontakt 693152551

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już pisałam o tym w innym temacie - zupełnie nie rozumiem dziewczyny Waszej chęci zostania konsultantką Avon albo Oriflame, kierujecie się tym, że są to znane i zaufane firmy? Ale weźcie pod uwagę fakt, że konsultantek tych firm jest mnóstwo i mamy naprawdę małą szansę przebicia się. Uważam, że lepiej postawić na coś mniej znanego i świeżego. Ja chyba zdecyduję się na dołączenie do sieci konsultantek e-naturalne.net - tak nazywa się ta sieć. e-naturalne to sklep, który sprzedaje kosmetyki naturalne, a te mają ogromny potencjał w Polsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenina
Witam i ponawiam :) Zapraszam konsultantki avon i oriflame, aby dołączyły do klubu mariza.. Okazuje się bowiem, że jedno drugiemu absolutnie nie przeszkadza Mam w swojej grupie kilka osób, które już są konsultantami w w/w firmach i nie tylko...i okazało się, że ich zarobki się znacznie zwiększyły. Jeśli już komuś dajemy katalog...to nie sprawia nam większej różnicy, czy jeden, czy dwa... Klienci są przyzwyczajeni do zakupów pewnych produktów i będą je kupować nadal, ale są osoby, które kupiłyby coś jeszcze, ale rezygnują bo np. w ori, avon czy fm jest już dla nich za drogo i muszą zrezygnować ze względów finansowych...i wtedy nie stoi nic na przeszkodzie, aby znaleźć dla nich coś podobnego (odpowiednik) w marizie...gdzie sprzedajemy polskie produkty, prosto od producenta, przez co są sporo tańsze... Te kosmetyki są naprawdę dobrej jakości (wiem bo ich używam) może mają tylko nieco gorsze opakowania niż te z firm o których pisałam Zapraszam do przemyśleń, a osoby zainteresowane na stronę;www.grazia.klubmariza.pl Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataMojeOri
Zapraszam chętne osoby z całej Polski, które chcą zostać konsultantkami Oriflame. www.beata.mojeori.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenina
Zapraszam osoby chętne do zostania konsultantem do mojej grupy i sprzedaży świetnych polskich kosmetyków (w przewadze z naturalnych składników) naszej rodzimej firmy Mariza. Tutaj jest potencjał...firma dopiero się rozwija...niewielka ilość sprzedających, a co za tym idzie duże pole do popisu..:) Pomogę Ci na każdym kroku...bez względu na to czy chcesz sprzedawać czy budować własną strukturę, będę zawsze służyć wsparciem..:) www.grazia.klubmariza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio pojawiła się jeszcze jedna firma sprzedaży bezpośredniej kosmetyki L'ambre (w drogeriach HEBE jest chyba ich "część" jako Madame L'ambre). Zakupiłam kilka ich produktów, a dokładniej TTo cream z olejkiem z drzewa herbacianego i cienie do powiek w płynie. Jakość wydaje mi się OK, znajomy namawia mnie, abym też była konsultantką - mają biuro w Gdańsku i Katowicach - słyszałyście o tej firmie? możecie coś więcej powiedzieć, jak działają czy warto ??? wyświetla się stronka pod lambre.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukajcie, ale czy znajdziecie ? - PODOBNO GLUPCOW NIE SIEJA, SAMI SIE RODZA... to jeszcze jedna piramida, a rozsadni ludzie wiedza o co w tej wspolpracy chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenina
Jeśli ktoś chce zostać konsultantem i sprzedawać kosmetyki na które jest popyt (ponieważ są dobre jakościowo i niewielu konsultantów w najbliższym otoczeniu) to serdecznie zapraszam na www.grazia.klubmariza.pl Zapraszam do polskiej firmy kosmetycznej Mariza...tutaj jest potencjał...firma dopiero się rozwija...niewielka ilość sprzedających, a co za tym idzie duże pole do popisu.. Pomogę Ci na każdym kroku...bez względu na to czy chcesz sprzedawać czy budować własną strukturę, będę zawsze służyć wsparciem.. www.grazia.klubmariza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2005as
Witaj . Jeśli chcesz wstąpić do MARIZY -pisz lub dzwon . Na początku ci pomogę . Wyśle katalog i wszystko wytłumaczę. Chcesz zarabiać jak ja ?chcesz mieć przy tym kosmetyki dla siebie za darmo ? Nie czekaj -dla pierwszych 10osób prezent . Mój tel501660259 lub gg. 4595131 pozdrawiam Aga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w Orifflame od jakiś 3 katalogów i w porównaniu do AVONU to jest zarąbiście bo Avon to jest po prostu masakra.. :) A sporo na tym zarabiam nie ma minimalnej kwoty za ile musisz zrobic zamowienie ale czym wiecej tym lepiej :) mozesz nawet zostac dyrektorem menagerem itd :) mozna wyjeżdzać na różne konferencje za które płaci oriflame, a również dojdzie sie do dyrektora i samochód volvo można dostać :) ja dostałam np. Torbę na laptopa czekam na perfume o wartości 119 :P i mam nadzieje ze kuferek bedzie mój :) dużo prezentów dostałam a teraz tylko wpisowe 1z :) Chcesz dowiedziec się więcej lub zostać konsultantką Dzwoń 724-495-112 gg: 5723293 e-mail: sexylady5@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinawierzchowska@wp.pl Zachęcam do kontaktu i zamawiania kosmetyklów z avon. Jestem z okolic Warki ale tez dostarcze kosmetyki do Warszawy np. Mokotów A jeżeli nie to : Zostań Konsultantką Avon w Katalogu 4/2013 - wpisowe 0 zł, - brak kar za nieskładanie zamówień, - w każdej chwili możliwość rezygnacji bez żadnych konsekwencji! - elastyczny czas pracy, - możliwość zwrotu produktu, - składanie zamówienia przez internet, - zarobek do 40% zebranego zamówienia, - profesjonalne szkolenia kosmetyczne, - specjalne oferty dla Konsultantek ze zniżkami do 80% ! - prezenty - możliwość rozwoju jest niczym nieograniczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraaszam do kupowania kosmetyków Oriflame :) Katalog 5/2013 :) Lub zostań konsultantką Oriflame :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenina
Jesteś konsultantką..? Zaproponuj swoim klientom coś nowego...coś polskiego...coś co naprawdę warto polecić..:) Zainteresowanych zapraszam do kontaktu: grazynka@klubmariza.pl Przepraszam, ale we wpisie wyżej podałam błędny adres..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×