Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

tu jest! ale tylko od pomieszczenia z piecem gazowym dlatego , nie ma tez najczęściej gazu w kuchni bo do tego potrzebna by była wentylacja. . oj dziunia ja już z niejednym \"fachowcem\" tu miałam do czynienia :-o .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska zuzanna
hm... po prostu kiedy do nas przyjechaly niemki na wymiane to wszytskie np mialy buty vansy takie w szachownice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kuchni i w łazience oczywiście nie mam ale o ile w poprzednim mieszkaniu toczyłam nierówna walkę z pleśnią o tyle tutaj mam teraz SUCHO JAK PIEPRZ i jestem zachwycona ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo zależy od izolacji budynku ja dobra - wietrzenie wystarczy jak \"mangelhaft\"- to nic nie pomoże :-( wystarczy jakaś rysa czy nieszczelnośc w izolacji i ... kicha !!! . zresztą co ja będę fizykowi ...... ;-) sama wiesz jak to działa ! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza-------> ty się nie martw czy będziesz modna ;-) bo ja z Polski jesteś -to będziesz !!! ty się lepiej pilnuj żeby w Niemczech ci się ten gust nie wypaczył :-D bo to co napisała Dziunia to PRAWDA ! będziesz się musiała leczyć jak wrócisz do Polski :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Co prawda ja jeszcze nie mieszkam w Niemczech, ale w połowie września przeprowadzam się tam, gdyż jadę na pół roku na wymianę studencką. Boję się jednak, że nie będę umiała się odnaleźć w obcym kraju, daleko od przyjaciół, rodziny. Obawiam się również zaliczeń w języku niemieckim. Proszę napiszcie jak szybko zaaklimatyzowałyście się w nowych warunkach w obcym kraju? Gorąco pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kominu jakiegos tam niema tam chyba.tez niema kuchni.Musielibsmy nasza stara wziasc.Ta babka co to vermituje nie chce nowej kupic. Schody sa stale.A to zdjecie jest naprawde tak jak Jo powiedziala.jest odwrotnie zrobione. I od mieszkania obok chyba bo wann niema w tym co ogladalismy. ide objadek jesc. Witam jabluszko. Ja jak przyjechalam do niemiec to blam najpierw tak zachwycona ze mi bylo wszystko obojetne.Ale mialam 17 lat to wszstko jest latwiejsze. Z czasem zaczelam tesknic za rodzina a pözniej starac sie o tej niemyslec. Dzisiaj po 20 latach teskniej dalej:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edit0021
Witam wszystkich jestem tu nowa i mam do was pytanko jestem po slubie z niemcem od 3 miesiecy i niewiem czy mam teraz jakies prawo starac sie o niemieskie obywatelstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edit0021
dodam jeszcze ze za tydzien urodzi sie moj synek ,ale ten niemiec nie jest jego ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edit0021
dzieki ci bardzo za bo wlasnie chcialam tak zrobic ojciec nieznany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edit0021
sytuacja jest u mnie bardzo ciezka ozenilam sie z tym niemcem tylko dla papierow a ojcem tego dziecka jest turek z kturym nadal jestem ale on ma teraz problemy z papierami grozi mu deport w przyszlym roku chciala bym mu pomuc ale niewiem jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edit0021
dziecku nadam nazwisko mojego ukochanego tzn nie temu niemcowi tylko ze ten niemiec zagrozil mi rozwodem jezeli to zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edit0021
dlatego ze on niema stalej pracy i zyje na zasilku socjalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edit0021
on przebywa juz w niemczech 9 lat 2 lata byl zonaty z niemka i ma z nia dziecko ale nie placi alimentow i to jest ten problem 3 lata pracowal tutaj oficjalne i kturegos dnia w drodze do pracy mial bardzo ciezki wypadek samochodowy ledwo uszedl z zyciem i teraz ma problemy zdrowotne dlatego nie moze pracowac przez jakis czas byl na rencie powypadkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edit0021
ja zachowala nazwisko panienskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edit0021
ten niemiec wogule mnie nie interesuje jezeli bedzie robil problemy to moge sie nawet rozwiesc dla swietego spokoju tylko sie obawiam ze wtedy strace tutaj wszystkie prawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edit0021
mariechen wiesz jak ja kocham mojego chlopaka bez niego zycie jest dla mnie skonczone on jest dla mnie wszystkim co mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edit0021
mam nadzieje ze bog mi pomoze te problemy rozwiazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edit0021
ja mam 21 moj chlopak 28 a ten niemiec 47

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edit0021
wyszlam za niego zamaz bo nie mialam tutaj nic nawet ubezpieczenia a porod w niemczech kosztowal by bardzo drogo i ten niemiec sie na wszystk z godzil tylko ze on chce dziecko uznac jako swoje ale ja tego nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edit0021
on jest we mnie strasznie zakochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edit0021
w niemczech jestem od 2 lat i od tego momentu bylam zameldowana ale nie dostalam pozwolenia na prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edit0021
ale jak wychodzilam za maz to bylam juz w 5 miesiacy ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boleslaw Macho
oczy wiscie mam nadzieje ze Wy Polki jestescie ladniejsze od krów ? bo Niemki podobno sa brzydsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edit0021
ja mam tutaj dowod tzn list od tego niemca zanim sie ozenilam ze go wogule nie oszukalam w niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×