Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

hej dziewczyny dzisiaj znowu ladna pogoda:) szkoda tylko, ze mojego faceta od wczoraj nie ma, bo pojechal na szkolenie, wiec musze sie cieszyc ciepelkiem sama ze zdjeciami bedzie problem, jedyne jakie mam, sa w telefonie, jak uda mi sie je wrzucic jakos na komputer to wtedy bede mogla wyslac udanego wieczoru wszystkim zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach cos mi sie przypomialo, dwie godziny temu widzialam murzynke idaca pod czarnym parasolem, ale takim zwyklym przeciwdeszczowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do dziewczyn z Bremen, znacie moze tutaj jakas fajna silownie albo fitness studio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej czemu tu tak cicho??? czyzby wszyscy wcinali kolacje?? ;) mielismy dzis ladny dzie ktory wlasnie uwieencza burza :( ale zdazylam opalic plecy ;) przygotowac na silniejsze slonce poludnia :) w niedziele wybieramy sie w koncu na zasluzony urlop, co prawda tylko tydzien ale zawzse to zmiana otoczenia, co dobrze robi :D Bremenki - fajnie macie, Wam bedzie najlatwiej sie umowic. Nas na poludniu jest sporo ale jestesmy rozsiane po roznych miejscowosciach .... ale nie trace nadziei, mam nadzieje ze znow sie zgadamy i gdzie s w polowie drogi spotkamy :) pozdrawiam goraco!!! milego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Troll ja sprobuje zapiekanke jak mi dynia urosnie :P No dobra urosnieta mam ale poczekam jeszcze z miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ja z wami nie wytrzymam:Pjak dwa dni co troche siedziałam przed kompem......to nikogo prawie nie było,a jak dzisiaj mnie nie było.....to teraz nie nadąże z czytaniem i co ja mam z wami zrobić:)?i jeszcze komputer mi zaczoł chodzić jak czołg.....dobra czytam i cos tam napisze przed snem:) Tofi Bremen może ja ci odstąpie...z miłą checia a ja sie pobycze ale fajnie by było:)a zdjęcia jutro moze podeśle bo dzisiaj cos mi sie i komputer buntuje i poczta:) Sarra dzieki za gofry:) Troll zrób sie na czarno to moze nie bedziesz wpadał w taką złość ......a zapiekanka z dyni ,nigdy nie jadłam dyni i jakos wydaje mi sie ze jest beeee,ale skopiuje przepis może kiedyś wypróbuje jak mówisz ze dobra............tylko czy na pewno,czy nas oszukujesz:) Mieszkanki Bremen to przed wami jutro wspaniały dzień....spotkanie,wiadomo że bedziecie sie dobrze bawiły wiec co wam życzyć,dużo słoneczka,troche wiaterku i dużo śmiechu......czyli jutro znowu jakos pustawo tu bedzie:)? ok kolorowych snów ....niestety jutro znowu raniutko do szkoły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Wyglada na to ze dzisiaj tez bedzie ladna pogoda:) Aga na przeciwko Otto Sonderposten widzialam ze jest club fittnes, silownie itd.Ale czy dobre to , to nie mam pojecia.W kazdym razie tez sie kiedys przymierzalam zeby tam sie zapisac bo w miare blisko. Bremenki, zaprosilam tez na dzisiaj te Polke fryzjerke.Ona tez w domu sie nudzi, nie ma tu znajomych.No i przy okazji bedziecie mogly sobie pogadac o wlosach i ewentualnie sie umowic:) Ok , ide Natalce zrobic sniadanie do szkoly.Jak wyjdzie wpadne z kawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe panie Mój mały już w przedszkolu, a Natalka dopiero na 11 idzie. Fajnie dzisiaj macie z tym spotkaniem, ciekawe czy wypali bo ostatnio coś nie wyszło . Wieczorkirm zdajcie nam relacje na forum . Monika to się dzisiaj kawki naparzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie szkodzi, moge parzyc :) Mysle ze dzisiaj juz dojdzie do skutku:) Mam nadzieje:) Iwona , Bremenka a z trunkow to co lubicie? Winko , jakis likier ? Moze jeszcze cos innego.Piszcie poki po zakupy nie poszlam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey:D,witam wszystkich.tak pogoda ladna i zostanie taka do piatku.W piatek deszcz:-((trzeba wykorzystac. mysmy byli wczoraj nad Weser na spacerze:-)))bardz ladnie bylo.nad jezioro nieposzlismy no bo faktycznie nudzilby sie maly . Moniak,dostalam e-mail ale dopiero dzisiaj czytalam bo wczoraj wieczorem nie bylam przy komputerze. ja nie pije ani winka ani likieru ani nic z alkoholem:o Mnie wystarczy woda gazowana bo to pije codziennie albo slaba kawka,cappucino tez moze byc. To grupka powieksza sie co?bedziemy w piatke.:-))A ta frizjerka i twoja sasiadka po ile mniejwiecej latek maja?jestem tylko ciekawa bo to w zasadzie obojetne. belaiza dzieköje za zdjecia. Beata i Tobie dzieki(jaki masz tutaj pseudonim????):o Jeremmy dzisiaj w nocy beczal ze trzy razy.Zna ktöras z was to?Musialam do niego biegac i uspakajac.codziennie mam nadzieje ze w koncu dziecko od wieczora do ranka przespi ale nie😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie zauwazylam tego Moniak:) Fryzjerka ma 21, ale ani nie wyglada ani nie gada jak taka mloda.No ja nie moglam uwierzyc. Myslalam ze spokojnie ma kolo 30. A sasiadka ok 33 lata.A moze Twojemu malemu zeby nastepne ida, albo moze bedzie chory.Czasem dzieci przed choroba tak sie zachowuja.Moj Kuba tez cala noc nie spal.Ma taki katar ze ani jesc nie mogl, ani spac.Iwona co tu najlepiej kupic takiemu maluchowi na katar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj:Dale fajna sprawa z tym spotkaniem , szkoda ze az 1,5 godziny jazdy do Was 😭ale tak bywa , nie wszystko sie ma co by sie chcialo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki:) Monika dostalam maila,dzis dopiero przeczytalam.Ja podobnie jak Iwona nie pije alkoholu,ja ani kropelki,bo nie moge,ale to sobie kiedys na ten temat pogadamy.Tylko sie tam nie wisilaj i nie stawaj na glowie:)przeciez sami swoi beda:):):) A moj jaki szczesliwy ze mam babskie spotkanie:)bo on na mecz idzie z kumplem,cieszy sie ze nie bede sie nudzic,zreszta widzi jaka ja wesola jestem z tego powodu. Dzis leniuchuje,tylko przepierke mala rano zrobilam.Pozniej wywale cialko na slonko:):) Ja tez bym chciala isc na fitness,ale samemu?:(ja to towarzyski czlowiek jestem,nie lubie samemu. Aga i jak ci sie tu mieszka?co porabiasz na codzien?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarra no jakos i wam sie napewno uda.A moze przyjedziesz do nas?przespisz u ktörejs i nas spotkasz???:-)) Monika to to troche przerazajace jezeli 21 latka jak 30 latka wyglada:ONo to ja mam szczescie bo wygladam pare lat moldziej niz mam:-)) jak Jeremmy przedwczoraj wieczorem i w nocy nie mögl spac bo mial zapchany nosek to mu lampke wstawilismy z japonskim olejkiem.jezeli chcesz to ci to przyniose.Ja jestem przeciw silnym masciom a u takiego malego jak jeremmy albo Kuba to nawet sie nic niesmaruje bo jak raczka dotkna i pözniej do oka pöjda no to dzieki.Jak chcesz to pöjde do Apteki i przyniose tobie jakies kropelki dla twojego malego do nosa.napewno maja cos dla takich maluchöw co niejest az tak silne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wczoraj bylismy na szlachte,super tak cieplo.Na obiad zrobilam jednak te kotlety z cukini,jeny nie myslalam ze to takie dobre:)i takie latwe w zrobieniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do alkoholu to nie pije w wiekszych ilosciach,bo mam bardzo slaba glowe:) Ale na jakiejs imprezie czy spotkaniu, lubie sobie posaczyc, jakis likier,wina nie cierpie i szampana( nie nadaje sie na luksusowa kobite) :), piwo tak sobie.A najbardziej to lubie likier toffi albo kawowy.A z mocniejszych to gin , uwielbiam , ale tego tojuzw ogole w malych ilosciach bo szybko ide spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana:):):) korzystam , ze moge pospac:):) chociaz dzisiaj ciag dalszy ko9szenia trawnikow, masakra..wrrrr trzymym kciuki za spotkanie:) bardzo wazne miec kogos z kim na kawke, mozna sie potkac, kino, zwykle pogaduchy....bylam kilka miesiecy sama w Bremie potem w Kassel i smutno, bo czlowiek zwierze stadne:))) ale u upaly:( do 35 C, masakra........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika czytam o likierze toffii......kobieto a myslisz, ze skad ja taki nick mam:))) Produkuje ten likier w domu prawie w hurtowych ilosciach:) teraz pic nie moge, bo dziedziczka alkoholikiem zostanie;) ale mniam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczesniej jak bylam jeszcze \"mloda\" to pilam chetnie Eierlikör(po polsku zapomnialam). Kiedys tez pilam cos co truskawkowe bylo .Kupilam w Penny Markt.balo tez dobre ale nie wolno tego duzo pic.A tak to od mojej pierwszej ciazy nic niepije. 35 stopni to dla mnie naprawde za dözo.Ciesze sie ze mamy po 26-27:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak teraz bylam w ciazy, to jak widzialam tofii w sklepie to myslalam ze zwariuje.:) Mam nadzieje ze to nie znaczy ze jak Kuba urosnie, tobedzie mial ciagoty w tym kierunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bremanka jezeli bedziesz miala kiedys ochote, to mozemy poojsc razem gdzies na silownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×