Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Dobry wieczor ,a zarazem dobranoc:) Limes-moze za dwoje juz bydymy do Ciebie godac:) A tak na marginesie nie znacie jakis stronek z ktorych mozna wysylac darmowe smski na niemieckie komorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewuszki, Fa a nietrzeba przypadkiem przy sms.de co miesiac pewna sume placic?Chyba 8 Euro czy cos podobnego? Jak sie zamelduje w gmx.de to ma sie co miesiac 10 SMS za darmo.A u Newyorker ma sie 5 dziennie. Sloneczka nie ma ale przyjdzie.A w We tym bardziej. Zimno mi jest kazdego ranka a po poludniu za cieplo. Mam pytanie co do tej dloni.Urodzilas niedawno moze ?pytam bo ja po porodzie mialam to samo.Bolala mnie reka i to nawet bardzo mocno.Niemoglam malego dobrze trzymac.lewa reka to byla.Prawa czasami troszke bolala. Poszlam do lekarza ,zbadal i powiedzial ze trzeba by ciac.Powiedzial tez ze to czesto kobiety po porodzie maja. Mialam najpierw taki dziwny sprzet na reke nosic i odczekac.Ani tego niezalatwilam ani nie nosilam ani niedalam sobie czegos ciac.Z czasem przestalo to bolec.po paru tygodniach nic wiecej niemialam a te böle trwaly w sumie razem pare miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki:) Tygrys pozdrow ode mnie Bydgoszcz:)to moje miasto!tam mam wszystkich,rodzinke,znajomych,psa:)Ja zobacze ja dopiero na swieta,bedzie pieknie ustrojona i pewnie lodowisko na Starym Rynku bedzie:)Teraz to tylko czasami w necie ja oglagam przez kamerki,ale to nie to samo. Mam nadzieje ze tez kiedys bede wam mogla opowiedziec jakies moje perypetnie zwiazane ze slubem:)ale to jeszcze musicie poczekac:) Teraz zobacze co tam w Polsce slychac.Wieczorkiem na Freimarkt:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruanda
Hey dziewczyny, ja tez z Bydgoszczy:D!!! Aktualnie mieszkam w Mannheim, ale Bydgoszcz to moje miasto, tez juz dlugo mnie tam nie bylo!! Pozdrawiam wszyskich🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana w piatek 13:) madlen - czasami jak sie nie przeloguje z forum ciazowego to sikorka wychodzi;) ach skansen, uwielbialam tam chodzic, moj maz sie zakochal w tamtych regionach:):) jezdzimy na swieta, wakacje, w tym roku nie moge, bo z brzuszkiem nie bardzo:( ale za to do bremenki -zaczynam zwiedzac bydgoszcz:) moj maz pochodzi z Inowroclawia, i uwielbia bydgoszcz...ach taka pyszna cukiernia jest, nie pamietam nazwy...ale mniam.....:) dla wszystkich milego slonecznego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruanda
Ja z Bartodzieji:D🖐️, w Nowym Fordonie mieszka siostra mojej mamy, czyli moja ciocia + mlodsza kuzynka. Na ul. Kleina:D Pamietam z dzicinstwa jak budowali to osiedle:D!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kobietki:) Tofi brat mojej mamy z rodzina mieszkaja w Inowroclawiu:D Ale ja tam nigdy jeszcze nie bylam i chyba juz nie bede:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mist, tekst mi wcielo, grrrrrr bedzie krotko: pozdrawiam Was serdecznie! co przyniosl szczesliwy trzynasty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj czekalam ze cos zlego sie przydarzy,bo zawsze mam pecha trzynastego:(Ale dzien minal bezbolesnie:) A nawet dostalam dzis komplement:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana-limes-inferior -ja jestem ,ze tak powiem z okiolic.Tak sie zastanawiam kiedy bylas ostatnio w Katowicach ,jak dawno to chyba nie poznasz jak nawiedzisz.Wc\\zoraj byłam na USG w Katowicach -rondo juz pieknieje-polowa szklanej kuli ...a tak wlasciwie to cwiartka juz stoi:)dzis wielkie dyktando-moja corka jedzie sie zmierzyc.A tak na marginesie usg pokazało syna:)pozdrawiam wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich! Gingera - gratulacje! Ja jestem dopiero w trakcie \"staran\" ;) W Katowicach bylam, we wrzesniu, ale wiekszosc byla jeszcze rozkopana i przez rondo jechalismy, chyba z 45min. moj maz stamtad pochodzi, ale poniewaz malo mielismy czasu, \"zwiedzilam\" tylko centrum handlowe Silesia i dzielnice familiokow. Dziewczyny, dzis sie wzielam za generalne sprzatanie, jestem juz prawie fertig, jeszcze tylko lazienka mi zostala, a potem musze poprasowac. A Wy co prabiacie? Pozdrawiam Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny. Wpadlam tylko sie przywitac. Limes-inferior z tej stronki: www.peterzahlt.de mozesz za darmo dzwonic do Anglii i do innych. Milego dzionka wszystkim zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam z T-com taki abonament, ze moge dzwonic, po calych niemczech i do wszystkich krajow, graniczacych z niemcami ( czyli polski m.in.) za darmo 24h / dobe. Polecam jesli ktos duzo i czesto dzwoni. Milego Dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w t-online mam abonament za 50E lacznie z netem bez ograniczen. W tym 120 min. gratis na telefonowanie w de. Dalej korzystam z darmowych stronek na telefonowanie w de i po swicie. Darmowych stronek z smsami nie znam bo nie korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta taryfa nazywa sie PROFI PREMIUM Tak to jest jedynie na stacjonarne, ale uwazam ze i tak sie oplaca. Pozdrowienia!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gingera🌻, swietnie :) gratuluje. Dbaj o siebie i dzidzie. Bombka to moja kolezanka z innego forum. My mamy juz dach na naszej przybudowce. Zabraklo nam 16 dachowek, bo facet dal nam mniej niz zamowilismy ale w srode dostaniemy i dokonczymy:) ciesze sie, ze nasza budowa posuwa sie do przodu. Jak Eva znow mnie odwiedzi to naszego domu nie pozna :) Jutro jedziemy na Crosslauf. Moj maz bedzie biegl na 7 km po gorkach, ciekawa jestem jak da sobie rade. Potem jedziemy na swieto rodzinne naszej kasy chorych, chcemy zrobic fitnes test i dostaniemy punkty w Prämienprogramm. Ja juz prawie nazbieralam tych punktow na Fusssprudelbad :) i jak jutro dostane jeszcze kilka to juz moge zamawiac :) Pozdrawiam i lece do lozka, bo padnieta jestem po tych dachowkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, wpadlam na chwilke,zeby sie przywitac. Gingera-ja tez gratuluje,chociaz dzisiaj na kobiety w ciazy albo majace male dzieci cos nie moge patrzec.Nam znowu chyba nie wyszlo.Czasami brakuje juz sil i optymizmu.No ale uciekam juz,nie chce wam narzekac.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielne przedpołudnie, za oknem szaro buro, nawet się nosa dzisaiaj nie chce na podwórko wystawiać. życze wszystkim udanej niedzieli!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×