Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gość Tin
micka to milej zabawy i nie polam nog ;) Ja niewiem co nam (mnie i mezowi) do glowy 16 lat temu strzelilo zostac w Hamburgu ;) JA w polsce wychowywalam sie prawie na stokach a teraz mam tak daleko :( No nic , nie bede "wyc" bo zle tu tez nie mam ;) A Vorwerk to ja mam odkurzacz ... dziala niezawodnie juz 14 rok :P maszyny niechce, ale widzialam ja i jest OK :)) A teraz wymiatam na Fitness-ik i do sauny..... moze ktoras ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tin! Ja tez chodze na fiti i do sauny, bardzo to lubie, tylko ostatnio przez ta zime, zrobilam sie strasznie leniwa i rzadko bywam! Ale wiosna tuz tuz, wiec trzeba sie starac o fajny wyglad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podsumowanie:::: malutka_de --- Bad Urach --- 4lata ---24 lata micka --- bei Pforzheim --- 9,5 lat -- 31lat limes-inferior --- rodaczka --- cludi_alb --- Münsingen --2,5 lat--- Tin --- Hamburg --- 16,5 lat w RFN -- usmieszka--- bei Tübingen --- 3 lata --- 25lat (w tym bedzie roku 26...) falomanka ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ Cludi- ja tez uwielbiam sauny, ale dampfsauny. W Böblinger Therme jest podobno ladnie, wybieram sie tam, ale jak bedzie ladies day (jezeli takowy jest..) bo inaczej to przeszkadzaja mi nietaktowni glapiacy sie faceci. Szkoda, ze blizej Böblingen nie mieszkasz, mozna by pojsc razem :) malutka 🖐️ micka- fajnych szalenst! i dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej maremarie - mieszkasz w bb??? ja mieszkam niedaleko :) lubilam chodzic do thermalbad, ale statnio zaprzestalam, ale tam jest dosc fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tin
Elouu w sobotni wieczor:) Ah dampfsauna Uwielbiam! ..... niestety wczoraj juz sie tam nie znalazlam bo po treningu pod prysznicem zauwazylam ze zgubilam moj Bauchpiercing :(((( potem juz mi sie odechcialo nawet do sauny i na welles isc :( Bardzo sie zasmucilam, bo byl to prezemt od meza, poszlam go poszukac ale nigdzie go nie bylo . Moj fitnes jest mieszany, tez na poczatku mialam obawy ze beda mnie inni mezczyzni denerwowac, ze beda sie patrzec , przygladac..itd i ze dostane uscisku zazdrosci widzac te wszystkie super "laseczki", ale tak sie nie stalo . Nawet doszlam do wniosku ze na mamusie 2-ga dzieci i jak na moje 34 lat nie wygladam zle :) Chodze tam z mezem , tylko ze kazdy robi cos innego i nawet duzo fajnych nowych ludzi poznalam .Wiec dziewczyny, te mieszane fitnesy wcale nie sa takie zle ;) ja osobiscie bym juz nie chciala chodzic tylko do lady-s fitness. tak przynajmniej jest na "czym" zawiesic oczko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo Dziewczyny .. widze ze topik ruszyl .. juz Was kiedys poczytywalam :D :D Pozdrwiamy serdecznie zyczac milej niedzieli ... mieszkam w okolicach Essen {NRW} Mo.nika ... pislas cos o porodze... pewnie juz urodzilas .. hmmm nie martw sie na zapas nie warto ... uwierz mi .. ja sama sie zamartwialam a tu ... wszystko co sie dzialao bardzo mnie mile zaskoczylo ... :D :D :D :D Limes twoje opisy sa bardzo ciekawe ..i rozjasnily mi tez wiele dzieki :D :D zycze milej niedzieli :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
Mo.inka pewnie jeszcze w szpitalu lezy :) tak do 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
hihi.. ja do thermal badu mam 5 dni ( slimaczym tempem :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
minut mialo byc.. eheheh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesc dziewczyny co slychac
jaka u was pogoda ?? dalej pada snieg ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Augsburg26
Witajcie!!! no ja juz mieszkam ponad 3 lata w Niemczech w Augsburgu kolo Monachium! Podoba mi sie tutaj srednio, ale zycie jest o wiele bardziej poukladane, no i co najwazniejsze nie trzeba martwic sie o jutro! Chce jednak wyjechac do Grecji... nie wiem czy sie uda.. ale byc moze kocham Grecje, ale ponoc prace jest tam ciezko dostac, moze ktos z was sie orientuje jak tam jest i jak wyglada sytuacja w Grecji? pozdrawiam was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falomanka
Do limes...Firma Alice, na wszystkie stacjinarne na cala europe 19,95 i gadasz ile wejdzie.Grundgebühr masz tak kolo 21 e to jest dsl, nie mam flata na internet, a za min. korzystania place 0,009 centa.N komorke w polsce place 20 centow za min . swietna sprawa jesli ma sie znajomych wszedzeie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ usmieszka - dopisalam sie do listy. Dokladniej to mieszkam w Steinenbronn tin- no mi to dotychczas nie przeszkadzalo, ale jak samemu sie idzie to jednak jest inaczej... Moze usmieszke wyciage ;) juz troche nas sie z BW uzbieralo, z malutka i cludi juz zaklepalysmy spotkanie jak sie cieplej zrobi. Czy reszta z tej okolicy tez jest zainteresowana? zimno dzisiaj, kurka :o WIOOOOSNYYYYY MI DAJCIE! papa! 🌼 malutka_de --- Bad Urach --- 4lata ---24 lata maremarie---bei Stuttgart--29 lata micka --- bei Pforzheim --- 9,5 lat -- 31lat limes-inferior --- rodaczka --- cludi_alb --- Münsingen --2,5 lat--- Tin --- Hamburg --- 16,5 lat w RFN -- usmieszka--- bei Tübingen --- 3 lata --- 25lat (w tym bedzie roku 26...) falomanka ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich! Jak tam Wasze samopoczucie weekendowe? Ja chodze tez na mieszany fiti. Panuje tam fajna atmosfera. Oczywiscie zdarzaja sie przypadki, gdzie podstarzali panowie troche natretnie przygladaja sie kobietom w saunie, lub podczas treningu, ale jest to sporadyczne. Poznalam tam naprawde wielu ludzi. Bylyscie na Faschingu ? Ja bylam wczoraj, fajna imprezka, super muzyczka i ekipa Polakow. Dzis odpocczywam a jutro znow praca :( Maremare ode mnie do Böblingen jest ok. 75km , jak bedzie cieplej to mozemy kiedys zrobic tam spotkanie milosniczek sauny. JA tam chodze sama z kolezankami, moj facet jest raczej wstydliwy, tzn. uwaza ze nie chce by go ogladano nagim w naszym miescie. Mezczyzni . . . Ja sie nie krepuje. A co do pytania o pogode, to snieg pada! Mam takiego pecha, ze zawsze kiedy jest moje Kehrwoche to jest snieg i musze 2 razy dziennie odsniezac :(, Zawsze trafia to na mnie! Chociaz przewaznie robi to moj facet ;) Milego wieczoru jeszcze! PA!PA! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tin
Servusik... :) Nie za dobrze wam tam z tym sniegiem ;) ??? Ja za nim tesknie, bo raptem mialam go tylko z 48 godzin . U mnie w Hamburgu prawie wiosna. Zimno jest ale slonecznie i pachnie juz inaczej. W lesie na spacerku ptaszki cwierkaja, jak jechalam do bauera po swierze mleko to z pola juz bylo inaczej "czuc" wiosna!!! niesamowite :)) Eh.... zycie jest piekne ;) Na faschingu nie bylam nigdzie, poimprezowalam z mezem w domku przy Wloskim antipassti flaszece czerwonego wloskiego wina.... Bo , tak naprawde to jestesmy "fanami" Italli. Czekamy tylko jak chlopaki stana sie bardziej odpowiedzialni i bedziemy starali sie przeniesc do tamtego (lub blizej tamtego) kraju ... No ale to Plany przez duze "P" :) A narazie zycze milego wieczorku ... Ciao ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maramarie, ja mieszkam bardzo blisko ciebie, bo w weil im schonbuch!! wow moglybysmy sie kiedys spotkac :) na razie jestem za granica wiec nie mozemy tego teraz od razu zorganizowac, ale chetnie pozniej, jak wroce... :) pozdrawiam goraco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usmieszka, no oczywiscie, jak najbardziej :D podasz mi swoj numer GG, albo msn messanger? moj to:2503071 baw sie dobrze! tin- bella! zazdroszcze ci tej wiosny, u nas zimko jeszcze :( ja to nawet na wiosenny smrodzik z pol bym sie ucieszyla ;) a na fasching umzug nie poszlam bo mi bylo eben za zimno.... pozdrawiam Was goraco ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maremarie, niestety nie mam gg :( mam za to skype -m w domu w weil... ale latwiejszy i szybszy bedzie kontakt przez maila, wiec jak masz ochote to napisz do mnie: usmieszka1980@o2.pl pozdrawiam goraco i zycze milego dnia papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki moze ktos tu zaglada z okolic Hamburga fajnie by bylo sobie pogadac pozdrawiamkwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej malutka-de tu cie znalazlam :) jak tam u ciebie pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie nowe osobki. Tak wiec na narciorkach bylo super. Wrocilismy troszke szybciej niz planowo, bo jeden z naszej grupki zwichnal sobie noge-to tak jest jak sie szaleje! Ale ogolnie warunki snegowe super, ciezko bylo z hotelem ale znalezlismy przy samym wyciagu wiec nartami zjezdzalo sie prosto do hotelu. Tak wiec skoro nas tak duzo z BW, to mozemy zorganizowac spotkanie jak tylko zrobi sie cieplo. Oczywiscie inne osoby tez mile widziane! Usmieszka mam nadzieje , ze do tego czasu zawitasz w kraju?! U nas znow pruszy snieg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam micka! Ciesze sie ze spedzilas milo weekend! Ja pracuje, ale jakos tak dzis bez entuzjazmu. Szczerze powiedziawszy to mam juz dosyc tej zimy! :( Marze o wiosnie . . . Spotkanie to fantastyczny pomysl! A jak tam Twoj maz Tin zareagowal, na wizje remontu? ;) POZDRAWIAM!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tin
Witanko..... Ciepla dokladnie z Jenfeldu :P Mmmmm Micka az ci zazdroszcze tej szaleniny!!! mi czasu normalnie brakuje w weekendy zeby na caly dzien myknac. Wiosne chyba przechwalilam , bo jak rano wstalam to na dworze snieg..... :) A co do remontu to malzonek nie przestraszyl sie (Uffff) powiedzial tylko ze tez mu to po glowie chodzilo ale nie chcial pierwszy wyskakiwac z ta Idea... dobra skrobie dalej te fugi ..... jak by co to ktora z was ma ochote , mozna mnie tez na GG lapac albo ICQ albo MSN , podac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczko nie
czytałam tyle stron, ale powiem tobie kochana, że znajomość języka jest konieczna, więc może pomyśl o kursie. Mojej znajomej córka mieszka od 3 lat w Niemczech ze swoją rodzina i pierwsze co poszła na kurs, jeden, drugi, dzisiaj umie bardzo dobrze j. niemiecki i mówi, że to po prostu podstawa (jej mąż tez zna j. niemiecki, mają 3 dzieci. Dzieci nauczyły się języka niemieckiego bez problemu, mowiły juz po pół rocznym pobycie) Pozdrawiam i powodzenia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tin-gg mozesz podac-to pagadamy! A ja dzisiaj mam babski dzien-bo maz na chorobowym wiec zostanie z mala. Tak wiec jade do Pforzheim na zakupki potem na kawusie z kolezankami i babskie pogaduszki. Wczoraj zaliczylam z kolezanka Kinderfasching u nas w miejscowosci--byl ubaw niezly! Nie wiem jak u was ale u nas mnostwo sniegu--no i musialam dzisiaj ja odgarniac kolo domu , bo maz przeziebiony. Tak wiec zimy konca nie widac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka zamelduj sie na gg -cos musze ci powiedziec-jutro jestem od 10ej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki cześć],witam Tin mieszkalam troche w tamtych okolicach,teraz mieszkam na harburgu:),zycze wam milego dnia i cieplutko pozdrawiam kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tin
Hejka ..... -ciepla , mam znajomego na Harburgu - co do gg to prosze :).... 2604288 A wogole to mi juz bokiem wychodzi ten remont lzienki ;) Milego dzionka zycze .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×