Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

no i mamy znów na dziś Wetterwarnung für LK !!! . a rano nawet sygnalizacja świetlna nie działała :-( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo24 mam identyczna wade wzroku chociaz lekaze mowili ,ze to zadna wada.ale ökulary musze nosic bo bola mnie oczy .Ta wade wykryto u mnie w wieku 14 lat w tedy mialam szkla -0,25 , a teraz -0,5.a pozatym robia mi sie blizny na dnie oka i nie wiedza z czego .ale jeden okulista powiedzial mi ,ze to przez Gentomecyne .Kiedys leczono mnie tym lekiem na nerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski !!! zabawa na całego ! ja pomimo mojego dzisiejszego niżu dostałam ocenę : Behörden-Kenner Nicht schlecht: Sie durchschauen verquaste Formulierungen. Bei einigen Begriffen wissen Sie jedoch auch nicht weiter. :-D wejdźcie na tę stronę i zróbcie test :-D dosłownie 3 minutki : ************************************** http://www.stern.de/tv/sterntv/591487.html?nv=sb ************************************** .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej podoba mi się okreslenie : SPONTANWEGETATION :-D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Jolcia ! a astygmatyzm miałaś ? czy tylko ten minusik ? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JO 24 moja corka nosila okulary stego samego powodu przez 2 lata ,a teraz jest wzsystko dobrze chodzi bez okularow. u malych dzieci szybko mozna skorygowac ta wade.bo ja mosze nosic okulary chyba juz do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo 24 u corki wykryto tylko asygmatyzm ,a ja mialam to i to byly momenty ,ze nic nie widzialam ,albo zlewalo mi sie wszystko to bylo straszne, nawet gazety nie moglam poczytac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn że w przypadku mojego syna lekarka postąpiła słusznie ? ! . Jejku Jolcia , dzięki , że się odezwałaś 😘 uspokoiłam się :-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nawet tym samym stronę czapnęłaś hihi . jeszcze raz dzięki 😘 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to po polsku :-D hihihihihihihihihihihi . mariechen do twojej kolekcji :-p ************************************************* http://pbryzi.fm.interia.pl/R/Dupa.html **************************************************** ciekawe czy słowo w linku też się wygwiazdkuje ??? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE ! w linku D.u.p.a się nie \"wygwiazdkowywuje\" hehe . :-p .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najbardziej na wyobraźnię dział mi to : Marszczyć się jak kurza dupa - marszczyć się w opisany sposób. (z j. ros.) :-D :-D :-D :-D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze wiecie cos na temat operacji laserem na skorygowanie wtroku .To czeka mojego syna jak skonczy 18 lat teraz nosi okulary -2,5 od 4 lat i niema zadnej poprawy teraz ma 14 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolcia tam stoi : Wyróżnia się trzy stopnie krótkowzroczności: * małą - w zakresie do -3dpt. * średnią - poniżej -6dpt. * wysoką - powyżej -6dpt. Przy wysokiej krótkowzroczności w późniejszym okresie życia mogą wystąpić zmiany zwyrodnieniowe naczyniówki, siatkówki i ciała szklistego. Krótkowzroczność rozwija się najczęściej w okresie dojrzewania płciowego. . no to chłopak nawet do średniej sie nie łapie ;-) to dobrze ! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RANY DZIEWCZYNY !!!! . LECE ARKE BUDOWAC !!!!!! . ALE LUNELO !!!!! JA PINKOLE !!! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za wiadomosc .A w Poniedziawek ide do pracy.Moj pierwszy raz sama i tylko pani co mowi tylko po niemiecku ,bardzo sie z tego ciesze bo od razu bende miala kurs jezyka niemieckiego .Ato wszystko dzieki mojej znajomej ona mi bardzo duzo pomogla DZEKI JEJ ZATO .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeech ! idę zrobić coś pożytecznego bo od czytania tych wiadomości to mi się ten świat coraz mniej podoba :-o im więcej wiem tym niej rozumiem :-o .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marienchen mnie nie chodzi juz o temat tej \"aferki\" ale o sam mechanizm, przeciez ze znaczkiem Instytutu Matki i Dziecka jest to samo i z badaniami dot. leków i innymi eech szkoda gadać :-o .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz będę miała rodzinę w komplecie trzymajcie się papa 🖐️ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodziunia
moze cos z insektenfressend ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodziunia
np :rosiczka to sonnentau

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×