Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blush

Avon, Oriflame - do Konsultantek...

Polecane posty

Gość Partner LR Kielce
ZOSTAŃ PARTNEREM LR ! Dla mnie Oriflame i Avon to już przeszłość... Niedawno "odkryłam" znakomitą niemiecką Firmę LR Health & Beauty Systems i jej wspaniałe sprawdzone produkty z certyfikatami - kosmetyki i suplementy diety m.in. Aloe Vera (do 90% aloesu), oraz odlotowe zapachy... Firma LR w 2010 roku obchodzi 25 urodziny (będzie się działo!), znana na świecie, w Polsce isnieje piąty rok... w Kielcach, świętokrzyskim i sąsiednich województwach... - ogromna szansa na własny DOBRY BIZNES (mamy super plan marketingowy) albo na wygodny dostęp do naprawdę świetnych produktów "Made in Germany" - DLA SIEBIE, DLA RODZINY z 30% zarobkiem. Więcej przeczytaj na stronie www.lrword.com i jeśli lubisz wyzwania i masz ochotę na SUKCES zostań Partnerem LR - zadzwoń, przyjadę albo zaproszę Cię na spotkanie, będę Twoim sponsorem czyli opiekunem... a może zdążysz na noworoczną Akademię LR 9/10 stycznia? Zapraszam do współpracy. Jola tel. 601 141 141 gg 3469777

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdithFM
A ja polecam FM Group. Firma zajmuje sie sprzedażą przede wszystkim produktów perfumeryjnych, ale oferta obejmuje też środki czystości dla domu, a ostatnio także kosmetyki do makijażu oraz sieć komórkową. Zysk 30% niezależnie od wielkości zamówienia, plus punkty (1zl netto=1punkt) które w zależności od osiągniętego poziomu efektywności Twojego i Twojej grupy zamieniane są na dalsze rabaty. Poza tym masa programów motywacyjnych które nagradzają efektywność przynosząc kolejny zarobek. Ceny produktów są bardzo atrakcyjne, jakość bardzo dobra, a popyt wysoki. Serdecznie polecam. W razie jakichkolwiek pytań z przyjemnością na nie odpowiem. Jeśli chcesz zostać dystrybutorem FM chętnie poprowadzę Cię po pachnącym świecie FM udzielając niezbędnych informacji, służąc radą i otaczając opieką :) edyta.s.fm@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm...999
Myślę że wiele osób nie tak naprawdę czym się zajmuje FM GROUP... Jeżeli wiedzielibyście naprawdę jaką siłą jest ta firma na cały świat nie bylibyście w Avon czy innych firmach gdzie prowadzona jest wręcz WALKA O KLIENTA! Zapraszam tylko do poczytania i ocenienia czy nie mam racji:) www.fmgroup.dbv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka777
Zapraszam na forum, które dopiero zaczyna się rozwijać. Pomożecie?:) http://mlm.phorum.pl Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysis
a czy te inne firmy poza ori i avon daja odroczony termin płatności i możliwosc zwrotu kosmetyku który nam nie odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misslady87
Jestem konsultankta oriflame i dystrybutorka kosmetykow FM Group z Wrocławia chetnych do podjecia pracy badz, ktore chca kosmetykow zapraszam do pisania e-mail na adresy: perfumyfm@vp.pl lub polska.oriflame@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myoriflame
Chcesz zostać konsultantką/tem Oriflame??? Nic prostszego. Wyślij do mnie maila a ja udzielę ci szczegółowych informacji. Co możesz zyskać? - kupować taniej do 30% kosmetyki dla siebie lub sprzedawać je innym - korzystać z darmowych szkoleń kosmetycznych - duże rabaty z tworzenia własnej grupy sprzedaży - opłata wpisowa tylko 1 zł - nie musisz zamawiać z każdego katalogu - brak ceny minimalnej zamówienia - brak umowy - rezygnujesz kiedy chcesz - na start pakiet 10 próbek z serii zapachy oraz 10 z serii pielęgnacyjnej za jedyne 1 zł - jeśli zapiszesz się już dziś zielony kuferek z reklamy może być Twój Jeżeli masz jakieś pytania i wątpliwości napisz do mnie. Nic nie tracisz, a możesz tylko zyskać. Zapraszam Kontakt: myoriflame@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
JAK KTOŚ CHĘTNY NA FM GROUP I CHCE PODPISAC ZE MNA UMOWE TO: U mnie startery za: - 10zł -20 próbek - 60zł- 110 próbek - 70zł- 160 próbek Zapraszam gg-8861243

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem konsultantką Avonu i powiem że wcale w Avonie nie jet tak dobrze słabe zarobki i ciężko była nazbierać te 150 zł żeby paczka była za darmo:(.Teraz myśle żeby być konsultantka w Oriflame mam nadzieje że tam bedzie lepiej:).Jak chcecie zostać konsultantką w Oriflame to naprawde watro nic nie tracisz,tylko wstęp 1zł.Piszcie do mnie na gg 7655411 lub na meila melania 20@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
ZAPRASZAM DO FM GROUP AŻ 43% MARŻY DLA DYSTRYBUTORÓW.... mozna zapisac sie za darmo bądz ze starterem.... starter 20próbek za 20zł+wysyłka 6zł starter 160 próbek za 99zł+wysyłka 12zł Anna GG 8861243

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
ZAPRASZAM DO FM GROUP AŻ 43% MARŻY DLA DYSTRYBUTORÓW.... mozna zapisac sie za darmo bądz ze starterem.... starter 20próbek za 20zł+wysyłka 6zł starter 160 próbek za 99zł+wysyłka 12zł Anna GG 8861243

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
czuje sie jakby mnie ZOMBIE zaatakowalo,brrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł 1
Witam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł 1
Witam Wszystkich serdecznie. Pracuję w innej firmie MLM niż już bardzo popularne Avon lub Oriflame. Jest to Amerykańska firma Forever. Osoby, które poważnie myślą o zwiększeniu swoich dochodów i są z Łodzi lub okolic szczerze zapraszam do współpracy. Mój nr tel. 784-024-638. Do usłyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela Ela Ela
Hej ! jestem konsultantką Avonu.. Tak szczerze to mam zamiar z tego zrezygnować. Małe opusty ! ! ! I przynajmniej na 150zł trzeba złożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WAŻNE
Nowa firma typowo MLM szuka dystrybutorów innych firm aby zaprosić ich na prezentację online na której zostanie omówiony nasz plan marketingowy. Liczymy się z każdą opinią. Firma ma około roku, została stworzona w Berlinie przez Maretingowca o bardzo dużym doświadczeniu. Obecnie działa na ponad 10 krajach. Jeżeli zdecydujesz się na ten biznes masz 3 powody dla których już możesz czuć się szczęśliwy. 1.Jesteś jednym z pierwszych (wchodzimy 15 lipca),(nie wykorzystasz tego? znajdzie się 1000 innych którzy to wykorzystają) 2.Taki plan marketingowy jest tylko w tej firmie ale to niespodzianka (jedna z niespodzianek to pieniądze nie wybierane w rabacie, a gotówce). 3.Możesz otworzyć jako jedyny pododdział w swoim województwie (wymagane minim 18% w innej firmie MLM lub bardzo duże doświadczenie) Kontakt: maybe.parfum@tlen.pl www.parfum-maybe.pl Proszę o podanie: imię i nazwisko: wiek: firma MLM: doświadczenie: miejsce zamieszkania: posiadam Skype: Tak/Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miła-75
Pilnie szukam konsultantki FABERLIK z okolic Warszwawy.Moze ktoś tym się zajmuje???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia 273
Konsultantka Avon-Białystok Zapraszam wszystkich do zamawiania kosmetyków jak nie masz swojej konsultantki to możesz u mnie:).Przy zamówieniu za 20zł próbka gratis!! e-meil:melania20@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultantka Avon Śląsk
Jeśli jesteś zainteresowana kosmetykami,pisz basiaim@wp.pl Upusty,próbki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronijas
Witam Jestem z Warszawy. Jestem Dystrybutorem FMGroup oraz konsultantką Oriflame. Pod kątem budowania struktury polecam FMGroup. Firma polska, krótko na rynku (firmie zależy na budowie struktury klientów, w związku z czym jest więcej pieniędzy na planie niż w Oriflame ). Firma oferuje szerszy asortyment produktów. Możliwe jest sponsorowanie międzynarodowe. Zapraszam weronika.ordak@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avonka22
rozprowadzam kosmetyki AVON w Warszawie na Bemowie i w okolicy. Przy większym zamówieniu mogę dojechać w każde miejsce w Warszawie. Jeśli któraś z was będzie zainteresowana zapraszam serdecznie.warszawa-avon@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniazori
Osobiście zapraszam do Oriflame do całkiem młodej grupy OriNet.Polecam również moją stronę internetowa www.aniazori.mojeori.pl którą dostałam gratis jako członek OriNet!!!!Ty też możesz taką mieć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala1810
WITAM NAZYWAM SIE MAŁGORZTA NOWAK,JESTEM MAMA ROCZNEJ OLI DO BETTERWARE DOLACZYLAM GDZY MOJA CORECZKA PRZYSZLA NA SWIAT A JA NIE CHCIALAM WRACAC DO PRACY NA ETAT TYLKO ZOSTAC Z MOJA CORECZKA W DOMU,DZIEKI TEMU MOGE SPEDZAC Z NIA CZAS I ZAJMOWAC SIE PRACA, WIEC CHCIALAM ZAPROSIC WLASNIE CIEBIE DO WSPOLPRACY Z BETTERWARE JEST TO FIRMA ZAJMUJACA SIE SPRZEDAZA PRODUKTOW DO DOMU -KUCHNI -ŁAZIENKI -OGRODU -GARDEROBY -BIUR W DOMU JESLI NAPISZESZ DO MNIE I ZAPISZESZ SIE DO BETTERWARE JESZCZE W LISTOPADZIE I PIERWSZE ZAMOWIENIE ZLOZYSZ W LISTOPADZIE TO TWOJA REJESTRACJA BEDZIE KOSZTOWALA CIE 1ZL I OTRZYMASZ POJEMNIK NA OWOCE ZA 0.10GR OPROCZ TEGO JESLI ZLOZYSZ ZAMOWNIEIE ZA MIN 100PP(ok 250ZL) dodatkowo otrzymasz za 1zl zestaw srodkow czyszczacych -aktywna piana do czyszczenia mikrofalowek -aktywna piana do czyszczenia lodowek -grejfrutowy plyn do czyszczenia szyb JEST TO CHYBA NAJLEPSZY MOMENT NA DOLACZENIE DO GRAONA KONSULTANTOW BETTERWARE MOJE ANE KONTAKTOWE GG-19946181 E-MAIL - goska18201@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann_169
ZAPRASZAM WSZYSTKIE OSOBY, KTÓRE NIE MAJĄ JESZCZE SWOJEJ KONSULTANTKI (Chorzów, Katowice, Świętochłowice, Bytom, Siemianowice Śląskie ... i okolice) gg: 5845113 :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avon-brak minimalnej kwoty na która chcesz zamawiac tyle tylko ze jak nie masz na 150zł płacisz 10zł za wysyłke. nie musisz zamawiac co kampanie tylko wtedy kiedy chcesz(chociaz raz na rok) kosmetyki sa tansze o 1zł-149,99 15% taniej 150zł-499,99 25% taniej 500-1000 30% 1000-35 dodatkowo sa promocje np. przy zakupie dwóch,3,4,5 produktów danej serii masz znizke na nie 40-45% czasem nawet jest 50% oriflame tak samo poza tymi dodatkowymi promocjamii do zarobku ale produkty duzo drozsze i ja np mam malo zamawiajacych wiecj na avon fm group prawie 40% znizki na produkty ale zeby zostac konsultantka musisz kupic zestaw startowy za minimum 30zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOB AVON
Zarabij do 40% !! Zostań swoim własnym Szefem już dziś !! Dołącz do największej na świecie firmy kosmetycznej zajmującej się sprzedażą bezpośrednią i skorzystaj z możliwości zarabiania w taki sposób, jaki pasuje do Twojego stylu życia i rytmu dnia. „Po prostu trzeba zacząć. Spróbuj i przekonaj się!. PRACA W AVON TO SAMA PRZYJEMNOŚĆ !! : -Sam/a planujesz swój czas pracy. -Sam/a wybierasz miejsce pracy. -Sama obierasz styl pracy. -Na wpłatę masz aż 2 tygodnie od przyjścia paczki. -Możliwość zwrotu produktu. -Powiększasz grono swoich znajomych. -Systematycznie powiększasz swój dochód. -Jesteś w pełni niezależny/a finansowo !! Już dziś dołącz do AVON: korzyści dla Ciebie to: -Wpisowe 0zł, -Od umowy możesz odstąpić w każdej chwili, -Profesjonalne szkolenia kosmetyczne, -Opusty na kosmetyki do 40%, -Bezpłatna dostawa paczki do domu, -Prezenty i gratisy, -Korzystasz z ofert netto-kosmetyki tańsze do 80% !! -Oferty Demo-nowości z kolejnego katalogu w super cenach. -JESTEŚ SWOIM WŁASNYM SZEFEM-MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWE NICZYM NIEOGRANICZONE !! MOŻLIWOŚĆ AWANSU !! DODATKOWO: Składając zamówienie na 400zł w świątecznym katalogu, oraz w katalogu kolejnym na 200zł - Woda Spotlight warta 85,00 za 4.90 !! Jeśli masz pytania, wątpliwości - napisz do mnie, a ja konkretnie jeszcze w ten sam dzień odpowiem na Twoje pytania : jjmolka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bzlam i yarabialam mialam upusty nawet 40 procent, ale teraz na allegro sprzedaja taniej niz z upustem, to sie juz nie oplaca, kolezanka kupkuje allegro i sprzedaje ma na tzm lepsza marze, raz na dwa tyg robizamowienia, ja sie przeryucilam w Lodzi bo moge odebrac osobiscie, na kosmetzki naturalne http://estien.pl/ lepiej na tzm wychodze, nawet sprzedaje je w swoim sklepie wysylkowym za wyzsze kwoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×