Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Ja bym byla za tym zeby go zakonczyc, bo jak sie zalagodzi, to potem od nowa wybuchnie ze zdwojona sila:) A tak z ciekawosci pytam, Ty o ktorym konflikcie mowisz? :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i popsul nam stronke :( ja ogolnie nie lubie sie klocic i raczej tego nie robie. Ale Lila przesadzila i juz. Ewcia wracaj trafilas na zwariowany okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem calkowicie zakrecona dzis popoludniu!!! Zasnelam jak kamien uczac sie niemieckiego!!! Spalam z dobre 2godziny!!! To nie podobne do mnie!!! Rano mialam duzo energii a teraz nie moge sie zebrac!! Moze to cisnienie atmosferyczne??? Moze idzie snieg???? .......albo raczej deszcz......;( Obym nie zasnela dzis na lekcji.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie dokonca jest naprawiona!!!! Na prawde wariat!!!! I czemu to sluzy takie zasmiecanie stronki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byla naprawiona, dopoki ten wariat nie nawrzucal buziek znow. Ja tez chodze senna, nie wiem czy to cisnienie ale czasami tak mam, ze jak bym zamknela oczy to bym chyba na stojaco usnela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ktoś się nudzi. Monika ty masz na www.fotosik.pl chyba zdjęcia o ile pamiętam dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jeszcze Moniko ja tez obstawiam za fotosikiem no napisalam 18 kartek. I na dodatek zrobilam je sama. Ciekawa jestem czy dostane chociaz 3. W zeszlym roku wyslalam tez duzo a dostalam tylko 3 :( ale bede wysylac do tych osob, ktore mi nie wyslaly, chocby dlatego, by pamietaly, ze zyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no tylko nie krolowa Angielska jak juz to Bawarska :) a na gg siedzi moj maz ale juz go wypedzilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignorancja!!! Dostalam fotke!!! Jest super!!!! Poszukam cos w swoim zbiorze..... to przesle Ci zdiecie z moja podobizna,ale chyba Ci nie dorownam hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ignoracja dzieki za fotke - super! :D ja tez przeslalam ci moja i miska Pozdrawiam! Dziewczyny przyslijcie mi wasze foty, ale piszcie prosze na adres pürzy moim nicku, bo na onecie, musze dlugo czekac za nim sie otworzy, a niekiedy wogole nie moge sie zalogowac. Ja Wam tez moje wysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej limes :) Otitis media to zapalenie ucha srodkowego (koncowka TIS swiadczy zawsze o zapaleniu, naprzyklad \"akute appendizitis-zapalenie wyrostka robaczkowego, \"media\"-srodkowe), . Jedyne co tobie moge doradzic to jesli tobie przepisal lekarz antybiotyki, to powinno sie poczekac do 48 godzin z braniem, bo otitis media przewaznie same znika po 2 dniach (najnowsza rada naukowcow uniwersytetu Yale..)by zapobiec niepotrzebnemu braniu antybiotykow prze co zmienszyc rezystecje. Stwierdzono ze dzieci ktorym byly aplikowane antybiotyki tak samo sie regenerowaly jak bez...zalezy to oczywiscie od stanu zapalenia. Nic pozdrawiam i zycze milego wieczorku. aha, z ciekawoscie pytam, jakie antybiotyki przepisal tobie ? amoxicillin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam jeszcze ja z Polski.... http://www.youtube.com/watch?v=roqTuIp-VMI \"Łatwopalni\" Znam ludzi z kamienia, Co będą wiecznie trwać Znam ludzi z papieru, Co rzucają się na wiatr Refren: A my tak łatwopalni Biegniemy w ogień, By mocniej żyć A my tak łatwopalni Tak śmiesznie mali Dosłowni zbyt Wiem, że można inaczej żyć Oszukać, odbić czas Wiem jak zimno potrafi być Gdy wszystko jest ze szkła Ref. Świat między wierszami Największy ukrył skarb Wiesz - w to miejsce czasami Odchodzi któryś z nas Odchodzi któryś z nas Odchodzi któryś z nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limes u mojej córci też pojawia się często niedosłuch lewego ucha, a to jest wynikiem tego, że często chorowała na zapalenie ucha, teraz od roku mamy spokój, ale przez swoje 6 latek miała z 18 razy zapalenie ucha, pani laryngolog ,(nie jedna bo byłam u 4 ) stwierdziła , że niestety u dziecka które cierpiało na przewlekłe zapalenie ucha niedosłuch może się pojawić i jest to niestety trwałe, nie da się tego wyleczyć, płyn też się pojawiał właśnie przy tych zapaleniach. Szczególnie to gorsze słyszenie pojawia się u niej na kilka dni przed jakąś chorobą, a pózniej po chorobie słyszy normalnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeams a nasi lekarze znowu twierdzą , że na zapalenie nie pomoże nic innego jak tylko antybiotyk, przy zapaleniu ucha u dziecka jest tak potworny ból i gorączka, że żadne środki przeciwbólowe nie pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A limes przypomniało mi się jeszcze , że koleżanki syn miało bardzo poważny niedosłuch, płyn w uszach i skierowali go do szpitala na zabieg , zakładali mu dren do ucha , żeby pozbyć się tego płynu , gdyż przybrał już postać galaretowatą i inaczej się tego nie mogli pozbyć, to pewnie o takie rureczki chodziło twojemu lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey wszystkim, Limes möj chlopak ma taka rurke w uchu.Tez sie meczyl wiele lat i dopiero pare lat temu trafil na lekarza ktöry mu takie rrki dal.jedna juz dawno wypadla a ta druga siedzi juz od przynajmniej 3 lat:-) Poprzez te rurki moze lepiej slyszec.Musi uwazac zeby sie woda do ucha nie nalala A möj maly jakos od 2 dni kaszle biedak i w nocy niemögl spac.Ja mam dzisiaj böle glowy i przed wczoraj tez mialam. Möj dözy no to najchetniej bym go na ksiezyc poslala.Robi tylko problemy i niema dnia gdzie czlowiek by troche spokoju dostal. Chcial naprawde sam mieszkac ale niepotrafi wstac punktualnie do szkoly i tego typu sprawy. No to biore sie za to tlumaczenie :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaspali zaspali ja sie nie znam na zapaleniach ucha. Wiem tylko, ze jak bylam mala to czesto chorowalam ale juz nawet nie pamietam czy bolalo, mialam chyba z po roku. Ignorancja ja tez chce fotki osobiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×