Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Dobry wieczor ,a ja sie pakuje i wyjazd do polski ,maly weekend przed praca ,wracam w niedziele. Schönen Wochenende. Bede kolo Wroclawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakaś pomarańczka pytała o mój wynik egzaminu - był on tak prosty, że nie sposób go było nie zdać, pisało go 5 osób, zaraz po nim zweryfikowaliśmy nasze odpowiedzi i stąd przekonanie, że zdałam, ale zycie jest okrutne i rzeczywiście może być różnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pogoda jest zdecydowana, uparła się na deszcz :P ale i dobrze bo jadę bardzo daleko a w upale byłoby gorzej 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Ciesze sie, ze dzis juz piatek, i ze jutro juz sobota. Ach najlepiej spakowalabym manatki i pojechala na Bermudy. Mam taka tapete tu na kompie i ciagle mi sie marzy, ze kiedys sie wydarzy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuszki i reszte :-)) co do tego linka o tych dzieciach w domu dziecka to naprawde straszne. Nie wiem jak mozna do takich sytuacji doprowadzic i miec przy tym czyste sumienie.Az plakac sie chce. Naprawde. A u mnie znowu jakis taki smutnawy dzionek,cos cisnie mnie do ziemi . Kiedys lubialam deszcze bardzo a dzisiaj to jakos mam dosc.Niepada ale mogloby w kazdej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kasia
zd wcale nie jest prosty , wiec chyba sporo sie przylozylas i nauka wchodzi ci szybko do glowy, gratuluje, a pytalam o wyniki nie ze zlosliwosci tylko z ciekawosci bo wiem ze czeka sie okolo 4 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, witam.... u nas pogoda... bylejaka, ale o tym wspominala juz Kassay. Ja juz po obiadku, Marcell spi, Madleen sie pozbylam na kilka godzin :P niech powkurza ciotke i kuzynke troche- same tego chcialy :D wlasnie dzwonilam do osrodka SPA zarezerwowac miejsca na sierpien (kilka dni- same baby) trzeba sie troczke odhamic- a na dlizszy urlop sobie nie moge pozwolic, to juz znajac zycie bedzie moj prezent (z kieszeni meza ma sie rozumiec) z okazji zblizajacych sie urodzin, swiat Bozego Narodzenia, Wielkanocy, Dnia Kobiet, dnia Matki.... itd itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy to ty madlen21
podalas ten link wyzej do testu ZD i czekalas tez 4 tygodnie na wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo---przez przypadek znalazlam ciag dalszy Twojej stopki :) : \"...but są very nice chwile sometimes and for this chwile warto live\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE TO NIE MADLEN
TO NIE MADLEN, A CZY TO WAZNE KTO PODAJE LINKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta! Ja tez takie SPA chce! Gdzie to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fa- Osno Lubuskie :) dziewczyny mam pytanie, wiecie moze gdzie mozna kupic ta serie urzadzen \"Micky mause\", chodzi mi o telewizor. W toysrusie nie ma, na ebayu tez nie znalazlam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na kabel1
mowia o Polsce jest tam Müller ten aktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na Prosieben
o 22.15 w Galileo bedzie reportarz o ludziach opetanych przez duchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorientowany
program Tv sobie kupilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaa tezzzzz
mam program TV :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leonardo

×