Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Tin ja mam tu malo znajomych a szkoda:(,,mysle ze bede pomalu to nadrabiac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huhu :D usmieszka 🌻 wczoraj wyslalam ci maluskiego maila, bo wychodzilam na piwko z okazji ostatkow, tak sie szybkosciowo umowilam i pomyslalam, ze moze tez bys chciala gdzies wyskoczyc :) Tin - selbst ist die Frau :) ale niezle roboty, co? ja to tam nienawidze robic nowych fug, to badziejewie nigdy mi ladnie nie wychodzi.... Zycze wytrzymalosci i zaprzegnij przeciez malzonka, szybciej pojdzie! ciepla 🌻 - ja tez nikogo nie mialam, a teraz mam was na topiku :) micka 🌻 - ta ciepla pogode na spotkanie to musimy chyba u cieplej wyprosic ;) cludi 🌻 entuzjazm wrocil? jak nie to przynajmniej jestesmy we dwojke ;) siedze dzisiaj w home-office i mam kiepski nastroj... aaa, no teraz przeczytalam dopiero przeczytalam twoj dzisiejszy raport, no widze, ze wszystko juz ok, babskie pogaduszki potrafia zdzialac cuda, tez by mi sie przydalo tak troche w grupie popsioczyc na facetow ;) papatki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej maremarie, mozesz zjarzec do skrzynki,bo czeka tam mail :) Niestety nic by nie wyszlo z tego wypadu, wiecej dowiesz sie z maila. Pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej maremarie no na topiku tez was kochane mam,u nas posypalo w tym hamburgu sniegu a jak tak czekam na wiosne :(,pozdrawiam was cieplo🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki pomyslalam sobie ze moze tu znajde chetna kobietke wolna zHamburga ktorej sie nudzi i umowila by sie na kawke i uwaga punkt kulminacyjny z moim bratem jest u mnie tu od tygodnia ja pracuje a jemu sie troche nudzi pomocy kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to znowu ja no ladnie brat sie denerwuje ze tak pisze jak by byl nienormalny hihi a ja tak sobie pomyslalam no i napisalam co w tym zlego nie??;)pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
a co sie dzieje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tin
hahahaha --- ciepla , ale sie usmialam :D ... to nie do pomyslenia ze facet moze tak niesmialy byc ;) Zabieraj brata pod pache i w teren na weekend , na pewno znajdzie cos " ciekawego" ;) Limes-inferior, widze ze jestesmy w tym samy wieku..... fitnes jaki teraz uprawiasz to ja mialam jak ty latalas po dyskotekach ;) teraz sobie ja odbijam :P wspolczuje ci pod wzgledem meza.....tez tak mialam 12 lat temu, byl tylko poznym wieczorem w domu a raniutko wychodzil.... teraz sie czasy zmienily ...pracujemy oboje w tej samej branzy...tylko ze on w biorze , a j aw domu i jestesmy calymi dniami razem online.... sa z tego plusy i minusy..... rodzina? moja i jego sa (zyja) w polsce... jestesmy zdani tylko na siebie .... bywalo ciezko ...ale z biegiem czasu przyzwyczailismy sie do tych trudnosci.... teraz jak juz pisalam odbijamy sobie "tamtejsza mlodosc" ;) chlopaki (Mike i Dennis maja po 12 i 15 i pol lat) ...westche tylko Ufffffffff ;) mam nadzieje ze najgorsze juz za mna ... trzym sie i ....... wytrzymasz , wiem cos o tym ;) Kobietki buzka i zmykam na fitnesa ..ciao !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
hejka babeczki :P Zdycham w domu z nudow.. ehh.. wiecznie ten snieg, wiatr i zimnooo.. Ja chce ju wiosne!!!! buuuuuuuuuuuuuuuuu....Jedyne na co sie ciesze to to, ze wkrotce jade odwiedzic moja stara znajoma z pracy :) Teraz czeka nas post, potem Wielkanoc i juz bedzie ladnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki,hej TIn nie moj bracik nie jest niesmialy,on ma tylko blokade wychodzic sam na moje kochane miasto, bo nie zna jezyka niemieckiego i to dlatego pewnie mu sie nudzi . pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi Hi Wszystkim 🖐️ U mnie nadal sroga zima, wczoraj mialam wolne, takze przelezalam caly dzien przed tv, dopiero wieczorem wyszlam z domku, troszke sie rozerwac. Lubicie muzyke Latino? Bo ja tak, w kazda srode w knajpce u mexíkana w Reutlingen, jest live music i zawsze kiedy mam okazje, jade tam posiedziec i przy okazji zjesc cos smacznego (maja rewelacyjne jedzenie). 🌼🌼🌼🌼🌼 Czekam juz na weekend, bo jestem jakas bez sil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi Hi Wszystkim 🖐️ U mnie nadal sroga zima, wczoraj mialam wolne, takze przelezalam caly dzien przed tv, dopiero wieczorem wyszlam z domku, troszke sie rozerwac. Lubicie muzyke Latino? Bo ja tak, w kazda srode w knajpce u mexíkana w Reutlingen, jest live music i zawsze kiedy mam okazje, jade tam posiedziec i przy okazji zjesc cos smacznego (maja rewelacyjne jedzenie). 🌼🌼🌼🌼🌼 Czekam juz na weekend, bo jestem jakas bez sil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi cludi! - no zimko :( musialam sie dzisiaj z rana wyczlapac z lozka i do pracy... ale jutro robie home-office :) A latino musik lubie :) chetnie zajrze do twojego meksykanczyka, ale jak bede miala autko, bo tak to jedzie sie wieki... Weekendzik juz wkrotce, wiec sil ci jeszcze wystarczy :D pozdrawiam wszystkich 🌻 papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maremare slyszalam ze w Stuttgarcie tez jest jakas fajna latynoska knajpka, podobno we wtorki sa niezle imprezki. Tam jeszcze nie bylam zreszta ostatnio nie ruszam sie dalej, niz do reutlingen. Wczoraj po drodze widzialam 4 wypadki, jest strasznie slizko! Jeszcze 3 godzinki i wolne, hurra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitalia29
Ja jezdze na polskie disco do ulmu,jest to nowe disco otwarte od miesiaca,nastepnym razem jade 17.03.z fajnymi chlipakami(moi bracia).Kto ma chec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
Ja mam do Ulmu dosc daleko :/ podaj linka strony tej dyski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten zimowy dzionek! U mnie sypac nie przestaje, ale jest slicznie, tak bialutko. Ciesze sie na bardzo Wochenende! :D:D :D:D:D:D :D:D Co macie w planach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! witam! Jak widze duzo wyboru w polskich dyskotechach tu nie ma! szkoda! A ja wykorzystuje , ze mam nianke w domu( maz na chrobowym) i szaleje juz od 3 dni: zakupki, kolezanki , wczoraj Sauna i basen i restauracja----ach odzylam!!!!! Jutro urodzinki u kolezanki!!! Ale sniegu to mamy !!! Tak wiec poczekamy na to spotkanko!HA!HA! No to pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitalia - ja to chetnie bym poszla, ale niestety nie mieszkam w okolicach Ulm, tylko Stuttgartu :( . Ale zycze szampanskiej zabawy! micka- a co! nalezalo Ci sie :D pozdrawiam wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka- czy wysylasz mi jakies wiadomosci na GG? takie jakies dziwne mi przychodza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
Mam rodzine kolo Piotrkowo-Kujawskiego na zapadlej wsi. Zona mojego kuzyna dwa miesiac temu urodzila synka. Zyje z mezem z pracy w polu i tego co zarobia na zwierzetach, ktore hoduja. Od polowy ciazy miala krwawienia i przelezala duzo w szpitalu. Synek ur bardzo watly. Ona jest jest wykorzystywana przez swoich tesciow do wszystkich ciezkich robot. Nie maja za wiele pieniedzy. Jej rodzina tez nie,bo jej matka zmarla ( ma macoche) i 11 rodzenstwa.Pisze w jej imieniu. Czy ktos jest w stanie wspomoc Anie rzeczami, zabawkami dla malego badz czymkolwiek???? Prosze Was mamy.. pomozcie jej. Mnie udalo sie w kregu moich znajomych zebrac juz troche rzeczy. Czy ktoras ma zbedne rzeczy na chlopczyka ( poki co potrzebuje on 62 i 68 na wiosne i lato)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka--ja cos napewno wyskrobie-niektore rzeczy sa uniwersalne egal czy chlopak czy dziewcze! No i mam pare zbednych zabawek! Moze jakos sie kiedys spotkamy to ci podam! Lece sie kompusiac i robic piekna na urodziny!HA!HA! maremarie-malutka czesto wysyla mi tez , to sa adresy roznych stron-do oceny. Tez na poczatku nie wiedzialam o co chodzi! I jak dziewczyny -zasypalo was? Maz juz godzine odgarnia snieg w okolo domu z auta! No to milego Wochenende!!!! Cludi--w jakim programie( komputerowym) pracujesz w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi!!! Zasypalo nas totalnie, wczoraj sypalo bez przerwy, dzis znowu! Jest slicznie, ale szczerze mam juz dosc tej zimy.:( Chce wiosne :) ale przyjdzie chyba jeszcze poczekac troszke. Micka ja pracuje na caracie, jest to specjalny program do projektowania kuchni w 3D. Jak byscie kiedys cos potrzebowaly, sluze pomoce. Potrzebuje tylko Grundriß pomieszczenia (raumtiefe, raumbreite, raumhöhe, gdzie sa okna, drzwi i ich wymiary) i moge Wam przeslac na maila Darstellung. Micka baw sie dobrze na urodzinkach! Malutka_de ja niestety nie mam nic dla dzieci. Milego Wochenende! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka - maluchy od mojej siostry to juz powyrastaly, i ciuszki juz dawno tez porozdawala.. a znajomych, zeby popytac, to nie mam... cludi- no pogoda jest zwariowana: wczoraj z rana wszedzie sniegowe czapy, pracowalam z domu, gdzies kolo 13 oderwalam wzrok od komputera i hopla: sniegu juz nie bylo za to lal deszcz.... no a dzisiaj sama widzisz: biale g... znowu... A kuchnie to bede dopiero wtedy piekna robic, jak bede miala wlasne mieszkanko :) ale wtedy chetnie skorzystam z rady eksperta! poza tym... moj ex znowu przypomnial sobie, jak to jest przyjemnie (dla niego..) dzwonic do mnie i denerwowac mnie, jest na to jeszcze inne wyrazenie, ktore niestety dokladnie pasuje: terror psychiczny :( pocieszam sie tym, ze tak poza tym to nic mi nie brakuje: rece, nogi i glowa na miejscu, troche pomaga... urodzinki? w marcu to tak ogolnie duzo urodzin :) u mnie w rodzince tez, ale oni wszyscy w polsce, tak ze sobie nie zabaluje :( trzymajcie sie dziewczyny! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy wkoncu bedzie wiosna??? Siedze przed kompen i co chwile zerkam za okno, ale padac nie przestaje :( Pada, topnieje i tak w kolku Co dzis robicie? Ja chyba bede siedziec w domku przed tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nas Cludi zasypalo nie? w sumie ladnie, szkoda, ze na gwiazdke tak nie bylo..... Siedze juz troche przy kompie i juz mnie d... boli, za przeproszeniem ;) mam niewygodne krzeslo przy biurku... ide cos zjesc, troche dziwne danie ale smaczne i szybkie : ryz z pesto rosso, hehe, wiem, wiem, do tego powinno sie wziac makaron, ale ryz jest zdrowszy i poza tym nie mam makaronu :P no to trzymajcie sie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek1211
Pozdrowienia dla wszystich Pan! Szczegolnie pozdowienia dla Pani Micki i jej dwoch kotow (Miez-Miez). No i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_de
Ale mnie zasypalo. ;) . zeby podniesc roelty w kuchni musialam wyjasc na dwor i odgarnac sneig.. hehe.. dobrze, ze mieszkam na parterze ( polowa mieszkania :P )...Teraz sasiad juz odgrania, czyli znow mi sie upieklo :P Nienawidze odsniezania.. wrrrrrrrr.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tin
Czes Wam dziewczyny!! :) Jejku od paru dni nie mam czasu na neta , na fitnes , na dzieci ..po prostu na nic!! rzygam juz remontem..... ale mam nadzieje ze dzis ( w niedziele) juz skoncze !!! od jutra ferie u mnie i ja mam urlop :)))))))))) ale coz z tego jak moj maz nie ma , a sama w gory albo do danii nie chce jechac ... wiec zostane w domu w zasypanym sniegiem HAMBURGU ...... Caluski dla wszystkich i milej niedzielki .... PS: ktora laska ma kotka????? bo ja tez mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×