Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peter Gragelmann

Polki mieszkajace na stale w Niemczech

Polecane posty

Gość mamita
LIMES-wszystkiego najlepszego.Niech Ci sie spelni wszystko o czym tylko pomyslisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga marylou
prosze napisz mi co myslisz o tych wynikach Erythrozyten 3.77 Hämatokrit 0.34 Hämoglobin 10.6 MCHC 31.2 LDL-chem 194 Alk Phosphatase 123 Cholesterin 312 Glucose 40 Gesamt Eiweiss 58 Triglyceride 435 Pamietasz pisalam Ci ,ze ide na badania na watrobe , ale mi wyszly te wyniki zle , ktore jesli sie niemyle nie maja nic wspolnego z watroba. Napisz co o nich myslisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez zycze
Limes wszytkiego najlepszego z okazji urodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez zycze
Limes wszytkiego najlepszego z okazji urodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prośba o pomoc
Dziewczyny mam pytanie,czy jest mozliwosc podłaczenia w polsce internetu z T-Com,chodzi mi o to ze bylem u brata i oczarowała mnie prędkośc jaka uzyskiwal za pieniadze takie jakie ja place z tymże ja szalu dostaje z kazdym podlaczaniem sie do netu,masakra...technika w polsce...wrrrr...czy jest wam cos na temeta wiadomo???jak tak prosze o rady co i jak,prosilem brata ale czekam juz mies. bo chlopak zapracowany:(czekam na notki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prośba o pomoc-----> NIE ! nie jest to możliwe, to nawet nie jest logiczne ;-) no chyba , że T-com wydzierżawi od Tepsy łącza , a Tepsa wcześniej je zmodernizuje :-D . a tak na marginesie to maksymalna szybkość netu oferowana przez T-com nawet nie wszędzie w DE jest możliwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limes wyjechała z rodziną na cały weekend świętować swoje urodziny poza domem ;-) nie będzie jej w necie do niedzieli wieczorem, ale bardzo serdecznie dziękuje wam wszystkim za życzenia . a co do innych wpisów to ja już się pogubiłam o co komu chodzi, kto kogo i o co podejrzewa, kto -cos-komuś- tam- kiedyś- itp więc się odcinam :-) . a ja na razie też papa do potem 🖐️ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i zegnam chyba za razem. widze, ze tu znowu robi sie plac zabaw, to tego w jakiejs obskurnej dzielnicy. a ty jestes taka, tamta owaka, ty glupia a ty pusta. fuj, zygac mi sie chce, nie macie powazniejszych spraw? pewnie mi ktoras zaraz na pomaranczowo dopierdoli, ze ja tylko o dzieciach gadam, racja-gadam ale po to przeciez jest tez to forum co? czesc z was jest zawistna do szpiku kosci, zle wam sie zycie ulozylo , ze tak wyzywacie sie na innych? Desperate Housewieves przychodzi mi na mysl, albo poprostu - ZDESPEROWANE KURY DOMOWE. Kolego, jak okaze sie, ze mozna w PL zalozyc internet z T-comu to daj znac, powiem rodzicom :D :D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga marylou
Matko marylou co znaczy ze sa nie mozliwe? Przepisalam to co dostalam i jutro musze isc do lekarza , napisalam te badania ktore wyszly mi zle , a szlam z mysla by przebadac watrobe. Pozniej przepisze to co wyszlo mi dobrze. Wiem , jestem przerazona tym cholesterolem a mam 35lat. Erythrozyten 3.77 Hämatokrit 0.34 Hämoglobin 10.6 MCHC 31.2 LDL-chem 194 Alk Phosphatase 123 Cholesterin 312 Glucose 40 Gesamt Eiweiss 58 Triglyceride 435

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prośba o pomoc
kurde!!!A myslalem że to bedzie nieco bardziej proste:(:(:(Dzięki za załamanie mnie:(ŻART! pozdrawiam i dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga marylou
rozmawialam telefonicznie z lekarzem i tez mi powiedzial ze ten cholesterol to siekiera ale ze jestem w szostym miesiacu ciazy ,narazie tylko musze uwazac co jem a dopiero po urodzeniu bedzie leczenie. Powiedzial ze niestety z cholesterolem to jest tak ze jesli sie ma predespozycje do tego to dieta zbije go o 10% a niestety trzeba brac leki. W mojej pierwszej ciazy wyniki byly dobre ale teraz nagle taki szok. Dziekuje ze odpisalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga marylou
a masz moze jakis pomysl co mam jesc zeby to zelazo podbic ? Biore Femibion 400 1x dziennie magno sanol 4x dziennie Kräuterblut (Eisen-Folsäure)od tygodnia 2xdziennie. Juz przychodza mi rozne pomysly ze moze taki wynik wyszedl mi od tych witamin Femibion 400 bo tam jest DHA Fettsäure ktore moze powoduja taki dziwny wynik. Bo w pierwszej ciazy ich nie bralam , naprawde jestem ostatnia osoba ktora sie objada kotletami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DHA Fettsaeure to w kotletach ale chyba rybnych ;-) ? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikikikikikikk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha chciałam tylko powiedzieć , że do prawidłowego wchłaniania żelaza potrzebna jest witamina C inaczej to żelazo z preparatów albo jedzenia będzie przez ciebie po prostu \"przelatywało\" a np. kawa czy herbata hamują wchłanianie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to było \"z pamięci\" ;-) ale żeby nie być gołosłowną to poszukałam w necie : \"...Żelazo zawarte w mięsie wchłania się w 20-30%, podczas gdy w produktach roślinnych tylko 1 - 6%. Trzeba też pamiętać, iż żelazo najlepiej jest wchłanianie w obecności prawidłowej mikroflory jelit tzw. „przyjaznych bakterii” oraz z udziałem witaminy C.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga marylou
dziekuje za przemyslenia i poczekam do konca ciazy. Jo24..ja dzis tez juz stwierdzilam ze jem "otyle "ryby i dlatego taki tluszcz w krwi , a tak na serio , wiem wiem staram sie duzo jesc produktow z witamina C i sokow pic , reszte czas okaze. Mi lekarz tez powiedzial ze mam uwazac na mleko bo hamuje wchlanianie zelaza. Czy te badania powinny byc robione naglodnego czyli najlepiej rano czy to nie gra zadnej roli kiedy i np.po jedzeniu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą watróbką to faktycznie nie bardzo a to z powodu nie tyle \"przedawkowania\" żelaza co dość dużej zawartości wit. A :-( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz spróbuje z tym linkiem :-o . www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/1,79331,2095982.html .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie panie jakos nie mam czasu do was zagladac oststnio i nie czytam tez wstecz, bo mi sie troche komputer roz******il brzydko mowiac podczas tego naszego wtornego remontu, ale jak sie zbierzemy to se kupimy nowy pozdrowienia dla wszystkich, a dla Kassay szczegolne - wytrwalosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee nooo ODPUSZCZAM ;-) cały czas robi tę przerwę między jedynką a siódemką . nic to 6 miesiąc 🌻 to ty już i tak naszych \"mądrości \" nie potrzebujesz :-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×