Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gość Tabelka===
🌻🌻🌻 1.asia80****Stuttgart(Göppingen)****3 lata***26 lat****1 dziecko(Bastian 8m-cy) 2. barbarag****Raciborz ****30 lat ****2 dzieci (Kamil 6lat i Natalia7lat) 3.bremenka****Bremen**** od marca 2006****24 lata****maz 4.beleiza****(Bawaria)Pfarrkirchen***1 rok***36 lat 5.Carolina77****NRW-Essen******3msce******20 lat 6.cludi_alb********Münsingen******3 lata **24 lata 7.derag****????****4miesiace****31lat****maz 8.e-v-a****Teising**** 17,5****41lat w(7.10)****dzieci(Olivia-15lat) 9.Gingera***Weil am Rhein-BW**od 19.11.06****35lat-Patrycja-15l+ciaza 10.ignorancja****NRW****18lat****46lat****2 dzieci 11.justynaamelia****Bawaria****11 m-cy******26 lat****2dzieci(3; 1,5msca) 12.Justys78*******Nordhorn*******2,5roku******28 lat 13.janta****Coburgu********38lat****maz****3dzieci(13, 4, 1,5 ) 14.Jeams*****30lat****Nordhorn****17lat ****zona 15.Kassay(Iwona)****Bremen****20 lat**** 37lat****2 dzieci(16lat i roczek) 16.lila25(Magda)****Traunreut*****1*****25*****Bayern 17.limes-inferior**** bei Göttingen*****4,5*****34 lata****maz****dzieci 18.madlen21****Heppenheim (Hessen)****3,5roku****21 lata (Olivia-2 ,5latka, Thomas 3.05.2006) 19.malutka_de*****Bad Urach*******5lat *****24 lata****1 dziecko(24.10.2005) 20.maremarie*** Stuttgart(Steinenbronn)***29 lat 21.micka********** Pforzheim*******9,5 ******32lat******1 dziecko(28.11.04) 22.Mo.nika*******Bremen*********1rok*********30 lat****3 dzieci(8,5,0--3.04.06) 23.mary.de****Wiesbaden *******21lat****chlopak 24.naneczka*******München *******6lat 25.Nett-ka****Fellbach bei Stuttgart****8 lat ****33 lata 26.Sarra****Hannover ****5lat******maz 27. smerfetka22*****Bielefeld****10lat*****22lata******"polmaz" 28.Tofi_Bremen**** Kassel/Bremen**** 1rok **** 27lat ***** (dziedzic na 31.03.07 J) 29.Tin*************Hamburg*******16,5 *******34 lata******2 dzieci 30.Tuptaczek****w Norymberdze****31lat****maz 31.usmieszka*****Tübingen******3 lata********25 lat 32.WerkaaaWerkaaa*****Gütersloh (NRW)****3,5 roku ****32 lata 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim!!! Przyszlam sobie do Was troche odsapnac...ufff ;) Jutro przyjezdza do mnie siostra, wiec trzeba dociagnac do konca ostatnie porzadki przedswiateczne....;) We wtorek jedziemy razem do Polski!!!! Jupiiiii!!!! Ciekawa jestem jak moj kot \"podroznik\", to zniesie hihi Tydzien temu w drodze do weta odstawil nam arie operowa...!!! ;) Ignorancja fotki przesle Ci wieczorem, bo na komputerze mam praktycznie tylko zdiecia kota..;;) Pozostale maz zgral na plytki i gdzies pochowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do bardzo prosze o pomoc: mam nadzieje ze tutaj niema zadnej pomylki.Bo jezeli ten instrument zostal za 200 DM sprzedany no to sa to 100 Euro:-)) Hiermit informiere ich Sie dass Ihr Lösungsvorschlag vom 1.12.06 über unser Problem welches schon seit Jahren besteht nicht akzeptabel ist und ich weiterhin bei meinem Angebot verbleiben werde sollte das Problem ohne gerichtliches Einschreiten gelöst werden. Auf keinen Fall kann man den Preis für das nagelneue Instrument das ich Ihnen 2000 zum verkauf gegeben habe mit dem Preis eines gebrauchten Instruments von Heute vergleichen welches Sie mir als Ersatz zurück geben wollen. Sie haben mein Instrument schon vor Jahren verkauft und bestimmt nicht für 75-100 DM die Sie mir jetzt anbieten. Das Vergleichen einer neuen Ware von vor 6 Jahren mit einer Heutigen gebrauchten Ware ist nicht annehmber. Ich habe Ihnen angeboten als ewentuelle wiedergutmachung das Instrument umzubauen aber der Preis für ihre Leistung ist sehr hoch bemessen wenn man bedenkt dass ich 6 Jahre verlohren habe in dennen ich gewartet habe, meine Korespondenz von Ihen ignoriert wurde und ich Sie schließlich über ein Büro finden mußte. Auf die engültige Entscheidung warte ich noch 10 Tage und dann, sollten wir uns nicht einig werden werde ich mit Bedauern rechtliche Schritte vornehmen die Ihnen bestimmt noch weitere Kosten verursachen werden. oraz jeszcze jeden fragment do przetłumaczenia, ponieważ któraś z dzwoniących firm z jakimiś produktami z konta starszej osoby pobrał a bezprawnie pieniądze za nic. Über mein Kontoauszug vom .........konnte ich sehen dass mir 185 Euro abgezogen wurden .Ich habe niemandem eine Einzugsermächtigung gegeben.Daher bitte ich Sie um eine umgehende Rückgabe dieser Sume. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez prosze o zdjecia od ignoracja i derag i cladi-alb i wogöle od kazdej ktöra mi nic nieprzyslala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kassay! Zaraz wysle Ci te fotki. Czekam na rewanz i od innych dziewczyn, tez bardzo prosze ;) P.S. Ignoracja - super zdjecia, dzieki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaiza, moja siostre "wywialo",az na Sycylie.....;) Fotki oczywiscie przesle,ale wieczorem!Obiecuje!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Znowu stronka sie popsula:-(. Widze, ze dzielicie sie fotkami, wiec do mnie tez prosze podeslac (mail pod nickiem). Obiecuje rewanz. Derag do mnie tez jutro moja siostra przylatuje. Mieszkanko tez musze jeszcze doprowadzic do porzadku, ale jakos pogoda bardziej nastraja mnie do drzemki niz do porzadkow:-). Zaraz 12 godzina. Jestem od 8 na nogach, ale ciagle przed sniadaniem:-). Zaraz pewnie przeczyta to moja 2 polowa i mi sie dostanie:-). Ale apetytu brak:-(. Moze jak misiek wroci do domu to od razu cos poczuje:-). No nic uciekam dokonac ostatnich szlifow porzadkowych i wpadne pozniej do Was. Milego dzionka wszystkim zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie grypsko wzielo pol nocy nie przespalam:( glowa mi peka i zimnoooooo mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochana, Ty sie szykuj na kolejke pod domem, jak panny zaczna sie ustawiac.:) Moj Kuba tez z kwietnia, dokladnie z 3.04:)Powiem Ci ze fajne chlopaki te kwietniaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofi_Bremen Nie , no przeciez to maly kosmita , jak ta medycyna sie rozwija , to zdjecie jest niesamowita pamiatka. Jestes juz wstanie powiedziec do kogo jest bardziej podobne ,do mamy czy do taty;)zartowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarra...kurcze no co za pytanie cala mama :):):) Ale fakt technika powala na kolana, 3d jest fantastycne, chociaz robilam 2 podejscia, bo maly to ekshibicjonista, caly czas do nas pupa lezal, dopiero za drugim razem pokazal twarzyczke:) A jasiek juz sie czerwieni za te wszystkie pochwaly, przesyla wam kopniaczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie przyznac,ze to zdiecie malego Jasia, bylo pierwszym jakie widzialam w wymiarze 3D i tez zaniemialam!!! A jeszcze nie tak dawno jak kilka dni temu, tak mi na mysl przyszlo jak to bylo kiedys....rodzice nawet nie znali plci dziecka.... A dzis....... Dobrze,ze swiat sie rozwija i idzie na przod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLA NIE LUBIĄCYCH WARSZAWIAKÓW Matka z małą córką wybrała sie w odwiedziny do rodziny w Warszawie. Matka próbowała złapać taksówkę, podczas gdy córka rozglądając się zauważyła grupę wyzywająco ubranych kobiet zgromadzonych na rogu ulicy. W końcu matce udało sie zatrzymać taksówkę i ruszyły w drogę. W pewnym momencie córka pyta: - Mamusiu, na co czekały te panie tam na rogu? - Te panie czekały na mężów, żeby je odwieźli do domu po pracy - odpowiada matka. Taksówkarz słysząc tę wymianę zdań odwraca się i mówi: - Ach, niech pani bajek córce nie opowiada! To kurwy są i tyle... Zapada chwila niezręcznego milczenia, przerwana przez kolejne pytanie dziecka: - Mamusiu, a czy te panie maja dzieci? - Oczywiście - odpowiada mama - a myślisz, że skąd się biorą warszawscy taksówkarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ignorancja , belaiza;) O ja krece te dwie literki DD nic nie znacza, mialy byc to buzki usmiechniete....😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc, zmykam do lozka w celach towarzyskich. Evo napisz mi przez jakie przejscie graniczne jezdzisz do Polski i co trzeba miec, by czeska policja sie nie czepiala. Cos slyszalam, ze zapasowe zarowki i kamizelki. Chyba pojedziemy tym razem przez Pepikowo do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarra, ale slodka kluska z tego psiaka...!!!A jakie ma smieszne krotkie nogi...hihi DObranoc Wszystkim i do jutra Milych snow papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×