Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

no przy rennbahn, jak ta glowna kolo mnie bys jechala (TA co wczoraj nia szlysmy) caly czas prosto w drugim kierunku, to po lewej str masz ten WALMART , za nim skreca sie juz na Garten Stadt Vahr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoc REAL , tak kolezanka mi dzis mowila, a co do zakupow, tez tam rzadko robilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla wszystkich wazne...
Ważne światowe spotkanie bez Polski Na konferencję miał pojechać Sikorski, ale podał sie do dymisji /INTERIA.PLSobota, 10 lutego (07:16) Na najważniejszej międzynarodowej konferencji poświęconej światowemu bezpieczeństwu, tarczy antyrakietowej i polityce energetycznej, która rozpoczęła się w Monachium, zabraknie głosu Polski, alarmuje "Gazeta Wyborcza". Na konferencję przyjechali kanclerz Angela Merkel, prezydent Władimir Putin, szef unijnej dyplomacji Javier Solana, sekretarz generalny NATO Jaap Hoop de Scheffer, szefowa dyplomacji Izraela Tzipi Livini, wpływowi senatorowie z USA John McCain (poważny kandydat na prezydenta po Bushu) i Joe Lieberman. To kilka najważniejszych nazwisk z grupy 370 prezydentów, premierów i ministrów, którzy zjawili się Monachium. Wizerunek Polski zagranicą jest: Bardzo dobry Dobry Taki sobie Zły Bardzo zły Nie mam zdania Wizerunek Polski zagranicą jest: Dziękujemy. Twój głos został już zarejestrowany Polskę będzie reprezentował Krzysztof Miszczak, dyrektor departamentu w kancelarii premiera. czytaj dalej Do Monachium miał jechać szef MON Radosław Sikorski, ale w poniedziałek podał się do dymisji. Rozmówcy "Wyborczej" z kręgów polskiej dyplomacji uważają, że w zastępstwie mogła jechać szefowa dyplomacji Anna Fotyga albo jeden z wiceministrów spraw zagranicznych. Min. Fotyga uznała jednak, że nie ma potrzeby wysyłania nikogo z jej resortu. Milczenie Polski w Monachium to - po nieobecności przedstawicieli rządu ma forum ekonomicznym w szwajcarskim Davos, gdzie co roku spotyka się śmietanka międzynarodowej polityki i biznesu - kolejny sygnał, że polskie władze same skazują się na międzynarodową marginalizację, powiedzieli "Gazecie Wyborczej" jej rozmówcy. Minister obrony Aleksander Szczygło tłumaczy, że Polska nie ma swojego wysokiego przedstawiciela na konferencji w sprawie bezpieczeństwa w Monachium, bo zaproszenie wystawiono na Radosława Sikorskiego, a ten przestał być szefem MON. Aleksander Szczygło podkreśla, że za polską politykę zagraniczną odpowiada szef MSZ-tu. - Polska polityka zagraniczna, z godnie z podziałem kompetencji w rządzie, przypisana jest ministrowi spraw zagranicznych. I to minister spraw zagranicznych wyznacza, w porozumieniu z prezydentem i premierem główne kierunki polskiej polityki zagranicznej - mówi szef resortu obrony. Minister Szczygło nie chciał odpowiedzieć na pytanie, czy to minister spraw zagranicznych Anna Fotyga powinna była pojechać do Monachium. Źródło informacji: INTERIA.PL/RMF/PAP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limes...🌼 dzieki. Podobaly mi sie twoje ostatnie posty. BRAWO pomaranczko , wyluzuj. Nasmiewanie to wada. A nawet dla mnie glupota. Nigdy nie wiesz co jeszcze moze CIEBIE trafic w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , znacie Bolloowod??? Wlasnie na ZDF pokazja kawalki. Kolor, taniec, piekna muzyka,50 tancerzy !!!!!!! Ja to uwielbiam. Te kulture tez. Chyba w poprzednim wcieleniu bylam Hinduska.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o pomaranczowo troche tu bylo... elzbieta tez lubie poogladac te filmy, czesto na RTL2 puszczaja... kiedys zaczelam ogladacd, ale nie sprawdzilam do ktorej mial film trwac... 5 godzin, ale dalam rade i warto bylo... limes... drazni mnie to w twojej stopce :P ;) :) ciagloe mi hiszpania tylko w glowie :D:D:D:D pomaranczki wam juz papapa powiemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limes-inferior no przyznaje sie....:D troszeczke ;) a co do Tytanika-ja wyszlam po jakis 20 minutach... nie wytrzymalam. dopiero rok temu ogladnelam (prawie ze przymuszona!) no coz b´nie trafili w moj gust ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede juz jadla kolacji, sniadania chyba tez nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Kobitki witam Was!!!Wiedzaialam ,ze na Was zawsze mozna liczyc..!!!Bardzo ,bardzo dziekuje za odzew kazdej z Was.Zawsze jestescie gotowe do pomocy.Juz kiedys zadawalam pytania dotyczace tej sprawy(chodzi tu konkretnie o moja serdeczna przyjaciolke ktora jest teraz u mnie w odwiedzinach wraz ze synkiem)!Bylysmy tu u adwokata o porade....ale pocieszenie bylo marne i do konca dobilo i tak zalamana juz ta cala sytuacja kolezanke!Mianowicie wskazal nam na taka -calkiem hipotetyczna ewentualnosc,ze dziecko moze byc przekazane pod opieke ojcu jesli ten;nie bije,pracuje i zycie sie nie uklada tylko z powodu tego,ze zona jest\"psychicznie meczona\"przez niego i jego najblizszych!!!Moja przyjaciolka jest tak tym zalamana,ze boi sie wykonania jakiegokolwiek kroku w obawie o utrate dziecka.....a to jedyne jej szczescie i radosc zycia!!Boze kochany jak to ugrysc,do kogo konkretnie uderzyc?Sprawa jest tym ciezsza,ze region w ktorym \"rzecz \"sie dzieje to Baden-Würtenberg...a konkretnie HEILBRONN.Z opowiadan mojej przyjaciolki to taka zamknieta spolecznosc,ktora w kazdym \"przybyszu\" z zewnatrz widzi potencjalnego oszusta i nic nie wartego czlowieka,a kobieta odchodzaca od swojego meza to juz calkiem zmieszana z blotem jest!Niestety sprawa musi byc tam prowadzona ,bo gdyby moja przyjacioklka przyjechala do mnie i stad zalozyla postepowanie sadowe...to jjest pewne,ze tylko skomplikuje sprawe,gdyz sad moze wyjsc z zalozenia ze specjalnie matka stara sie zburzyc wiez miedzy ojcem i synem i pragnie zerwania kontaktow.Dlatego wlasnie w moim poprzednim poscie pytalam czy jest moze zorientowana kobitka z tego regionu!?Kurcze pieczone....ale sie rozpisalam...ale to tak abyscie mogly Kobitki miec dokladniejszy obraz calej sytuacji!JESZCZE RAZ BARDZO.....ALE TO BARDZO DZIEKUJEMY ZA WSPANIALY ODZEW...zyczymy wszystkiego najlepszego......Gosia i Patrycja ze swym przecudnym syneczkiem!! P.S....wszelkie odpowiedzi prosze kierowac pod moj mail-owy adresik...latwiej wtedy odszukac nam Wasze posty moje mile Kobitki.Adresik w Nicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu nie mam pojęcia o tym temacie, nie znam nikogo kto przechodziłby podobną sytuację mam jedynie nadzieję , że któraś z nas będzie mogła ci pomóc. Trzymam kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczora.... ja tez sie niestety nie znam w tych sprawach, mam nadzieje, ze bedzie dobrze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo24 jednak zjadlam kolacje, dopiero treraz pomyslalam o tym filmiku... bleeeeeeeee no ale co tam :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszsze raz bardzo dziekujemy za pomoc...szczegolnie Limes-inferior!Kobitko Ty to dzialasz expresowo!!!!Napewno skorzystamy z Twoich rad. Gosia i Patrycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mamy jeszcze zrobic wsiasc w auto i pobic meza? To co moglysmy napisalysmy. A zycie toczy sie dalej nie wiedze nic zlego, ze dziewczyny w miedzy czasie napisza cos wesolego. A moze mamy oglosic na 3 dni zalobe topikowa. Napisz pod czarnym nickiem jak to widzisz. Moze masz rzeczywiscie lepszy pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu na pewno sie uda, to bardzo trudna sytuacja ale jest z niej wyjscie. A potem czeka na Was slonko :) Bog ma dla swoich dzieci dobre rzeczy. A teraz zmykam do wanny i lozka jutro ciezki dzien. Mamy zebranie roczne w kosciele, pewnie bedziemy siedziec co najmniej do 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ona ma problem a my sobie..., to czemu nie zawstydzisz nas genialnym w swej prostocie rozwiązaniem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor(kwiatek)Pozdrawiam was wszystkich goraco nie bylo mnie troszke a juz dzialo sie tutaj tyle nowego. Mage tylko napisac DZIEWCZYNY NIE NADAZAM ZA WAMI:-o Co moge jeszcze napisac,chyba to ze bylam z MM na malej imprezce i jestem w szampanskim nastroju. Chociaz nie pilam szampana ( lampke wina), ale moge przyznac ze kolacja byla udana. PS...Gosiu nie potrafie ci pomoc,ale loncze sie z toba i zycze ci wszystkiego najlepszego. P S...Jo24 filmiki sa OK.(ziewam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszepraszam, ale jak juz pisalam stawiam pierwsze kroki na forum i ten kwiatek mi nie wyszedl a zmeczonajestem naprawde 💤 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo Boze dzieci naleza do kosciola Bozego niekoniecznie do katolickiego :) Na swiecie duzo jest kosciolow, gdzie chwali sie imie Boga :) :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie przed Toba wstydzic nie bede ja sie bede wstydzic przed Bogiem. I to On jest moim sedzia a Ty nie masz prawa mowic nikomu, ze ma sie za cos wstadzic. Milosci Ci brak, Milosci Bozej. Darmo mozesz ja dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, duzo sie tu dzialo wczoraj.... czemu ja tak wczesnie spac poszlam :o ;) , tak serio to sie ciesze no i witam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeeeń dooooo--bry? witam w mglisty poranek, i od razu chciała bym was prosić miłe znajomenieznajome aby zaniechać dziś ataków na pomarańczki , które nam tu tak pięknie wczoraj błyszczały intelektem niczym Renatka Beger. No na prawdę to wstyd!!! że wy tak na nie naskakujecie , rodzice wam nie mówili że słabszych się nie bije ;-) nieładnie, nie ładnie a pomarańczowe to proszę- z sercem na dłoni przychodzą w geście pojednania i śpiewają nam na dzień dobry o poranku :-))) http://e-fun.pl/smieszne-filmy/5223/the_best_of_idol___polska no i co nie wstyd wam teraz koleżanki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś widział już film \"RYŚ\" w reż. S.Tyma ? wszedł chyba w tym miesiącu na ekrany kin w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Przeczytawszy wieczorne niki, nie mam ochoty pisac. Dlaczego zawsze musi znalesc sie ktos zlosliwy i psuc atmosfere??? Dziewczyny trzymajcie sie cieplo.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos z Was moderuje ten topic? przeciez mozna zglosic do moderatora o zabanowanie osoby, ktora Was obraza, moderator moze tez sprawdzic, kto ze stalych bywalcow topicu tak chamsko sie zachowuje wyzywajac Was publicznie pozdrawiam [cool}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowaa2.... masz rację ! a dlaczego tego nie robimy? może odpowiem za siebie (ale myślę że wiele koleżanek podzieli moje zdanie) : To jest tak jak z muchą w leniwe popołudnie kub z komarem , wlatuje burzy spokój ! ale nie mogę powiedzieć żeby te stworzenia mnie obrażały, one mnie nie obrażają one mnie męczą. Zamiast przerywać mój spokój ganiając za nimi na ślepo zawsze mają szansą odlecieć . No cóż czasem trzeba sięgnąć po rozwiązania radykalne ;-) a zatem odpowiedź brzmi : jeszcze czekamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×